Navigace: Queen - Královská legenda - Queen The Eye: The Works Domain

The Works Domain

Doména The Works je tajemnou náhradou skutečnosti, kdy se renesance ubírala špatným směrem. Muezin volá obyvatele k motlitbám. Východní a západní filosofie a kultury se střetávají a výsledkem je zuřivá a ostrá architektura.

Okolo centrálního náměstí, kterému dominuje alchymistova laboratoř, je rozprostřeno dříve největší sídlo vzdělání - knihovna a muzeum, nyní pokryté prachem beznadějnosti.
Další zabedněné budovy se rozprostírají okolo. Prostředí vůbec nenapovídá tomu, že zde probíhá spor mezi baronkou Astaroth a profesorem Cagliarim.

Jak se Dubroc vyrovná s tímto prostředím? Pouze vy toho můžete dosáhnout.

Seznam skladeb na CD
 • Mustapha(Freddie)
  Jazz 
  Mother Love(Brian, Freddie)
  Made in Heaven

  You Take My Breath Away (Freddie)
  A Day At The Races

  One Vision(Queen) - intro

  A Kind Of Magic

  Sweet Lady(Brian)
  A Night At The Opera

  Was It All Worth It (Queen)
  The Miracle

  Get Down, Make Love (Freddie)
  News Of The World

  Heaven For Everyone (Roger)
  Made in Heaven

  Hammer To Fall (Brian)
  The Works

  Tie Your Mother Down (Brian)
  A Day At The Races

  One Vision (Queen)
  A Kind Of Magic

  It's Late (Brian) - Freddie zpívá
  News Of The World
  Procession(Brian)
  Queen II

  Made In Heaven (Freddie)
  Made in Heaven


  Published by Queen Music Ltd./EMI Music Publishing Ltd. except tracks 5 and 12 published by B. Feldman & Co. Ltd./EMI Music Publishing Ltd.


Některé důležité postavy z domény:

Profesor Cagliari je vědec, knihovník a alchymista. Ví, jaké zlo představuje baronka, ale veškerou sílu ztratil při úsilí ji porazit.
Princ milovník. Zbabělý frajer, který je pod plnou mocí baronky Astaroth. Má odpornou jizvu, kterou získal při svých záletech. Aligheri se bude vyhýbat přímému boji dokud to nebude nevyhnutelné... a tyto okolnosti se bude snažit předstírat.
Podíváte-li se zblízka, poznáte pravou tvář této dříve nádherné ženy. Její touha po tom, být jediným vládcem této domény, ji donutila zabývat se alchymií. Během zkoumání byla předvolána agentem systému "Eye" Death On Two Legs. Smlouva byla uzavřena a za čas se doména zhroutila a baronka se stávala silnější. Také se pomalu přeměňovala v kreaturu, což ještě zvýšilo její sílu.


Obrázky ze hry: