Navigace: Queen - Krlovsk legenda: Frum - Novinky: WWRY muzikál v Praze

Forum

strnky 1
Mr.Scully: WWRY muzikál v Praze10.09. 2012 12:28
kultura.idnes.cz

Vstupenky jsou dražší než v Londýne :-)

1.lickerman 10.09. 2012 13:33
Sazkaticket - www.sazkaticket.cz
Orientační plán - www.sazkaticket.cz

Představení budou s CZ titulky.

Pspvek naposledy editovn 10.09. 2012 14:41

2.Mr. Bad Guy 10.09. 2012 23:59
Píčoviny jo, ale vydat Rainbow a Hammersmith to ne...

3.SomebodyToLove 11.09. 2012 00:03
Pamatuju, jak jsem dala v Londýně za lupen 35liber :-) Vedle mě anglická rodinka, neskutečně příjenní lidé :-)
Divili se, že jedu "až" z ČR, zatímco já tenkrát bydlela v Hamptonu :-)

2. Skoro se mi chce říct, to co mi říkaval táta :-D Peachoviny a bigbít - na tě /je užije..
Bigbít v jejich podání poslední dobou - no nevím, nevím :-))

4.Andrea 11.09. 2012 16:14
2. Slušne sa vyjadruj

5.another.world 07.10. 2012 01:21
Vím, že do představení zbývá víc jak půl roku, ale už se to nějaký ten týden prodává a vstupenek ubylo hrozivě málo! Na některá představení se dokonce ještě dají sehnat vstupenky do 1. řady, takže předpokládám že zatím to kupují skalní fans a masovka se v lepším případě přidá až po reklamní masáži :o)

6.dmac 07.10. 2012 09:50
Asi bych to měl rychle koupit, abych nesplakal jako v případě Coldplay.

7.Mr.Scully 07.10. 2012 14:49
5. Myslím, že je naivní si myslet, že to s takovýma cenama bude mít nějakej úspěch. Sice omezili kapacitu na minimum, ale stejně... tolik prostě prodat nemůžou. Mě patnáct stovek nijak nevytrhne, jsem skalní fanoušek a stejně jsem váhal, jestli mi to za to stojí.

8.another.world 07.10. 2012 17:00
7: Mě překvapuje samotná volba O2 arény, z kapacity udělali jen malou výseč a přitom nájem na 3 dny musej mít drahej jak peklo! Pak chápu cenu vstupenek a zároveň si říkám jestli opravdu na podobnou akci nemohli sehnat v Praze jiné vhodnější místo.

9.dmac 08.10. 2012 10:22
Taky se divím, že to není ve Sportovní hale v Holešovicích, třeba je nefunkční. Neví někdo?

10.Montreux 08.10. 2012 11:49
8: Zase nezapomínejme, že je to nejmodernější, a tím pádem "nejpřizpůsobivější" hala v Česku. Instalace scény a další s tím spjaté záležitosti tady mají poměrně liberální podmínky. Dát to do jiné arény by nebylo úplně praktické ať už hlediska zázemí pro diváky, tak z pohledu harmonogramu prostor (například Tipsport aréna je obzvlášť vytížená).

11.Mr.Scully 08.10. 2012 12:11
10. Jj, když už hala s velkou kapacitou, tak rozhodně O2. Spíš je otázka, jestli to s tou kapacitou fakt není přehnané.

12.Mr. Bad Guy 09.10. 2012 00:01
Viz 2 :-)

13.larry11 01.02. 2013 18:28
Poraďte má to cenu se jet na to podívat...? dík L.

14.another.world 01.02. 2013 19:36
14: když pojedeš, tak nás tam už bude 5! Na některá představení ještě v pohodě seženeš lístky do první řady :o)

15.Akáda 05.02. 2013 01:29
To jako je nás teprve 5?

16.Mike1978 05.02. 2013 08:45
šípim navštevnícky pruser:-D

17.Q+PR2008 23.03. 2013 21:42
Supeeeeeer, tak i v Ostravě :-)) A proti Praze teda pěkně zlevnili www.ticketpro.cz :-)

18.Mr.Scully 24.03. 2013 00:21
Praha, Ostrava... co přijde dál? Plzeň, Jablonec, Rokycany, Beroun, Hodonín? To je degradace... :-)

19.Scandal 24.03. 2013 00:28
18: Do Prahy bych nejel, ale takhle mi to strcili 10 minut pesky od baraku, tak zajdu. Jeste by takhle mohli degradovat treba Lanu Del Rey.

20.infiniti.cz 24.03. 2013 08:41
18. Jak sis vzpomněl na Hodonín nevím, ale náš malý starý kulturák by se jim naplnit asi podařilo, narozdíl od O2 :) docela plno tu bylo při nedávném uvedení Budapešti (odhadem 200 lidí) a pak to tu ještě jednou opakovali...;-)

21.zajic 22.04. 2013 13:59
Ahoj, kvůli termínové kolizi nemůžu navštívit nedělní představení WWRY v Praze, na které mám koupené 2 lístky. Jedná se o sektor 002 (ve prostřed vpředu), cca dvanáctá řada. Kdyby někdo chtěl, o něco levněji je prodám, případně vyměním za podobné na sobotní večerní představení. V případě zájmu mi prosím brnkněte na 737 240 820.

22.Mr.Scully 27.04. 2013 01:15
Tak nakonec jsem si to užil víc, než jsem očekával, negativa ovšem byla jasná - sotva z poloviny zaplněná hala, velmi hlučná alkoholová párty ve VIP prostorách, která dost rušila, debil u obsluhy titulků, který je měnil, jak ho to napadlo a prvních pět řad naprostých tragédů 50+ let, kteří nebyli schopni ani zatleskat. O to víc je třeba ocenit sedmou řadu (já seděl v osmé), kde se pár sympatických slečen neúnavně snažilo atmosféru rozhýbat :-)

23.Montreux 27.04. 2013 03:03
22: Ozývám se za celou první řadu, kterou neskutečně vytáčeli hluční rádoby VIP hosté a která jako první povstala při závěrečných skladbách!!! :-) Takže si nech ty kecy o tragédech a věku 50+ a vzpomeň si, kolik je Tobě! ;-))

24.Mr.Scully 27.04. 2013 11:14
23. No VIP debilové jsou kapitola sama o sobě, ale první řada fakt nevstávala :-) Vždycky to začala sedmá, pak se přidaly ty za ní, pak váhavě povstala první a 2.-4. byly mrtvý až do konce.

Jinak v první řadě tuším druhořadá c-lebrita Pomeje anebo člověk slavný tím, že píchá další druhořadé c-lebrity.

25.Montreux 27.04. 2013 12:36
24: To nevím, c-lebrities jsem nezahlédl a ani mě nějak nezajímalo, kdo tam s námi v první řadě sedí. Co mě ale neskutečně vytočilo, byla opět organizace v O2 Aréně - přišli jsme s časovou rezervou, a stejně zmeškali podstatnou část intra! Oni to nejsou schopni vyprodat, natožpak odbavit polovinu divácké kapacity!

26.bulsara 28.04. 2013 12:30
kultura.idnes.cz
... strefa ? :).

Pspvek naposledy editovn 28.04. 2013 12:35

27.Scandal 28.04. 2013 15:06
26: V komentarich, ktere jsou za tim clankem, bych souhlasil se Scullym. Scenar je opravdu sity horkou jehlou, nastesti vykony, nasazeni hercu/zpevaku a hlavne mlaticka Rufus Taylor to zachranuje. Asi jiny zazitek taky bude v divadle v Anglii, nez v obrich halach v Ove a Praglu, ktere se v nasich podminkach nevyprodaji a publikum je polomrtve.
Vystoupeni jsem videl v Ostrave, hala /polovinu haly zabirala konstrukce podia/ vyprodana asi z necelych 70%. Po prvni skladbe byly nejake technicke problemy, takze nastala nekolikaminutova pauza, pak uz celkem vse o.k.....celkem, protoze titulky se vetsinou predbihaly pred dejem nebo naopak zaostavaly, taky umisteni obrazovek s titulkama do rohu haly nebylo nejmoudrejsi. Obecenstvo ozivalo (tleskani do rytmu) az v posledni pulhodine (potlesk byl ale od zacatku po kazde skladbe) vse zachranoval Karel z F.C.Queen se Spagetkou a zbytek nasi rady. Dostalo me, kdyz k nam priletel jeden z poradatelu a Karla zacal upozornovat, ze se mame posadit, protoze obecenstvo za nama nic nevidi....pritom za nama byla ulicka a dalsi rada az o skoro 2 metry vyse....Karel to vyresil razne: "To je rockova muzika, vole!" a pak uz byl klid:-)

Me subjektivni hodnoceni:
Scenar: 30%
Vykony ucinkujicich (zpev, nasazeni): 80%
Vykony hudebniku: 90%
Celkove: 65%

Pspvek naposledy editovn 28.04. 2013 15:07

28.Mr.Scully 28.04. 2013 19:22
25. Souhlas, já přišel asi 25 minut před představením a z toho 20 minut jsem strávil ve frontě na detektory. Blbečkové otevřou sotva třetinu vchodů a pak se hrozně diví, že nestíhají odbavit těch pár tisícovek návštěvníků.

27. Vidím, že titulky byly na hovno i v Ostravě. Je evidentně, že je někdo pouští "online", ale každou chvíli mu ujede ruka, pak se ztratí a doslova tam ty titulky losuje...

29.dmac 29.04. 2013 09:15
Ještě, že jsem tam nebyl. Titulky? Ono by tomu nebylo jako jinak rozumět? Tak hlubokomyslný děj to mělo? Libreto dali před představením do internetového překladače nebo někomu z nejbližší devítky, aby dostal pár kaček a aby to bylo international? Všiml si někdo jiných textů písniček nebo se mě to jen zdálo, když je Karel Gott před týdnem pouštěl v rádiu?

Pspvek naposledy editovn 29.04. 2013 09:17

30.spagetka 29.04. 2013 17:10
29. Jo buď rád,že jsi nebyl mohl by ses nedej bože bavit :-(
Titulky děs běs, co se týká pořadatelské činnosti no co na to říct prostě live nation. Diváci-no řekněme,že se už těším na atmošku do Londýna,ale všechna čest všem fandům,kteří se opravdu snažili rozhýbat sedící pecky v okolí :-)
Jinak technická závada v Ostravě vyřešena,Killer Queen nám poskytla vysvětlení,ale bude to asi odhaleno až v článku o WWRY, který připravujeme,zatím jsem nedostala povolení od šéfredaktora (Karla) k prolomení informačního embarga :-)

31.another.world 29.04. 2013 18:50
Já byl v sobotu od 15h v první řadě a dobrý! Titulky jsem neřešil, nebylo to tak náročný, spíš jsem byl zvědavej na překlad některých frází ve skladbách tak jsem se občas juknul. Při děkovačce si tam jeden chlapík doslova vyřval paličku, to tomu dodalo takový pěkný koncertní nádech :o)). Jediný co vytýkám je ta nehorázná cena, vždyť to bylo skoro za stejný prachy jako Q+PR.

32.Scandal 29.04. 2013 21:50
29: Titulky se hodily, to vis, nekteri - jako treba ja - ve skole v hodinach angliny chrapali :-) Ale co vim i od schopnych anglictinaru, titulkova pomoc obcas nebyla na skodu.
31: Chlapik co si vyrval palicku je kamos z Ostravy (nereg. fanousek Radim), uz mi poslal foto - mlady Taylor pouziva palicky sveho otce.

33.dmac 30.04. 2013 12:25
32 - já na poslech těm písničkám samozřejmě nerozumím, ale předpokládám, že bych něco z děje pochytil i bez titulků. Jejich přítomnost a v této kvalitě to nechtěně celé shodila, ale nebyl jsem tam, raději už nekomentuji a mlčím, až to v Brně nastuduje nějaký studentský soubor budou v Semilassu, určitě přijedu :-)

Pspvek naposledy editovn 30.04. 2013 18:09

34.bulsara 30.04. 2013 12:36
Á kludne komentuj :-) ... Mňa by na takú p*čovinu nedostali ani v reťaziach :) ... Stačí si uvedomiť, že pre komerčnú úspešnosť takýchto chujovín sa nám nedostáva a nedostane ešte čo to z originálnych odrobiniek z Queen-torty na tanier ... Plastový rezeň s granulami pre psov za plnú cenu? Dík, nie som idiot ...

35.Scandal 30.04. 2013 14:33
Bulsarovi stejne neverim :-) Jak by to mel (jako treba v mem pripade) 10 minut pesky od baraku ( zadne dalsi naklady navic)a cena byla 20 euro za vstupenku (kupoval jsem za 500kc, sedli jsme si nakonec stejne na drazsi mista...nebyl problem) 100% by sel...minimalne proto, aby pak mohl napsat nejakou negativni kritickou recenzi :-)

36.Mirek R. 30.04. 2013 15:09
35: Jakkoliv jsem to dodnes neviděl ani na dvd ani někde na youtube, o cestě do Ostravy jsem přemýšlel kvůli levnějšímu vstupnému a jakémusi nutkání vidět to "z povinnosti". Jenže spojení večer z Ostravy do Brna v podstatě není žádné, takže jsem zase ušetřil :-) A asi jsem o moc nepřišel. Takže třeba někdy příště až zavítají do Ronda :-)

37.Q+PR2008 01.05. 2013 10:55
Bulsaro, a máš recht :-) Já to měla 20 minut pěšky od baráku a proto jsem tam nakonec ani nedošla :-D Venku bylo hezky, tak nakonec zvítězil jiný program .-) Dívala jsem se ještě honem na videa na youtube, jestli by mě to pak náhodou nemrzelo... a nemrzelo :-) To se radši zase projedu do Polska na Lamberta :-))

38.Akáda 02.05. 2013 00:15
Nejvíc debilní je o2 aréna. Tu navrhoval nějaký kretnén. Obvykle když jdu třeba někam do divadla tak je tam šatna, tam si dám kabát atd a pak jdu do místa hlediště, kdy cestou ukazuji lístek. Já si v pohodě vpluji k turniketům a hned se dovím, že s tou velkou láhví nemůžu dovnitř a že ji musím nechat venku. Tak jsem jim řekl, že ji nechám v šatně. Že toto je obvyklé ve všech divadlech. Po nějaké chvíli mé argumentace mě pustili dovnitř. Ta ženská u turniketů to nedala, když si uvedomila, že mám na ni hodinu čas a lehce jsem přitvrdil do moravského nářečí. Že jedu z daleka, a pojedu nazpátek a potřebuji pití na zpáteční cestu.
Absolutně nechápu, proč neudělali turnikety trochu více uvnitř, a na bocích šatny a úložní skříňky. Je to v obchodech, na koupalištích, na nádražích. Prostě kdo to navrhoval byl totální debil na entou.

39.Mr.Scully 02.05. 2013 11:21
Největší debilita O2 arény jsou detektory kovu, přes které stejně pronesu naprosto cokoliv kovového a akorát způsobují to, že odbavení jednoho člověka trvá třeba půl minuty... a vynásobení 18000 lidmi pak znamená, že jsou fronty jako kráva a část lidí se nestihne dostat dovnitř.

40.dmac 02.05. 2013 12:38
38 - myslím, že na všech vstupenkách a pokynech do O2/Sazky je uvedeno jasně, co se dovnitře nesmí vnášet. S tím musí návštěvník počítat a ne předpokládat, že si zakázané věci uloží v šatně. Jednak se jídlo a pití uvnitř prodává dostatek, ale hlavně je plná nebo poloprázdná lahev nebezpečná - když by ji někdo hodil do publika. Leckdo leccos propašuje, ale hlavní síto je u těch turniketů, kde se holt musí kontrolovat. A je to správně. Myslet si, že jen tak projdu dovnitř jen proto, že mám platnou vstupenku je nesmysl.

41.Ptr 02.05. 2013 13:27
40:
Tenhle argument ponekud "bori" skutecnost, ze ti prodaj pak vevnitr za 50,- 0,5l lahev Coly ze ktery ti seberou vicko.... a pokud ji nevypijes nejlip na ex, tak s ni pri koncertu pravdepodobne nekoho polejes.... Zatimco, kdyby mi vicko nechali, tak budu pit podle potreby..... Nechapu proc uvazujou o tom, ze by vicko od napoje mela bejt zbrani nejakych atentatniku. :))

42.Scandal 02.05. 2013 13:45
Vstup do O2/Sazka areny pravidelne pripomina neco mezi chaosem a praci byvalych celniku. Pri Queen koncertu 2005 jsem mel na rukach "pyramidy", ty jsem musel u vchodu sundat a za poplatek nechat v uschovne pred halou, k memu prekvapeni kolega, ktery mel 2 igelitky, normalne prosel s timto obsahem: jedna taska - polystyrenova krychle 30x25cm (tu mel na obcasne sednuti ci lepsi vyhled), druha taska - plna 2litrova PET lahev, na ni mikina a bunda.

Pspvek naposledy editovn 02.05. 2013 13:46

43.dmac 02.05. 2013 13:55
40 - ale no tak, nic to neboří. Samozřejmě je sprosté, že venku zabaví lahev limonády, kterou uvnitř prodávají mnohonásobně dráž, ale to víčko zabavují proto, abys lahev neuzavřel a nehodil do lidí. Můžeš ji samozřejmě hodit i tak, ale riskuješ, že sám sebe poliješ, a proto ji má každý v ruce nebo na zemi vedle sedadla a pak vyhodí jen prázdnou, která je téměř neškodná. Tím, že nedovolí vnášet dovnitř vlastní nápoje zbraňují, aby si někdo donesl Colu a v ní byl ve skutečnosti Fernet apod. Na 100% bezpečnost zajistit nejde, ale já to beru jako jeidnou cestu, včetně těch prohlídek. Kdo nepřijíždí do Prahy poprvé v životě a kdo nejde na podobnou akci také premiérově, musí znát jisté podmínky a pravidla a respektovat je.

44.Akáda 03.05. 2013 00:33
40. To že ta informace je na vstupenkách nic nemění na tom, že je to debilní na druhou. Představ si že jedu na celý den do Prahy a musím počítat, že si nic nesmím vzít, co si jinak sebou beru. To že ochraňují umělce je v pořádku, ale když stavěli takový kolos ve stylu multifunkční arény, asi jim bylo jasné, že tam nebudou chodit z okolí 3 kilometrů. Takže měli trochu jinak přeorganizovat uspořádání té haly a bylo by.
A ohhledně té bezpečnosti. Byl jsem na spoustech jiných koncerech a podle toho jak se starají o bezpečnost v O2, musí vycházet z nějakého předpokladu, že na každém 3. koncertě odvážejí nějakého umělce k ošetření. Ve skutečnosti jsem nic takového nikdy neviděl.

To že tam dají na pití nějakou cenu, která je vyšší, mě moc netrápí. Když dám za lístek 1500, za cestu 500 tak 30 korun navíc za pití mě fakt nezabije. Ale dost mě vadí, že výběr pítí co tam mají, já vůbec nepiji. Piji si svoje a hotovo. Nemíním se cpát kolou, když mě nechutná. Já se těmto krámkům vyhýbám jak to jde.

45.dmac 05.05. 2013 22:52
Než dojedeš do Prahy (mě to trvá vlekem 3 hodiny), piješ si to, co si sebou vezeš jako já. V hale naopak piješ jenom to, co si propašuješ, lépe ale to, co ti tam prodají. Do kina si taky nenosíš scoje limonády/vody a případně si koupíš to, co tam nabízí. Mimo zábavy je v O2 vždy zajištěno jídla a pití vrchovatě. Četl jsem, že z bezpečnostních důvodů se nemají ani házet paličky do publika jako kdysi tzn. horem, ale spodem, aby se to nikomu nezapíchlo do oka. JInak letící plná/poloprázdná lahev když zasáhne někoho do zátylku, může působit ve správné rychlosti a vzdálenosti od cíle jako rána kamenem...

Pspvek naposledy editovn 06.05. 2013 11:10

46.Akáda 06.05. 2013 00:00
45: Hele nejde jen o jídlo, jde o to že třeba si vezmu sebou kapesní nůž, kterej tahám, foťák atd. Prostě to je systémové řešení. V hale postavené za takové obrovké peníze by prostě mohli dořešit toto. má to dořešené kdejaké lokální divadlo.
ad jídlo. Svíčkovou na smětaně, hanušovické pivo a švestkovou poděbradku tam měli? Pokud né tak to rozhodně není vrchovatě. Vrchovatě vypadá jinak. :-) Hele já o tom vím, že se to tam nesmí tahat a udělal jsem to schválně. Prostě nemám rád ten turniketový opruz a měl jsem si s nima o tom chuť popovídat. Přišel jsem v době. kdy na to byl čas a nandal jim takové argumenty, že mě nechali jít i s tou velkou petkou. Pořád tady jde o to, že obyčejné lokální divadlo je k návštěvníkům na tom o řád lépe. Asi se počitá že do Olomouce na The Beatles and Queen chodí lídé s nějakou sociální inteligenci, kdežto do O2 arény chodí arogantní barbaři.

47.Mr.Scully 06.05. 2013 00:33
Žrádlo v O2 aréně je humus, je to něco na úrovni horšího KFC, akorát samozřejmě třikrát předražené. Takže v tom souhlasím s Akádou. A bezpečnostní kontroly opravdu nechápu, když tam stejně propašuju cokoliv, co chci. Od videokamery přes láhev s vodou. Chápu, že kontroly toho odhalí většinu, ale zase za cenu obrovských zdržení. Nikde jinde na světě to tak není, byl jsem na koncertech v desítkách hal po Evropě a takovou paranoiu máme jen u nás v O2.

48.dmac 06.05. 2013 11:23
No, zdá se, že máme každý jiné představy o tom, co by se mělo povolit vnášet. I já nosím kapesní nůž, ale do prostoru, kde je jako jiné zbraně výslovně zakázán ho nepotřebuji. Potřebuješ si tam copak oškrábat čerstvě nasbírané houby nebo otevírat obálky, případně vyřezat z proutku píšťalku? Představa, že si ten nůž někdo pronese, pak se tam opije z piva a bude se mnou s ním v ruce chtít něco řešit je přesně ten důvod, proč tam nože apod. nepatří. K čemu foťák? Proč chceš fotit tam, kde to je také zakázané? Jestli tě to tak mermomocí baví, prones si ho a přitom riskuj, že ti to nedovolí a třeba se kvůli tomu nedostaneš dovnitř. Někoho sice možná baví pronášet kamery a cosi tam filmovat a pak být bez sebe blahem, když to na youtube vidí víc lidí, ale já se za ty peníze chodím výhradně bavit. V KFC je jídlo fajn, stejně jako u McDonalda, v obou řetězcích samozřejmě hodně drahé, je to ale stále jen rychlé občerstvení, které se teplému vařenému jídlu s polívkou a přílohami atd. na talíří samozřejmě nevyrovná. V Sazce je x druhů rychlého občerstvení, guláš a hrachovka asi ne, ale kdo už byl někdy v civilizaci ví, jaké jsou rozdíly v druzích stravování v restauraci, hospodě a u stánku.

49.Mr.Scully 06.05. 2013 15:55
48. Kolikrát se za poslední rok stalo, že někdo na koncert vnesl nůž a někoho ubodal? Máme naprosto paranoidní kontroly, které ale v důsledku stejně nezabrání tomu, když to někdo bude chtít udělat, protože existuje x způsobů, jak tam tu kovovou věc pronést... Proto nechápu, co je pointou buzerace 18 tisíc slušných lidí, když ten jeden případný agresor to tam stejně pronese hladce, když bude chtít.

50.Akáda 06.05. 2013 19:51
1) V KFC a u McDonadla je jídlo fajn? To už je lepší vylést před smrtí hladem na jeřabiny? Hele toto nebudeme řešit.
2) já nosím takové ty nářaďové kleště co je v nich i nůž. Nosím to stabilně podobně jako peněženku.
3) Opět opakuji v divadle olomouc kde jdu na The Beatles a Queen se toto neřeší. A neřeší se to nikde v podstatě. Třeba i v divadle v Baden Badenu na Bejartovi. Ale to jen v O2 mají pocit že na muzikál WWRY je banda buranů co se chtějí pobodat. To mají asi z hokeje.

51.Ptr 06.05. 2013 22:10
49:
Pravda je, ze co jsem byl na koncertech v Drazdanech a Mnichove, tak kontrola veskera zadna.

52.dmac 07.05. 2013 10:41
A pro kontroly do letadla jste nebo to je taky opruz? Bodl tam někdy někdo někoho? Jestli ano tak čím? Bajonetem nebo rybičkou nebo celé jen vyhodil s prázdnýma rukama do vzduchu výbušninou s rajčat a mrkvového protlaku? Chcete mít při vstupu do čistého a pohodlného prostředí koncertního sálu za drahé peníze pocit, že pro bezpečnost se udělalo maximum? Ano, jídlo v obou jmenovaných potravinových řetězcích mi chutná, byl jsem tam v životě už několikrát, ale vzhledem k tomu, že upřednostňuji jiný typ stravování (a ceny) chodím jíst se jinam a jinak. Jsou mi současně k smíchu ti, kteří nad "mekáčem" ohrnují nos ze zásady proto, že to je importovaný americký symbol čehosi, co zde nemá údajně svou tradici, přičemž lze současně konstatovat že česká kuchyně nemá mimo vepřaknedlazela tradici skoro žádnou, jen si myslíme, že ten zglobalozovaný a všude stejně balený a vyráběný produkt je něco míň. Jka jsem ale napsal už dříve, nechodím tam, jen si někdy odpoledne před odjezdem domů koupím za 30,- dobrý burgr, který mi poslouží jako svačina. Co je lepší - tohle nebo něco jiného ze stánku na rohu vedle? Nebo ty tisíce poboček KFC a McD po celém světě zaplňují denně miliony strávníků, kteří to celé nechápou a neví, že česká česnečka je jenom jedna? Ještě něco k těm Queen a Beatles v Olomouci - každý pořadatel má důvod k jiné úrovni ostrahy nebo kontroly diváků u vstupu. Někdo to dělá jako v Sazce, jiný jako v kině nebo taneční zábavě, tzn. nijak. Domnívám se, že Sazka patří k typu hal, které už jen tím, že to zastřešuje O2 vyžadují určitou mezinárodní úroveň, ke které patří zamezení vnášení ostrých předmětů atd. Např. nůž na koncertu nepotřebuješ vůbec, všechno ostatní máš v hale k dispozici. Pokud někomu tak moc nevyhovuje režim v O2 v Praze, nikdo mu nebrání jezdit jinam a Vysočanům (nebo kde to stojí) se obloukem vyhýbat. Až zde někdo srovná bezpečnostní opatření s O2 v Londýně a jinde po světě v hale označené O2 a doloží, že tam si lze přinést cokoliv, že jen v Praze obtěžují mírumilovné sběratele historických zbraní, kteří se chtějí se svými halapartnami mazlit i při koncertu Andrea Bocelliho, podám v té věci stížnost přímo Tomio Okamurovi.

Pspvek naposledy editovn 07.05. 2013 11:21

53.Akáda 07.05. 2013 23:35
52: Že ty sis to dal jako stranický úkol postavit se na druhou stranu barikády jenom proto abys měl o čem diskutovat.
Jen tak namátkou je zde pořád ten první a hlavní problém. A to jsou blbě navržené prostory, a to že ostraha prostoru, kde se může něco stát, je před šatnami, kde se tyto věci mohou dát odložit, pokud pořadatel je třeba nechce mít naházené jevišti. Pokud by byla vstupenka za 10 kč tak chápu omezenost řešení, ale vstupenka je 1500 a tak by SAKRA měli něco pro návštěvníky dělat. Protože jinak to proklamovaný tržní hospodářství, které zlepšuje já nevím co všechno, je úplně na h***o.

Hele jídlo nemá cenu řešit. Nemá cenu to řešit, protože bez jídla vydržím při vstupu do O2. Já mám rád českou kuchyň a můžu ti říc, že když dojedu někde na jih k moři, tak se na mořské příšery můžu vykašlat a dám si svíčkouvou jak z Internacionálu. Tedy pokud by ji měli.

Pspvek naposledy editovn 08.05. 2013 20:45
strnky 1

Koment k novince

(IP: 54.82.10.219)

Navigace: Queen - Krlovsk legenda: Frum - Novinky: WWRY muzikál v Praze