Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Novinky: Koncerty Queen + Adam Lambert

Forum

--- Pouze přihlášení uživatelé můžou přispívat do diskuze ---stránky 1 [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]
lickerman: Koncerty Queen + Adam Lambert20.02. 2012 19:19
Potvrzené termíny severoamerického turné - www.queenonline.com

Příspěvek naposledy editován 26.03. 2014 17:12

1.lickerman 20.02. 2012 19:51
Je jasno - queenonline.com, img269.imageshack.us

Příspěvek naposledy editován 20.02. 2012 20:03

2.lickerman 20.02. 2012 20:24
Kolem devate oznameno na BBC Radio One.

Příspěvek naposledy editován 20.02. 2012 21:15

3.Scandal 20.02. 2012 20:25
No to ma odvahu ta figurka Adam Lambert vydat se mezi rockery...nepreju mu nic spatneho, snad jen aby ho tam Axl ozral a Marilyn ojel... :-)

4.lickerman 20.02. 2012 20:26
3: A co teprve ty chudery fanynky :)

Příspěvek naposledy editován 20.02. 2012 20:30

5.lickerman 20.02. 2012 20:59

6.bulsara 20.02. 2012 21:41
Som blbečkom tohoto fóra :D, ale byť blbečkami na medzinárodnej úrovni, to už je iné kafčo, snáď nám raz zaznamenajú tento slastný pocit pán Tetovač s Doktorom v dákych memoároch a my ostatní budeme mať možnosť nahliadnuť do vnútra svetových blbečkov a ich popisu - opisu rozkladu ich personálnej integrity a kredibility ... Každému čo mu patrí, už náckovia to vedeli ... Len to ochcané logo "Queen" mohli ušetriť ... Ako sa hovorí, posledný normálny fanúšik Queen nech zhasne svetlo ...

7.PavelRokyta 20.02. 2012 21:42
Ať si kucííííí hrajou na fesťácích dyž je to bavííí....:)))) Přeju jim to.
Ale proboha ať už nenatáčej žádnou desku a už vůbec ne pod hlavičkou QUEEN.
Snad se za 20. let dočkáme toho DVD live in Hyde Park 1976....:))) MOžná čekaj na nějakou 5D technologii...:))

8.Mr. Bad Guy 20.02. 2012 21:47
Jacky definitivně hráblo...

Jacky Smith
I am so pissed off with some of you guys! It's QUEEN! Playing LIVE, I can't wait, and good luck to Mr Lambert, I am pretty sure he will do Freddie (his HERO) very proud! No one can replace Mr Mercury, not EVER, but Brian and Roger are putting their faith in this young man, and if they can do that, so can I. xx

9.lickerman 20.02. 2012 21:57
Doporucuju cele vlakno - www.facebook.com

6: Zhasnuto, uz dlouho.

Příspěvek naposledy editován 20.02. 2012 21:59

10.Petr Vohralik 20.02. 2012 21:58
tou bude asi tou slivovici, když si dá od čechů pak ji to leze pul roku na mozek

11.Q+PR2008 20.02. 2012 22:04
Neuvažuje někdo, že by tam jel? :-)

12.lickerman 20.02. 2012 22:10
Ani kdyby to mela byt derniera.

13.Mr. Bad Guy 20.02. 2012 22:11
Dlužím Paulovi omluvu...

14.Petr Vohralik 20.02. 2012 22:16
11: rovnou zamítám takouvou úvahu

15.Mr. Bad Guy 20.02. 2012 22:18
Po albu Lulu další zhnusení v krátkým sledu... Mayové měli s rokem 2012 asi pravdu...

16.bulsara 20.02. 2012 22:20
Zajtra si pustím TCR ... a ožeriem si mozog :) V piatok 10.2. som bol na pohrebe najlepšieho kamaráta, ktorý to zapichol po 46 rokoch ... A teraz ďalší funus, ten osobný hudobný symbol dochol už pár rokov, ale ešte tá sviečka tlela ... dotlela ....

17.lickerman 20.02. 2012 22:22
No ja si dal dve sklenky bileho okamzite.. brr..

13: Co bychom za rayayayt dali, ze?

Příspěvek naposledy editován 20.02. 2012 22:25

18.Misty 20.02. 2012 22:34
Doufal jsem, že se jedná jen o vtip, ale koukám, že asi ne. Snad plánují jen tohle vystoupení a ne celý turné.

19.Misty 20.02. 2012 22:41
15. "Lulu" mi po několika posleších zas tak hrozný nepřišlo. Jen to není určený pro poslech všem a nejedná se o žádnou "party music". Každopádně, jedno pozitivum vydání tohohle alba mělo - ukázalo jak je spousta "fanoušků" Metallicy hloupých.

20.Mr. Bad Guy 20.02. 2012 22:50
17: Vodnici, pár Jamesonů a TCR s Hot Space... Tohle není moc raýaýaýajt...
19: Neřekl bych že člověk kterýmu se tohle spojení hnusí musí být automaticky hloupý...

21.lickerman 20.02. 2012 22:55
20: No vidis.. Ja bile obohatil o dvanactku a je mi fajn :)

22.Mr. Bad Guy 20.02. 2012 23:18
Tady probíhá vodnice, na Queen seru a pustil jsem si Bonafide...

23.Misty 20.02. 2012 23:22
20. To nemusí. Jen co jsem si na YT četl několik ani ne názorů jako spíš nadávek a urážek, tak mi z toho bylo celkem špatně. Mnohem víc než z alba samotnýho (po prvním poslechu).

24.bulsara 21.02. 2012 07:26
Symptómy rozkladu osobnosti pána Maya sú zreteľné a pozorovateľné už veľmi dlhú dobu. Treba si vážení priznať, že cez aureolu "hviezdneho gitaristu kapely Queen" sme dlho - predlho mali klapky na očiach a niektorým tie klapky fungujú naďalej. Ten pán asi zrejme nikdy nemal vkus ... Len neviditeľné nitky iných v jeho okolí tú hrádzu nevkusu v ňom dlhé roky držali aspoň zdanlivo na uzde ... Má to niečo s kultom osobnosti. Možno ten rozhodujúci záchranca kredibitity pána Maya odišiel 24.11.1991 ... Pán May sa po tomto dátume dostal do oblakov vlastnej dôležitosti a stáda pochlebovačov v jeho bezprostrednom okolí. Žiadny triezvy hlas "spätného zrkadla" cez tú clonu neprenikne ... Komu sa niečo nepáči, toho hlas sa k "bohovi" nedostane, v lepšom prípade je to "hlas minority" s ktorým to pán May porieši na svojom soapboxe ... Osobne sa tá aureola "veľkého muža" rozsypala na prach aktivitami s vygumovanou slečnou Kerry. Absolútna strata súdnosti a vkusu, dokonca prezentovaná výčitkami na nepochopenie jej talentu na vlastnom webe pána urodzeného ... Kto si toto nevšimol môžbyť je zaskočený. Osobne som veril v stebielko trávy, že posledná brzda - štipka inteligencie v tom šedivom pánovi zafunguje. Kde niet ničoho, niet brzdy ... Značka Queen je v rukách Briana Maya a Rogera Taylora predajnou kurvou, ktorá každému dá na počkanie ... Dokonca aj cena za tú službu bude rokmi klesať. Ak by boli v polohe existenčných problémov, mal by som pochopenie ... Isto nie su. O to viac je to trpké a smutné ...
A nech mi nikto nehovorí, že páni majú právo ešte hrať, tvoriť .... Hrať a tvoriť môžu a môžu s kýmkoľvek. Ale kurviť značku Queen? Nech idú do prdele ...

Příspěvek naposledy editován 21.02. 2012 11:51

25.Mirek R. 21.02. 2012 09:05
Vždyť je to rozený rocker, co proti němu máte ??
www.youtube.com
:-)

26.pittrek 21.02. 2012 09:13

27.pittrek 21.02. 2012 09:16
Sorry but why are you choosing a complete ***** (self-censorship) who can't sing as your singer ? Wouldn't it be more appropriate for you to find somebody who actually can sing ? Good bye Queen. It's been lovely 2 decades of being a fan of your band, but it's seriously time for finding a new band for me.

And I forgot - Adam was Freddie's favourite singer, correct ? BTW what about singing with Justin Bieber ?

Oni snad nemaju cenzora ? Na inych strankach by moje komentare moc dlho neprezili :-)

28.Breakthru 21.02. 2012 09:19
Bulsaro, to fakt nemáš nic jinýho na práci než neustále urážet Briana? Krom toho si myslím, že ty tvoje dlouhatánský příspěvky už ani nikdo nečte.

29.LG 21.02. 2012 09:25
28: Ja je ctu, sice to da praci, ale v podstate s tim muzu souhlasit. Kdyby aspon Brian tak vehementne v 90. letech neuvadel Queen jako uzavrenou kapitolu, protoze ted dela presny opak a degraduje znacku Queen jak to jen jde.

30.Lada 21.02. 2012 10:00
Já Bulsaru taky čtu a vůbec mi to nevadí!

31.bulsara 21.02. 2012 10:07
28. Ďakujem za prečítanie :-) ...

32.Montreux 21.02. 2012 10:44
29: Upřímně řečeno, když se na sólovém turné dva roky po Freddieho skonu většina fanoušků neustále vyptává na to, jaké to bylo, když Freddie umíral, a jaké to je bez něj, nedivím se, že raději tvrdil, že je Queen uzavřená kapitola. Navzdory tomu, že to vnitřně cítil jinak...

33.lickerman 21.02. 2012 11:24
Hmm, prasule z vychodu zavetreny .. discuss.queenonline.com

Apparantly there will be other guests singing with Brian and Roger not just Adam.

.. ze by "hoste" z Extravaganzy ..?

EDIT: Kdepak "Queen+" - static.queenonline.com

Příspěvek naposledy editován 21.02. 2012 13:18

34.dmac 21.02. 2012 12:13
Hmm, že chtějí Brian s Rogerem hrát dál živě je jasné, že nemají zpěváka víme 20 let, že zase sehnali dalšího ochotníka je třeba přijmout, zatnout zuby, nikam za tím cirkusem nejezdit a na nic si vstupenky N-E-K-U-P-O-V-A-T... :-(

35.Mr. Bad Guy 21.02. 2012 12:26
24+26: Amen
27: Protože cenzuru zaměstnává 80% skalních fans Queen, tak nestíhá :-D

36.Mirek R. 21.02. 2012 13:51
Do Londýna bych specielně nejel, ale kdyby B+R+ kdokoliv zavítali k nám, tak se prostě půjdu podívat, tak jako jsem šel na PR. Jen tak ze zvědavosti. Asi bych nejraději Toma Chaplina, když už bych měl vybírat z těch co si s nimi někdy vrzli, ale jinak je mi to fuk. Vím že se opravdoví Queen nikdy nevrátí, ať si B+R říkají jak chtějí.
Ale proč nezajít na možná zajímavý revival ? Dlouhodobě se AL s B+R zahazovat nebude, pokud má všech pět pohromadě, on potřebuje své = mladé publikum, které bude kupovat JEHO cd, nikoliv cd Queen.

37.bulsara 21.02. 2012 14:55
36. Triezvo rozmýšľaš ... nie ako ja burcujúci ľud na barikády :-) ...

Ale uznáš ten oficiálny spôsob prezentácie tejto hovadiny bol jednoducho nechutný ... Obyčajný Vinco z osady nemusí mať školy na to, aby za posledných 10 - 15 rokov vedel, čo v kotli fans vrie ... Táto imbecilná nadutá arogantná mašinéria QPL už neúnosne dlho buď vybubnováva nafúknuté "oznamy", ktoré sú v rozpore s následnou realitou, buď mlčí ako partizán, zahmlieva alebo rovno arogantne zavádza "divákov" v tomto panoptiku ... Myslím, že drvivá väčšina zostávajúcich záujemcov o túto pochybnú partiu v kútiku duše očakávala "trošku" inú správu ... A ten Vinco nemusel vysloviť ani 10 možností aby sa trafil do ich túžob ... Ani on, ani naše kútiky duše sa napokon "netrafili", lebo tí dvaja biznismani, ktorí furt nemajú dosť v meštcoch, si myslia, že po 3 DVD Q+PR nás jebne, keď nebudú aspoň 2 DVD s Q+AL (napríklad) ... :)

38.infiniti.cz 21.02. 2012 19:14
myslím že tohle je celkem rozumný komentář (z Queenonline Message Board):

I'm not particularly bothered by it. I think it's a good topic for making some jokes (I particularly enjoyed the banter about Paul Rodgers being a fan of Lambert ever since they walked past each other on the staircase etc.), and it is a bit embarrassing I think, but I'm not too fussed about it. The idea that it devalues Freddie's legacy is wrong: Freddie died 21 years ago and we're still talking about him, so his legacy isn't going anywhere. It'll be a fun show with some great songs performed by two of the original performers, and I'm sure there will be plenty of Freddie tributes throughout the gig - probably more than when Paul Rodgers was with them, because I feel Q+PR was a coming-together of equals whereas Adam Lambert is very much the junior partner in this.

Nemyslím si, že je nutné zatracovat Queen pro to, co vyvádí Maylor dnes... Každý se s věkem mění a kdoví, jaký by byl FM dnes, John to vyřešil tím, že se zavčas stáhl... Pokud RT vydá své nové album, budu rád a je mi jedno jestli si mezitím odskočí s "Q+AL" na nějaký festival...to, že ignorují fanouškovská přání je očividné, ale co už, takových je víc, nejen QPL :)

39.dmac 21.02. 2012 19:15
Z toho Knebworthu bude určitě DVD, takže sotva něčeho archivního od skutečných Queen kdy dočkáme. Lambert přitáhne homosexuální publikum a bude v rozhovorech donekonečna mlít, jak je FM jeho vzor a že od útlého dětství poslouchá tuto muziku, že ho v žádném případě nenapodobuje atd. atd., ale bude to stejně rozpačité jako s Rodgersem. Už jen fakt, že cosi odehrají ještě předtím v Moskvě také o něčem svědčí (nějakej oligarcha donese v hotovosti milion dolarů a je to). Uvidíme, jak to dopadne, je to jen další z mnoha vítězů TV soutěží, který se umí po scéně pohybovat, kroutit, pózovat a zazpívá to, co se mu dá, ale víc nic. Navíc nutné připomenout, ten 3 denní festival headlinují 3 zapadlé kapely. Vedle Q ještě Faith no More, kteří už x let jezdí podobné akce, nové album nemají dalších x let a žijí ze zašlé slávy. Kiss jsou jediní, kteří alespoň nahrávají, i když z původní sestavy taky zbyli jen dva a je to jen cirkus. Queen nemají od r. 95 žádnou novou desku, svět si je pamatuje pouze s FM a naplnit ten velký amfiteátr bude fuška, protože jejich koncertní sláva z r. 86 je prostě dávno pryč. Mimoto je po světě x dalších festivalů, kde budou hrát nové a úspěšné kapely, v tomto složení jde o fesťák jen pro pamětníky, kterým vedle starých pák zahrají ti, které jinam nevemou. Třeba se ale pletu...

Příspěvek naposledy editován 21.02. 2012 19:24

40.Scandal 21.02. 2012 19:57
Kdyz si chteli Maylor zahrat na festaku, navic rockovem, nemuseli trapasit s plastovou figurinou a stacilo rict zpevakovi z The Darkness, ten by mi tam k nim celkem pasoval, navic kdyz tam jeste k tomu taky hraji.

41.infiniti.cz 21.02. 2012 20:03
40.no pokud jsem to pochopil z doktorova blogu, budou zpívat i BM a RT a doplní je AL a možná i někdo jiný...

42.bulsara 21.02. 2012 20:13
Maylor = KŠEFTÁRI s logom Queen ....

Příspěvek naposledy editován 22.02. 2012 18:43

43.Mirek R. 21.02. 2012 21:02
Chytáte někdo právě probíhající přenos z BRITS 2012 ?
"Be sure to watch the BRIT Awards on Tuesday February 21st on ITV1 at 8pm, you might just recognise a particular guitarist and drummer popping up in the proceedings..."

Příspěvek naposledy editován 21.02. 2012 21:24

44.Mirek R. 21.02. 2012 21:25
Zde je link na přímý přenos : www.vipbox.tv

45.PavelRokyta 22.02. 2012 14:41
Nejhorší sou lidi co by pořád někomu radili co a jak dělat a nejlíp aby to bylo přesně po jejich. Každej si doprdele žije svůj život a měl by se především (v první, ve druhé...... ve stopadesáté řádě) starat o svůj život, aby ho podle svých možností prožil plnohodnotně. Proč má pořád někdo donekonečna opakující se stejné výblitky zas a znovu znovu znovu??? Budhisticky zaměřenej člověk by nad těmito lidmi kroutil nevěřícně hlavou a pomyslel si, že na onen svět si sebou vemou pěkně zaneřáděnou karmu. Přitom by stačilo jediné.... nad všechno se kapičku povznést a tu nahromaděnou páru využít na něco smysluplnějšího.

46.bulsara 23.02. 2012 07:42
45. Neviem, čo ti vadí. Názory tu či inde, či hocikde po svete o hocičom sú irelevantné na chod udalostí ... Svetom hýbu iné páky než mienka publika :) - a obzvlášť v tom mili-mikro svete QPL ... Keby chodilo po svete milión bulsarov ... pán Doktor s kolegom si vždy urobia podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia a je to v poriadku ... oni nečítajú ani "domovské" queenonline-fórum, nieto ešte ... Fóra - to sú len emócie a názory (kecy :)) ... nič viac - kľud.

47.bulsara 23.02. 2012 09:08
Takže nič sa nedeje ... a je len môj (zbytočný) názor, že ak niekto spojí svoj kredit s týmto blbečkom, stráca kredit (ak vôbec dáky predtým mal) ... Fakt výstižný "klip" - o čom, o kom, s kým : www.youtube.com ... ako povedal v 36. Mirek R. v poslednej vete.

Příspěvek naposledy editován 23.02. 2012 10:20

48.zdenek.r 23.02. 2012 11:17
3: :DDDD dobrý! :)
25. kupodivu mu to tam jde, třeba tam bude vystupovat i s Kiss a nakonec se o něj hoši poperou! :))

Ne ale vážně, třeba nakonec vyjde najevo, že tam s nimi zazpívá 3-4 věci z celého kdovíjak dlouhého setu..... ale mě taky nesedí a nevím, zda by něco vyřešilo, kdyby hoši třeba udělali mezi fanoušky anketu z několika jmen, koho by snesli na nějakém koncertním turné a toho pak zkusili zlanařit. Takto mi to připadne, že si opravdu kopou hrob, když jsou reakce celkem hodně odmítavé.

Nu prostě úděl fanouška bývá často trpět :). Není to poprvé. I tak si říkám, že po 20 letech už by to nemuselo opravdu dělat takové emoce. Spousta slavných kapel měnila obsazení za pochodu, počínaje Ozzym, Genesis, Pink Floyd, Deep Purple, Iron Maiden, Judas Priest, atd. atd..........., že to fanoušek těžce kouše, to je logický..........

Mít peníze, obsazení festu je skvělé, Kiss, Faith no More, co víc si přát, jel bych tam třeba Lamberta vypískat :))

49.zdenek.r 23.02. 2012 11:28
36., 38. :)
39. Cosmos se nepočítá?

50.Mr.Scully 23.02. 2012 11:38
Můj názor je jasný a je vcelku jasně prezentovaný na mém webu (pokud ještě někdy potkám BM, tak mě asi rovnou zabije). Beru Paula Rodgerse, beru Jeffa Scott Sota, beru Toma Chaplina. Absolutně neberu Tonyho Vincenta, Willa Younga ani Adama Lamberta. To, že jsou všichni tři gayové, je spíš náhoda; nejsem homofobní, ale nehodlám koukat na dvacetiletého zpěváka s "módním" hárem, který tam kňučí, brečí, falzetem se o něco pokouší a jediné, co dokázal je, že se umístil v nějaké přiblblé soutěži a za tři roky po něm neštěkne pes. Ano, do muzikálu se hlasově hodí. Do rockové kapely ani náhodou.

Osobně se nejvíc bojím turné. Ne kvůli nějaké "pověsti" Queen, ostatně je to jejich kapela, můžou si dělat, co chtějí. Ale kvůli tomu, že budu mít obrovské dilema, jestli se jet do Evropy podívat na oblíbence B+R i za cenu, že budu trpět u toho napomádovaného blbečka.

Osobně hlasuju pro Rogerovu solo tour, klidně pro britských klubech. Na tu bych jel hned.

51.zdenek.r 23.02. 2012 11:55
zajímalo by mne, jestli se na AL oba tak "nádherně" shodli, nebo u toho aspoň jeden z nich trochu skřípe zubama, to by snad dávalo nějakou naději, že se ještě včas podrbou za ušima. Já si říkám, zda opravdu s takovým agentem na pověsti hodně neriskují, jít mezi takovou sestavu fanoušků, kteří přijdou na Mastodonty, Incubus a další.. Třeba nakonec AL vycouvá včas :D

50. na Rogerův koncert bych taky rád šel, aspoň jednou v životě :)

52.PJGepr 23.02. 2012 13:41
taky bych uvítal Rogerovo tůru, a i výlet na ostrov bych si kvůli tomu udělal...

škoda, že neklaplo miniturné Roger Taylor/Taylor Hawkins :)

53.bulsara 24.02. 2012 06:50
''I think all the vibes will be good. And I'm, sure that if Freddie was around, or if he is around then he'll appreciate what we're doing" -B.M.-

Thanks JLP for noticing just how incredibly imbecilic DOCTOR Brian May can be sometimes
discuss.queenonline.com

:-DDD

54.Montreux 24.02. 2012 13:56
50: Tohle bych přeložil do angličtiny, najal aeroplán se specializací na "nebeské nápisy" a nechal ho proletět 7. července nad Knebworth Park...

55.dmac 24.02. 2012 21:02
No a proč je Brian imbecil? Že sehnal nejspíš jediného možného zpěváka, který do toho chce (a může) jít? Je to sice pořád jen mladé ucho, ale má už dvě svoje alba, jakousi kariéru a jistý úspěch u své generace. Já vím, že to celé je blbost, že vítěz TV soutěže je jen tím vítězem soutěže, ale když to tehdy nevzal Robbie Williams, další šance se nebude opakovat. Nelíbil se mi ani Paul Rodgers a na rozdíl od některých z vás mi bylo pak líto peněz a podruhé jsem do Prahy už nejel, ale i když si svět pod pojmem Queen představí většinou jen Freddieho, nějaké lístky se prodají. Jen to spojení metalového/hardrockového festivalu mi moc nesedí.

Příspěvek naposledy editován 05.03. 2012 08:57

56.bulsara 24.02. 2012 21:24
55."Že sehnal nejspíš jediného možného zpěváka, který do toho chce (a může) jít?" Jééžiš, nepi toľko ...i keď uznám, moravské bílé je holt moravské bílé ...

Všetky pokusy s "Queen+" sú z princípu píčovina ... ale taká retro kapela s Doktorom+Tetovačom - trebárs pod logom "Good Company" + tento "zbytočný" "objav" za klavírom www.youtube.com ... s repertoárom tak max. do roku 1978 .... to by v núdzi človek zavrel oči a niečo by mu to pripomenulo (možno no) :)... A hlavne by to nebolo tak prvoplánovo trapné ...

57.bulsara 24.02. 2012 21:31
... pán Doktor si rád šije z trapnosti kabát a najmä sa berie srááášne vážne/dôležito ...

Příspěvek naposledy editován 24.02. 2012 21:50

58.bulsara 24.02. 2012 21:46
...ale keď už som sem "našil" M.M. pripomeňme si tú békajúcu kozu ... Ak tento blbeček je dobrovoľná "triezva voľba" Maylora, odobratie svojprávnosti tej dvojici by nebol zlý nápad :DDD
www.youtube.com ...ak je to celé poňaté ako seba-paródia, tak sa priznám,že som tento vtip nepochopil.

59.larry11 24.02. 2012 22:09
kurde to sou ale recenze....to abych se bál pustit TV že se tam náhodou něco neobjeví...takže poslední dobrej zážitek je QUEENIE ve Mlejnu ....nic víc nás asi už nečeká.... RIP

60.Scandal 25.02. 2012 01:27
Maylor maji normalni starecke symptomy = detinsti. Budme radi, ze Brian nevzal na festak toho rapera Dappyho a nezahral "hit" Rockstar, to uz bych se za nej stydel i ja tady v Ostrave. Kazdopadne pokud budou Maylor v nastoupenem trendu pokracovat, davam jim par tipu na doprovod pro pristi rocniky Sonisphere : www.youtube.com , www.youtube.com ...tihle budou jiste i levnejsi nez AL :-) Ocekavam zitra pochvalu na Brianove soapboxu :-)

61.Mr. Bad Guy 25.02. 2012 02:26
Kdepak... Queen už může spasit jediná královna www.youtube.com

62.Ptr 25.02. 2012 12:11
Bulsaro - sám víš, že kapele by měl bejt svým způsobem názor fanoušků ukradenej. Ano, čteš správně měl by bejt! Kapela není "majetek" fanoušků - ti mají jenom jedinou volbu - brát nebo nechat bejt. Takže taková tvrzení typu, kdo by s nima měl zpívat (dle našich názorů) jsou sice zajímavý, ale bohužel rozhodnutí je na nich. Stejně tak diskuze o tom, co by mělo/nemělo vyjít. To, že "kontrola kvality" poněkud nefunguje, jde samozřejmě na jejich vrub, na druhou stranu - asi ani ty loňský remastery nedopadly tak úplně "katastrofálně", když byly oceněný, jako nejlepší reedice roku - btw sám to považuju za absurdnost. :D

Kauza Martell.... Chápu, že se jeho vystupování lidem líbí, ale zas je tu zásadní pointa - není fakt nejrozumější se pokusit úplně "odstřihnout" od éry Freddieho a tedy hledat typově úplně jiný zpěváky? Pokud teda vůbec hledat! Jakejkoliv pokus, snaha o oživování toho, co tu nikdy už bejt nemůže, nemůže dopadnout jinak než trapně. Krom toho Martell je pro nějakou seriózní spolupráci s Mayem a Taylorem naprosto vyloučenej - díky Extravaganze. Takže veškerý nesmyslný bláboly o tom, že by měli ti dva vyjet na turné s Mullenem, ale i Martellem apod., to by pak byl OPRAVDOVEJ cirkus, kterej ze sebe Queen spoluprácí s Lambertem zas až tak nedělaj. A bacha, ani omylem tím neříkám, že bych s jejich spoluprací souhlasil, právě naopak. Jenom tvrdím, že spolupráce s Martellem by byla ještě nedůstojnější než s Lambertem, protože cílem by nemělo bejt hledání druhýho Freddieho - ostatně nepovažujete za největší plivanec na Freddieho jméno a pověst to, kdyby se "připustilo" že ho může někdo jemu výrazově podobnej seriozně nahradit? Vždyť tím najednou Freddieho jedinečnost je ta tam - a co mě na tom zaráží nejvíc, že ti, kteří ke Queenům cpou všelijaký "reinkarnace Mercuryho" se považujou za jeho "největší" fanoušky...

A teď skutečně k Lambertovi. Jeho chyby - jeho předchozí vystoupení s nima, bylo katastrofální; absolutně k tim nesedí (věkem - stylem, prostě nijak) a oni jako kapela nesedí k Sonispheru - takže to dle mého názoru to dobře dopadnout snad ani nemůže. Oproti Rodgersovi je to jasnej propad. A ještě jeden faktor - stačilo si přečíst čerstvej rozhovor k jejich vystoupení na Sonispheru, abyste zjistili, že Lambert bude akorát Brianovo poslušné štěňátko bez názoru - tedy přesně to, čím Rodgers a jakejkoliv zpěvák, kterej by s nima pracoval, neměl bejt - protože by měl mít za sebou kariéru dlouhou tak 25 let nejmíň.

Příspěvek naposledy editován 25.02. 2012 12:53

63.bulsara 25.02. 2012 16:45
Petr dobre píšeš, len ťa "drobne" poopravím, nikdy som nepísal, že by tí dvaja mali ako Queen (ako Queen nikdy!) s hocikým vystupovať ... a s Martelom len ako predstava potrhlej alternatívy k békajúcemu blbečkovi a len pod vlastnými menami... keď ich už niečo núti hrať spolu... Oni, žiaľ, sami za seba hrať už asi nikdy spolu nebudú ... A pozorujúc túto vykolíkovanú "realitu" podľa streštených predstáv Maylora, je mi celkom ľúto,že z toho panoptického cirkusu Martel dávno nevycúval ... V Downhere mu to sluší, možno zas len ďalšia obeť ženskej ctižiadostivosti (jeho polovička) :) a pochlebovacím kecom "okolia" ... A vlastne podstata je v 46.

64.zdenek.r 25.02. 2012 19:38
61. ta píše, kde se to v ní bere, takový Blonde tazmania čert :))
dobrý výběr zpěvačky Queen pro Sonisphere :DDDD, už vidím, jak tam řwe wwr ála black či death :D

65.infiniti.cz 26.02. 2012 10:19
mohli by si zahrát jako "Queen - (FM + JD)" a do setlistu hodit každý 10 svých písniček + 5-10 od Queen a nepotřebovali by ani namyšlené a arogantní (na mě tak AL působí) "talenty", proti kterým napsali píseň C-lebrity...

66.dmac 26.02. 2012 11:11
Hádají se tam podobně jako my zde :-) legacy.roadrunnerrecords.com

67.zdenek.r 26.02. 2012 15:07
vypadá to, i když mi to jen kostrbatě chroustá translator. všude je to hold stejný a jiný to nebude :).

68.lickerman 28.02. 2012 14:52
Tak jeste 30. cervna Moskva jako bonus .. discuss.queenonline.com

Příspěvek naposledy editován 28.02. 2012 14:52

69.bulsara 28.02. 2012 20:06
Sakra, ten bulsarizmus je fakt nákazlivý ako mor ... :-DDD

Let's face it, it's official - Brian May has become a dick, a lame parody of himself. Chasing a limelight he doesn't need to chase. Roger is much the same.
discuss.queenonline.com

70.bulsara 28.02. 2012 20:23
Lepšie než Hammersmith Odeon '79, Rainbow '74, Earls Court '77, či Houston '77....? Kudrnáč to musí vedieť, no nie? ... :D
www.gigwise.com

Příspěvek naposledy editován 28.02. 2012 21:47

71.Akáda 29.02. 2012 00:44
To je stejně paradox. Obvykle kapely, když jim odejde zpěvák shání někoho kdo jim ho nahradí a je hlasově podobný. A všichi to berou. U Queen se, ale hledá cesta, že by měl někdo zpívat jinak. Já být B+R tak vezmu Marc Martela aby zazpíval prostě ve svém naturelu a svým podobným hlasem písničky s Queen.
A věřte tomu že by přišlo o hodně víc lidí na koncerty.

72.Q+PR2008 29.02. 2012 01:05
Zbytečně se tu rozčilujete, stejně to neovlivníte. Navíc já jsem na tom hůř, jelikož jsem díky této šílené volbě přišla na to, že i kdyby se spolčili s marťanem, tak ty dva vždycky ráda uvidím. A raději oba na společném pódiu - i za cenu vetřelce za mikrofonem. S Paulem Rodgersem to nebylo o nic víc "Queen" a stejně to nebránilo tomu, aby se tehdy většině v Sazka Areně splnil alespoň z části Queen sen. Ono to nebylo vůbec o tom, kdo stojí za mikrofónem, alespoň u mě ne. Pro mě jsou Queen srdcovka a když si představím, že bych si to mohla ještě jednou z části připomenout... úplně mi svítí oči :-)) Ach Bože a zrovna Moskva se mi líbí, jen se mi nelíbí, že je to v Moskvě:-))) a UK zase festival. To si člověk nevybere :-X Bulsaro, raď :-) Asi UK a rovnou zajít pozdravit i Mary Austin, že? :-)

73.Q+PR2008 29.02. 2012 01:14
71: Já být B+R, tak M. Martela nevezmu už jen z toho důvodu, že tu na mě Bulsara nadává, tak abych mu to udělal naschvál :-))

74.Mr. Bad Guy 29.02. 2012 02:55
Přiznejme si to... Queen+ už nepomůže ani trsátko osudu...

75.bulsara 29.02. 2012 06:24
74. Tohle si dám vytesat do mramoru :)

72./73. Děvče naše, doufám, že takhle iluzórně nevnímáš i svý nejbližší okolí ... Pozor na to - je to velice nebezpečný :)... Bulsara nenadává, maximálně provokuje, když už ... Prostě bulsara je takový hovado a to je vše ... :-D

Příspěvek naposledy editován 29.02. 2012 06:46

76.bulsara 29.02. 2012 07:22
Hovado sem hovado tam, ale toto sa mi páči, je to iste bližšie k realite, než dáky "Queen live box set 1973 - 1979" :-) :

R-F-M wrote:
"I haven't been so embarrassed for another human being since watching Boyzone dance on The Gay Byrne Show at the start of their "career" (YouTube it).
Is Brian so completely cosseted by "yes men" that it's gone this far?
He needs to be kidnapped and sorted out in another clinic. Because this is just getting worse and worse by every news item that pops up on Queen Online.
Isn't there anybody in that organisation that has the balls to fuckin tell him????"

= I expect the rest of the year will go along these lines:

- Live releases get pushed back to 2013 ''due to the success of the Adam Lambert collaboration and their forthcoming album and tour''.
- Brian records with Olly Murs and Justin Beiber
- Roger becomes a judge on The X Factor

...

77.Mr. Bad Guy 29.02. 2012 12:53
76 true

78.lickerman 29.02. 2012 16:10
Hej hou, rapéři, čekujte! Tentokrát pan doktor reaguje na jakýsi záhadný "feedback", na který se nijak neodkazuje ani není citován ..
brianmay.com

"Dappy himself is unusually open and fresh in his thinking, and his talent is conspicuous. So my excitement at working on this project is totally genuine. This is what keeps music alive - and really it's much more important than chart placings.."

.. o pár řádků níže ..
"Well, ya better all go out and buy ROCKSTAR tomorrow !!! (or stay in and hit iTunes!) Because this is the closest battle I've ever seen for the number one spot !"

.. takže ..
Nadšení pro věc a talent je mnohem důležitější než umístění v hitparádách .. ale koukejte si to koupit, ať to na to první místo v žebříčku dotáhneme!

Ta "kidnapped" pasáž v 76. je přesná, jiná realita je holt jiná realita. Pěkně odvézt na nějakou odlehlou ježčí/bobří/liščí/(doplň dle potřeby) farmu, dál podstrkávat všechny ty pozitivní, oslavné reakce .. a izolovat ve "vysněném světě". Pro jistotu samozřejmě pozorovat - co kdyby z něj kromě kravin ještě někdy vypadlo i něco normálního. Osobně by mne třeba zajímal cover "Two beavers are better than one". Ach jo.

79.bulsara 29.02. 2012 18:23
Smazal bulsara

Příspěvek naposledy editován 29.02. 2012 19:53

80.Mr. Bad Guy 29.02. 2012 23:02
www.youtube.com Dneska už jsem nasral dost lidí, tak přidáme pár skalních BM fans :-)

81.Mr. Bad Guy 29.02. 2012 23:03
a přídavek www.youtube.com

82.lickerman 01.03. 2012 01:16
81: když už, tak originální loop ..! :) badgerbadgerbadger.com

83.another.world 01.03. 2012 07:18
Briane, proč? Kdo bude další? Jan Bendig?

84.bulsara 01.03. 2012 11:05
Jedine Patrik - Rytmus náš československý ... Snáď konečne by si "náš" kudrnáč vydobil nevídanú a zaslúženú slávu a uznanie, ktorej sa mu žiaľ nikdy nedostalo ... Patrik stíha nielen Daru, tak snáď by si našiel chvíľu času na toho doposiaľ neuznaného "nášho" génia ... Patrik, no tak, však trochu empatie k šedinám, posyp hrsťou slávy toho deduška, nebuď ku*va škrob ...

Příspěvek naposledy editován 01.03. 2012 12:40

85.Q+PR2008 01.03. 2012 20:06
75: Bulsaro náš zdejší, nene okolí takhle iluzionárně už naštěstí nevnímám, jsem se ponaučila, tak si to dopřávám alespoň u těch dvou. Tam je to totiž neškodné :-) Tak mi tu radost nekaž :-)
80: Vyfoť se v liščím kožichu s jezevcem kolem krku a budeš zdejší C-lebrity :-)

Já nevím, ale neříkejte, že se vám toto nelíbí: www.youtube.com ještě jak mu tam proběhne ta liška za zády :-))

86.bulsara 01.03. 2012 21:35
85. Normálne ma napadlo, že takýto obraz nášho Doktora sa mi páči. Ja mám tiež slabosť na zvieratká (nemyslím na tanieri)... :) Kiež by sa už venoval len užitočným veciam a nechal struny vo vitríne ... To by už žiadna "sranda" typu "Big Announcement" nehrozila ... :D Dva zabijáky behom 2 týždňov, to aj vola zdolá ...

87.Akáda 02.03. 2012 18:59
80. Já jsem naprosto v pohodě.
media.akada.eu

88.Mr. Bad Guy 03.03. 2012 13:23
Přesně taková se v mé sbírce taky nachází. Akorát na jedný straně je Hot Space a na druhý Works :-D

89.lickerman 03.03. 2012 17:08
87: Někde mám na stejných sbírku her a programů pro Didaktik :) Jó, to byly časy ..

90.Akáda 04.03. 2012 01:57
88: Queen na kazetách nemám, ty jsem si nechávál v originálu na LP. Ale jinak se najdou zajímavosti. :-)
Třeba i kazety zde popsané. hifi.slovanet.sk

91.zdenek.r 06.03. 2012 22:53
tak jaký set list vyberete Brianovi s Rogerem? :))) www.queenonline.com

tuším, že část by normálně vybrala něco písní od queen, a část doporučila raději zabrousit do repertoáru slavných hard & heavy kapel a oživit tak Sonisphere o nové verze v podání Queen+ Co by jste poradili, Paranoid, Roots bloody Roots, něco od AC/DC...... ? :)

72. souhlas, i "vetřelec" se dá přežít, když si člověk zrale uvědomí, že Queen, nebyl jen FM, notabene, když se nemůže vrátit.... ale je fakt, že tento týpek mi tam vůbec nesedí, snad bych snesl kohokoliv jiného, klidně si mohli vytáhnout pár zpěváků z muzikálu a objet s nima třeba celý svět a snad by měli úspěch jako při turné s PR. Nebýt 2x v Praze a jednou ve Vídni, tak by mi asi fakt bylo jedno, kdo s nima je, nebo vyhrát lupen a cestu :)). Ale v současné krizi jsem snad i rád, že nemíří do světa ve velkým, protože nevim nevim, zda bych to překousl, tak 50/50.

Moskva není nic levnýho, jak se tak dívám, pod podium za bratru skoro 7 litrů :)..www.kurzy.cz

to jsem zvědav, kolik tam dorazí lidstva

www.19-00.ru

Příspěvek naposledy editován 06.03. 2012 22:57

92.merhaut 18.03. 2012 13:17
Koukám, že z tunajšího bulsary se stal slušnej psychopat:-)

93.bulsara 18.03. 2012 13:49
No konečne strejdo ... Gratulujem. A koľko ti pridali dioptrií? To budeš teraz pánečku koukat ... :) No opatrne, aby si sa z toho nepo ...

...Jo a ber to pozitívne, radšej jeden psychopat tu, než niekde u teba doma, že ... Čakať tu len na tvoje čtivé fejtóny, to ako čakať na mrknutie u nebožtíka ... Tuná už ... buď provokatívne kecy toho bulsaru alebo mrtvo - polomrtvo ... Príšerné alternatívy, všakže ... A ako fičia kšefty s ROCK+ ...?

Příspěvek naposledy editován 18.03. 2012 16:45

94.Mr. Bad Guy 19.03. 2012 01:55
91: Bude se považovat za moc velkou provokaci, když jsem jim mailem navrhl Fox on the run? :-)

95.pittrek 19.03. 2012 08:04
92 nasledovene tymto : www.youtube.com ?

96.dmac 19.03. 2012 10:02
ad 94 - poradit kapele, která má obrovský výběr z vlastních písniček, aby hráli jiné, převzaté, navíc od svých vrstevníků je trochu mimózní. To by už byl opravdu kabaret v čele s dokonalou superstar... :-(

97.Mr. Bad Guy 19.03. 2012 13:20
96: Však už takhle to bude cirkus, navíc víme jak má Brianek rád lišky :-)

98.roberto2 28.03. 2012 21:15
Tak prej je akce zrušena...

99.lickerman 28.03. 2012 21:25
www.bbc.co.uk
queenonline.com

Příspěvek naposledy editován 28.03. 2012 21:31

100.Mr. Bad Guy 29.03. 2012 01:40
Pořadatel zřejmě má svědomí a nepodporuje zločiny proti hudbě :-D
stránky 1 [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]

Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Novinky: Koncerty Queen + Adam Lambert