Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Galerie: Niečo pre Doktora ...

Forum

--- Pouze přihlášení uživatelé můžou přispívat do diskuze ---stránky 1
bulsara: Niečo pre Doktora ...31.10. 2014 11:56
Niečo pre Doktora ...... 3 ľudské výkaly s trofejou ... Miesto neznáme, ale pravdepodobne tie 3 hovná sú slovenské ... :(

1.Scandal 31.10. 2014 13:21
Bulsara, Bulsara...tohle videt Doktor, tak mas dozivotni zakaz vstupu do UK, dale na vsechny stadiony a konc. haly, kde kdy Queen hrali a jako bonus 1 vecere pri svickach s Adamem Lambertem :-)

2.Q+PR2008 31.10. 2014 14:13
Tři vypatlaná hovada spolu na hromádce. Narvat jim tu pušku do prdele a pak teprve vyfotit :-P

3.Q+PR2008 31.10. 2014 14:13
Tři vypatlaná hovada spolu na hromádce. Narvat jim tu pušku do prdele a pak teprve vyfotit :-P

4.Mirek R. 31.10. 2014 16:10
Dementi ... a takoví ubožáci nosí myslivecké uniformy i u nás :-(

5.bulsara 31.10. 2014 17:06
Strielať strielať takýchto zmrdov ..... Najlepšie do brucha brokovnicou, aby si to užili ... Tú fotku potom by som si normálne vychutnal. U nás je veľa zveri, ale ešte viac zverov-chujov (nielen) s flintami ...

6.Scandal 31.10. 2014 22:29
Znam osobne 4 myslivce (3 CZ, 1 SK) a vsichni vykazuji stejne znaky:
1. alkoholismus
2. posedlost strilenim vseho co se hybe
3. po obleceni myslivecke uniformy zmena (rozdvojeni) osobnosti
Asi pred deseti lety se mi do rukou nahodou dostalo par cisel casopisu Myslivost...nejbrutalnejsi platek, jaky u nas vychazi - od zacatku do konce jen chvastani zelenacu, kdo toho vic postrilel. Ty historky tam stoji za to...dvanacterak mel jeden ruzek mirne vyboceny, strelil jsem ho ....lovecky pes vylezl z nory, mel pokousanou tlapu, strelil jsem ho....dite melo zapal plic, do nemocnice to bylo 30km, strelil jsem (klid, ne to dite :-) loveckeho psa a jeho tuk pouzil na zabal.....a takovych srandicek je tam plno.
Kazdorocne mi myslivci posilaji zadost k povoleni lovu na mych pozemcich (par hektaru na jizni Morave), nikdy nic nepovolim, ale stejne si tam honi, jak chteji...

7.Mr.Scully 01.11. 2014 10:59
Doktora nemám rád, v téhle oblasti je nesoudný fanatik (zvířata se střílet musí a důvody pro to jsou), ale spousta myslivců jsou fanatici taktéž a bohužel zvlášť v našich končinách platí to, co píše Scandal, že prostě hlavně se ožrat, vyrazit na hon a postřílet všechno, co se hýbe. Myslím, že je to tak dva týdny, co to tady někdo našil do ženský, protože "viděl v křoví pohyb, tak tam prostě vystřelil". Totální demence.

8.Scandal 07.12. 2014 17:32
Niečo pre Doktora ...Kam pozvat Doktora do hospody.
stránky 1

Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Galerie: Niečo pre Doktora ...