Navigace: Queen - Krlovsk legenda: Frum - Novinky: Český pořadatel koncert ještě nepotvrdil

Forum

strnky 1
LG: Český pořadatel koncert ještě nepotvrdil24.01. 2005 18:03
Mezi fanoušky vzrůstá napětí, protože český pořadatel koncertu skupiny Queen v Praze stále jeho konání a prodej lístků nepotvrdil.
Viz odpověď z Interkoncerts na dotaz jednoho člena zdejší konference:

"Dobrý den,

měl bych dotaz ohledně tohoto koncertu (v předmětu bylo napsáno Queen+Paul Rodgers). Vzhledem k tomu, že koncert je potvrzen na oficiálních stránkách Queen, tak předpokládám, že se koncert najisto uskuteční.

Můj dotaz je: kdy půjdou do prodeje vstupenky a jestli půjdou do prodeje "hezké" lístky přes ticketpro.cz, nebo ty nepěkné akorát potištěné papíry od sazkaticketu.

Děkuji"

Odpověď Interkoncerts:
"Koncert prozatim neni uplne potvrzen a neni potvrzeno ani misto koncertu, tudiz vam ani nepovim, kdo bude prodavat vstupenky...
Jolana Feiferova
INTERKONCERTS"

Vzhledem k tomu, že převážná část koncertů turné má již lístky v předprodejích a podle informací měl být předprodej českých vstupenek začít 27. ledna, je toto vyjádření více než podivné.

(Příspěvek byl vložen ze sekce Novinky, odkud můžete přidat komentář i bez registrace ve fóru.)

1.Trueblackheart (85.160.43.222) 24.01. 2005 18:20
To je na zabití to snad ani nemůžou myslet vážně.Proč to všude jde jen u nás musí být vždycky něco extra?

2.Michal 24.01. 2005 18:35
Protoze zijeme v kocourkove!!! Kua, jak clovek ma byt hrdej na tuhle zemi? Vzdyt je to tu samej xindl a ja nevim co vsechno- po komousich se tady rozmohl system- "nejdulezitejsi jsou penize, takze kdo nekrade je hlupak" nebo trebas "at je to nefer- kuli penezum ..." Proste me uz to stve- prachy nejsou a tak lidi se*ou na nejake etikety a hrabou jak muzou- vsechno je tady tezkej velkej kseft. Proste bordel... Ale jak se rika- ryba smrdi od hlavy. Ja myslim, ze jdem do tezkejch sracek... Sak ten bordel ve vlade- ted je toho vsude plno (i kdyz zname media). Jenze co nam zbyva jineho nez drzet hubu a krok? Mi tahle zeme pripada, jak kdyby byla plna ku*ev- cili jedna velka prodejna devka na vsechno...

3.Sweety 24.01. 2005 18:42
To Michal: Ještě jsem nikdy nepoznala někoho, kdo by to tak krásně shrnul, jako Ty:o) Souhlasím, souhlasím, souhlasím a ještě jednou souhlasím!!!

4.Ptr 24.01. 2005 19:07
Hmm... Tak teď poslouchám DVD Greatest Hits I a to je božský! :) Jestli zazní aspoň půlka tohohle DVD na koncíku, tak to bude jeden z koncertů mýho života (zařadí se k DP a Maccovi).

5.hidden (81.27.192.18) 24.01. 2005 19:08
jj, to se zase ztratí vstupenek pro kamárady od Sazky. Aby pak ti lidi vůbec přišli a nebylo poloprázdno, to by byla ostuda. I tak jsem zvědavej na cenu vstupenek u nás.

6.Michal 24.01. 2005 19:25
jj, aby tam zas pulka nebyla v obleku, ale snad aspon budou sedet v tech vip patrech...

7.Trueblackheart (85.160.43.222) 24.01. 2005 19:48
Pojďte pokecat na xchat místnost Queen

8.Ondra (193.179.70.3) 24.01. 2005 21:45
Plne s Vama souhlasim, je to pekny bordel!!!!

9.Ondra (193.179.70.3) 24.01. 2005 21:48
Ku*v* a jestli ty listky nesezenu ...

10.Monika 24.01. 2005 23:19
Uz je me z toho fakt ...zle

11.lickerman (62.168.43.210) 25.01. 2005 10:17
teď abych každej den sledoval net, jestli náhodou nejsou lístky v prodeji. Děsnej bordel!!!

12.Trueblackheart (85.160.43.222) 25.01. 2005 10:54
xchat???

13.Petra (213.235.66.159) 25.01. 2005 11:02
Kdybych vyhrála lístky do Brixonu, byla bych moc šťastná, ale nedělám si velký naděje. Spíš žádný! Uvidím dneska jestli budu mít něco v poštovní schránce z FC.

14.Mr.Scully 25.01. 2005 12:09
Kdyztak me beres do Brixtonu s sebou, OK? :-)

15.PavelRokyta 25.01. 2005 13:42
Jestli se ten koncert u nás nepotvrdí tak snad emigruju nebo sem pro zorganizovat další revoluci. V krajním případě podminovat Sazka arenu....A výhružnej telefonát...,,POkud Queen nehrát 16. duben v Praha, tak Sazkaarena 16. duben vyhodit do vzduchu,,....

16.zdenek.r 25.01. 2005 13:58
hmmm, tak mam info z infocentra, ktere prodava listky Ticketpru:

cituji kamaradku, ktera mi zjistila toto: "Queen budou prodávat oni (nevím, jestli výhradně), stále čekají na přesné informace. Jakmile je dostanou, rozešlou info na předprodeje. Jediná konkrétní informace - budou posílat lístky pouze na závazné rezervace."

17.zdenek.r 25.01. 2005 13:59
z toho plyne, že menšímu prodejci pošlou pouze lístky, které se uhradí, nikoliv stylem posíláme Vám 30 lístků, kdyžtak nám je do ........ vrátíte .

18.zdenek.r 25.01. 2005 14:00
lidi ja su nervni jak čokl :0[

19.ludva (212.47.27.122) 25.01. 2005 14:29
Zajímala by mě jedna věc.Brian říkal, že plánují nový materiál a měl by být představen na koncertech.Nevíte jestli vyjde i nová deska před turné?Uvidíme se v Praze.

20.Mr.Scully 25.01. 2005 14:37
Pokud si vzpominam, tak nakonec studiove album poprel. Hlavne na to nebude vubec cas, podle me budou treba mesic trenovat, aby byli ve forme.

Asi bych spis cekal, ze zahrajou treba The Call nebo Roger zazpiva Say It's Not True, uz to budou mit natrenovany z dvou 46664 koncertu.

21.Monika 25.01. 2005 16:05
Jeste aby se to potvrdilo! Ja uz tady ten stav nevydrzííííím, nemam zadnej koncert v zaloze :o(((

22.Michal 25.01. 2005 16:50
Ja nevim, ale treba na ticketpro normalne prijdes a ty listky ti vytisknou- jsou online- hned se jim jeden odecte => neni treba neco nekam posilat...

23.another.world 25.01. 2005 17:48
Lidi! Doufám, že nikdo z vás nevěří, že lístky do Prahy půjdou do prodeje 27.1.? Když na stránkách Sazky propagujou nějakou lední revue (nebo co to je za shit) místo Queen a z Ticketpro mi odepsali, že o žádných Queenech vůbec nic nevědí a už vůbec né o prodeji vstupenek tak mi připadne hoooodně nepravděpodobný, že za necelý 2 dny začne prodej vstupenek. Abych byl upřímný, nejsem si jistý, zda nějaký koncert v Praze vůbec bude.

24.Michal 25.01. 2005 18:10
Hele, a co napsat mail an queenonline? Nekdo anglicky zdatny by tak ucinit mohl... Aspon bychom vedeli, na cem jsme- jako je fakt divne, ze nic nevedi a pritom za dva dny... Ale co- lidi jsou lidi- trebas ti odepisovala nejaka krava :o)))

25.Sweety 25.01. 2005 18:16
Jak to tak pozoruju, začínám být vážně nas****!!!! S tím výhružným telefonátem se velmi ráda připojím:o) Bordel, bordel, bordéééééééééééél!!!!!!!!!!

26.another.world 25.01. 2005 18:17
Toto mi odpověděli...

Dobrý den,

O koncertě Queen zatím žádné informace nemáme a pravděpodobně
vstupenky na
tento koncert prodávat nebudeme.
Pro bližší informace o předprodeji sledujte prosím naše stránky.

S pozdravem,
Eva Spolková
Obchodní oddělení | Ticketpro a.s. | Klimentská 22 | 110 00 Praha 1

27.Ptr 25.01. 2005 18:18
Na ticketpro nedejte... Jednou jsem se jich tam ptal, kdy půjdou do předprodeje lístky na koncert Glenna Hughese a odpověděli mi, že nemají informace o tom, že by lístky přes ně měli jít... A druhej den je prodávali.

Ale taky už se docela bojim... Jdu se zeptat na novinky Interkoncerts přes svou druhou mail adresu... :)

28.Ptr 25.01. 2005 18:43
Současný stav mého dotazu. Dávám vám teď možnost mail doplnit o nějakou otázku, protože mě momentálně nic nenapadá.

"Dobrý den,

podle informací, které se ke mě donesly, byste koncert měli pořádat vy - Interkoncerts. Rovněž jsem se dočetl, že by lístky měly jít do prodeje již 27.1.2005.

Jenže vzhledem k situaci, která je (koncert od Vás dosud nebyl potvrzen a ani na www.ticketpro.cz o koncertu Queen nic neví!), jsem začal upřímně řečeno dost pochybovat o tom, jestli se lístky do prodeje 27.1. dostanou a co víc, začíná hlodat červík pochybností o tom, jestli koncert u nás vůbec bude.

Chtěl bych vědět jedno: v čem je problém a jestli můžete říct v jakém stavu v současnosti jednání o pořádání koncertu jsou? Pokud jsem si správně všimnul, tak koncert by měl být v Sazka Areně... Podle mne bude háček právě tady. Vzhledem k tomu, že však je Interkoncerts vlastníkem T-Mobile Areny, nechápu, proč není možno koncert potvrdit již nyní s tím, že by bylo ohlášené místo konání T-Mobile Arena a pak jej případně přemístit (tak jako se stalo u Paula McCartneyho či Davida Bowieho) do Sazka Areny?"

Jestli se chcete zeptat ještě na něco důležitého, co souvisí s koncertem Queen v Praze, dejte vědět sem.

29.Ptr 25.01. 2005 18:58
Doplnil jsem to o otázky, které jsou v jiném topicu. V současnosti to vypadá takto:

"Dobrý den,

podle informací, které se ke mě donesly, byste koncert měli pořádat vy - Interkoncerts. Rovněž jsem se dočetl, že by lístky měly jít do prodeje již 27.1.2005.

Jenže vzhledem k situaci, která je (koncert od Vás dosud nebyl potvrzen a ani na www.ticketpro.cz o koncertu Queen nic neví!), jsem začal upřímně řečeno dost pochybovat o tom, jestli se lístky do prodeje 27.1. dostanou a co víc, začíná hlodat červík pochybností o tom, jestli koncert u nás vůbec bude.

Mé dotazy:
- v čem je problém a jestli můžete říct v jakém stavu v současnosti jednání o pořádání koncertu jsou? Pokud jsem si správně všimnul, tak koncert by měl být v Sazka Areně... Podle mne bude háček právě tady. Vzhledem k tomu, že však je Interkoncerts vlastníkem T-Mobile Areny, nechápu, proč není možno koncert potvrdit již nyní s tím, že by bylo ohlášené místo konání T-Mobile Arena a pak jej případně přemístit (tak jako se stalo u Paula McCartneyho či Davida Bowieho) do Sazka Areny?
- v případě, že se koncert uskuteční, mohli byste mi napsat přibližnou cenu vstupného (jde o to, jestli ceny o kterých se spekuluje - 1.100,-- nejlevnější k stání, 1.300,-- nejlevnější k sezení - odpovídají skutečnosti).
- v případě, že by se koncert konal v Sazka Areně, nemá cenu se ptát na věci jako fotoaparát (tamější pořadatelé jsou v této oblasti nepochopitelně tvrdí), ale pokud by došlo k tomu, že byste byli donuceni koncert přesunout do T-Mobile Areny (a tudíž to bylo na vás), lze na koncert donést lehké občerstvení (tradiční 0.5 láhev) a jednoduchý amatérský digitální 2MPix fotoaparát (pokud je mi známo, tak na sólovém koncertu Maye fotoaparáty byly)?"
Mail chci poslat ještě dnes večer, takže jestli máte nějaký otázky napište sem.

30.Michal 25.01. 2005 19:06
dobre otazky, ale s tim fotakem te vyfuckujou- za pokus to ale stoji :o)) Klidne to odesli- je toho sice dost, ale zase to nejsou zadne slozite dotazy :o)

31.Ptr 25.01. 2005 19:14
Tak je to odeslaný... Snad odpoví do zejtřka.

32.LG 25.01. 2005 19:42
Na takovy libesbrief se ti tam vykaslou, je to moc dlouhy.

33.Ptr 25.01. 2005 19:52
No tak jim to pošlu ve zkrácený podobě... Klidně i desetkrát, musej mi odpovědět!!!

34.roberto2 25.01. 2005 20:03
tak to nejak skoulime a budem jim tam psat vsichni

35.Michal 25.01. 2005 22:07
jj, zaspamujeme jim mailbox :o))

36.zdenek.r 26.01. 2005 09:06
Tak jsem to opět nevydržel a volal jsem na infolinku ticketportalu..... slečna byla mila a odpověděla mi, že se to dozví příští týden, že si mám zavolat po neděli, prý volá spoustu lidí.

tož teď si vyberte ...... :-(

37.roberto2 26.01. 2005 10:14
Takze listky asi zitra do prodeje nejdou...

38.zdenek.r 26.01. 2005 10:28
hmm, lidi sorry, normalne bych sem vubec domnenky nepsal, ale ted musim. Volala mi dalsi znama, ktera zkousela pres nekoho sondovat v Sazce. Pry listky budou prodavat na Sazce, napr. rezevacemi pres net, uhrada do 24h, prodej do tydne, ale mozna kazdym dnem, takze sledovat... co se tyce me predchozi zpravy kolem Ticketportalu, tak se tim padem zatim asi nevylucuje, neb na svych strankach ma za partnera Sazkaticket. Takze bdete, sleduji to dal........... pruser pro mne bude, jestli to spusti o vikendu, jsem mimo net.

39.medick (195.113.0.8) 26.01. 2005 13:19
Tak link z nekterych anglickych stranek smeruje na www.sazkaticket.cz, coz by melo znamenat, ze lupeny bude opravdu prodavat sazka. Obavam se, ze prodej opravdu zacne zitra rano, ale tak aby o tom nikdo nevedel... to je proste holt ceska tradice...

40.larry11 26.01. 2005 13:47
Jen jim do tý sazky pišme ať se třeba pose*** Toto sem jim poslal...

Vážení přátelé hudby a sportu je to od Vás moc nehezké že nás stále takto napínáte ohledně koncertu Queen. Po celé evropě se už lístky prodávají ale Vám to vůbec nevadí , že my skalní fanoušci této nejlepší skupiny na světě Vaším stálým mlčením trpíme a trpíme. Děkuji Vám z celého srdce za ty super nervi!!!! Lístky na Queen si koupím ale už tam k Vám nikdy nepůjdu.
Ahoj LADA HADAk.

41.Mr.Scully 26.01. 2005 13:55
Myslim, ze vzhledem k tomu prisernemu pravopisu ti asi radsi ani neodpovi :-)

42.Y4sH (62.209.216.2) 26.01. 2005 14:05
ted jsem volal do sazkatickets a řekla mi, že se nikdo nedomluvil na pronajmu sazka areny, takže o listkach nic nevi...Nechapu proc teda na Brianovych strankach pisou o koncertu na kterym se jeste ani nedomluvili...rikala, ze mam zkusit zavolat pristi tejden, do te doby listky urcite nebudou

43.Trueblackheart (85.160.14.198) 26.01. 2005 14:10
Se za ty prachy co mám na lístek radši pořádně ožeru a bude mi líp než se takhle nervovat.Jestli jo nebo ne.

44.Ptr 26.01. 2005 14:17
Odpověď agentury na můj dotaz:
"Dobry den,
informace, ktere mate, nevzesly z nasi agentury. To, ze se nejaky novinar dohaduje, ze koncert budeme poradat my a vstupenky pujdou do prodeje toho a toho dne, je stale jen dohad. Koncert neni finalne potvrzen a neni ani finalne potvrzeno misto poradani, hlavne z technickych duvodu. Nezbyva nez jeste chvili vydrzet. Na dalsi otazky naleznete odpovedi v textu.
...
1) V čem je problém a jestli můžete říct v jakém stavu v současnosti jednání o pořádání koncertu jsou? Pokud jsem si správně všimnul, tak koncert by měl být v Sazka Areně... Podle mne bude háček právě tady. Vzhledem k tomu, že však je Interkoncerts vlastníkem T-Mobile Areny, nechápu, proč není možno koncert potvrdit již nyní s tím, že by bylo ohlášené místo konání T-Mobile Arena a pak jej případně přemístit (tak jako se stalo u Paula McCartneyho či Davida Bowieho) do Sazka Areny?
Interkoncerts neni vlastnikem T Mobile Areny, vlastnikem je mesto, HC Sparta je najemce. Paul McCartney a David Bowie se do Sazka Areny nikdy nepremistovali.
2) V případě, že se koncert uskuteční, mohli byste mi napsat přibližnou cenu vstupného (jde o to, jestli ceny o kterých se spekuluje - 1.100,-- nejlevnější k stání, 1.300,-- nejlevnější k sezení - odpovídají skutečnosti). -
Prozatim nejsou ceny urceny
3) V případě, že by se koncert konal v Sazka Areně, nemá cenu se ptát na věci jako fotoaparát (tamější pořadatelé jsou v této oblasti nepochopitelně tvrdí), ale pokud by došlo k tomu, že byste byli donuceni koncert přesunout do T-Mobile Areny (a tudíž to bylo na vás), lze na koncert donést lehké občerstvení (tradiční 0.5 láhev) a jednoduchý amatérský digitální 2MPix fotoaparát (pokud je mi známo, tak na sólovém koncertu Maye fotoaparáty byly)?
To zatim nedokazu zodpovedet, nemame pokyny od kapely, co se tyka foceni"

Toť vše. Všimněte si, že mi ve skutečnosti vůbec neodpověděli...

První otázku úplně zamluvili blábolama (každej ví, že Cartney byl v T-Mobile Parku a Bowie v T-Mobile Areně, faktem ale je, že místa koncertů se přesouvali - podle mě to byla záminka tohle to jakoby "nepochopení" otázky). Ad T-Mobile Arena - žil jsem v bludu, protože jsem si opravdu myslel, že Interkoncerts halu vlastní...

Druhá otázka - taky vůbec nic....

Překvapila mě odpověď u třetího dotazu. Je to vstřícnější než jsem čekal.

45.Trueblackheart (85.160.14.198) 26.01. 2005 14:23
Prej to neni potvrzený že to budou pořádát oni tak co plácá že zatím nemaj pokyny od kapely co se týká focení.

46.Ptr 26.01. 2005 14:28
45:
Přesně tak.... Je to dost divný.

47.zdenek.r 26.01. 2005 14:30
nechcete napsat Brianovi, ze bysme si to zorganizovali sami? najmem halu jinde, v Brne, v Ostrave, Pardubicich, udelame si koncert pro sebe :-)))

48.Ptr 26.01. 2005 14:33
Copak někdo máte miliony na zaplacení honoráře?

49.Mr.Scully 26.01. 2005 15:26
Treba jako "Queen + Paul Rodgers zahraji 16.4.2004 v kulturnim dome v Chrastu. Kapacita salu 120 lidi, desitka Gambrinus za 12 Kc, predkapelou Visaci Zamek". To by bylo fajn :-)

50.larry11 26.01. 2005 17:37
pro Mr.Scully - škoda že neumíš číst mezi řádky možná bys ten text lépe pochopil...:-))))

51.PJGepr (194.213.62.51) 26.01. 2005 18:31
2Scully (49) a potomto hudebnim experimentu vystoupi hlavni hvezdy vecera TRI SESTRY <III> :o) .. to bys byl spokojenej co? :)

52.PJGepr (194.213.62.51) 26.01. 2005 18:37
jeste k te T-M Arene nejsem si jistej, ale patri to Charouzovi nebo spis skupine kolem Charouze i Sparticka tam plati najem :)

53.Mr.Scully 26.01. 2005 19:29
Larry - ja jsem text pochopil, ale u slova "nervi" mi uz jaksi ruply nervy :-)

54.Michal 26.01. 2005 20:12
Tak jako- at se jdou vyspat- nic pro me neni takove potvrzeni jako na queenonline... Jso uto smucky... Ty lidi, co vysej na mailu vubec nevi o cem pisou- kdyz jim prijde takovy mail, tak si nejdou zjistovat informace, ale reknou si- kua- jeste dve hodky a muzu domu- co to pak je za pristup? Dalsi vec je to, ze Queen maj managera, ktery se domluvi s nejakou agenturou, ktera pak sprostredkuje koncert (Interkoncerts)- to ostatni uz je na te agenture a trebaze se manazer pta co bude, tak agentura vesele odpovida, ze je vse OK a ze je jeste maly problem, ktery se resi :o) No proste- Made In Czech Republik...
ad Bowie- tak ten se presouval jako prase...
ad chaos- fakt uz me to siene s**e

55.Michal 26.01. 2005 20:13
to 52: Tak to snad vi kazdej, ze TMobile nevlastni Sparta, nybrz si ji Sparta pronajima- ten najem je ale symbolickej a pokud vim, tak to maj jeste hafo let dopredu pronajate...

56.another.world 27.01. 2005 09:38
Na základě telefonátu s nějakým Rudlou ze Sazky prý budou lístky v prodeji až do dvou týdnů, ale koncert v Sazka areně je prý oficiálně dohodnut.Nevím, zda se tomu dá věřit, když každý říká něco jinýho.

57.Michal 27.01. 2005 10:25
jj, kazdy rika neco jineho a tak uz proste neverim tomu, co kdo pise- nic osobniho- nic ve zlem, ale tech info uz je tolik... :o))

58.zdenek.r 27.01. 2005 11:32
kontrolni dotaz, myslite, ze by jste byl nekdo ochoten, pokud by se neco delo o vikendu, dat mi zpravu na mobil? pres stranky Oskara :-)......samozrejme jen v pripade, ze budou lupeny v prodeji :-)

Ja bohuzel nejsem o vikendech na prijmu, jen v pracovni dny :-(

59.Willl 27.01. 2005 12:27
Na www.idnes je článek o tom, kterak SAZKA uznala reklamace na lístky na koncert R.E.M. Proč o tom píší? Z textu článku se dozvíme, že si někdo zakoupil vstupenky přes terminál SAZKY, ale při vchodu do arény ho turniket nepustil s hlášením, že vstupenka byla stornována. Chlapíka na koncert nepustili, on podal reklamaci, a v článku povídá: "nabídli mi(SAZKA aréna) lístky na na Queen nebo Pavarottiho"!!!!!!!!!
Z toho mi vychází, že koncert bude v SAZCE aréně a lístky přes ně taky.

60.Mr.Scully 27.01. 2005 12:48
No jestli me na Queen v Praze nepusti kvuli nejake udajne "stornovane" vstupence, tak nestihnu ani koncert v Lipsku a Frankfurtu, protoze budu ve vazbe, nebot predstavitelum Sazky nakopu prdel.

61.larry11 27.01. 2005 15:19
Toho chlápka tam nepustili protože ty lístky nechali někomu jinýmu..
a Scully máš pravdu ale čeština je blbej jazyk a mě tečou nervy(i) protože je mám už měký kdyby byly tvrdý tak netečou..:-(((

62.larry11 27.01. 2005 15:19
Toho chlápka tam nepustili protože ty lístky nechali někomu jinýmu..
a Scully máš pravdu ale čeština je blbej jazyk a mě tečou nervy(i) protože je mám už měký kdyby byly tvrdý tak netečou..:-(((

63.Monika 27.01. 2005 15:29
Za to te, Scully, nezavrou :o)) Ale jestli tak o tu basu stojis, tak ti je pomuzu zabit :o))

64.larry11 27.01. 2005 15:29
toto mi dnes ze sazky napsali :

Vážený pane,

zasíláme odpověď na Vaši e-mailovou zprávu ze dne 26. ledna 2005,
která se týkala vstupenek na koncert skupiny Queen a Paula Rodgerse.

SAZKA, a.s., stále vede jednání s pořadatelem koncertu. Jakmile dojde k uzavření veškerých
smluvních vztahů, bude možno v síti SAZKA TICKET rezervovat i zakoupit vstupenky.
Sledujte, prosím, průběžně naše internetové stránky www.sazkaticket.cz,
kde se, jakmile budou k dispozici, objeví aktuální informace o prodeji vstuepnek.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

S pozdravem a přáním příjemného dne

Roman Brejcha
Samostatný odbor obchodu SAZKA, a.s.
K Žižkovu 851, 190 93 Praha 9
tel.: +420 266 12 11 22
fax: + 420 266 12 93 89
e-mail: info@sazkaticket.cz
www.sazkaticket.cz

65.Mr.Scully 27.01. 2005 15:36
Podle me jsou vicemene dohodnuti, akorat asi porad resi nejake financni zalezitosti a detaily smlouvy. Holt pockame.

66.LG 27.01. 2005 15:37
Asi se nemuzou dohodnout na poctu VIP vstupenek pro mistni papalase...

67.Monika 27.01. 2005 16:03
Prasknu ...ja uz fakt prasknu

68.LG 27.01. 2005 17:30
Hlavne Moniko nepraskej tady, abych nemusel ten svincik uklizet ;o)

69.Sweety 27.01. 2005 18:13
.... Death On Two Legs.... Asi tak nějak bych teď popsala svůj momentální stav!

70.Michal 27.01. 2005 18:29
to 65: Presne tak... Proste dojednavaj detaily- cir...koncert bude a mozna prijde i kou...John Deacon :o))))))))

71.Monika 27.01. 2005 19:11
Neboj LG, to ti neudelam, si prasknu hezky doma v pokoju, at z toho taky nasi neco maj :o))

72.Jirka (212.47.27.122) 28.01. 2005 10:01
No vidím ,že nervozita okolo vstupenek roste a nadšení nezná mezí.Doufám,že koncert se podaří a nebudete zklamaní. Já osobně jsem se rozhodl nejít, měl jsem to štěstí vidět Queen v plné síle a to dokonce dvakrát v roce 1979 v Jugoslávii a v 1986 v Maďarsku a nechci si kazit fantastický zážitky.Nemůže to být už nikdo ono.Jinak přeju krásnej koncert. Čau superfanoušek Jirka

73.LG 28.01. 2005 10:17
*** V základní části tohoto fóra byl vytvořen nový oddíl pro veškerou diskuzi o nadcházejícím turné.

74.dmac 28.01. 2005 10:23
Jirko, nechtěl bys napsat nějaké vzpomínky na koncerty Queen z doby, kdy drtivá většina účastníků této konference nebyla na světě , osobně by mne zajímalo, jak jsi se do té Jugoslávie tehdy dostal, co hráli, jak bylo plno, jestli bys srovnal jejich výkon s Budapeští, jaké měli v Jugině světelné vybavení, jak velká to byla hala, co lidi, kolik to stálo, seznam skladeb atd. atd. Nikde jsem totiž dosud nečetl recenzi koncertu prvního vystoupení Queen za železnou oponou - socialistický Jugolsávie sice byla trochu jiná, než zbytek sovětského bloku, ale přece jenom.

75.Mr.Scully 28.01. 2005 10:30
Jirko - v Budapešti bylo spousta lidí, ale neznám nikoho, kdo viděl Queen v Jugoslávii. Mohl bys mi mailnout na webmaster@queenconcerts.com? Díky.

76.Michal 28.01. 2005 16:02
he? lol

77.Monika 28.01. 2005 17:51
Ne ne, hezky to napis, sem, Jirko, to chceme urcite slyset - cist - vsichni :o)

78.Hannibal (83.208.68.180) 28.01. 2005 17:58
tak už je to oficiální! viz. diskuzní forum, Turné 2005
strnky 1

Koment k novince

(IP: 54.82.10.219)

Navigace: Queen - Krlovsk legenda: Frum - Novinky: Český pořadatel koncert ještě nepotvrdil