Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Galerie: Mysticky moment...

Forum

--- Pouze přihlášení uživatelé můžou přispívat do diskuze ---stránky 1
Jan Novak: Mysticky moment...22.11. 2004 20:03
Mysticky moment...Kdyz jsem si prvne prohlizel booklet cerstve nabyteho DVD Queen on fire: atd.... docela me zamrazilo. To neni mozny, rikal jsem si, me se snad podarilo nejak ovlivnit realitu...:-) Jsem totiz uz od pulky srpna v Dansku a co v tom bookletu nevidim! Podivejte se poradne na fotky, kde se vyskytuje Fredie u klaviru a podivejte se hlavne na veci, ktere lezi na tom klaviru. Pak se podivejte na fotku kterou jsem prilozil :-) My proste s Frediem chlastame stejny pivo! Carlsberg je asi nejvyznamejsi znacka danskyho piva a mimochodem, je to docela patok. Ale co jinyho tu pit, kdyz nic lepsiho neni :-)
Mimochodem, Pilsner se to jmenuje proto, ze to je zalozeny na principu vyroby, kterej byl vyvinut v Plzni, ale to bohuzel zadnej Dan nevi. Prestoze tu maj Pilsner Urquell v kazdym supermarketu za 15,-DKK...
:-)
BTW2: opravdu nechapu, jak to mohl Fredie chlastat, ackoliv... ono to asi bude lepsi nez britsky pivo :-)

1.Jan Novak 22.11. 2004 20:07
Mozna by mohl nekdo prilozit fotku z bookletu na niz Fredie hraje a na pozadi se John Deacon tak zasnene usmiva. Ja uz zase prisel o moznost delat dig. fotky :-(

2.Michal 22.11. 2004 22:33
mno, uz jsem si toho tez vsiml na nejakym DVD, ale nejsem si jis tpresne kde :o)

3.bulsara 23.11. 2004 07:42
...no Jane Nováku, na WWRY (Montreal´81) si si to mohol uľ dávno vąimnú», tam tá flaąka defiluje pred kamerou niekoµko dlhých minút...

4.bulsara 23.11. 2004 07:44
...na sak to pise jak keby som bol debil, to teda este nie som, az zo chvilu....

5.Michal 23.11. 2004 08:50
jasne, na WWRY jsem to videl, kk...

6.Jan Novak 23.11. 2004 11:54
No, pane Bulsaro, kdyz jsem videl naposledy WWRY, tak jsem o Dansku vedel jen to, ze je v Evrope. A nejakej Carlsberg mi byl u..., pilsner byl u me akorat prazdroj.

7.Monika 23.11. 2004 14:24
No, zrovna vcera na Discovery na toto pivo byla reklama :o)

8.Jan Novak 23.11. 2004 15:01
Nemam kabelovku ani satelit:-)

9.Monika 23.11. 2004 15:27
Satelit Ti muzu prodat, uz ho nepouzivame, zbytecne me brani ve vyhledu z okna :o))))

10.Jan Novak 23.11. 2004 16:38
Nechci.
Tady slo o to, ze jsem v podstate to pivo drzel u pusy, kdyz jsem si vsiml, ze ho ma Freddie pred sebou na klaviru. Odtud pramenilo veskere me nadseni...

11.Milan 23.11. 2004 19:06
Z väčąinou piv to je asi takto:Značka a obal piva je rovnaký ako v Česku tak i v Dánsku ale samotné pivo v Dánsku a na západe je lepąie pretoľe viac značiek plní v Česku aj na Slovensku atď.jeden pivovar a to väčąinou s pivom podla vlastnéj receptúry a to nie s tým dánskym pivom .Tomu dánskemu je to české v tomto dánskom obale moľno podobné ale horąie.Není to tak vąade a zo vąetkými pivami.Robí sa to hlavne v menej vyspeląích krjinách hlavne vo východnéj európe mislím ľe aj s týmto Carlsbergom je to tak.
stránky 1

Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Galerie: Mysticky moment...