Navigace: Queen - Krlovsk legenda: Frum - Novinky: Vzpomínka na Queen 2012

Forum

strnky 1
spagetka: Vzpomínka na Queen 201212.10. 2012 21:13
Fan Club Tornádo Queen o.s., zve všechny fanoušky, milovníky i běžné posluchače skupiny Queen na největší českou setkávací akci - VZPOMÍNKA NA QUEEN.
Greg Brooks, Queen Unplugged Project a Pilsen Queen Tribute Band to jsou hlavní hvězdy letošní Vzpomínky !

15. ročník setkání českých a slovenských fanoušků Queen se uskuteční 24. listopadu 2012 v Praze.

Opět po roce pořádáme velké setkání milovníků Queen! Zváni jsou všichni, kteří chtějí ve společnosti fanoušků z Česka a Slovenska zavzpomínat na Queen, vzdát hold Freddiemu v den 21. výročí jeho úmrtí a především se dobře bavit. Opět vás letos čeká velká párty ve stylu mejdanů Queen!

Více informaci naleznete na www.fcqueen.cz

Pspvek naposledy editovn 12.10. 2012 21:14

1.DeaconJohn 15.11. 2012 21:34
Tak letos konečně dorazím, jsem zvědav na nové prostředí klubu Mlejn, Exit mi příliš nevoněl (doslova). Snad potkám nejen věrného Montreux, ale i další z Vás a bude to takový návrat do starých dobrých časů. Kdyby se setkala Bad Company, bylo by to jen dobře! Neodpustím si rýpanec (Montreux už ví) - ač heterosexuál, tak snad nebylo třeba laciného triku, jako je obsluha nahoře bez. Lehce to připomíná nějakou vesnickou zábavu, která už neví, na co nachytat lidi a být "světová". Výjimku při oslavě Freddieho narozenin beru, ale udělat z toho pravidlo, to snad není zapotřebí. Program je i tak zajímavý, osobně jsem zvědav na přijetí velkého Grega Brookse. Je to přece jen kontroverzní osobnost queenovského světa, nějaký veřejný slovní "battle" se Scullym by byl možným zlatým hřebem večera... ROCK IT a těším se

Pspvek naposledy editovn 17.11. 2012 18:44

2.bulsara 16.11. 2012 05:18
Hmm, tak byť bližšie, aspoň na "kozy" by som šiel ... :-) Ale čo ak by aj, čo by prítomnosť toho píp Brooksa so mnou urobila, to neviem ... Len viem, že by to nemalo dobrý koniec ... :) To ako "baviť" sa na púšti už 2 dni bez kvapky vody (teda ešte tak moč zostáva) a príde vás "osviežiť" jeden idiot, obvešaný flaškami nápojov od výmyslu sveta, s tým, že aj on sa "baví na púšti", ale napiť sa nedá, lebo "QPL", v každom prípade porozlieva pred vašimi očami zopár z tých fľašiek do piesku ...
Môžete sa ho ale opýtať, aký reálny prínos priniesla jeho vyše 10 ročná práca pre fanúšika tej kapely ... A keďže tuším odpoveď, ešte by som sa ho spýtal, či sa mu v tom oportunizme ešte furt dobre bahní a dokedy sa mieni podielať spolupáchateľstvom na tejto fraške s Queen-pozostalosťou ...

Pspvek naposledy editovn 16.11. 2012 06:22

3.Mr. Bad Guy 18.11. 2012 02:43
Bad Company se setká. Plánujeme s naší klávesistkou dorazit :-)

4.Mr.Scully 18.11. 2012 10:41
Já veřejně s Brooksem určitě nic řešit nebudu, beztak by 90% lidí netušilo, která bije ;-) Ale určitě s ním promluvím.

Na Stodůlkách mě štve, že tam není žádný rozumný ubytování, nejblíž jsou kilometr nějaký rodinný penziony.

5.Mr. Bad Guy 20.11. 2012 16:00
Zvažuju že dorazím autem a budu na nealku...

6.Mr.Scully 20.11. 2012 16:09
Roberto psal, že on ani ostatní Moraváci nepřijedou, takže asi si zkusím zabookovat jednolůžák na tý hnusný dělnický ubytovně, protože nic jinýho v okolí není... ach jo.

7.SomebodyToLove 20.11. 2012 19:24
Mám k dispozici v domě u strejdy celé patro jen pro sebe - ale stejně uvažuju, jestli nevzít ubytko.
Případně společensky unavenou by mě při příchodů domu z akce poprvé - a naposledy - vidět nemusel :-)
Nějaký dobrý tip na ubytko poblíž?

8.Mr.Scully 20.11. 2012 22:48
Tam právě nic blízko není :-( Jsou tam kilometr daleko hnusný ukrajinský hromadný ubytovny, kam to asi na jednu noc holt risknu a pak je nejbližší civilizovaný ubytování tak 2+ kilometry...

9.Scandal 20.11. 2012 22:59
Ja jedu zrovna z Germanie pres Prahu, takze se stavim i na Vzpominku.

10.Mr.Scully 21.11. 2012 14:31
9. A přespíš někde?

11.Scandal 22.11. 2012 00:08
10. Mas SZ.

12.Mr.Scully 22.11. 2012 10:33
Ubytovna "Mototechna" zarezervována, ceny symbolické, takže kvalita bude asi příšerná :-D

13.Ptr 22.11. 2012 17:37
1:
Ja nejdu, ale jsem zvedavej na Karluv prislib, ze Brooksovi polozi tech nekolik neprijemnych otazek, ktery jsem zminoval na FB strankach - doufam, ze z toho nevycouva. :D Mam takove tuseni, ze bude stacit polozit jednu... a zadny dalsi nasledovat nebudou. :D

14.Montreux 22.11. 2012 17:56
13: Proč to? Nedorazí Robert a spol., teď Ty... s kým se tam, sakra, budeme bavit?!

15.Petr Vohralik 22.11. 2012 20:40
12. Mototechnu mame rezervovnanou s Verčou taky

16.Mr.Scully 23.11. 2012 01:14
15. Fajn, až nás vyhodí ve 2:30 z klubu, tak tam doklopýtáme. Mělo by to bejt asi o třicet korun luxusnější než ten shit, kde jsme spali minule :-D

17.Mr. Bad Guy 23.11. 2012 03:15
Registrační poplatek, jo? :-)

18.Mr.Scully 23.11. 2012 08:17
Jo, tady nebude dezinfekce od švábů, takže se možná vyhneme ordinaci :-D

19.dmac 24.11. 2012 12:16
Nepasuje mi, že někdo absolvuje šňůru koncertů v letech 2001, 2005 a 2008 a pak najednou nemůže sehnat v Praze jedno solidní ubytování za pár stovek, když jich tam je x...

Pspvek naposledy editovn 24.11. 2012 12:49

20.Mr.Scully 24.11. 2012 12:33
Možná je rozdíl v tom, že na turné se nepije alkohol a není nutné ve dvě ráno řešit taxíka.

21.Ptr 24.11. 2012 13:05
14:
Rekneme - omezovani rizik pred cestou do Mnichova a zarizovani spousty veci kolem toho. :)

22.dmac 24.11. 2012 15:25
Mr. Scully a další přespolní, zkuste tohle - je to ve středu města a za dobrou cenu: EMMA HOSTEL
Na Zderaze 10, Praha 2, e-mail: emmahostel@yahoo.com

23.Mr.Scully 25.11. 2012 12:36
dmac - to neřeší to, že je nutné se ve dvě ráno dostat někam patnáct kilometrů ;-) V Mototechně jsem si sice připadal jako v komunismu, ale beztak jsem šel spát v pět, takže za ty tři kila to bylo odpovídající ;-)

Jako vždy díky pořadatelům, letos sice méně lidí a méně zajímavá tombola, ale on i ten klid má něco do sebe ;-) A pozdrav všem, které jsem potkal, nakonec jich bylo dost ;-)

A něco pro bulsaru :-) Protože jsem byl líný poslouchat Brookse na Q&A session, tak jsem si ho na půl hodiny půjčil a řešil s ním různé věci v soukromí. Pobavila mě jedna věc. Vyčítal jsem mu, že Queen na fanoušky kašlou, že když jim pošlu nějaký materiály, tak se nedočkám ani "thanks", zatímco jiné společnosti se můžou přetrhnout. A Greg (jakožto zaměstnanec QP!) se na mě povídal a říká: "A proč myslíš, že jsou QP tak bohatá společnost? Právě proto, že naprosto kašlou na jakékoliv aktivity, které jim nepřinesou jasný finanční profit." Jinými slovy i to Rainbow teď vyjde hlavně proto, že se od něj čeká určitý zisk. Ale třeba DVD-Audio už nebude nikdy, protože zisk pokryl sotva náklady a to se jim prý nevyplatí řešit...

24.Ptr 25.11. 2012 13:02
Mr.Scully:
Takže nevíš, jestli padla otázka v duchu "proč jsou remastery Queen v porovnání s konkurencí jak okradenej bezdomovec"? :))

25.Mr.Scully 25.11. 2012 13:06
To spíš upřesní Karel nebo někdo jiný, na co padaly otázky. Já přišel až ke konci a zeptal se na Hangmana :-))

26.bulsara 25.11. 2012 13:17
Jo díky Martine, tak aspoň od "zdroja" konečne viem, že 90% hudby, ktorú kupujem a o ktorú sa zaujímam vydávajú obchodní bankrotári a iné socky hehe ... Ten Brooks je výstižným obrazom pravdy overenej "z terénu" - akí zamestnanci, taká firma ... Queen Productions Ltd., teda presnejšie May a Taylor sú dnes už len AROGANTNÍ HAJZLI. Bodka. Nie sú v tomto svete osamotení a tak aj ten svet vyzerá ... Ale na ich obranu, pre náš reálny život sú absolútne neškodní. My sami tu máme toľko idiotov nad sebou, že by nestačilo ani desať zásobníkov a malý dvor, aby sa lepšie "dýchalo" ...

Pspvek naposledy editovn 25.11. 2012 16:35

27.Montreux 25.11. 2012 17:27
Ad Greg - já mu dal na úvod takovou "rozehřívací" otázku, než do něj většina začne bušit. Zajímala mě pro něj nejpřekvapivější nahrávka, kterou objevil v archivu Queen, a zmínil se o dosud neznámých verzích "In Only Seven Days" a "Dead On Time", které navrchoval dát na remastery, ale kapela, respektive management tento návrh smetl ze stolu.
Pokud jde o Rainbow, říkal, že pracují se záznamy jak z března, tak listopadu.
Pak tam padl i dotaz stran nahrávek Freddieho s Michaelem Jacksonem - problémy okolo autorských práv prý vydání odsunuly.
Mě pochopitelně zajímalo, co se ukuchtilo během "The Cosmos Rocks sessions", a Greg mi říkal, že tam toho je celkem dost, a pokud se mi líbilo album, ocenil bych i tohle...

Pspvek naposledy editovn 25.11. 2012 17:34

28.Scandal 25.11. 2012 18:57
Zdravim vsechny ucastniky Vzpominky.
Ad Greg- bohuzel jeho "pravomoce" jsou u Queen dost omezene, vsemu veli May a Taylor. Jak uz tady zminil Montreux, v archivu ma byt spousta dosud nevydanych raritnich verzi znamych skladeb, ktere jsou pry velmi odlisne od verzi na albech. Najdou se i zajimave dosud uplne nezname nahravky, Greg do nebes vychvaloval jednu skladbu, ktera vznikla v obdobi The Works sessions a ze ktere pry vsichni jednou padneme na zadek :-) Zminoval se i o Anthology, ktera je v nedohlednu, protoze Bri a Rog zatim vubec nevi , jak by to melo vypadat (obsah, pocet cd, atd). Pak se zminoval o komercni dulezitosti, vydava se jen to, o cem se predpoklada, ze se proda z velke casti i u nefanousku kapely......Freddieho zna vetsina lidi s knirkem, proto se predpoklada, ze i vydavane dvd z obdobi 80tych let budou komercne uspesnejsi nez koncert z let 70tych....bohuzel :-( Mala naplast fandum bude pry brzy ten Rainbow.

Pspvek naposledy editovn 25.11. 2012 18:59

29.Mr.Scully 25.11. 2012 19:23
Jenom komentář k výstavě Jiřího Velochy. Je fajn, že si s tím autor dal práci, ale takové množství hrubých chyb se jen tak nevidí... různé Flasch Gordon, Marlene Dytrych a podobné perly, to mi vstávaly hrůzou vlasy na hlavě a ostatní návštěvníci to komentovali stejně. Je to škoda, idea dobrá, ale provedení vázlo.

30.bulsara 25.11. 2012 20:17
28. ...
"Freddieho zna vetsina lidi s knirkem, proto se predpoklada, ze i vydavane dvd z obdobi 80tych let budou komercne uspesnejsi nez koncert z let 70tych ..."

Takto, fakt som si roky nahováral, že asi takto nejak je to, keďže je to také, aké to je, ale racionálne jadro mojej mysle mi našepkávalo, že až takýto stupídny argument by nikoho z QPL reálne nemohol napadnúť :)... QPL - Maylor je ale parta "neobmedzených možností" ... V každom prípade "úspech" HR je na dobrej ceste ... Páni teda skutočne rozmýšľajú LEN CEZ PENIAZE a BEZ VÝNIMKY!!! No som si fakt myslel, že niečo také hnusné si o týchto pánoch môže myslieť len bulsara ... A oni naozaj! Jdu blejt velebnosti :) ...

Pspvek naposledy editovn 25.11. 2012 21:14

31.simaaa 25.11. 2012 20:49
Na jednu stranu je chapu, chteji vydelat... Ale at mi nikdo netvrdi, ze by dvd s koncertem ze 70. let byla ztratova zalezitost nebo ze by 2 CD Anthology nikdo nekupoval, nebo ze ty remastery nesly udelat o fous lepsi a pritazlivejsi. A ze by se jim nevratily ani vsechny naklady, to at mi netvrdi. Nevim, na kolik se prodavalo to nove vydani DVD ve Wembley. Ale tahla sazka na jistotu, "jejich" jistotu, pro ne muze byt ztratova do budoucna. Az bude treti vydani Wembley, kdo to koupi?

32.Mr. Bad Guy 26.11. 2012 05:04
31: My, protože jako správní idioti to koupíme kvůli bonusu co si pustíme jednou.

Ad Greg: Já jsem rád že mi potvrdil existenci Assasina v archivu. Jen se mi nezdá to co říkal, že možná tu ajdýju ještě dotáhnou. Taky by mě zajímalo co je ta skladba z obdobá Works. Pokud si pamatuju tak se někde válí piano track k ITTWWC, ale z toho bychom těžko padli na prdel.

33.Mr.Scully 26.11. 2012 09:23
Assassin byl potvrzen už dřív. Nebylo to demo Hitmana? Už v tom po těch letech nečinnosti trochu plavu :-)

34.Mr. Bad Guy 26.11. 2012 10:39
Pokud si pamatuju tak zárodek Innuenda. Jenže co já vím tak se začalo pochybovat jestli to někde vůbec je. Protože jinak je z Innuenda venku všechno. Jen tohle ne...

35.dmac 26.11. 2012 10:56
Napíše sem někdo prosím stručně otázky a odpovědi s GB? Re 28 - důvody většího zájmu veřejnosti o materiál s knírem jsem odtušil dávno. Vůbec se proto na Queen nezlobím, je to zcela pochopitelné. Pro masy, co znají kapelu jen z rádia a klipů starší nahrávky už dnes nejsou.

36.bulsara 26.11. 2012 12:12
35. Tak jo som rád, že "moja" kapela je niečo úplne iné, než tie oknírené tančeky okolo sračiek posledných 10+20 rokov hehe .... No čo iné než QPL-schizofrénia ... Takže LOML+BoRhap+WATC+či "už neznesiteľná" WWRY nie sú a už nebudú Queen !!!! Radosť na mojej strane ...

37.Andrea 26.11. 2012 12:37
Nie sú a nebudú?

38.bulsara 30.11. 2012 07:16
Hele WTF??? To ste sa tam všetci "plazili" pred "QPL-bohom"??? To ho nikto "omylom" neoblial pollitrákom moku???

... but you have to work on your comunication with the fans.

ACTUALLY WE DONT. BOTH GARY AND I HAVE A GREAT RAPPORT WITH QUEEN FANS ALL AROUND THE WORLD. GARY ATTENDED THE DUTCH QFC CONVENTION LAST MONTH, AND I DID THE PRAGUE ONE LAST WEEK. WE BOTH GOT FABULOUS RECEPTIONS FROM HUNDREDS OF APPRECIATIVE RESPECTFUL FANS. AS ALWAYS.

IT IS PURELY YOUR IMAGINATION THAT SEES IT THAT WAY.... BASED ON SPURIOUS NOTIONS THAT SEEM TO BE UNIQUE TO QZ. COME TO THE CONVENTIONS AND SEE FOR YOURSELF THE REACTION AND RAPPORT GT AND I HAVE WITH HUNDREDS OF FANS.... MANY OF WHOM ARE GREAT FRIENDS NOW. WHAT A STUPID THING TO SAY.

39.dmac 30.11. 2012 09:12
Takže týden po akci mi jen potvrzuje představu o schopnosti sdělit své zážitky nebo jakékoliv jiné informace většiny tohoto fóra. Nebo proč zde nikdo nenapsal stručně o čem Brooks mluvil nebo jaké padaly otázky a jak na ně odpověděl (místo už fakt přenudných keců o něčí aroganci atd.)? Byl překlad jeho odpovědí tak mizerný nebo vše probíhalo v angličtině a nikdo, kde zde přispívá jí pořádně nerozumí?

40.Mr.Scully 30.11. 2012 09:17
38. To se pořád nenaučil vypnout CAPS LOCK? :-D

39. Musím si znova přečíst pravidla fóra, jestli je tam opravdu napsáno něco o povinnosti sepsat podrobný report, pokud člověk jede na nějakou akci.

41.Lada 30.11. 2012 10:01
No ono je nás víc, kteří by ocenili vědět co tam Greg říkal a co ukazoval. Díky alespoň Scandalovi za příspěvek 28!

42.dmac 30.11. 2012 10:31
40 - jaká povinnost, proč ta ironie? Myslel jsem si, že se zde navzájem informujeme a případně diskutujeme na téma společného zájmu. Já sem např. svoje příspěvky dávám proto, že předpokládám, že to někoho dalšího zajímá (z reakcí soudím, že tomu tak je vždy). Navíc když někdo byl tam, kde ostatní ne, nebo když někdo mluvil s někým z lidí kolem Queen, s kým jiní ne (a když to nepodléhá utajení Ministerstva vnitra nebo nějakého britského úřadu pro utajení informací), že k tomu něco napíše. V případě Grega Brookse jde ke všemu o jméno zde hojně kritizované a vážně by mě to zajímalo. Ale třeba se pletu a všechno je jinak.

Pspvek naposledy editovn 30.11. 2012 10:37

43.Mr.Scully 30.11. 2012 12:03
42. Je to reakce na tvoji ironii - že možná nerozumíme angličtině nebo možná byl příšerný překlad nebo že řeči o jeho aroganci jsou nudné. Angličtině bylo rozumět bezchybně, překlad byl tentokrát v pohodě a že je Greg suchar, to je víc než evidentní.

Jinak zajímavých informací nebylo tolik. Například ohledně komplet Budapeště má každá strana jednu verzi, proč se nehledalo. Hangmana jsem zmiňoval (vztahy GB a JSS jsou tak mizerné, že Hangman asi nikdy vydán nebude), "raritní" videonahrávky byly vcelku zajímavé pro skalní fanoušky, jinak kvalitativně o ničem. Gregova práce je z 99% popisování pásků a sepisování "katalogu", ale jediný remastering, který probíhá, je víceméně převod pásek na modernější formáty pro uchování do budoucna.

44.dmac 30.11. 2012 12:17
Páni, mou ironii sis jen přimyslel, jen jsem se ptal, co v tom vězí, že nikdo ani po týdnu nenapíše nic konkrétního, co by tuto diskuzi a nějaké povědomí o činnosti archiváře Queen oživilo. Moje představa o popisu diskuze a otázkách na tak vzácného hosta je ale nejspíš utopií, protože z toho co uvádíš mluvil asi 1/2 hodiny, z čehož ještě polovinu někdo převáděl do češtiny. O nic jsem tedy nepřišel. Proč je arogantní (asi vůči tobě), podle čeho hodnotíš že je suchar (asi v tvých očích) už neuvádíš, je mi to ale jedno, kdyby to tak totiž bylo, sotva by přijel do zcela cizího prostředí ve studené Praze. Třeba na něj jen lidi koukali když vzpomínal kolikrát na Queen byl a co tvoří jeho sbírku, pak podepsal knížky, dal si pivo a tradá na letiště :-(

Pspvek naposledy editovn 30.11. 2012 12:41

45.DeaconJohn 30.11. 2012 16:01
44: Celkem zbytečné rýpání, skoro merhautovské, škoda toho tónu, pane... Asi těžko jde očekávat nějaký přepis z rozhovoru, ne vše bylo zajímavé. Nakonce Montreux, Mr. Bad Guy i Scully vypsali ty nejdůležitější informace, protože jinak se otázky, tudíž i odpovědi, dost opakovaly. Jeho odměřenost chápu, určitě si je vědom své pověsti a párkrát se dokonce snažil i lehce hájit.
Greg několikrát zdůraznil, že je pouze archivářem a nenese zodpovědnost za to, co Queen vydají. Stejně odpověděl i na dotaz, jestli je v kontaktu s Johnem. Není, protože to jednoduše nemá v popisu práce. Jinak mělo interview očekávaný průběh. "Ano, v budoucnu by se něco určitě mohlo vydat, záleží na rozhodnutí managementu a kapely", tak většinou zněly odpovědi na dotazy týkající se vydání antologie, sólových materiálů Briana, oficiálních notových zápisů, bootlegů atd, nic moc konkrétnějšího Brooks neuvedl. Potvrdil Rogerovu sólovku a doplnil, že si Rog dává vždy na čas, aby výsledek byl podle jeho představ. Potěšilo mě, že je v dlouhodobém plánu i vydání boxsetu (?) Live Killers, protože z tohoto turné existuje spousta nahraných koncertů a videí. Některé záběry jsme viděli i na Vzpomínce, kvalita dost nevyrovnaná. Otázkou je, do jaké míry lze ty záznamy restaurovat na DVD.

46.Scandal 30.11. 2012 16:03
39: On tam toho zas tak moc nerikal...ber si kolik na to mel casu a polovina z toho casu padla na preklad. Scully, ja a Montreux jsme tady vypsali naprostou vetsinu temat, ktera se tam probirala...matne si jeste vzpominam, jak se ho Karel Lehner ptal, jak vypada jeho bezny pracovni den, jestli je to jako ze v 8 nastup do prace a v 17 hodin domu....na to odpovidal, ze to rozhodne ne, ze maka tak trikrat v tydnu a hlavne posloucha pasky a sepisuje, co na nich je. Nejvic se mu libi, kdyz najde nejake pasaze z nahravani, na kterych spolu pri skladani pisnicek Brian, Roger, Fred a John spolecne komunikuji, jak co udelat... Taky z Grega vylezlo ze vlastne neni radovym zamestnancem Queen Productions, ale pracuje tam v podstate jen na Zivnostensky list. Zminil chystane Rogerovo album, ale o tom nevi vic nez my tady. Taky ma predstavu, ze by rozsiril svou knizku Queen live a vydal ji v elektronicke podobe, protoze ma ohromne mnozstvi materialu, ktere by v ni slo pouzit.
Karel se ho ptal, kdo je tedy jeho sef, jestli Queen....na to odpovedel ze Roger, Brian, Jim Beach /ten je jeho primy nadrizeny/....a pak dodal and John :-)
Taky padl dotaz, zda si desky Queenu jeste nekdy v soukromi i sam poslechne, jestli uz toho neni presyceny, ale pry je normalni fanda, jako my ostatni a Queen samozrejme posloucha (ale moc jsem mu neveril:-)
Otazky budou urcite popsany ve fanklubackem casaku Tornada Queen. Videa poustel z koncertu ze 70tych let, byly to vetsinou nezname zabery /z ruznych kamer, ruzne uhly/, pak 5timinutove video z nahravani klipu k Somebody to love /vsichni po celou dobu ,vcetne Johna, stoji u jednoho mikrofonu a zpivaji/, pres 20 minut zaberu bylo z nataceni videa Crazy little thing called love (pro skalni fandy super, ale par lidi co bylo za mnou se u toho nudilo, jejich komentare typu Slade jsou lepsi...nebo...kurna kam jsme to prisli...me uz docely stvaly).

Pspvek naposledy editovn 30.11. 2012 17:05

47.Montreux 30.11. 2012 16:09
40/39: Tak jsi mě s reakcí předstihl. :-)

48.Mr. Bad Guy 30.11. 2012 21:15
Ještě důležitá informace byly práce na Rainbow. Ale pokud vím tak podobně se strašilo s HamOdeonem 75...

49.bulsara 30.11. 2012 21:23
Pekný post od "Mr.QueenFan" ... www.queenzone.com

50.Mr.Scully 30.11. 2012 21:35
45. Jj, tyhle odpovědi mi vypadly, protože byly tuctové. "Ne, netuším, co dělá John." "Ne, nemám vliv na to, co Queen vydají." "Ano, Roger prý bude mít album, víc nevím." Ale to je samozřejmě dáno i otázkami. Každý měl šanci se zeptat, dokonce i ten, kdo na Vzpomínku nejel. A koneckonců email GB není nijak tajený, můžete se ho ptát tak. Stejně na většinu věcí neodpoví konkrétně, protože ani nemůže.

Ještě jsem se ho vlastně ptal, proč mi Beach v roce 2003 říkal, že Antologii vydají příští rok (2004). GB jen mávnul rukou a řekl "on to říká vždycky, že to vydají brzy nebo za rok atd. Ale vůbec to neznamená, že k tomu dojde."

51.Montreux 30.11. 2012 23:27
50: Ad antologie - na Vzpomínce, tuším, říkal něco v tom smyslu, že dal dohromady návrh, jak by antologie měla vypadat, ale EMI to smetla ze stolu.

52.dmac 01.12. 2012 11:00
45 + 46 - díky za popis rozhovoru s GB. Něco jako "merhautovský tón" v mém příspěvku vidíte omylem, chtěl jsem jen z kohokoliv z vás dostat něco víc než jen to, že se akce konala. Na cynická rýpaní jsou zde zkušenější. Pokud se ale moje dotazy někoho dotkly a vztáhl je na sebe nějak ironicky, tak se omlouvám, nebyl a ani to nemohl být záměr, O.K.?

Pspvek naposledy editovn 01.12. 2012 14:10

53.infiniti.cz 02.12. 2012 09:26
ad 43. co znamená "vztahy GB a JSS jsou tak mizerné"...kvůli jakému vztahu Hangman nevyjde? nějak mi asi nedochází, kdo je JSS...

54.Mr.Scully 02.12. 2012 11:23
53. John S. Stuart, asi největší sběratel různých audiorarit Queen a majitel věcí typu Reaction, Ibex, Hangman apod. Greg mu kdysi tuším ztratil zapůjčenou pásku Ibex asi za 4000 liber a od tý doby se nenávidí :-D I když je toho tam víc...

55.pittrek 02.12. 2012 12:24
No John sa v sukromnej komunikacii vyjadroval o Gregovi este "zaujimavejsie" ako na Queenzone :-) Zaujimalo by ma, odkial maju QPL napr. Golders Green Hippodrome, ked Greg tvrdil, ze ho nemaju, a na verejne vyhlasenie Johna, ze im svoj master da nijak nereagovali...

56.Mr.Scully 02.12. 2012 14:41
Golders Green Hippodrome Queen samozřejmě mají, přímo z archivů BBC, tu verzi mám taky. Verze od JSS není podle mě nijak lepší. Tam je to možná spíš otázka práv, nevím.

57.bulsara 13.12. 2012 18:09
Tá bulsarovská skepsa sa šíri ako mor aj na fóre Maylorovi pod oknami ...

discuss.queenonline.com

58.Montreux 18.12. 2012 19:06
Tak se zdá, že Brooks s Rainbow úplně nekeceal...
www.classicrockmagazine.com
strnky 1

Koment k novince

(IP: 54.82.10.219)

Navigace: Queen - Krlovsk legenda: Frum - Novinky: Vzpomínka na Queen 2012