Navigace: Queen - Krlovsk legenda: Frum - Novinky: ! Madrid, Palacio de los Dep., Španělsko

Forum

strnky [1] 2
LG: ! Madrid, Palacio de los Dep., Španělsko02.04. 2005 18:51
! Madrid, Palacio de los Dep., ŠpanělskoKoncert trval kolem dvou hodin. Brian měl během skladby Last Horizon problémy s kytarou a musel si ji nakonec vyměnit.

Setlist:

Track 13
Eminem
Reachin' Out (PR)
Tie Your Mother Down
Can´t Get Enough Of Your Love
I Want To Break Free
Fat Bottomed Girls
Crazy Little Thing Called Love
Seagull
'39
Love Of My Life
Hammer To Fall
Guitar Solo
Last Horizon
I'm In Love With My Car
The Days Of Our Lives
Radio Ga Ga
Feel Like Makin' Love
A Kind Of Magic
I Want It All
Bohemian Rhapsody

Přídavek:
The Show Must Go On
All Right Now
We Will Rock You
We Are The Champions
God Save The Queen

(Příspěvek byl vložen ze sekce Novinky, odkud můžete přidat komentář i bez registrace ve fóru.)

101.Monika 07.04. 2005 18:42
Moje rec, tohle nikdo z nas uz necekal a ted si skoro kazdej na neco stezuje ...

102.werdsay 07.04. 2005 19:49
Brian je jasnej, od nej ruce dal ;-)))

103.Safety Matches 07.04. 2005 21:41
k těm chybám, se vsadím že 98% z vás je ani nepostřehne, takže co tu mluvit o nějakých chybách... setlist je takovej jakej je každýmu vždycky něco bude chybět, něco přebývat a něco se prostě hrát chtě nechtě musí a to že hrajou známější věci, je celkem logické a jestli se něco ted bude měnit, tak to bude tak jedna dvě písničky, ale čekal bych, že uslyšíme to co hrajou všude a asi žádnou lidovku pro nás nenacvičí :))

104.áfa (84.42.131.126) 08.04. 2005 07:43
jo, jo, máš pravdu sirko...Já budu tak mimo, že asi nebudu mít šanci nějakou chybu vůbec zaregistrovat, a i kdyby byli tak nervózní, že by ten koncert mrvili od začátku do konce, tak to pro mě stejně bude obrovský žážitek. Playlist je holt takovej jakej je, třeba až sem přijedou za dalších 20 let, tak zahrajou i méně známý věci...No a lidovka v podání Queen by byla asi dosti zajímavá.
Šálku na památku si koupit nehodlám, ale jestli tam bude i nějaký jiný (slušný) upomínkový předmět tak za 40 korun (víc peněz momentálně nemám...) tak si ho možná i koupím. Teda, když to nebude něco jako drobeček z rohlíku, který měl Brian k snídani nebo propiska, které se zaručeně dotkl...

105.another.world 08.04. 2005 07:56
104: Za 40kč tam bude možná tak náplň do propisky, které se zaručeně nedotkl :o). 40Kč v dnešní době odpovídá ceně propisky, které se zaručeně dotkl nějakej Vietnamec. No nic...

106.Mr.Scully 08.04. 2005 08:03
Splest se muze kazdej, ale Brian se plete v posledni dobe hodne casto a preci jen kdyz je za to luxusne placenej, tak mohl vic trenovat :-) Ale je fakt, ze my bysme sli na Queeny i kdyby tam Brian nezahral ani notu spravne...

Dle slov primych ucastniku byly italske koncerty mnohem kvalitnejsi po hudebni strance. Tak snad se Brian chytil :) Kdyz v Brixtonu zapasil s akordy v Love Of My Life (kde je kazda chyba dost slyset), tak nic moc...

107.another.world 08.04. 2005 08:06
Nevím, co je na tom pravdy, ale ve Florencii byl snad Paul indisponován :o), a skoro polovinu písní zpíval Brain a Roger (!!). Tam bych si přál být! A hlavně se změnil set list. Pribyla tam jedna píseň a některé Paulovy zmizely, ale asi to bude jen diky té indispozici...:o)

108.Mr.Scully 08.04. 2005 09:51
No, oproti predchozim koncertum bylo navic to, ze Roger predvedl Say It's Not True, Brian opet zpival I Want It All, Roger zpival Hammer To Fall (fast). To byla vyjimka, Rodgers mel neco s krkem.

109.werdsay 08.04. 2005 12:43
Lidovka nebude, ale je docela mozny, ze Brian promluvi par slov cesky. Ve Francii to zkousel francouzsky a celkem mu to slo ;-). Bylo to pred skladbou 39.

110.Mr.Scully 08.04. 2005 13:56
Jojo, Brian se vzdycky nauci aspon par slov v tom jazyce dane zeme. Na rozdil od Freddieho neni liny a ma talent na jazyky :-) I kdyz na McCartneyho to teda zdaleka nema. Kdo si pamatujete, jak McCartney vloni mluvil cesky prakticky celej koncert...

111.Ptr 08.04. 2005 14:03
110:
No, celej koncert sice ne, ale snažil se... :)

112.PJGepr 08.04. 2005 14:18
111: :o)))) kdyz nekdo mluvi cesky na koncerte na zacatku, v prubehu a i na konci tak to preci je "prakticky cely koncert ne?" Sir Paul byl hustej ... :)

Tak nevim zda pujdu na stranu Briana nebo na druhou kde cekam aspon parkrat Rogera ... :o)

113.Mr.Scully 08.04. 2005 14:41
Rogera vlevo teda fakt neuvidis :-)

114.PJGepr 08.04. 2005 14:58
113: pockej na nejakejch fotkach z Italie (snad)jsem ho tam videl ... :) ... a kde ho uvidim ? kde stoji kdyz neni za bubnama :o))

.... tak uz vim v puli :)

115.another.world 08.04. 2005 14:59
Ty jo :o). Nejdřív všichni chtěli vstupenky blíž k podiu, potom všichni do první řady a teď chtějí všichni do pravý části první řady. Ještě by někdo mohl vypočítat místo, kde bude vidět na Briana úplně nejlíp a mohla by tam vznikout pořádná bitka o ten metr čtvereční :o). Např. ten kdo fotil fotku, která je tady nahoře, tam skoro nemohl vidět na Rogera přes tu bednu na podiu. Foťák dal nad hlavu a CVAK, ale v průběhu koncertu musel viděl kulový.

116.werdsay 08.04. 2005 15:58
To jo, hlavne kdyz uvidis Briana v teto velikosti, budes vysmatej. Roger si taky zpoza bubnu vyjde dvakrat na spacir. Je jasny, ze dostat se takhle blizko je fantazie i ja jsem videl v Parizi Briana asi ze dvou metru a zazpival jsem si s nim opravdu bajecne, v Love Of... to si nenecham ujit nikde.

117.another.world 08.04. 2005 16:04
A je přes tu bednu (zpětný reproduktor?) vidět na bicí? Z toho obrázku nahoře to vypadá že moc ne. Na bicí bude dobře vidět od ostrůvku, ale zas je to "daleko" k Brianovi. Kde je teda nejlepší stát za předpokladu, že se dostanu do přední řady?

118.werdsay 08.04. 2005 16:18
Ja stal uprostred vysunute casti podia, kde sedel nejbliz Brian pri Love Of. Nechci rikat verejne, kde je nejlepsi stat, protoze prave mista v predni rade jsou tak zoufale omezeny. Stejne, kdyz se dostanes nejhur do treti rady, uvidis opravdu vsechno, at si stoupnes kamkoli.

119.Michal 08.04. 2005 17:31
to dmac:
neodpovedels mi na otazku... Jinak te muzu ujistit, ze beru ohledy a nechovam se jak ho*ado, ktere slape lidem na nohy, strka do nich nebo neco takoveho. Takze moje sala urcite nebude nikomu vadit, nicmene kdo by si dovolil mi ji jen tak vzit a odhodit kamsi (aniz by pred tim slusne pozadal, abych s mavanim prestal), letel by pak kamsi on...
BTW: To nejsou vyhruzky, pouze konstatovani ;o)

120.áfa (84.42.174.55) 09.04. 2005 11:01
tahle debata je nekonečná...Když už tedy někdo mluvil o tom, kde je nejlepší stát, pokoušela jsem se spočítat, jak dlakeko bych asi měla stát od pódia, abych měla ten nejlepší přehled. No a protože jsem fakt hroznej matematik, tak mě vyšlo, že bych měla stát metr a půl na pódiu...Jo, to by nebylo špatný, ale je to dost nepravděpodobný. Jinak, jak často se pohybuje Brian na tom molu? abych mu půl koncertu nečuměla do zad...
strnky [1] 2

Koment k novince

(IP: 3.80.177.176)

Navigace: Queen - Krlovsk legenda: Frum - Novinky: ! Madrid, Palacio de los Dep., Španělsko