Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Ankety: We Will Rock You

Forum

--- Pouze přihlášení uživatelé můžou přispívat do diskuze ---stránky 1
Soňa: We Will Rock You14.12. 2004 12:12
Jaký máte názor na muzikál We Will Rock You? Já abych pravdu řekla,tak ne moc kladný...

1.Michal 14.12. 2004 12:17
Co? WWRY je to nejlepsi, co jsem v zivote videl (hudebne)... Rozhodne to byl pro me emocialnejsi zazitek, nez McCartney... Je to narez a fakt neco uzasneho... aaaach...

2.Mr.Scully 14.12. 2004 12:40
Normalni show - cili pro nas rockery totalni <|>vina. Abych za 2000 Kc videl revival, jak hraje zhudebneny pribeh, ktery dost lidi oznacilo za uplne stupidni (ja bych zrejme stejne nerozumel textu), to fakt ne.

3.pittrek 14.12. 2004 13:31
No,na minule narodeniny som dostal ten album s nahratym predstavenim a mal som z neho celkom dobry dojem.Ale je to mozno tym,ze ho mam zadarmo :-)Asi by som ho nekupil.
Mimochodom,zda sa mi to,alebo pri tej rychlej verzii WWRY spievaju skutocne We will fuck you ?

4.Mr.Scully 14.12. 2004 13:56
To si fakt nepamatuju :) ale ta rychla verze je jedina vec, ktera se mi v jejich podani libila.

5.Michal 14.12. 2004 16:49
hehehehehehe- koukam, ze kazdy na to kouka uplne jinak :o)) Nj, mozna, ze kdyby to nebyl muj prvni opravdovy "kontakt" s Queen, tak ze by to tez dopadlo jinak :o)) BTW: Textum jsem nerozumel, jen jsem tak priblizne vedel o cem to je :o)

6.Soňa 16.12. 2004 10:59
Mě celkově nesedí teď to všechno kolem QUEEN....bez Freddieho to prostě není ono a nikdy nebude. Mám z toho celkem strach. Co když se to nepovede a QUEEN už nebudou ti, kteří skončili na vrcholu své kariéry(poku to tedy už vrchol byl), ale budou skupinou, která se pomalu vytrácí s neúspěchem. Vím že je to málo pravděpodobný, protože fanoušků je dost, ale člověk nikdy neví. Přeci je to už 13 let a rock už nemá takový slovo....

7.Mr.Scully 16.12. 2004 11:40
To je vždycky dilema - skončit na vrcholu kariéry (v tomto případě zřejmě Made In Heaven) nebo pokračovat dál, protože se pořád najde spousta fanoušků, kteří je chtějí slyšet naživo. Podle mě neexistuje jednoznačná odpověď a vždycky je pro i proti.

8.Soňa 16.12. 2004 12:38
Asi tak...ale přeci jenom mám z toho divnej pocit. Navíc se mi příčí, když si představím moje vrstevníky(závisláky na hip-hopu a technu) jak přecházejí ke Queen...

9.roberto2 16.12. 2004 14:10
WWRY jelikoz sem mel moznost to zhlednout (dik Michale a Leticu) tak se mi to predstaveni libilo,az na to tricko Michalovo to jsem nevidel nic.Jinak opravdu vrchol show je rychle WWRY.To vsichni brneli z toho

10.Michal 16.12. 2004 14:33
jako technari jsou lamy... Ja mam spoustu kamosu, co ulitavaj na metalu a kdyz jsem nekterym rekl, ze se objevily zpravy z Brianovych ust o turne 2005, tak hed rikali, ze pry pujdou... Proste Queen jsou klasika a byl jsem presvedcen, ze na vzdory nasim mediim, jez Queen nikdy moc nepreferovali, maji celkem slusnou zakladnu i v takovem zapadakove jako je CR- nacionaliste prominou...

11.Monika 16.12. 2004 14:33
Nebojte se, oni to zvladnou! Vzdyt jsou profici. A lidi moc dobre vi, ze to nebude jako s Freddiem a s tim Bri a Roger urcite pocitaji.

12.Monika 16.12. 2004 14:35
Jo, uz to davali dnes v radiu Krokodyl (nase brnensky) ....sice s 5 dennim spozdenim, ale prece :o)

13.alexK 16.12. 2004 18:17
V tom WWRY muzikálu se mi kromě fastWWRY líbí i No-one But You, ta holka tomu dala srdce...

14.letiču 17.12. 2004 09:12
mně se WWRY docela líbilo..viděl jsem ho dvakrát , mám doma CD, video ( slyším i zpěv Michala:)) ) a díky kámošce z jihu Moravy mám i český překlad ...příběh je to nic moc , s tím souhlasím , ale myslím , že stejně na tom budou i další představení ve West Endu ( např.muzikál o skupině ABBA ,...)

Rychlé WWRY a No-One But You je to asi to nejlepší , co se tam vyskytlo.

15.Mr.Scully 17.12. 2004 09:48
Jo, urcite na pomery muzikalu to neni spatny muzikal, nepochybuju o tom, ze ostatni jsou jeste vetsi pytloviny. Muzikal je od toho, ze je to show - neni cilem, aby to bylo neco propracovaneho.

16.Monika 17.12. 2004 14:28
Je to o Freddieho zivote nebo nee?

17.letiču 20.12. 2004 08:01
O Freddieho životě to není...spíš je to o cestě za Rudým speciálem .

18.Monika 20.12. 2004 15:05
Aha, tak nevim, kde jsem to slysela, ze to je o Freddieho zivote .... ?

19.Michal 20.12. 2004 15:44
Mozna hodne prenesene, ale je to o tom, ze v budoucnu uz vsichni poslouchaji same s*acky a na starej dobrej rock si nikdo nevzpomene... Teda- temer nikdo. Existuje skupina lidi, ktera vi, ze muselo byt neco lepsiho nez tohle. Jsou to jakoby vyvrhelove spolecnosti, proti nimz pasou nejaci bosove. No a jeden ten hlavni vyvrhel ma jakoby nejake predtuchy a vlastne dava dohromady Bohemku... "Nebo tak nejak, ze?" Pak se jim povede dat dohromady WWRY (pred rozborenym Wembley) a kdyz ho zahraji, tak se rozpadne zed a vypadne rudy special... A to je prakticky konec- ze nasli hudebni nastroj a dokazali, ze hudba existovala i jinak nez jen elektronicky...

20.Monika 20.12. 2004 16:16
Ooooo diky ....tak doufam, ze ho nekdy uvidim :o(

21.Michal 20.12. 2004 16:58
jako jo- to doporucuju :o)

22.letiču 21.12. 2004 13:21
Hmmm...Michale , krásné slovní spojení - před rozbořeným Wembley ..se rozpadne zeď:)))
Ale jinak taky doporučuju:)

23.Michal 26.12. 2004 14:48
hehehe- i Ty jeden ;o)

24.Michal 19.02. 2005 13:07
Dnes bylo na VH1 TOP 10- ROCK GODS a hadejte kdo byl prvni :o)) I kdyz jsem tomu moc neveril, ze ti nasi milacci budou na prvnim miste, stalo se tak :o) Teda- ja vim, ze tyhle ankety jsou relativni... Koukal jsem na to od 4teho mista- Nirvana, 3. G&R, 2 Zeppelini- 1. Queen :o) Docela slusnej zebricek... Mno a tak nejak jsem predpokladal, ze jestli budou Queen, tak zahraji zivak z Wembley- WWRY- nj- stalo se tak :o)
Takze- to jen tak pro zajimavost...

25.Monika 21.02. 2005 15:52
Jo, na tech rockovych hitparadach VH1 byvaji Queen casto...

26.Breakthru 21.02. 2005 17:17
Taková malickost a jak dokaze cloveka potesit!

27.Ken 21.02. 2005 17:20
Zrejme to budou nejake hodne dobre hitparady :o))

28.Monika 21.02. 2005 17:59
A taky VH1 je mnohem lepsi nez nejaky Ocko ...sice neni zas tak spatny, ale jenom proto, ze neni u nas s cim srovnat.

29.Kačička 28.04. 2005 21:43
Já jsem se díky WWRY dostala ke Queen a myslím, že je to slušný projekt. Naživo jsem to bohužel neviděla, to mě dost štve.... Ale mám video od kámoše z Ostravy a mám i libreto se svým vlastním překladem, takže vím, o co go. A mám i to CD
14-mimochodem, nejsem ta z jižní Moravy já?? Jen dotaz, ale vcelku by to sedělo...

30.Galileo 29.11. 2005 14:17
Mě WWRY příde užasný... Žádnej převratnej nápad to neni, ale je vidět, že ty lidi na tom dřeli. Brian i Roger s tim zabili taky spoustu času... Milionkrát sem na tomhle fóru čet podobný hlášky jako že technaři sou lamy apod... No a dyk o tom ten muzikál je...
Nejvíc se mi líbí Somebody To Love a zmiňované NOBY...To sou obě úplně suprový skladby a ten ženskej hlas je přeci jen něco jinýho než Freddie a občas mám pocit, že k těmhle dvou písničkám mi sedí víc...Jinak to WWRY na konci je fakt pecka...
Ještě jeden můj postřeh. Po tom koncertě v Praze, sem byl dost smutnej z toho, jak lidi vedle mě nepočkali na konec GSTQ a už se přeze mne hnali ven...No a v tom divadle to bylo vážně hustý. Když na oponu promítli nápis něco jako "Do you want Bohemian Rahapsody" takse spustil takovej kotel....A při WATCh lidi stáli s rukama nad hlavou a mávali....A když se účinkující schovali s tim že už nevylezou, tak ty lidi pořád stáli a čekali nadržený, že eště bude nějakej přídavek...Občas sem ani nevěřil, že sem v divadle....
A ešě bych se zeptal co máte za video...Já mam něco ztaženýho z queenzone, ale je to takový prapodivný, tak kdybyste měl někdo něco lepšího...:)

31.Mr.Scully 29.11. 2005 17:30
Na QZ je ta premiera s nejakym prisernym formatem obrazu.

Jinak muj nazor se nemeni... scenar mi prijde stupidni a znama, co to videla v Londyne, mi to jen potvrdila. Ale proc nakonec ne... je to proste show pro lidi.

32.Michal 29.11. 2005 20:49
31: Vzdycky kdyz tohle ohledne muzikalu napises, uplne me mrazi v zadech :o) Copak das na subjektivni dojem nejake zname? :o)))))) Myslis, ze trebas scenare k prave probihajicim muzikalum (v CR) jsou lepsi? :o) No ne- proste mi prijde nefer hodnotit neco, o cem nemam ani paru- teda mozna az na to, ze znas scenar... Ale mam dojem, ze jsem ti neco podobneho uz psal minule ;)
30: mam...

33.andilek-filipek 30.11. 2005 01:48
32: deeeeeeeeeeeeeej :)

34.Mr.Scully 30.11. 2005 08:26
32. Ale me to proste nelaka - a myslim, ze nektere ceske muzikaly maji inteligentnejsi scenar a nektere jsou naopak mnohem horsi. Ale obecne muzikal je vzdycky jen show pro lidi, malokdy v tom najdes nejaky hluboky pribeh. Pro me je WWRY svetelna show s dobrym revivalem. Za stejnou cenu radsi pujdu na Queeny :-)

35.andilek-filipek 30.11. 2005 11:06
34: Já myslím, že takovej Jesus Christ má hodně silnou dějovou linii. A stejně sqělou hudbu a o podání nemluvě. To samý Hair.

36.Michal 30.11. 2005 11:49
34: Beru ze te to nelaka :o) , ale rikat, ze je to shit, kdyz jsi to vubec nevidel!!! Chapes- vzdyt scenar je jen jeden faktor, ktery divaka muze uchvatit (nebo nemusi :o) a to bych jeste rekl, ze pro fandu Queen je to daleko vetsi srdcovka- tim spis ho tedy uchvati to zpracovani... Dnes je uz mozna trochu jina situace, ale pred tim rokem a neco to pro me byla jedina moznost, jak "videt Queen" (neco z jejich rukou)... A doopravdy jsem se tam rozbrecel a rekl si "kuaaa- na tomhle makal Brian s Rogerem- parada". Proste tohle vsechno te ovlivnuje- take vykon hercu, kulisy, ziva hudba, nove zpracovani, efekty, atd atd atd... Proste je toho moc! A opravdu- kdyz si nekdo precte scenar a pak ho hodi do kose, pricemz zaroven odsoudi cely muzikal- to mi opravdu prijde hodne hloupy :o) Jako fakt- nic proti, ale prijde mi to tak :o)
Nerikam, Scully, ze se ti ten muzikal musi bezpodminecne libit, ale nehodnot zajice v pytli :o)))
35: Tak to jsou mozna umelecka dila a ne muziakly :o)

37.Mr.Scully 30.11. 2005 12:04
36. Ale vis co... jedna vec jsou pocity a jedna vec je realita. Radio Ga Ga je podle me uplnej shit a stejne na konciku nadsene parim a tleskam nad hlavou :-) Tebe taky na WWRY vzala ta hudba a svetelna show - dialogum jsi predpokladam vubec nerozumel :-)

38.Michal 30.11. 2005 12:13
37: Jo presne a to je prave ono :o))) Proste ten muzikal je bombovej a zvladl jsem to i bez scenare (kterej mi tedy licil nenapadne leticu a obcas jsem nejakou lehkou frazi take pochytil :o)) Tzn, ze to ostatni je uplne skvely a zjebnout to jen kuli scenari je IMHO proste nemozny :o) Jasny- kdybych na to sel dnes, tak uz nebudu tak odvarenej- diky Q+PR turne, ale i tak se na ten muzikal chci jeste nekdy podivat...
Proto rikam- hodnot, az uvidis :o)

39.Breakthru 30.11. 2005 13:22
Já jsem mohla jít v Kolíne, 2. den po koncertu, ale nesla jsem. Nejak me to neláká.

40.Love.profick 30.11. 2005 14:35
37: ku*va Radio neni zadny shit! ja mam tu pisen rAD!!! :) tak me nes*r :)

41.Galileo 30.11. 2005 21:33
no já bych v Kolíně taky nešel....
to Michal: plně s tebou souhlasim.... Dopředu sem věděl, že ten příběh je o ničem, ale stejně sem tam šel a těšil se na to. A klepaly se mi kolena hned u STL, to jak to ta holka podala byl nářez...a pak sem si řek, že to je vlastně práce Briana s Rogerem a běhal mi mráz po zádech....Pravda dialogům sem moc nerozuměl, ale když sem pak na tom byl druhej den znova tak už sem se chytal....(No a pak celej ten výlet do Londýna završit návštěvou na Logan Place 1 a obědem v Kensington pubu, bylo hustý...)
Vlastně nevim co mě na tom tak chytlo, ale asi to bude ten celkovej dojem...
Jo a k tomu RGaga...tu písničku sem nesnášel...ale po tom muzikále sem změnil názor...
31: Jo to z queenzone je shit...hodinu sem si hrál s přehrávačem než sem roztáhl ten obraz tak aby nebyl tak nataženej a než sem srovnal zvuk s obrazem...Estli má někdo něco lepšího, prosím prosím prosím podělte se....

42.Michal 30.11. 2005 22:34
41: Napis mi na mikl002@seznam.cz...

43.Monika 30.11. 2005 23:06
V RGaGa je uplne uzasnej ten druhej hlas te jedne zenske, to je uplna bomba. Tu si poustim s celyho muzikalu nejcasteji. A jeste mam verzi jak byli Bri s Rogerem v tom Nemecku u Gottschalka, kde oznamili Queen Tour, proste bomba. Tam je zase krasny WWRY, lidi sedi na tech zidlickach, ale ruce ve vzduchu a tleskaj bum bum trisk, naaadhera ... a pak to Thomas rozjede jeste jednou ... super :o))
Snad se na ten muzikal taky nekdy dostanu .... a do Londyna vubec :o(

44.Mr.Scully 01.12. 2005 08:46
Me do Londyna tahaji porad... chteji, aby Richard Gray nafotil cast me sbirky :-)

Michal/Galileo - takze se vicemene shodneme, ze scenar je o hovne, ale je to proste velka show pro lidi :-) Chapu, ze vas uchvatily pevecke vykony - ale mne osobne se ten muzikalovy styl zpivani nelibi, jak protahujou ty slabiky a ty vibrujici hlasivky... je to takovy podlezavy a ke Queen se mi to proste nehodi. Ale mne se nelibi skoro zadny revival, tak se mi nemuze libit ani tohle :-)

45.Michal 01.12. 2005 09:24
44: To je vec vkusu, ale takhle se zpiva v kazdem muzikalu :o) To rozhodne neni zalezitost pouze WWRY :o)

46.Mr. Bad Guy 01.12. 2005 20:24
Michal/Galileo - takze se vicemene shodneme, ze scenar je o hovne, ale je to proste velka show pro lidi :-) => Moje řeč.

47.Michal 01.12. 2005 20:30
Ale jak jako show pro lidi?? Jasne ze je to show, ale ja z tech vasich reci slysim porad neco spatneho... Proc by to nemela byt show? Cili kdyz bude OK scenar, tak tam muze byt hola zed??
Kua lidi- zapomente na to, ze jste Cesi a nehodnotne neco kriticky jen proto, protoze jste na tom nebyli (nemuzete na to jit, nemate penize nebo kdesi cosi).. Proste tohle je pro Cechy tak typicke!!!! Jeden rekne, ze se mu to libilo a druhy (aby byl chytrej) mu to proste musi zkazit.. :o)) Nerekl bych ani H****, kdyby jste na tom byli, (a mozna se pletu) ale tenhle "cechyzmus" (kdyz o tom nevite nic) me primo SERE...

48.Galileo 01.12. 2005 22:08
A já si vždycky myslel, že lidi maj(měli) rádi Freddieho právě proto, že z koncertu udělal show....

49.Monika 01.12. 2005 23:12
To urcite jo, ale nekomu proste muzikal nesedi a nezmeni nazor jenom kvuli tomu, ze na tom delali Brian s Rogerem ... Ja treba taky muzikaly nemusim, i kdyz jsem na zadnym jeste nebyla, coz je mozna i skoda. Strihavka zrovna tenhle tyden ve Vodopadu popisoval atmosferu, jak vsichni breceli, emoce atd. Ale na tenhle muzikal samozrejme chci jit, pokud se do Londyna konecne dostanu.

50.Michal 01.12. 2005 23:32
48: :o))))
49: Ale vzdyt jo- at si nekomu klidne nesedi- to je vec toho dotycneho, ale jak nekomu muze nesedet neco, co nevidel a nezna? :o)))

51.Monika 01.12. 2005 23:42
Kdyz ma nekdo proti necemu nejaky vyhrady, tak je snazsi si poslechnout postrehy druhych, aby se jim usnadnilo rozhodovani ...

52.Michal 01.12. 2005 23:47
51: Jasne- to mas pravdu- vzdycky to je ta jednodussi varianta...

53.Mr.Scully 02.12. 2005 08:47
Britney Spears jsem na koncertu taky nevidel a nemuzu si kvuli tomu na ni vytvorit nazor?

WWRY Musical CD jsem slysel a nezaujalo me vubec nic krome We Will Rock You fast. Obycejny revival.

A nerikam, ze je muzikal neco spatneho, jen proste ma stupidni scenar a to je pro me duvod k tomu ho nevidet (druhym duvodem je to, ze bych dialogum asi stejne nerozumel, i kdyby scenar byl oscarovy). Nerikam, ze to nemuze bejt zajimavej zazitek a dobra show. Ostatne Bejart Ballet (ktery jsem videl) je neco podobneho - hodne chudy scenar, ale zajimava show a emotivni konec.

54.Michal 02.12. 2005 10:17
53: Na Britney si nazor udelat muzes, ale ne na jeji "koncertovani" :o) Vzdyt to da rozum- nemuzu hodnotit neco, co jsem nevidel :o)
To je jako kdybys nekoupil auto jen kuli tomu, ze je cervene (tu barvu by jsi napriklad nesnasel) a pritom kdybys to auto videl, zjistil bys, ze ta barva tomu designu perfektne sedne :o) Vis, mne je opravdu jedno, jestli by se ti ten muzikal libil nebo ne, ale drti me, kdyz ho nekdo hodnoti (a nejen muzikal), aniz by ho videl.. :o)
Nicmene abych rekl pravdu- verim, ze ty mas spoustu znamych a materialu a ze jsi o tom muzikalu hodne slysel.. Bad Guy ale nic neslysel, nevidel a presne na ty jeho chytracke kecy, byl smerovan muj predpredpredchozi prispevek :o)
stránky 1

Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Ankety: We Will Rock You