Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Sběratelské předměty: Dotaz - cardboard vinyl miniatures

Forum

--- Pouze přihlášení uživatelé můžou přispívat do diskuze ---stránky 1
bulsara: Dotaz - cardboard vinyl miniatures24.05. 2004 10:38
Ako je reklamovaná uvedená séria s termínom vydania 12.7.2004 v Európe - o čo ide konkrétne (je to CD?). Má to byť v zvukovej kvalite vychvalovanej japonskej edície CDs z roku 2001. Aká je zvuková kvalita týchto japonských CD v porovnaní s mne známou fantastickou kvalitou CD MFSL ULTRADISC z USA.

1.Mr.Scully 24.05. 2004 12:01
Odpoved neznam. Ale rikal mi jeden znamy z Holandska, ze treba ty nedavne japonske remastery z 2001 treba zni hur nez Platinum Collection (i kdyz zase lip nez ty 1994 vydani).

Osobne si myslim, ze MFSL budou kvalitnejsi, i kdyz jsou na trhu dele. Ale fakt nevim.

2.dmac 24.05. 2004 14:03
Já si myslím, že ten zvukový rozdíl asi nepoznáš, ale provedení je prý fantastické. Sám Brian na svém webu psal, že je to perfektní.

3.bulsara 24.05. 2004 14:20
Dostal som darom pred pár rokmi do zbierky A Day At The Races MFSL UDCD668. Keďže som to mal už na remastrovanom CD ´94 - tak som si pomyslel, no dobre, už to síce mám (titul), ale dary sa nevyhadzujú a je to ešte pozlátené... a založil do regálu. A asi po 2 rokoch som si to dal len tak z dlhej chvíle dal do prehrávača - do slúchadiel a ... a bol som v šoku... odvtedy mám pocit, že všetky bežne dostupné CD v SR i ČR sú hrozné sračky (po zvukovej stránke) a väčšina mojich CD bola nesprávnou investíciou... Mal som na mysli, či by podobný šok nastal aj pri týchto japonských CDs...

4.Mirek R. 25.05. 2004 07:25
Mám pár CD od Toshiby (1998 ?) a zní uplně fantasticky. Hlavně tam nejsou žádné "překlepy" jako na některých evropských CD, kde má člověk odkojený na poslechu originalních LP pocit, že snad poslouchá občas jiný mix.

5.Mr.Scully 25.05. 2004 08:11
No to je fakt, jak lide z EMI, tak z Hollywood Records tam napachali takove chyby, ze CD od Toshoby musi byt balzam na dusi.

6.michal79 30.10. 2004 18:30
Ahoj, jsem zase mimo mísu, mohli byste mi, prosím vysvětlit přesně, o co jde? Co to je MFSL? Ty japonský edice jsou dobrý? Viděl jsem je v obchodech, odrazuje mě ten měkký obal, ale prý mají i jiné booklety... Já chtěl radši počkat na DVD-audio vydání celýho katalogu, jinak mám desky na normálních CD od EMI.

7.Mr. Bad Guy 31.10. 2004 23:21
Od Toshiby z roku 2001 mám Over The Top. Má to úplně super zvuk. Tohle album skutečně doporučuju slyšet.

8.michal79 14.03. 2005 20:11
Díval jsem dneska také na japonský mini vinyly (Wembley a Killers). Ono je to doslova napěchované nějakým dost silným bookletem. Máte to někdo doma? Co to tam je? V každý kapse je něco dost silýho, rozhodně víc než booklet ve Wembely a Killers, který mám doma. Díky

9.Mirek R. 15.03. 2005 07:30
Je tam navíc ještě složený papír se všemy texty přeloženými do japonštiny. To je počteníčko :-)
stránky 1

Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Sběratelské předměty: Dotaz - cardboard vinyl miniatures