Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Freddie, Brian, Roger, John: Proč Brian nenakopal Freddieho do zadku?

Forum

--- Pouze přihlášení uživatelé můžou přispívat do diskuze ---stránky 1 [2]
alba: Proč Brian nenakopal Freddieho do zadku?05.06. 2004 16:54
Docela by mě zajímalo, jestli Brian někdy Freddieho "nenakopal do zadku" s ohledem na jeho lifestyle. Musel přece vidět, co se děje. Vzhledem k tomu, že měl asi nejvíc rozumu a patrně u Freddieho docela respekt, tak to měl udělat. Pokud mu něco řekl a Freddie ho poslal......, tak je to vpořádku, ale pokud mu nikdy nic neřekl, tak si to asi může vyčítat. Prohlášení, že se vzájemně nemíchali do svého soukromí mi s ohledem na důsledky připadá jako alibismus. Také Brianovo prohlášení, že Freddie tak, jak ho znali, nebyl ani divoce promiskuitní, ani závislý na drogách, mi připadá jako zbožné přání, a nikoli realita. Nestáhl se John proto, že se za všechno trochu stydí? Proč Freddie začal vést promiskuitní život? Myslím, že předtím, než na tom začal být závislý, to bylo prostě z nudy. Jaká míra divokého života byla nezbytná k tvůrčí nápaditosti a kreativitě?

1.JackCarter 05.06. 2004 18:08
No ja si myslim že frčeli všichni ... ale o Johnu si nejsem tak jistý ... když se člověk na něj koukne tak vypada až zaritě slušně nej. drink čaj ..
Jinak je asi malo kapel (jestli vubec nějaká je ) který nefrčeli.pro jistotu nebudu jmenovat:))
Podívejme se jak si vzal k srdci MaDi to že Freddie bral kokain .. přijde mi že ještě ted se z toho nevyspí ..
Jinak si myslím že se přátelství utužilo až když se stali slavný .. pač před tím si myslím měli hodně rozporu.. dost tvrdejch §§

2.Michal 05.06. 2004 19:26
No, ty by jsi si na Freddieho miste nechala mluvit do zivota? Byla to osobnost a jeho kredo "zit naplno a to ve vsem" mluvi za vse... Johna to proste prestalo bavit- o studu se prece neda hovorit... Zac by se stydel? Vem si Kurta Kobeina, ktereho to tez prestalo bavit a vyresil to sebevrazdou...

3.Monika 06.06. 2004 08:46
Taky je mozny, ze kdyz meli volno, tak se vubec nevidali, takze nemohli vedet, co ten a ten dela... Urcite uz nejakou dobou vedeli, ze se neco deje, ale, podle me, si to spis vubec nechteli pripustit, ze by to mohla byt pravda. V jednom interview Brian rika - neco jsme tusili, ale nebavili se o tom. Nebavili se o tom, podle me, prave ze strachu.
A jestli by mu treba Brian chtel "domluvit", Freddie by mu rekl:" Nemej obavy, zlato"

Freddie se do promiskuitniho zivota, podle me, vrhnul - jednak - najednou mel penize, a to ne malo, tak zacal chodit po klubech.... A nebo byl fakt tak moc sexualne naruzivej, jak o sobe tvrdil :o))
Jak rekla Montserrat Caballe - nemame pravo nikoho soudit...

4.Aesis 07.06. 2004 10:00
To Michal: proč vůbec musí tolik lidí (hlavně mladých) řešit věci sebevraždou (nebo se o to aspoň pokoušet?) Slovo "sebevražda" začínám slýchávat častěji a častěji.... co vůbec člověka dožene až k ní? Já mívám taky pěkné depky a blbé dny a problémy, ale vyřešit to takhle, jednou pro vždy....?

5.roberto2 07.06. 2004 10:19
At Freddie delal cokoliv,asi nebyl stastny v osobnim zivote,"za penize si stesti nekoupim,ale zatracene dobre ho muzu za ne dostat".A ostatni museli moc dobre vedet jak Freddie vyvadi,mozna kdyby se Freddie ozenil s Mary tak je dneska vse jinak.

6.Michal 07.06. 2004 12:41
hm... sebevrazda je jen ukazka slabosti, slaboduchosti a nesebeoceneni- tvrda slova, ale neni zivot prave o tom, aby clovek neco dokazal?

7.Ken 07.06. 2004 13:41
Myslím že manželství s Mary Austin by mu zachránilo život,souhlasím s robertem2,ale nás by okradlo o hodně z tvorby Queen resp. Freddieho. Myslím totiž že by manželstvím ztratil určitou vnitřní svobodu,jeho fantazie by byla podvědomě svázaná a nesložil by zdaleka tolik písní. Ale žil by...

8.Michal 07.06. 2004 14:46
Kdyby, kdyby, kdyby... :o) Kdyby, kdyby- nemuseli by byt Queen...

9.MaDi 10.06. 2004 14:54
Ken 7. roberto 5. Manželství nemůže nikoho změnit, zvláště ne v případě homosexuála. Tedy pokud se bavíme o "klasickém" manželství. Pouze by stvořilo dalšího nešťastného člověka a sám Freddie by byl ještě o trošičku nešťastnější, než ve svém životě byl.

10.JackCarter 10.06. 2004 17:27
9. Kde furt bereš tu jistotu, že byl neštastnej???
Ja bych řekl že než zjistil že je nemocnej...byl štastnej dost.

11.MaDi 10.06. 2004 17:32
Tak proč ho někteří chtějí "měnit" manželstvím? Ale, už se to tu jednou probíralo, takže jenom krátce zopakuji, závislý člověk nemůže být šťastný.To, že se smál poté, co si dal lajnu koksu neznamená štěstí. To je jen únik k domnělému štěstí.

12.Monika 10.06. 2004 17:39
Freddie o sobe tvrdil, ze neni moc stastny, ale spis ve smyslu lasky, ze nikoho nema, ze je sam, ale pak uz mel Jima....

13.Michal 10.06. 2004 18:36
hehe- stary dobry MaDi... Sice ted s Tebou nesouhlasim, ale uz jsme to t ujednou probirali, vid? ;o) I kdyz v necem se preci jen shodujem v nazoru...

14.JackCarter 10.06. 2004 21:56
Jo vím jak se to tu probíralo :-) docela sem se nasmál ..:-))
12. tak todle slyším po 1.

15.Monika 10.06. 2004 22:15
Add 14: Tak to se asi musis vic zajimat...

16.Michal 10.06. 2004 22:58
jojo- Monika ma pravdu... Freddie se nechaval slyset, ze doopravdy stastny nebyl...

17.MaDi 11.06. 2004 10:22
No a u takovéhle hvězdy je to až nevídaná autoprojekce! Nepovažuji to vzhledem ke známým reáliím výjimečně za pouhou pózu.

18.Mr.Scully 11.06. 2004 10:53
Ja si myslim, ze castecne prehanel. Nebo to platilo jen treba ve druhe polovine 70. let. Vezmete si treba rok 1985. Queen exceluji v jizni Americe a na Live Aid. Freddie vydava konecne svoji vlastni solovou desku, ma uz relativne zajisteny vztah s Jimem Huttonem, dalsi lide z Garden Lodge jsou nepochybne jeho blizci pratele, Mary ho stale miluje, je milionar, fanouskove ho zboznujou. Co vic potreboval?

19.roberto2 11.06. 2004 11:01
Ono to je moc pekne,a navic peknejsi je to ze se z tim vsim vyrovnal.A nepropadl kouzlu slavy a bohatstvi.

20.MaDi 11.06. 2004 11:24
roberto2 19. A mohu prosím vědět o kom to píšeš? My tu probíráme Freddie Mercury a ten tak hezkými povahovými vlastnostmi netrpěl.

21.Michal 11.06. 2004 18:07
hehehehehe- MaDi 20- jako bych vedel, ze se ozves ;o) Ale napsal jsi to jeste tak, ze s Tebou svym zpusobem souhlasim :o)
Tezko rict, jak to myslel...? Znate to- jste nekde s prateli, vse je OK, pak se vratite domu... Jen tak se zamyslite...- koho by nikdy nenapadlo jak je vse na ho*no?

22.JackCarter 12.06. 2004 11:48
Mel hodne prostředku jak se stá štastný,...a to že bral kokain neznamená že ho dělal štastným .. a už vubec ne naopak... Nikdo to nemuže vědet jestli byl nebo ne .. mohli ste číst kdo chtel co chtel... je to divný ale ani MaDi nemusí mít pravdu...

23.Monika 12.06. 2004 19:08
Ja jsem napsala, ze to o sobe tvrdil SAM Freddie v jednom z interview, nedocetla jsem se to z niceho treba neverohodnyho, ale primo od nej samotnyho...

24.Michal 12.06. 2004 23:16
ano... a ne jen z jednoho...

25.JackCarter 13.06. 2004 18:38
a kdy ?, a neříkal zase někdy opak?:-)

26.Monika 13.06. 2004 18:53
Sezen si par interview a uvidis sam...

27.Michal 13.06. 2004 19:23
nevim kdy! Precti si par knizek... uvidis...

28.Milan 16.02. 2005 13:33
moho byt velmy stastny a zaroven aj nestastny tieto pocity sa mu mohly striedat. neni vsetko ciernobiele.Fredie hovoril ze ma na dusi vela ran z minulosti.Tazko posudit o tak komplikovanom cloveku ci bol stastny.Myslim si ze ked mal Jima a nemal HIV tak bol stastny ale stale ho robilo nestastnym ze nema manzelstvo s Mary.

29.Breakthru 16.02. 2005 18:34
Nevim jestli byl Freddie stastný a bohuzel to uz nikdy nezjistime, ale vim, ze Bri stastný je, i on sam to rika a ja mu verim.

30.Mr.Scully 16.02. 2005 18:51
Tezko Brianovi to stesti verit, kdyz se lecil z depresi a sam rikal, ze byl nekolikrat dost na pokraji svych psychickych sil (milenka, rozvod, umrti rodicu atd).

31.Breakthru 16.02. 2005 19:09
to Mr. Scully: to jsou takový ty veci, kdy by byl kazdej nestastnej, ale kazda bolest jednou prebolí. On rika, ze je stastnej hlavne diky svým detem. Vzdycky se najdou lidi co si rikaj, ze to nemuze být pravda a tak. Lidi vzdycky uveri spis tomu horsimu nez lepsimu.

32.Mr.Scully 16.02. 2005 20:38
Ne, ja verim Brianovi, ze je ted stastnej, akorat to tak zdaleka nebylo vzdycky... ale jak se rika, kazdy sveho stesti strujcem...

33.Milan 16.02. 2005 22:01
Možno to je na smiech ale pár krát sa my snívalo o Frediem vždy v tom sne počuť niaku z jeho pesničiek znejú tisíc krát krajšie.Cítim vtedy krásný pocit(lásku k Frediemu) a neuveritelné uvolnenie,perfektný atmosféru ako a vždy plačem od toho jak ma to dojme a jak ho mám rád.Cítim proste že Fredie je šťastný.Možno to znie ako výmysel ale nevymíšlam si.

34.Michal 16.02. 2005 22:21
To jsou jen sny, i kdyz podobne sny mam moc rad- vubec miluju sny, at jsou jakekoli... Samozrejme jsem byl uz hodnekrat na koncertech Queen, kecal s Bri nebo FM... :o)) Proste prdel :o))))))

35.Ken 17.02. 2005 00:05
Je zajimave, ze i kdyz Queenama ziju a Freddieho uplne zboznuju, tak zatim zustavaj mimo moje sny:o( Nikdy se mi na tema Queen nic nezdalo... No, jdu spat, treba se to zlomi:o))

36.werdsay 17.02. 2005 12:10
K tomuhle se rad pridam ;-)) a zcela souhlasim . Rekl bych, ze povahy Freddieho a Briana jsou si velice blizke i kdyz kazdej byl na venek jinej. Freddie se vzdycky dokazal lip vyporadat s citovejma potizema.

37.Ken 17.02. 2005 12:54
Ja myslim ze Freddie byl mensi filozof nez Brian, citove veci resil vic zprima, radikalne. Vic se ridil momentalnimi emocemi a instinkty, Brian vse vic promyslel. Ale oba byli hodne hodne citlivi. Tedy Brian stale je, zaplatpanbu...:o))

38.Soňa 17.02. 2005 12:56
Jací byli se dá celkem poznat na písničkách..na jejich textu..melodii

39.werdsay 17.02. 2005 13:16
Freddie urcite resil citove veci vic zprima. Myslim si, ze vzdycky bral vsechno, nebo nic. A to plati zvlast v citech. Kdyz se zamiloval, tak z toho byl vyrizenej a uplne se tomu poddal. Pak to nekde chytlo trhlinku, nebo ten sen nebyl zcela podle jeho predstav a uz uz se z toho snazil vycouvat. Rekl bych, ze zvlast v lasce touzil po dokonalosti, i kdyz to muze znit divne. Proste chtel prozivat tu zavrat kterou prinasi hlavne zamilovanost, ale zamilovanost netrva vecne a s tim se on spatne smiroval. Rozhodne snil o vztahu dvou milujicichse lidi, ale pravdepodobne tusil, ze se mu to nesplni. Jim tuhle predstavu pravdepodobne nenaplnoval, ale urcitou roli nejblizsiho cloveka zastaval.

40.Michal 17.02. 2005 15:59
Jako Freddie byl rozhodne citlivejsi clovek nez Brian (taci homosexualove jsou). Odvodil bych, ze Brian byl vetsi realista (diky vzdelani). Tezko rict jak resil veci- zprima urcite, ale asi ho to dost vzdy vzalo.

41.Mr.Scully 17.02. 2005 17:15
Kazdopadne Brian je slusnejsi. Freddiemu nedelalo problem poslat do riti kohokoliv, kdo se mu jen trochu nelibil. Mel proste ty hvezdne manyry, ktere Briana nepotkaly.

42.Michal 17.02. 2005 17:39
Brian je ohromny doplomat, gentleman a inteligent...

43.Monika 17.02. 2005 18:09
No jo, a Roger je jenom ten hezoun :o), co?

44.Breakthru 18.02. 2005 09:36
Brian je velkej genius, jak po hudebný stránce, tak po povahový! Jsem hrozne rada, ze je takovej a ne nejakej jinej. Roger zase byl ten nejhezci a nejsebevedomejsi. V jednom mel pravdu, kdyz rikaval, ze Queen jsou nejlepsi skupina na svete. Kdyz jsem videla Rogera poprvý, tak jsem si rekla, ze hezciho cloveka jsem jeste nevidela. Bylo to v Live at Wembley 86, který jsem mela pujcený od kamarádky a v tu dobu mi sice nebylo 10, ale uz 12 let. Brian byl taky moc hezkej. Zkrátka receno kazdej byl necim zajimavej. Freddie byl taky dobrej povahove i kdyz jak psal Mr. Scully nekdy ho to chytlo, ale vetsinou byl moc citlivej, pozornej, nikdy si nehrál na velkou hvezdu, jak to plno umelcu dela. Mel skvelej smysl pro humor, vzdy myslel na druhý. Moc ho taky obdivuju jak statecne snásel tu nemoc, nikomu si nestezoval, vubec nedal na sobe nic znát. Uplný profesional!

45.Michal 18.02. 2005 13:29
Tak a jeste John :o)) John je nemluva a takovej- no proste Brit :o) Vstricnej, ale asi si s nim moc nepokecas... :o) Nevim :o)

46.Soňa 18.02. 2005 13:35
Třeba má v sobě nějakou skrytou divokou stránku:-)Třeba když je doma sám, pustí si rádio na plný pecky a začne zpívat!!!!..ne dobře..John je kliďas!

47.Monika 18.02. 2005 13:56
John je taky hlavne hlavicka ! :o) Porad nechapu, jak to s takovyma povahama mohl tak dlouhu vydrzet. Myslim si, ze Freddie musel Johna nekdy strasne stvat (jako nekdy kazdyho) ...nevim, no ....povahove me k nim nesedi, taky si on sam pripadal dlouhou dobu porad jako novacek. Ale strasne me na nem fascinuje ta jeho inteligence. (Tim nerikam, ze ostatni byli blbci, jen jsme ted uz Johna :o)

48.Ken 18.02. 2005 13:57
Myslim, ze John se ze vsech nejvic musel premahat. Mozna sam sebe prekvapil, ze dabelske tempo Queenu vydrzel tak dlouho. Musel je mit vsechny asi hodne rad. Ale neni nahoda, ze je to prave on, kdo uz ted nechce mit s nejakym kambekem nic spolecnyho.

49.Mr.Scully 18.02. 2005 14:01
Ja nevim, jestli John byl az tak inteligentni :-) Urcite nebyl hloupej, ale vime o nem jen to, ze ma nejakou elektrotechnickou skolu a sledoval burzu, to mi neprijde jako dostatecna zaruka inteligence :-) Rekl bych, ze Brian byl nejchytrejsi, pak v poradi samozrejme John, Roger a nakonec Freddie.

50.Ken 18.02. 2005 14:05
Moje poradi podle inteligence (ale jen prirozene inteligence,uplne ted pomijim jakekoliv emocni stranky veci): 1.Brian - 2.Freddie - 3.John - 4.Roger (alespon v mladi :o)

51.Michal 18.02. 2005 14:17
Tezko rict... Ja myslim, ze debil nemuze vymyslet takove pisnicky jako Freddie... Tezko rict... Do tehlech spekulaci se poustet nebudu- jistej si jsem akorat Brianem :o)

52.Monika 18.02. 2005 14:21
Jasne, Scully, ale John se prakticky staral o finance Queen, jasne, meli na to samozrejme svoje lidi, ale John tomu rozumnel asi nejvic z nich. Proste se me libi i v tom, ze kvuli sve praci, jako jedinej, neprisel o manzelku, o rodinu, to sice nema s inteligenci nic spolecnyho, ale proste se me tak nejak povahove libi. Brian je urcite inteligentni, rozvaznej, vsechno si promysli, nez cokoli udela, Roger ten mel zase oci jenom pro holky a Freddie je pripad sam pro sebe :o)

53.Michal 18.02. 2005 14:22
Jako co znam ekonomy, tak neplati, ze kdyz si hrajes s cisly, jsi automaticky inteligentni...

54.Mr.Scully 18.02. 2005 16:13
Michal - nemelo vyznit, ze byl Freddie debil :-), ale proste jen prumerne inteligentni, rozhodne chytrosti nevycnival, talent mel v jinych oblastech. Roger taky nebyl zrovna genius, ale podle jeho zpusobu vyjadrovani se mi zda, ze je pohotovy, celkem bystry, to byva znamkou inteligence :-)

55.Breakthru 18.02. 2005 18:13
Brian je taky silna osobnost a ma pevnou vuli, protoze nikdy nepropadl cigaretam, alkoholu, drogam i kdyz k tomu mel urcite spoustu prilezitosti na vecircich atd. A po rozvodu, umrti rodicu je k tomu clovek jeste nachylnejsi. No zkratka nikdy nebyl na nicem zavislej.

56.andilek-filipek 18.02. 2005 18:40
Já bych byl opatrnej s tvrzením, že Freddie inteligencí nevyčníval. Inteligence je věc, která není jednotná a je v každé oblasti jiná. A Freddie si užíval života a na to taky doplatil. Ale když se podívám do oblasti, které - troufnu si říct - rozumím, tak byl Freddie génius. Hudbu tak trochu studuju a když se podívám na horminický postupy, co Freddie skládal, tak prostě nejde nic jinýho říct, než že to je geniální. A genialita je od 150 IQ výš :-) Brian je zase inteligentní trochu jinak... a Roger taky. O Johnovi nemluvím, tam taky není pochyb o tom, že v hlavě neměl nasráno. A mimoto taky hraju v kapele a vím, proč Brian nenakopal Freddieho do zadku. Proč by to sakra dělal? Freddie svým životem neobtěžoval nikoho v kapele a to platilo i obráceně. Víte, když se založí kapela, tak všichni chtějí, aby to vyšlo, a mají xobě navzájem úctu. Toť vše. Proč Brian nenakopal Freddieho do zadku, to je hrozná otázka, a nakopal bych za ni do zadku toho, kdo ju vymyslel :-)))

57.andilek-filipek 18.02. 2005 18:41
Alba: meber to osobně, ale cos řekl(a) je hrozná blbovina :)

58.andilek-filipek 18.02. 2005 18:44
Mimoto za ty léta se stali opravdu dobrými přáteli, protože kdyby ne, tak by se rozpadli, nemyslíte? Podívejte se na Waterse a Pink Floyd. Waters byl sice kvalitní muzikant, ale neměl úctu ani k fanouškům, ani ke kapele. A podle toho to dopadlo. Queeni byli dost chytří a uctiví na to, aby se navzájem shazovali.

59.Michal 18.02. 2005 18:59
Mno... Kouknete na politiky- jsou pohotovi a o jejich inteligenci bcy hsilne pochyboval- sak se kolikrat staci kouknout na kotel a hned to prepinam... Ale to je fuk- docela souhlasim s tim co napsal AF- proste nemuzete dat mentala ke klaviru a on slozil tohle- to musi mit clovek v hlave kompletne- tim ale nechci nejak z FM delat boha- jen spekuluji, protoze to ze nekdo flamuje (atd) nemusi znamenat, ze je prumerne inteligentni... Jinak filipku ad kapela- hodke zalezi na tom, jaka kapela se sejde- muzou se sejit lidi, kteri te serou hned od prvni chvile a pak si jich tezko muzes vazit a nekdy se sejde proste super parta, takze bud rad ;o)
Jo a jeste k tve posledni vete- Queen byli predevsim profesionalove- nerekl bych, ze to mezi nimi pokazde zrovna jiskrilo, ale urcite vedeli, ze pokud nekdo z nich zacne delat zagorku, tak je to v rito... :o)

60.Mr.Scully 18.02. 2005 19:38
Breakthru - Brian ze nepropadl alkoholu? :-) No zavislost nemel, ale myslim, ze zvladne podstatne vic nez kdokoliv z tohoto fora. Crystalovo pribeh o tom, jak si Brian pri zvraceni do zachodu rozbil hlavu, je uz legendarni... :-)

61.Breakthru 18.02. 2005 19:53
No par prihod s Brianem jsem taky slysela (nebudu rikat, ze ne, to se muze stat kazdýmu) Ale napr. Freddieho nebo Rogera jsem videla mnohem casteji se sklenkou vína atd. Tim rozhodne nechci ríct, ze by Freddie nebo Roger byli na alkoholu závislí.

62.PJGepr 18.02. 2005 20:38
No nejsem sice psycholog, ale domnivam se, ze inteligenci z toho jak clovek vystupuje na verejnosti asi tezko pozname. Osobne si myslim, ze vsichni ctyri byli nadprumene inteligentni (uz jen to, ze dokazali vsichni dostudovat VS je dle meho nazoru dostatecny dukaz toho, ze blbej nebyl ani jeden). Trosku bych se zastal meho oblibence Rogera myslitesim, ze clovek, kterej dostuduje zubarinu ma nejaky nizky intelekt? To same u zbytku .... Brian a jeho astrofyzika ... :)

63.Breakthru 18.02. 2005 20:40
Rozhodne tu nechci tvrdit, ze Brian je geniální bůh (kazdej ma nejaký chyby, je to taky jenom clovek jako kazdej jinej). Můzem se napr. zeptat Chrissy, ze? Ne delám si legraci - já jenom, aby me zase nekdo nebral za slovo.

64.Michal 18.02. 2005 21:17
Jako to se proste pozna- jsou lide, kteri vystuduji kde co a pritom se s nima neda vuebc o nicem bavit... A jsou lide, kteri nevystuduji nebo ne nic myslitelskeho a jsou totalne OK a inteligentni- maji prehled, atd... Inteligent se pozna, az kdyz se s nim clovek seznami... Kdybyste chteli rozeznavat lidi podle studia, tak to poznate podle bot- kdyz je trebas nekdo z prestizni skoly (jako je trebas MATFYZ), tak nosi Prestige :D :D He- i kdyz take jsem mel cuky tam jit :o))) - to me rychle nastesti preslo (nebavi me do sebe rvat neco, co je mi k nicemu)... Ale jinak- Brian je borec za to co vystudoval- tak nejak se zajimam o podobne veci, ale studovat bych to nechtel...

65.Ken 19.02. 2005 01:35
Co se tyka inteligence EQ (emocni kvocient) je pro me jednoznacny kral Freddie. Spociva to v taktu, v umeni jednat s lidmi, chapat je, vcitit se, umet se k nim chovat, umet pomoct... Proste takovy ukazatel lidske kvality, ne objemu mozkovny :-)

66.Mr.Scully 19.02. 2005 14:19
Michal - :-) Zase tady u nas kdyz ma nekdo kosili a svetr, tak je stopro z elektrotechnicky fakulty :-)))

PJ - kdyz uz resime vzdelani, tak nezapomen, ze Roger sam priznava, ze prolezl ani nevi jak... a Freddie tezce prolezl grafickou skolou, to o inteligenci moc nevypovida :-) Ale pozor, resime vzdelani - samozrejme, ze jsou lidi s IQ 150, se kterymi se neda bavit a naopak.

67.Works 19.02. 2005 18:14
Ja nevim jak vy ale ja jim tyhle skoly neuznavam to skolstvi v tehle zemich jako je Britanie, USA, Francie a Nemecko atd je naprosto k smichu. To co svichni maj se rovna u nas tak nanejvis stredni skole vic ne :) ale jinak souhlasim se Mr.Scully v posledni vete. U nas je to zase spatne obracene ale to je fuk.

68.Mr.Scully 19.02. 2005 18:20
Ne ze by primo skolstvi bylo k smichu (nektere univerzity v UK/USA jsou urcite velmi kvalitni), ale VS vzdelani tam ma velke procento lidi vcetne tech, kteri by si treba v CR ani neskrtli.

69.Works 19.02. 2005 18:25
JJ ale jestli ze se nekdo teprve uci na stredni skole cist a psat tak to se da tezko u nas nazyvat stredni skolou. To same ze nekteri vysokoskolaci neumeji psat ale maji doktorskej titul proto ze hrali za skolu basket ale je jasny ze jsou tam i chytri lide. Co se me zase libi na Nemeckych skolach ze si udelas misto 9 let 1 rok navic (takova realka) a muzes delat spousty praci u nas je neuveritelny ze trebau statni policie je potreba stredni skola (jsme jedini v evrope kdo tohle vyzaduje pak to tak vypada)

70.Milan 19.02. 2005 19:21
Fredie je jendnoznačne najinteligentnejší.Pdla mňa vie pochopiť najväčším veciam.Dokázal totiž spojiť logické rozmíšlanie s dušou najlepšie z nich štyroch.Takto sa dajú pochopiť veľké veci.

71.Ken 19.02. 2005 19:48
Teda Milane, člověče, na tom něco bude. To zní fakt dobře, jaks to definoval!

72.Michal 19.02. 2005 20:40
hehe, tak tady jsou ti elektronici a matfyzaci :D :D :D Fakt prdel:
www.ftipky.cz
hehehehehe- to je odvaz :D :D

73.Works 19.02. 2005 20:53
Ty va co to je :) uz radsi nic nerikej....

74.werdsay 20.02. 2005 12:11
66, veta - "Freddie tezce prolezl grafickou skolou, to o inteligenci moc nevypovida"
Freddie mozna tezce prolezl grafickou skolou, ale potom tvoril dejiny umeni. Nebo hudba neni umeni? Dnes se na skolach ucime o umelcich jako Mozart, Beethoven a verim tomu, ze az se budou psat dejiny rocku, bude se psat o FM. Neni nahodou skladba Bohemian Rhapsody rockovou skladbou tisicileti?
INTELIGENCE SE NEMERI PODLE VZDELANI A VZDELANI NEPODMINUJE INTELIGENCI.
Pokud je clovek schopnej se intezivne ucit a ma dobrou pamet, nemusi mu delat problem vystudovat i narocnou skolu, ale nemusi mit dar prirozene inteligence. Na druhou stranu, muze mit nekdo IQ 140 a muze mu delat problem se vyucit.Genialita se z matematickych tabulek vypocitat neda. To ze je clovek vzdelanej, nemusi znamenat ze ma vyssi inteligenci a naopak

75.werdsay 20.02. 2005 12:18
56,64,70 - souhlas, neni co dodat.

76.Mr.Scully 20.02. 2005 13:52
Inteligence skutecne nemusi nijak souviset s dosazeneym vzdelanim, ale na druhou stranu, ani genialni dilo nemusi byt znakem inteligence. Pokud vim, IQ jako takove je vicemene schopnost resit problemy, mit logicke uvazovani.

77.andilek-filipek 20.02. 2005 14:26
No ale o tom přece skládání je :-) základem by měla být (nebo u Freddieho podle jeho slov vždycky byla) melodie, ta přijde sama, nějakým osvícením či co :-) no a pak už je to na inteligenci, aby tu melodii vhodně zharmonizovala... a wo tom to je :-)

78.werdsay 20.02. 2005 16:27
Osobne se domnivam, ze genialni dilo je znakem prirozene inteligence.

79.Michal 20.02. 2005 18:23
Take si myslim to co werdsay...

80.Ken 20.02. 2005 23:33
Souhlas. Trotl proste na skvost nedosahne...

81.Soňa 22.02. 2005 10:53
Jasně..musí to být aspoň trochu promyšlený!:-)

82.ig 18.03. 2005 17:44
AESIS- jenže tvoje depky oproti jiným lidksým problémům neznamenají třeba vůbec nic

83.ig 18.03. 2005 17:46
82. ig 18.03.2005 17:44
AESIS- jenže tvoje depky oproti jiným lidksým problémům neznamenají třeba vůbec nic

84.ig 18.03. 2005 21:46
Mr.Scully- to je hlavně o tom, že o Freddieho byl větší zájem-tak měl pochopitelně více skandálů

85.Janek 23.06. 2005 20:59
Brian mě připadá nejrozumnější

86.Soňa 24.06. 2005 08:26
Brian je filosof :o)

87.Leroy Brown 24.06. 2005 09:28
85 - Brian a taky John

88.Michal 24.06. 2005 12:22
87: John je priserne zajimavy clovek- skoda ze o nem nikdy nic nevyslo (aspon jsme o nicem neslysel). Urcite bych si rad o nem pocetl- jeho zpoved by mohla byt az tajemna :o)

89.Breakthru 24.06. 2005 12:23
Nejlepsí chování mel a má rozhodne Brian. Škoda, ze takových hvezd není víc.

90.Mr.Scully 24.06. 2005 12:58
Jako to je sice fakt, ale ted uz je trochu senilni, uz to neni, co to byvalo :-( Na webu si stezuje na uplne kazdou kravinu, je z nej ubrecena rozmazlena hvezda :-( To jeste pred peti lety vubec nebyvalo.

91.Breakthru 24.06. 2005 19:21
Myslís, napr. jak ho boleli ty prsty? No taky uz není nejmladsí, kazdej bohuzel stárne, ale nevím jestli bych to nazvala rozmazlená hvezda. Proste je otevrenej, lepsí nez aby to tutlal jako John.

92.Monika 24.06. 2005 19:26
Co s prstama? Povidej drby, o Brianovi toho moc nevim :o)

93.Breakthru 24.06. 2005 20:07
92 Brian psal, ze ho od 2. poloviny turné zacali bolet prsty na rukou a ze stále i po 2 týdnech po skoncení turné mel zhorsenou hybnost prstů na levý ruce.

94.Mr.Scully 25.06. 2005 10:58
Prsty me ani netrapily. Sice bych si na to nestezoval na webu (zda se mi divne, ze ho dvacet koncertu takhle rozhodi - ze by uz fakt ztracel grif?), ale chapu, ze ho to stve. Spis mam na mysli ty neustale stiznosti na fanousky, jak chteji podpisy, jak se ho novinari neptaji na spravne otazky, jak kritizuji muzikal (vzdycky kdyz vyjde negativni recenze, tak Brian napise do novin otevreny dopis, ze ten dotycny redaktor je debil a ze muzikal je preci dobry, kdyz na nej chodi lidi) atd. Ale jak rikam, to je tim, ze starne. Jeste pred peti lety to byl podle me skvely clovek.

95.Michal 25.06. 2005 11:56
94: Nj, at si na me klidne postezuje, ale ja bych chtel jeste jeho podpis :o))) Pri vsi skromnosti ;)

96.Mr.Scully 25.06. 2005 12:40
Je to tak :-) Muzeme si o nem myslet, co chceme, ale pri setkani je to stejne "would you please be so kind to sign XY for me... you're a great guy" atd. :-)

97.another.world 25.06. 2005 12:58
Já myslím, že jsme do něj narvali tolik peněz za Cd Queen a jeho solovky, že ho těch pár minut po koncertu na podepsání několika fotek nezabije.

98.another.world 25.06. 2005 13:00
Nehledě na ty drahý vstupenky na koncerty... vlastně nebýt fandů, tak nemá co podepisovat, protože by ho nikdo neznal a seděl by někde v observatoři za dalekohledem a jeho největším úspěchem by bylo objevení planetky v průměru 100km a vzdálené několik světelných let daleko. Pojmenoval by jí RedSpecial a žil by si vesele dál.

99.Monika 25.06. 2005 13:05
Je to fakt. Na zacatku kariery se modlili, at po nich uz konecne nekdo chce podpis. Vsechno, co maji, maji diky nam fanouskum. A ted si bude stezovat, ze po nich chceme blbej podpis???

100.Michael Koliha 25.06. 2005 20:01
To vis, kdyz jich clovek rozda miliony...No tak to mozna prehanim, ale malo jich nebylo. Tak pro nej muze byt problem podepsat se, kdxyz plati kreditkou(=
stránky 1 [2]

Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Freddie, Brian, Roger, John: Proč Brian nenakopal Freddieho do zadku?