Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Novinky: ! Praha, Sazka Arena, Česká Rep.

Forum

--- Pouze přihlášení uživatelé můžou přispívat do diskuze ---stránky [1] [2] 3 [4]
LG: ! Praha, Sazka Arena, Česká Rep.17.04. 2005 09:50
! Praha, Sazka Arena, Česká Rep.Pro podrobnější informace a fotky se podívejte na
queen.musichall.cz

Setlist pražského koncertu neprodělal žádnou změnu oproti předchozím koncertům.

01 Reachin Out
02 Tie Your Mother Down
03 I Want To Break Free
04 Fat Bottomed Girls
05 Crazy Little Thing Called Love
06 Say It`s Not True (Roger on Vocals)
07 `39
08 Love Of My life
09 Hammer To Fall
10 Let There Be Drums (Cover of Sandy Nelson)
11 I'm In Love WIth My Car
12 Guitar Solo
13 Last Horizon
14 These Are The Days Of Our Lives
15 Radio Ga Ga
16 Can't Get Enough Of Your Love
17 A Kind Of Magic
18 I Want It All
19 Bohemian Rhapsody

Přídavek
20 The Show Must Go On
21 All Right Now
22 We Will Rock You
23 We Are The Champions
24 God Save The Queen

(Příspěvek byl vložen ze sekce Novinky, odkud můžete přidat komentář i bez registrace ve fóru.)

201.alexK 17.04. 2005 22:22
Ahojky všem!

Je mi 36 let, takže něco málo už jsem zažil a na včerejší koncert jsem šel maličko skeptický (přeci jenom např. vystoupení Queen v Modeně s Pavarottim, na který jsme se Scullym zaletěli, mě docela zklamal).

Ale musím říct, že jsem byl na 110% satisfakován:-) Úžasné vystoupení, tolik energie, bezva show, ani vteřinu jsem se nenudil, žádné falešné tóny, skvělý Rodgers (pan zpěvák a zjevně skromný muž),... takhle bych mohl pokračovat ještě dlouho! Stál jsem vpravo u pódia v růžku, který pódium svíralo s rampou, takže jsem měl fantastický výhled. Navíc kolem mě byla "stejná krevní skupina", takže jsme zpívali, tleskali, skákali, řvali (ještě teď nemohu skoro mluvit:-) Myslím, že jsme se jako české publikum (tedy alespoň v kotli) slušně předvedli a kluci z nás mohli mít radost. Také mě potěšilo, že i Paul měl stejný ohlas na své písně a lidi zpívali s ním.

Něco jsem natočil a vyfotil mobilem, ale ani nemá cenu to někam uploadovat, kvalita je hrozná. Blízko mě stál nějaký maník s videokamerou, který to všechno natáčel, bohužel asi po čtvrt hodině si ho vyhlídnul ten šuspík se sluchátkama a s ochrankou, takže to raději schoval:-(

Brian byl NAPROSTO PERFEKTNÍ! U Rogera jsem měl nejprve trošičku strach z infarktu, byl v obličeji červený jak meloun;-) Ale potom se slušně rozjel a mydlil do toho a zpíval (skoro) jak za mlada...

Pokud ještě někdo máte nějaké slušné fotky či video- nebo audio záznam, tak to hoďte někam na net (kdyžtak mohu poskytnout prostor). Díky!

Tedy závěrem: zážitek na celý život! Hoši, děkujem´!

202.Michal 17.04. 2005 22:23
Iyon: zajimalo by me, jak tak od zadu je videt na podium...? Diky

203.yourJirka (194.108.34.53) 17.04. 2005 22:24
Taky jste si tam občas představili jak tam je Freddie, jak tam pobíhá po tom podiu a dela ty jeho pózy.. ja jo.. a behal mi z toho mraz po zadech.. v Bohemian rhapsody jsem byl nameko.. misty brecel.. ale mel jsem pocit jako by tam Freddie byl..

204.Petr (62.24.92.223) 17.04. 2005 22:26
Taky přicházim s trochou svejch postřehů:

1) Paul Rogers byl skvělej!!! Samozřejmě, že kdo srovnává jeho a Freddieho, nebude nikdy spokojenej. Vždyť všechny písničky byly psaný Freddiemu na tělo. V Paulovi našla skupina ale dokonalýho nástupce - na nic si nehraje, je svuj, zpívá jinak, ale do hudby to pasuje dokonale. Nejlepší možná volba mezi zpěvákama!

2) Roger Taylor = dokonalost sama. Nejen že bubnuje líp než za mlada (dneska jsem koukal na koncert z Budapešti a zlepšil se o 200%), ale ten zpěv... ten zpěv! Nádhera! Při "These are the days of our lives" kolem mě brečelo asi pět lidí (já nakonec taky)

3) Brian neztratil na svých hráčských kvalitách ani píď. Na jeho sólo nezapomenu do smrti. Už jen pro ten jeho cit pro dokonalou melodii doufám, že se do budoucna ještě nějakého hudebního počinu dočkáme. Vždyť kolik je skupin, který už jsou za zenitem a ještě hrajou! Queen maj přitom vrcholnou formu.

4) Výbornej nápad byl umístit koncert do haly. S tim zájmem, co byl o lístky, by zaplnili i Park v Kolbenový, ale atmosféra by tim utrpěla citelnou ztrátu.

5) Naprosto souhlasim s komentářem nahoře, že QUEEN JSOU V SOUČASNOSTI NEJLEPŠÍ ŽIVĚ HRAJÍCÍ KAPELA!!!

6) Přes to přese všechno, být včera na pódiu Freddie, zažili bysme ještě úplně jinou - lepší - dimenzi... Z nadšení fanoušků sem ale pochopil, že duch skupiny žije dál. A doufám, že to pro všechny Čechy nebyla poslední šance skupinu vidět. (Soudě podle Brianova komentáře na jeho stránkách ale soudim, že se sem ještě rádi podívaj...:-)

205.Petr (62.24.92.223) 17.04. 2005 22:32
Dodatek:
7) Zcela souhlasim s yourJirkou. Ze ztvárnění písně Bohemian Rhapsody jsem měl dost obavy, ale vyřešili to naprosto dokonale. A to konešný sólo, kdy se Paul ve zpěvu střídal s Freddiem, bylo taky zajímavý. (i když já osobně bych to nechal zazpívat jen Paula, takhle to bylo takový přeumělkovaný)

206.lyon 17.04. 2005 22:42
Michal: no to zalezi na tve vysce :) Pokud ma clovek 2 metry, tak asi nic neresi, ja merim prumernych 180 cm a neda se rici ze bych nevidel, ale kdyz si stoupnes na spicky, hned je to veselejsi. Z toho plyne ponauceni, ze pokud nemeris min jak 180 a nechces mit mozoly a otlacene prsty na nohou, tak dozadu radeji nechod :)
Okole me se motala nejaka slecna/pani, ktera mela ani ne 160 cm, ale blbnula tam celou dobu a nepripadalo mi, ze ji to nejak vyrazne vadi, takze jsou lidi, kterym na koncerte staci k dosazeni nirvany jenom hudba samotna ;-)

207.lyon 17.04. 2005 22:47
Jsem ty vety zrejme krapet zmotal. Je celkem jedno kde stojis, hlavne pokud pred sebou nestoji klub basketbalistu a mas kolem sebe ty spravny lidi, naladeny na spravnou notu :)

208.Michal 17.04. 2005 22:57
diky za odpoved- rozumim :o)) Tak budme radi, ze jsou lide, kteri do tech poslednich rad jdou misto toho, aby to zabalili a sli domu...

209.lyon 17.04. 2005 23:10
Ale kdyz s nekym nehne ani Bohemian Rhapsody, tak bys mu nejradeji jednu vrazil :o)

210.Viktor (85.160.22.199) 17.04. 2005 23:36
O trochu výše jsem toho napsal už dost (a děkuji Michalovi za "pochvalu"), ale zapomněl jsem na jednu věc. Pochválit české fanoušky a to především ty v kotli!!!! Bylo vidět, že velká část publika zná všechny texty nazpaměť a nebojí se to dát Queenům najevo. Když začali hrát "Radio Ga Ga", tak jsem se nemusel obávat toho se nebude dít to, co se dělo na všech koncertech před tím… všichni pozvedli ruce a začali tleskat jak podle učebnice "Clap on the Queen". Super.! Když tam všichni tak zpívali a tleskali, tak jsem si uvědomil, na koho koncertě to vlastně jsem.

Byl jsem na koncertě skupiny Queen,
nejlepší hudební skupiny, kterou zatím planeta Země poznala…

Thank you Freddie. Thank you Queen.

211.Quattro 17.04. 2005 23:40
Koncert byl absolutně fantastickej. Byl jsem v kotli a užíval si to. Pobavilo mě když Roger při TATDOOL místo "no change" zpíval "Brian" a ukázal na Briana :-)

212.Rob (83.208.37.40) 18.04. 2005 00:10
Presne tak,
These days are all gone now but some things remain
When I look and I find Brian May.

Velice zabavny moment. :)

213.eva (62.177.64.72) 18.04. 2005 00:53
Quattro, Rob: Aaaaano :-)

214.venda (194.228.180.246) 18.04. 2005 00:55
Brian se pak na něj docela vděčně podíval..a před tím and now, my dear friend, Brian May

215.venda (194.228.180.246) 18.04. 2005 01:32
oprava-my great friend..brian may

216.Saša III (213.210.191.189) 18.04. 2005 07:26
Zdar všeci,
A víte co napsali na Idnesu naší nezávisli, světa znalí odborníci, prostě redaktoří cituju: "Po rockové zteči přišly balady Než se rozsvítila scéna, nechala kapela zahrát část upravené písně Beautiful Day od U2 či Eminemův song...". no prostě odborníci na slovo vzati.
jinak koncert super a pozdější párty taky supr. po této noci jsem upadl do bezvědomí.

217.Michal 18.04. 2005 07:55
Si nekde precetli Its A Beatiful Day a dali to automaticky pod hlavicku U2- no to jsou fakt redaktori na urovni, pane boze...

218.Mi Lena (84.244.118.42) 18.04. 2005 07:58
Teda lidi, povím vám, že ještě dneska mi tečou slzy, když si to tu čtu... měla jsem sektor 420, 1. řada, přímo uprostřed naproti podiu, nad VIP tribunou, pode mnou seděl Horáček, mohla jsem mu klidně plivnout na plešku :o)). Na kraji řady seděl nějakej debil, co celou dobu šmíroval dalekohledem a nebyl schopnej ani zatleskat. Z celé řady jsem stála jen já a na Radio Ga Ga tleskala s rukama nad hlavou... jako tleskala jsem o 106 000 000 na všechno a druhej den necítila ruce... Celou neděli jsem probulela dojetím i tím, že jsem po tak dlouhé době ještě rozuměla, co říkali publiku...A bulela jsem ještě z toho důvodu, že jsem sice chtěla tričko L, ale až doma jsem zjistila, že mám XL, což je na slona a ne na mě, takže pokud máte někdo tričko L a chcete XL, máte na něm Freddieho s nápisem Lover of Life, Singer of Songs, tak vyměním.

Jinak na koncert ani nemůžu nic říct, jsem totálně mimo... doufám, že jestli se tady ještě někdy objeví, okolnosti mi dovolí jet znovu...

219.eva (62.177.64.72) 18.04. 2005 08:00
Sasa: muzes hodit link na ten clanek? Ja na idnes nasla jen zpravu z CTK, v ni to neni (zpravy.idnes.cz

220.Michal 18.04. 2005 08:39
zpravy.idnes.cz
Psal to Vlasak, coz me docela mrzi- jestli se povazuje za hudebniho kritika a nezna ani pisnicku od U2 Beautiful Day, ktera je znamejsi, nez Its A Beutiful Day od Queen, tak uz vazne nevim, co si mam myslet... Ty kecy o revivalu jsou tez trapne- da se o tom polemizovat, ale srovnat to zrovna s Plantem, ktery prijel je jenden- to je trosku rozdil. Ke vsemu Brian s Rogerem vystupuji pod timto oznacenim uz dlouho, takze zadne prekvapeni a kazdy vi, ze to ti pravi Queen uz nikdy nebudou- s tim se ale neda nic delat...
Jak teda ma clovek takovehle recenzi verit, kdyz uz na zacatku je obrovska chyba...

221.YasH (62.209.216.2) 18.04. 2005 09:37
Byl jsem v kotli, zpival co jsem mohl, tleskal a maval....doufam ze jsme tam pod podiem odvedli dobrou praci, protoze to fakt nebylo lehky..ty dve hodiny v kuse kricet, ale v tu chvili to proste jinak ani neslo, zkuste si dat pauzu na HTF, nebo INLWMC ...:))

222.zapple (217.11.254.162) 18.04. 2005 10:06
Nabizim 2CD Queen live v Praze ve velmi slušné kvalitě - zapletal@adam.cz

223.áfa (84.42.195.229) 18.04. 2005 10:19
Reakce na Vlasákův článek: E? Špičkový revival? To si dělá prdel? Teda, až do půlky toho článku jsem si myslela, že je to docela dobrý. Že It´s a beutiful day je od U2, dobře, to bych mu byla schopna ještě prominout, ale ty další kecy...Že Brian a Rodger byli sami na scéně moc dlouho? Sakra, tak když ho to nebavilo, mohl odejít! Pán asi nepochopil, že právě Rodger a Brian tvoří ty Queen, na který se lidi přišli podívat a že těžko asi někomu mohlo přijít, že jsou na pódiu moc dlouho. Nejsem bůhví jakej fanoušek Rodgerse, ale na koncertě se mi líbil. Show must go on v jeho podání se mi vůbec nezdálo umírající a dokonce jsem ani neposřehla žádnou chybu o které tu někdo mluvil. Prostě Vlasák mě pěkně naštval a nejradši bych ho kopla...To je teda kritik na prd. Když nerozumí hudbě... :o) Ne, počkejte až já budu hudební kritik, to budou recenze!cha..
Ještě mě dostala ta věta, proč si říkaj Queen, když třba takový Plant si neříká Led Zepelin. Brian May si na svých koncertech přece taky neříká Queen, i když hraje některý písničky z dob Queen. Je možná fakt, že kdyby si neříkali Quuen, ale Brian May, Rodger taylor, Paul Rodgers, Jamie Moses, Danny Miranda and Spike Edney, že by na koncert přišli jen opravdový Queen fajnšmekři a ne ti, co od Queenů znaj tak 4 písničky, ale zas by asi neměli takovou návštěvnost...Název Queen prostě schvaluji, i když všichni víme, že opravdoví Queen byli a vždycky budou jen s Freddiem a Johnem.
Jo, ještě k tomu koncertu. Zdálo se mi to, nebo si Rodger před tím úžasným výstupem se Say it´s not true musel dejchnou z respirátoru...? Něco u těch bicích dělal, ale možná že se jen napil. Já stála až u konce mola, ale zrak mám docela dobrý. V tenhle okomžik ve mě docela hrklo. Snad mu není blbě, říkala jsem si.
A co to bylo s tím Brianovým úrazem? To uklouzl po mokrých dlaždičkách v koupelně? (U spousty známých lidí se ve spojení s úrazy zmiňuje mokrá podlaha v koupelně...). A v jakým hotelu vůbec bydlel a jak jste na to vy lovci autogramů přišli?
Jinak jsem chtěla dodat, že poslední dobou (podle mě) Brian zpívá líp než kdy předtím. Třeba jeho poslední deska Another World. Co se týče písniček, je to spíš mírný nadprůměr, ale ten zpěv! Když jsem to slyšela poprvý, tak jsem jen valila oči a chvílema si říkala, jestli to opravdu zpívá Brian. A na koncertě zpíval taky úžasně.
A počas celého koncertu jsem si všimla jen jediné chyby a to když měl Brian nějaký potíže v závěru Bohemian rhapsody. Ale to vůbec nevadí. Koncert byl nezapomenutelný a kdybych měla prachy a čas, tak bych určitě jela jako ta anglická holka na 23 koncertů z 24. A možná, že bych jela na všechny!

224.áfa (84.42.195.229) 18.04. 2005 10:20
to zapple: To zato asi budeš něco chtít, viď?

225.Safety Matches 18.04. 2005 10:40
to áfa : nevím, ale promíjet člověku, který se profesionálně živí psaním o hudbě, takovejhle přehmat s It´s Beutiful day, to asi ne.. už jen z toho důvodu, že Queen i U2 patří mezi nejslavnější kapely rockové historie, a nepoznat hlas Freda od Voxe, nebo lépe řečeno nevědět, že U2 tuhle písničku vydali rozhodně později, než Queen It´s Beautiful Day.. Prostě je to velkej přehmat a hodně velká neprofesionalita, no možná na tom koncíku vůbec nebyl a někdo mu něco pověděl :))) Pominu ten název toho článku, ten už mnohé napovídá, jak může tohle bejt revival, když tam jsou zakládající členové, nemluvě o zvuku a muzikantské bravuře že :))

226.Gali (212.158.132.91) 18.04. 2005 10:46
Všem co chcete to video,se ozvu,ale raději sledujte tohle fórum,dám sem odkaz na nějakej formulář s informacemi.Zatim Zdarec

227.áfa (84.42.195.229) 18.04. 2005 10:49
no, člověk není neomylný a podle mě pan Vlasák není takový fanda Queen jako my ostatní. Navíc se mi ta zremixovaná verze Itś a beautiful day moc nelíbila. Bylo to na mě moc disco. No, možná že Vlasák to nemohl poznat a když slyšel, že se to jmenuje It´s a beatiful day, tak si to hodil do spojení s U2. Oni maj taky písničku podobnýho názvu (asi Beautiful day). Holt Vlasák je pěknej lolař.

228.LG 18.04. 2005 10:54
To Gali: Posli vse co mas nebo chces me, umistim to na server a dam do sekce
queen.musichall.cz
,kde uz nyni pribyvaji fotky a informace.

229.Safety Matches 18.04. 2005 10:54
máš pravdu, není neomylnej určitě ne, ale přece nejde o to jestli je fanda, nebo není, no jednoduše si to zjednodušil a nenamáhal se o informovanost...ale co bychom od novinářů chtěli že :))

230.LG 18.04. 2005 10:55
zapple: bylo by dobre, kdyz nabizis, poslat kratkou sample, at kazdy muze slyset tu kvalitu.

231.Safety Matches 18.04. 2005 10:56
Gali - asi tu nenajdeš člověka, kterej by o to video neměl zájem :))

232.Lada 18.04. 2005 10:58
To áfa: Moc prosím ROGER nikoli Rodger Taylor!

233.áfa (84.42.195.229) 18.04. 2005 11:01
jo, pardon...

234.Mařena (82.99.128.72) 18.04. 2005 11:03
Přidám i svůj názor. :-) Připadá mi ubohé hodnotit prožitky ostatních - holt někdo se baví tím, že skáče jak šílenec (mimochodem hned vedle nás jeden takový byl a spíše nás to rušilo než motivovalo) a někomu naprosto stačí, když celý koncert prosedí a maximálně se soustředí na to, co vidí a slyší. I pro mě osobně to byla nejlepší hudební akce, co jsem kdy zažil, možná i proto, že jsem se právě nesoustředil na dění kolem sebe, ale na to, co se odehrává přede (pode) mnou. Briana Maye považuji za fantastického kytaristu, ale nemůžu si pomoct - jeho sólo, které mi přišlo ukrutně "ukňourané a chvílemi až pro uši nepříjemné" mě prostě zklamalo. :-( Jinak koncert jako celek byl naprosto nezapomenutelným zážitkem, myslím, že nejsem žádnej cíťa, ale při promítání zpívajícího Freddieho jsem fakt ukápl. ;-) Samotného mě to překvapilo, ale jak se ukázalo, pronést foťák skutečně nebyl až takový problém. Rád se s vámi podělím. bulsara@email.cz :-)

235.áfa (84.42.195.229) 18.04. 2005 11:12
no jo, každej to má jinak...Mě se Brianovo sólo naopak hrozně líbilo! A pomalu si začínám říkat, jestli nejsem necita, když tu všichni povídáte jak vám tekly slzy a mě neukápla ani jedna...Kdybych mohla poprosit o ty fotečky: a.proch@atlas.cz
!!!!dík!!!!

236.Lada 18.04. 2005 11:16
Vsimli jste si jak v prostrizich u Bohemky byli k videni jen nepritomni clenove Freddie a John?

237.áfa (84.42.195.229) 18.04. 2005 11:18
hm.

238.Gali (212.158.132.91) 18.04. 2005 11:28
Píšu všem,kteří mají něco Brianovo sólu.Jsem taky hudebník a prostě on to sólo musí hrát klasicky na styl Queenů,dneska to někomu přijde strašný,ale kdo koukal na Wembley,tak ví o čem mluvim.On umí hodit i novější sóla,nad kterýma bysme chcali,ale prostě musí zanechat tu klasiku.

239.LG 18.04. 2005 11:41
a ja mu za to moooc dekuju :)

240.Ondra (193.179.70.1) 18.04. 2005 11:55
Ja sem byl smerem k podiu na pravo ve ctvrte rade. Kameru jsem protahl, taky neco natocil. Ale uz vim co se stane, kdyz si Vas vsimnou jak natacite. Nekdo to tady i psal, ze videl ty gorily, jak stoji na zabradli a ukazujou do davu. Dokonce pri WATCH, jsem mel uz fakt strach jak blazen, cumeli na me 3 a jeden stal na tom zabradli. Strasne hodne lidi se na me otocilo a cumeli na me. Dokonce si me vsiml i Brian. Fakt huste :-). Jestli mate nekdo neco na vymenu, tak reknete :-)

241.duhac 18.04. 2005 11:59
Ondra> jak na vymenu, hod to na net a hotovo, nech sa podelime. Kolko si toho natocil?

242.Ondra (193.179.70.1) 18.04. 2005 12:06
Moc toho nemam, kdyz na me poprve prisli, tak to byla teprve I Want To Break Free. Potom jsem natacel az Love Of My life, ale to je Brian ze zadu, protoze si vysel dopredu na ten ostruvek. Pak sem natacel jeste cosi, ale to si me zase vsimli, tak sem si tu kameru dal vic dolu a hodil pres ni mikinu. Ale v tom byl kamen urzu!!KURVA!! Ta mikina mi pohybovala se zoomem smerem nahoru az do 20x, tak je z toho hovno. Jedine dobre je zvuk. Ale aspon neco mam :-/

243.Mi Lena (84.244.118.42) 18.04. 2005 12:35
Vážně nemáte někdo to tričko na výměnu? mám XL a chci L nebo M - černý s Freddiem a s nápisem Lover of life, Singer of songs.

244.áfa (84.42.195.229) 18.04. 2005 12:54
to Gali: Tak to bych teda chtěla slyšet ty novější sóla ze kterých bychom až chcali, vzhledem k tomu, že z toho sóla na koncertě jsem se taky málem počůrala. Dokonalost sama!

245.Safety Matches 18.04. 2005 13:01
k již klasickému Brianovu solu bych řekl asi tolik, když koukám na nějaké DVD, tak to občas přeskočím, protože se mi to zdá nudné,no nudné ne, to není pravé slovo, ale dlouhé, ale na sobotním koncertu, jsem konečně pochopil význam této kytarové exhibice, a jsem překvapen, že to hrál tolik a tolik minut, jak různě čtu, protože mě to uběhlo, jako celej koncert hrozně rychle,ale každej kdo byl aspoň blíž podia, nevím jaké pocity z toho měli lidi na tribunách či vzadu, musel cejtit ty vibrace, které Brian vyráběl, když si zase pustím to DVD vibrace tam sice nebudou, ale pod dojmem koncertu, to rád zkouknu celé bez přeskakování :)

246.áfa (84.42.195.229) 18.04. 2005 13:14
jo, jo. Mě ten koncert taky neuvěřitelně utekl atrochu mě mrzí, že je pár momentů, ketrý si ani moc nepamatuju. Třeba Show must go on mi v hlavě moc neutkvělo (asi jsem byla ještě mimo, že se znovu vrátili na pódium nebo co).Co si ale perfektně pamatuju a na co asi opravdu nezapomenu...jak jsem si ještě s několika dalšími lidmi dala do ztichlé haly sólo do Brianovy předehry na Love of my life...To bylo docela trapný (i když Brian byl docela pobavený) a doufám, že to nebude slyšet na žádným záznamu.

247.Klára 18.04. 2005 13:22
246 - já už jsem byla tak natěšená, že si zapěju LOML, že jsem taky začala trochu dřív :o))))))

248.TenementFunster 18.04. 2005 13:44
Tez jsem zacal driv, stejne jako prekvapive docela dost lidi, chudak Brian:) Ale vzal to s nadhledem, i kdyz jeho pohled byl tak trochu prisnej.

249.áfa (84.42.195.229) 18.04. 2005 13:54
já si nemyslím, že by měl přísný pohled. Smál se. Možná že byl překvapený, že jsme to zvrtali a začali dřív. Ale on se nějak zvláštně naklonil do předu k mikrofonu a dokonce i otevřel pusu, tak jsem si říkala, že dneska to zkrátí a už začne...No, nezkrátil.

250.hannibal 18.04. 2005 13:57
brianovo "wait, friends" bylo uzasny:)

251.Saša III (213.210.191.189) 18.04. 2005 14:24
1. Já seděl v sektoru 111 ae po pár momentech jsem vstal a šel jsi stoupnout do uličky mezi sektory 111 a 110, nebylo nás tam mnoho, ale společně jsme si to tam užívali s ostatnima a dělali jsme tam roztleskávacky (roztleskávače). Po pár minutách produkce jsem myslel, že ohluchnu ale nic, nejlepší jak se to vše rozjelo tak to jsem cítil ty vibrace ze všech stran i od podlahy do noh a mi se začali vzrušením podlamovat nohy a jak byla do toho ještě projekce s hvězdami po aréně v momentě když jse to začalo točit tak po pohledu na strop jse mi zatočíla hlava a já v ten moment prožíval extázi. Jinak jsme si tam spolu zabékali, druhý den jsem necítil nohy ani ruce, a byl jsem celý den v kómatu.
2. Jinak chtěl jsem pronést foťák, vzal jsem si profi foťák, ale to nevyšlo u kontrolních rámu, (kdybych to neskusil tak bych si to vyčítal celý život), kdybych si vzal menší tak by mne to asi prošlo, no příště budem chytřejší). ale nevím zdali bych stejnak vyfotil bo jsem byl zaneprázdněny úplně něčí jiným a nemyslel jsem na foceni.

252.Mi Lena (84.244.118.42) 18.04. 2005 14:32
jako taky se mi to wait friends moc líbilo, připadalo mi, že se Brian směje...

253.luix (194.228.199.241) 18.04. 2005 14:34
to Saša III: a kam jsi dal ten foťák? vzali ti ho nebo co?

254.Saša III (213.210.191.189) 18.04. 2005 15:19
no tak jsem ho poslušne odnesl do auta druhy zůstal doma v Opavě

255.Petr - to áfa!! (62.24.92.223) 18.04. 2005 15:42
1) K Brianovu "Love of my life" - to, jak lidi zpívali dřív než měli, bude slyšet stoprocentně. Vždyť začali zpívat skoro všichni, aspoň v mym okolí určitě. Navíc už jsem slyšel koncert i v MP3 (kámoš prones přehrávač s mikrofonem) a zrovna tenhle moment, kdy Brian musel přerušovat davy, jako že ještě ne, je úžasně vtipnej a jen ukazuje, jak moc byli lidi natěšený. A správně píšeš, že jeho to taky pobavilo.

2) Taky by mě zajímalo, jestli Brian opravdu brečel, jak píšeš nahoře. Stál jsem taky v kotli, ale o kus dál. Prosim napiš, opravdu by mě to zajímalo.

3) Recenzent MF Dnes to opravdu nezvlád. Prej revival!!! Je jasný, že se dalo čekat, že Queen budou hrát svoje starý věci, co jinýho by taky kdo čekal! Tak jakýpak, že hudbu neposunuli, podle mě už to, že se odhodlali k turné, je vrací do srdce fanoušků dostatečně.

256.áfa (84.42.195.229) 18.04. 2005 15:48
a o revivalu nemluvili jen v mladý frontě, ale tak i v Právu. Ach jo, novináři opisujou a ještě pěkný blbosti...
Jo, Brian byl dojatý. Už před Llove of my life říkal, že v angličtině není slovo na vyjádření jeho pocitů a po Love... normálně utřel slzu z pravého oka. Na to asi nikdy nezapomenu. Stála jsem u konce mola a viděla jsem to ze 2 metrů...
A jsem ráda, že nás teda začalo dřív víc. Jak jsem řvala, tak mě přišlo, že zpívalo jen pár lidí, takže to snad nebude takovej trapas. Jinak, dáš někam tu mp3 co jste nahráli?

257.Klára 18.04. 2005 15:52
áfa - zpívat začali opravdu skoro všichni, bylo to hodně slyšet :) Aspon na to jen tak nezapomene, myslím, že ho to pobavilo :))

258.Saša III (213.210.191.189) 18.04. 2005 15:55
no na Love of my life začala zpívat celá aréna aspoň skalní fadové, kteří znali slova.
a vypadalo dost dobře snad se to ujme a vydají to jako nový singl

259.Ken 18.04. 2005 16:14
Freddie, viděls to v sobotu z té výšky? To byl nářez co? Tak a teď čekám až mi dá znamení... :o)

260.Petr (62.24.92.223) 18.04. 2005 16:19
to áfa: Za to info o slze díky. Já jsem viděl, že se otíral, docela mě to zarazilo. Pak sem si to vysvětlil, že si asi otíral pot z čela. Přišlo mi divný, že by brečel, vždyť tuhle písničku hrál tisíckrát. I na tomhle turné jí hraje každej druhej den...

Mimochodem dneska mi řikal kámoš, že někde čet, že Queen + Rodgers maj začít komponovat nový písničky. Nevíte o tom někdo něco, nebo je to kec?

261.Ken 18.04. 2005 16:22
Brian to připustil v rozhovoru v MF DNES, ze 14.4.

262.áfa (84.42.195.229) 18.04. 2005 16:28
jo, to jsem slyšela, dokonce se říkalo, že možná na turné zazní něco novýho, ale já bych to zatím nehrotila. Turné má úspěch a Queen to přeci vidí. Byli by to sadisti, kdyby nám neudělali radost a nevydali něco novýho.
Než se pro dnešek definitivně odporoučím (měla jsem se učit na písemku z dějáku a místo toho celej den sedím na netisku...) tak vám musím doporučit jeden report z koncertu od nějakého fanouška Marťase. Najdete to na www.radiobeat.cz na hlavní stránce když popojedete trochu dolu. Je tam odkaz na názory fanoušků. Ten Martin je hrozně vtipnej a fakt jsem se u toho řezala smíchy...Opravdu to stojí za přečtení.
tak nic, nazdar zejtra.

263.Petr (62.24.92.223) 18.04. 2005 19:09
Tak Marťasův článek na radiobeat.cz jsem přelouskal a zase taková sláva to nebyla. Jen dodávám pro upřesnění. Překlad názvu "Bohemian Rhapsody" není "česká rapsodie", nýbrž "bohémská rapsodie." (rapsodie = instrumentální skladba volné formy s dramatickým obsahem) Bohemian má dvě možnosti překladu, přičemž Freddie určitě zastaralej název pro malou komunistickou zemi rozhodně nemyslel.

Jinak na Rádiu Beat věnovali skupině Queen celej víkend a v sobotu dopoledne jim tam volal ňákej typ, že potkal Briana na Staromáku - u jeho líčení celý události sem se dost bavil, neslyšel jste to někdo?

Mimochodem, když už jsme u vztahu Freddieho k Česku, nevíte někdo, jak se jmenoval ten jeho poslední přítel?

264.Petr (62.24.92.223) 18.04. 2005 19:12
to áfa: No jo, učení... máme to těžký my středoškoláci. Taky odcházim.

Jinak myslel sem, že nadšení z koncertu ze mě vyprchá poměrně brzo (jak tomu bylo většinou), ale ještě furt jsem v euforii!!!

265.roberto2 18.04. 2005 19:22
posledni pritel byl Jim Hutton

266.Petr (62.24.92.223) 18.04. 2005 19:24
Moment, a nebyl to někdo z Čech? Vždyť Freddie někoho odsaď měl ne? Nebo se pletu?

267.Tweety (85.70.135.122) 18.04. 2005 19:24
naprosté blbosti dnes psali v novinách,jak může redaktor z MF Dnes psát recenze,když ani pořádně nezna jejich názvy.KOKOT ZASRANEJ!!!!!!!!!!!!!!!!

268.maditel (84.42.177.137) 18.04. 2005 19:30
to Petr: Freddie nikoho z Čech neměl, ale v Praze bydlí jeho "komorník" "Phoebe" Peter Freestone, který byl u něho až do konce. Ale nevím jestli byl na koncertě, ale řekl bych, že se Brian a Roger sním určitě setkali.

269.spagetka (84.242.95.146) 18.04. 2005 19:38
ad 267.ten kritik byl i dneska ve snídani s novou.Doslechla jsem se,že tam bude něco S queen tak jsem si to nahrála,no ubohost.Nejen,že má odvahu něco takovýho napsat,ale pokuď ste to někdo viděl tak víte jaký odborný kecy tam pronášel.

270.Tweety (85.70.135.122) 18.04. 2005 19:54
to špagetka:Snídani s novou jsem neviděl,ale stačilo mi přečíst si tu recenzi,fraška:-(Jak může zaměnit takové dvě dokonálé písně.špatnej člověk na spravnym místě.

271.spagetka 18.04. 2005 19:59
A ve snídani dá se říct tvrdil něco podobného jako v novinách,ale neodpustil si dodat,že to turné zvedne prodej desek na dalších pět let.

272.Tweety (85.70.135.122) 18.04. 2005 20:04
Jen ať se zvedne,vždyť ty desky jsou naprosto dokonalé.Daleko lepší než-li cokoliv jiného na světě,ale Kaja a Helenka budou vždy na prvním místě:-)))))

273.Michala (85.70.73.98) 18.04. 2005 21:22
Já jsem snídani neviděla mohl by mi to někdo vysvětlit. Četla jsem článek v MF Dnes a docela jsem se naštvala neli ještě něco víc.

274.Georg (213.180.48.2) 18.04. 2005 23:00
Datum 16.4. 2005 se natrvalo zapsalo do mojí paměti. Byl to neskutečný zážitek, který se slovy posat nedá. V jednom vzpomínkovém dokumentu na skupinu Queen na závěr jeden z jeho zpolutvůrců napsal: "Queen - a co je víc." Měl pravdu. K těm kritikům. Ať si povídají co chtěj. Já jenom vim, že oni už tady dávno nebudou, ale tyhle pisničky nás přežijou všechny. Dobře jim to dali v jedný písničce i Arakaini. Jestli byl někdo zklamaný, že to nebylo jako za Freddika, tak neměl do Prahy jezdit a pak je někde kritizivat, protože kdyby ještě žil, tak Strahov by byl málo. Mějte se fajn a zase někdy v Praze na Legendě jménem Queen ahoj.

275.Mi Lena (84.244.118.42) 19.04. 2005 06:34
No jak tu psal někdo přede mnou, čekal, že ho euforie ještě neopustila. Ani mě teda, protože mám pocit, že jsem na emoční horské dráze. Chvilku je mi hrozně veselo a chvilku hrozně smutno, že už se mi možná nikdy víc nepodaří je vidět. A když řeknu vidět miláčky, tak myslím, že tím vůbec nic nezkazím. V naší řadě seděla paní asi tak v 8. měsíci těhotenství, takže kdyby se tady ještě někdy objevili, tak jedu i s dítětem pod žebrama :o))

276.Jirka (194.213.33.238) 19.04. 2005 08:46
Na toto fórum nepřispívám . Jen bych chtěl fanoušky skupiny Queen uklidnit a říct jim že v oblasti umělců z tzv. " vážné hudby " je hudba skupiny vysoce oceňována a má mezi námi spoustu fanoušků.Já za sebe jako osobu která o hudbě něco málo ví prohlašuji že ten kdo ve spojitosti se skupinou Queen mluví o nekvalitě nemá absolutně ponětí o kompozicích a asi by nezahrál ani stupnici . Barevnost ,složitost kompozicí přecházející geniálně do jednoduchosti,vokály - to vše zaručuje nesmrtelnost této hudby která se bude hrát i za 50 let .
Mně osobně mrzí jedna věc , že se společně nedostali ke zkomponování rockové opery a to že Mercury nezkomponoval standartní operní dílo . Měl na to , bohužel čas byl proti .

277.Breakthru 19.04. 2005 09:46
Já jsem se rozhodla, ze za ten fantastickej zázitek koupím Brianovi nejaký moc hezký dárek a az budu v Hyde parku tak se stavím ve fan clubu a nechám mu ho tam. K tomu mu jeste napísu nejaký dopis.

278.Safety Matches 19.04. 2005 11:01
Breakthru - tak hlavně vyber něco aby ho to dostalo :)

279.eva (80.188.246.158) 19.04. 2005 11:04
Breaktrhu: nebud srab, dones mu to primo do satny, jako v Praze ta holka z Bosny s vazou ;-)

280.werdsay 19.04. 2005 11:12
Jirka - recenze by meli psat lidi jako jsi ty! Poklona.
Breakthru - priznam se, ze mi te bylo trosku lito, ze jsi od Briana ten podpis nedostala.

281.Safety Matches 19.04. 2005 11:17
tak jsem se byl podívat na idnes a všimnul jsem si, že drobnej omyl s U2 byl opraven :))

282.werdsay 19.04. 2005 11:30
Tak se mi zda, ze jsem pri turne nejak vymeknul.

283.Breakthru 19.04. 2005 11:45
to Werdsay, mela jsem smulu, musela jsem jít pryc ve 15 h. Ty jsi ten stastnej? Ale i tak to tam bylo zajímavý. Mám podpis od Rudyho Dolezala, mohla jsem mít od Jima Beache a kluků z kapely.. Alespon, ze jsem zahlídla Briana na letisti.

Do satny bych se asi neodvázila, docela by me zajímalo jak se tam ta holka dostala. Vypadá to, ze ted budu 2 mesíce premýslet co mu koupím.

284.Mi Lena (84.244.118.42) 19.04. 2005 12:18
no jo, klidně bych si stoupla do fronty, kdybych věděla, že ho potkám a třeba si s ním potřesu pravicí, ale to už by ji určitě měl jak lopatky na větrným mlýně... ach jo, závidím vám... i že jste byli u podia

285.roberto2 19.04. 2005 12:30
TO 283: jestli chces do satny tak WERDSAY ti poradi :-)

286.werdsay 19.04. 2005 12:39
Breakthru - mel jsem vazne stesti. A reknu ti, ze videt Briana takhle blizko, je neco co ti opravdu vezme dech. Neskutecna osobnost tenhle Brian May! ;-)
Roberto - do satny uz nejdu, ale uvital bych vrele videt jeste jednou zvukovou zkousku. To je opravdu zatitek snu, neprehanim ani v nejmensim.

287.áfa (84.42.195.229) 19.04. 2005 14:29
kruci, máte někdo už nějaký ten záznam ze Sazky? Ať zvukový nebo vizuální? Já to už potřbuju znova slyšet, jinak zešílím!!! :o)

288.bob (194.228.199.241) 19.04. 2005 15:09
Přidávám se k tobě. Potřebuju ten záznam jako sůl.

289.Rob (83.208.37.40) 19.04. 2005 23:01
Tak jsem prave videl prvnich 27 minut z toho koncertu...paani...boha, uz jsem skoro zacinal zapominat, jak BOZI koncert to byl!! :))

290.Joulik (62.245.67.71) 20.04. 2005 00:27
Nemá někdo video záznam v koukatelné kvalitě?Prosím.Vím,že určitě existuje.Nazdar bazar.

291.lickerman 20.04. 2005 05:39
Zeidler na queentour2005.wegotit.at už upravil návštěvnost... už je tam 16.000 (Sold Out!)

292.LG 20.04. 2005 08:43
To jsou stejne cisla na pytel, vyprodano nebylo.

293.Enthor (194.213.41.13) 20.04. 2005 08:57
Lidičky QUEEN mě nezklamali a nezklamou. Nevím, co bych dodal, všechno už tady bylo napsaný. Třikrát mi vehnali slzy do očí a to musel byt asi zábavký pohled pro moje sousedy, když tam 110kg drobeček pobrekává:)))
Fotky+videa na:pbindik@osoud.pha4.justice.cz

QUEEN ROCKS

294.Yash (62.209.216.2) 20.04. 2005 14:02
Pokud mate nekdo nejaky videa, nebo mp3 z Prahy dejte sem plz webovou stranku nebo me kontaktujte na mail...thx ......marek.kral@email.cz

295.PavelRokyta 20.04. 2005 14:48
292. Jak to, že nebylo vyprodáno?? Já myslel, že bylo...a taky to tak i vypadalo.

296.Ptr 20.04. 2005 14:53
Já si to 27ti minutový video pouštim furt dokola a furt jsem dojatej... :) Pořád žasnu nad tím, jak senzačně zpívali Rodgers, Taylor a May... a pořád nevěřím tomu, že jsem měl možnost slyšet The Show Must Go On, Bohemian Rhapsody, Tie Your Mother Down, Love Of My Life, All Right Now a další pecky naživo! :)))

297.zdenek.r 20.04. 2005 15:22
jsem zvědav zda se mi to za celý den stahne :)

298.áfa (84.42.195.229) 20.04. 2005 15:48
Kde máte to 27 minutový video, já ho chci taky vidět!!!

299.lickerman 20.04. 2005 15:54
Vyprodáno bylo.. ty volný místa byly většinou rezervace pro zaměstnance

300.lickerman 20.04. 2005 15:54
ale vždyť je to stejně jedno.. Lidí tam bylo dost, atmosféra byla skvělá, tak proč to řešit
stránky [1] [2] 3 [4]

Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Novinky: ! Praha, Sazka Arena, Česká Rep.