Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Freddie, Brian, Roger, John: Proč Brian nenakopal Freddieho do zadku?

Forum

--- Pouze přihlášení uživatelé můžou přispívat do diskuze ---stránky [1] 2
alba: Proč Brian nenakopal Freddieho do zadku?05.06. 2004 16:54
Docela by mě zajímalo, jestli Brian někdy Freddieho "nenakopal do zadku" s ohledem na jeho lifestyle. Musel přece vidět, co se děje. Vzhledem k tomu, že měl asi nejvíc rozumu a patrně u Freddieho docela respekt, tak to měl udělat. Pokud mu něco řekl a Freddie ho poslal......, tak je to vpořádku, ale pokud mu nikdy nic neřekl, tak si to asi může vyčítat. Prohlášení, že se vzájemně nemíchali do svého soukromí mi s ohledem na důsledky připadá jako alibismus. Také Brianovo prohlášení, že Freddie tak, jak ho znali, nebyl ani divoce promiskuitní, ani závislý na drogách, mi připadá jako zbožné přání, a nikoli realita. Nestáhl se John proto, že se za všechno trochu stydí? Proč Freddie začal vést promiskuitní život? Myslím, že předtím, než na tom začal být závislý, to bylo prostě z nudy. Jaká míra divokého života byla nezbytná k tvůrčí nápaditosti a kreativitě?

101.Monika 25.06. 2005 20:40
Diky nam maji vic penez, nez kdy rozdali podpisu ...

102.Love.profick 25.06. 2005 20:45
to sem nevedel ze Brian je takovy,ja myslel ze je to porad spravny skromny velmi dobry kytarista co ma spoustu penez a fanousky za ktery je rad........ asi to dela to jeho stari...

103.Michael Koliha 25.06. 2005 21:07
To samozrejme chapu. Ale ktera hvezda je taova... Chtel bych videt kohokoli z nas. Ono to musi byt tezke...nic nemoci bez toho, aby te zastavovali novinari a fanousci. Treba v mladi si to uzival, ale ted chce svuj klid...

104.Monika 25.06. 2005 21:30
Tak v tom pripade at zalezou do nory jako John ... :o)

105.another.world 25.06. 2005 23:00
Je jasný, že si chtějí užít trochu normálního života, ale to neměli vyjíždět na turné. Brian si mohl hezky chodit na každé představení WWRY muzikálu a Roger střídat jednu modelínu za druhou.

106.Mr.Scully 25.06. 2005 23:07
Je to takovej zivot. Mas miliony a luxusni zivot, tak tomu musis obetovat soukromi.

107.Breakthru 26.06. 2005 10:20
Já myslím, ze s Brianem to tak strasný nebude. Porád je z nich nejochotnejsí!

108.Mr.Scully 26.06. 2005 14:11
No, to jo. Coz neda problem - Roger je porad nafoukana hvezda a John naopak se snazi byt uplne neviditelny :-)

109.Janek 28.06. 2005 13:05
Každej je nějakej, ne?
stránky [1] 2

Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Freddie, Brian, Roger, John: Proč Brian nenakopal Freddieho do zadku?