Navigace: Queen - Královská legenda - Queen The Eye: The Final Domain

The Final Domain

Poškozené srdce systému "Eye" zůstává z předchozích vítězství Dubroca otevřené, ne však poražené.
Tato ohromná technologická jáma tluče s již značně oslabenou energií. Pasti a skryté zbraně jsou rozmístěny pro rádoby vetřelce, který by se dostal do tohoto sídla ztělesněného zla, na cestu do "EYE".

Dubroc byl varován před závěrečným náročným úkolem - bojem s pravou tváří Death On Two Legs. Bude to nejnebezpečnější moment v Dubrocově životě. Pouze vy můžete touhu po svobodě změnit v realitu.

Seznam skladeb na CD


Death On Two Legs (Freddie) - intro
A Night At The Opera

Death On Two Legs (Freddie)
A Night At The Opera

Ride The Wild Wind (Queen)
Innuendo

Headlong(Queen)
Innuendo

Breakthru (Queen)
The Miracle

Hammer To Fall (Brian)
The Works

Gimme The Prize (Brian)
A Kind Of Magic

The Hitman (Queen)
Innuendo

Don't Lose Your Head (Roger) - Freddie zpívá
A Kind Of MagicPublished by Queen Music Ltd./EMI Music Publishing Ltd. except track 1 published by B. Feldman & Co. Ltd./EMI Music Publishing Ltd.
V této části jsou poze dvě postavy (Dubroc a Death On Two Legs)

 

Obojí - hrdina i padouch, Dubroc je muž s bohatou minulostí.. Býval jedním z agentů systému "EYE", Dubroc je nyní jedinou šancí pro přežití lidstva. Bojovný, nelítostný, bez rozpaků, vzbuzující v "EYE" obavy. Dubroc chce pomoct dalším doménám, aby se odčinil za služby, které pro "EYE" vykonával. Jak Dubroc prostupuje a poznává, mění se k lepšímu.
Pokud může mít zlo fyzickou podobu, tak se objevuje právě zde. Kreatura, která vznikla z neštěstí a utrpení, se silou a mocí odvádět svobodu a volnost ze všech domén. Bere na sebe spoustu podob a v její pravé podobě ji lze spatřit pouze v této doméně.


Obrázky ze hry: