Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Made In Heaven: A co dalsi ?

Forum

--- Pouze přihlášení uživatelé můžou přispívat do diskuze ---stránky 1
simaaa: A co dalsi ?30.12. 2004 01:54
Zajimalo by me, proc zbyli clenove skupiny Queen nechali lezet ladem pisnicku Thank God it´s Christmas, ktera vysla az na GHIII. Celkem by zapadla do koncepce Made In Heaven. Nazmar zustal i podle me povedeny singl I Go Crazy. Skladby Stealing a Soul Brother, i kdyz je zpiva Freddie, mi nepripadaji moc dobre. Ale te I Go Crazy je skoda. Ja ji uslysel poprve teprve pred nekolika mesici a byl jsem z ni a jsem unesen. Mohla skoncit alespon na Queen Rocks jako rarita

1.Michal 30.12. 2004 09:48
Nahodou- Soul Brother neni spatnej :o) Ale taky souhlas- I Go Crazy je good, i kdyz... Proste B- Side

2.simaaa 30.12. 2004 11:44
Skoda tech B stran. I kdyz na My Life Has Been Saved se opravdu zapomenout nedalo =) ta je moc pekna. Pamatuju si, jak jsem pred lety jako divej shanel CD Complete vision s temi singly a vubec jsem nevedel, ze bylo jen soucasti kompletu a ze nemam temer sanci =)

3.lister 26.03. 2009 13:15
treba No-One But You je uplne perfekt skladba ale byla taky jen na GH3 a to me sere...mohli ji dat na TCR s rogeresem....

4.simaaa 26.03. 2009 22:54
3: tak ona byla už na Queen Rocks a nevím, jestli by bylo rozumné vytáhnout 10 let starou a vydanou píseň a dát ji s Rodgersem nový kabát...

5.Fernand0 26.03. 2009 22:57
3. No nevím, jestli by bylo vhodné kdyby NOBY zpíval Paul, (Mr. Bad Guy a mu podobní by to asi nerozdejchali:-))...

Příspěvek naposledy editován 26.03. 2009 23:05

6.simaaa 26.03. 2009 23:59
hlavne rada z nas ma tu pisnicku uz velmi zazitou a hned bychom obe verze srovnavali a verte mi, ze na tomhle foru by z toho rodgers nevysel dobre :)
stránky 1

Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Made In Heaven: A co dalsi ?