Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Ankety: Nejlepší POP Video

Forum

--- Pouze přihlášení uživatelé můžou přispívat do diskuze ---stránky 1
Willl: Nejlepší POP Video11.02. 2005 12:26
Narazila jsem v tisku na krátký článek, který podjednával o anketě, kterou uspořádala televizní stanice Chanel 4 o nejlepší video všech dob. Vyhrál to M. Jackson s Thrillerem, druhý byl P. Gabriel, 3. A-HA s Take On Me a čtvrté místo byli Queen s BoRhap.
Jo už jsem si vzpomněla bylo to v Hospodářských novinách:-)) někdy okolo 8.2.2005.

1.Michal 11.02. 2005 13:32
hmm, nevim no... Jako Gabriel ma nejlepsi videoklipy- je to hudebni kazdym coulem... Triller se povedl, Take On Me si nevybavim, ale co se tyce BoRhap- pri vsi ucte- myslim, ze jsou daleko lepsi videoklipy od Queen nez je BoRhap... I kdyz jak se to vezme- jsou tam pouzity nevidane efekty na svou dobu- tezko rict... Proste prvni videoklip- je to i proti rozumu, aby mohl neco takoveho vyhrat, ale tesi me to :o)) Spis nez samotne video, obsadil 4. misto respekt k teto skladbe a ke Queen- podle meho teda ;o)

2.Willl 11.02. 2005 13:52
Michal: Pozn. Dala jsem to sem pouze jako zajímavost. Něco jako "Mám radost, že i po tolika letech skončení jejich aktivní práce se pořád umísťují". Názor mám na to podobný jako Ty. Prostě je to jen další z řady nespočetných anket.

3.Michal 11.02. 2005 14:59
jj jasne Will- sak se nemusis ospravedlnovat... Ani z toho nevyzniva, ze bys z toho mela nejak radost :o))) - proste jsem napsal co si o tom umisteni myslim... :o)

4.Titan_66 14.02. 2005 21:17
Hmm a ktera skladba od Petera Gabriela to byla ? Predpokladam ze Sledgehammer (nejhranejsi klip na MTV vsech dob), to je fakt nadhera, tech efektu, tancujici syrovy kurata :-). Hmm Thriller neni spatnej klip, ale od Jaksona mam radsi ten Leave me alone, ten je supr :-).

Michal: od AHA to je ten klip z toho komiksu, jak ta holka si cte ten komiks v ty kavarne a pak ji vtahne dovnitr :-)

5.Willl 15.02. 2005 08:10
Titan_66: Správně jsi předpokládal, je to Sledgehammer.

Co se týká Queen, tak jako video k jejich písním mám toto pořadí.
1. I'm Going Slightly Mad
2. Breakthru
3. Invisible Man
4. Gaga
5. Save Me

6.Michal 10.03. 2005 15:26
BTW: dneska dopoledne bylo na VH1 top 10 ve funny video- muzete hadet, ktere video to vyhralo :o)))
Jo a jeste neco pro poteseni, kdyz je na VH1 znelka k VH1 Classic, tak jsou tam jakoby pohybujici se portrety umelcu- prvni je Elvis, pak je Bowie, pak jsou Queen (stejne jako na prebalu Queen II), potom flinStouni :o)) a nakonec ABBA :o)

7.Klára 10.03. 2005 16:12
Michale, to by mě zajímalo jako video dali na vh1 jako the funniest?? :)

8.Mr.Scully 10.03. 2005 16:25
Vzdycky se da tipnout Break Free :-)

9.morti 10.03. 2005 18:04
1)I want to break free
2)Breakthru
3)A kind of maagic
4)Michael Jackson---Black or white
5)Bicykle race
6)Aerosmith---Crazy
7)Baha men--Who lets a dogs out
8)Bohememia Rhapsody
9)R.E.M.---Every body hurts
10)Michael Jackson---Earth song

10.Michal 10.03. 2005 21:21
jo jo- Scully i morti maji po jednom bodiku ;o)

11.Klára 11.03. 2005 08:28
No taky jsem si to myslela :) VH1 je super program, minulej víkend dávali 40 nejhorších videoklipů, to jsem se docela pobavila, jaký hovadiny byl někdo schopnej vytvořit. Já osobně bych dala the funniest video Thriller od MJ :) Ale I want to break free hned v závěsu :)
stránky 1

Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Ankety: Nejlepší POP Video