Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Galerie: The Cross v Guildfordu - 07.12.2013

Forum

--- Pouze přihlášení uživatelé můžou přispívat do diskuze ---stránky 1
Mr.Scully: The Cross v Guildfordu - 07.12.201312.12. 2013 01:09
Tak jsem chtěl přidat fotky z Guildfordu, ale pak jsem si uvědomil, že bych musel každou zmenšovat do dost tragického limitu (znamená to malé rozlišení + ještě uložení v horší kvalitě), tak jsem vybral jen tři nejlepší... a teď zjišťuju, že stejně nejdou přidat, tak na to kašlu.

Takže aspoň moje reportáž je zde:
queen.browse.cz

Příspěvek naposledy editován 12.12. 2013 01:13

1.Mr.Scully 12.12. 2013 01:12
Tak a kašlu na to, moje fotky mají každá mezi 150 a 180 kB a stejně sem nejdou dát...

Příspěvek naposledy editován 12.12. 2013 01:14

2.Mirek R. 12.12. 2013 20:19
Sakra, tolik let jsem si užíval výsady, že jsem zde jako jediný viděl Cross naživo ... No co se už dá dělat, samozřejmě ti to Martine přeji :-)
Teď vážně, díky za reportáž, čekal jsem, zda někdo něco napíše. Set mohl být možná delší, ale chápu, že to byl jen bonus k SASíkům. Fotky paráda, rád bych jich viděl víc. No a ta tvoje bunda vypadá taky dobře (přítelkyně jak by smet :-))

3.Scandal 12.12. 2013 23:35
Dobra reportaz a urcite super zazitek. Taky me Cross lakali, vedet, ze daji temer regulerni koncert (cekal jsem par pisnicek, jak to obvykle na SAS byva), tak bych se tam asi vydal. Takhle nezbyva nez pockat, zda se Roger rozhodne pro nejake mini-turne po UK. Pripadna predkapela na turne: The Cross - to uz bysme chteli asi moc (kdo by to zaplatil, jak by to vse Roger odzpival- Cross + sebe).
Protoze se o tom Scully nezminuje, predpokladam, ze koncert netocil a jen si ho uzival. Na youtube uz je od nekoho zkraceny zaznam: www.youtube.com
To Mirek R. - bundu jsem nasel (dobra:-) ale ne tu pritelkyni (pokud teda myslis jen ty fotky z Martinovy reportaze), ledaze by Scully randil s Fabba Girls :-)

Příspěvek naposledy editován 12.12. 2013 23:37

4.Mirek R. 13.12. 2013 13:22
to Scandal: Tak to jsou Fabba Girls? Ta jedna vypadá jako plešatej chlápek :-)

5.Mr.Scully 13.12. 2013 15:45
Mirku, myslel jsem na tebe a říkal si, že asi moc lidí The Cross naživo nevidělo :-)

Fotky mám na FB profilu a zkoušel jsem je cpát sem, ale prostě to nejde, tak jsem to vzdal. Ono stejně bylo červené protisvětlo, žádné spotlight a parametry focení cca f1.8, ISO 1600 a t1/30s mluví za sebe, jak to asi v sále vypadalo :-) Prostě tma a moc se nechytal ani můj superkompakt, který jsem si koupil přímo kvůli tomuhle výletu.

Scandal - dopředu byl oznámen 45-minutový set, v reálu to bylo lehce přes hodinu. Natáčet jsem nemusel, protože jsem znal dost lidí, kteří natáčet budou :-) Nahrával jsem jen audio a fotil.

Jinak z holek jsem se fotil jen se Zoe, pak už u Susie jsem na to nemyslel, je to sice kočka, ale začali jsme kecat a ona se ptala, jestli nepozveme Fabba Girls na koncert do Prahy, tak jsem se jí pak radši zbavil :-))) Obě dámy jsou každopádně vždycky příjemné. Nejnepříjemnější z celých SASů je obvykle Spike.

6.Lada 13.12. 2013 20:19
No kluci moc k poznání nejsou, nějak nám zestárli :-). Jedinej Josh z dálky připomíná sám sebe - svým speciálním shrbeným způsobem bubnování :-). Ale pořád jim to hraje, na turné po klubech by to určitě bylo.

Pro srovnání:
www.youtube.com

Příspěvek naposledy editován 13.12. 2013 20:27

7.Mr.Scully 13.12. 2013 21:35
Josh hlavně pořád vypadá stejně a podle mě i ty bicí (které jsou zřejmě od Rogera) mu tentokrát postavili tak, jak býval zvyklý.
stránky 1

Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Galerie: The Cross v Guildfordu - 07.12.2013