Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Ankety: Videoklipy

Forum

--- Pouze přihlášení uživatelé můžou přispívat do diskuze ---stránky 1
pedza: Videoklipy03.05. 2004 14:26
Tak kolikapak jich Queeni vydali! ja osobne mam 13 od Queenu(A Kind of the magic, Bohemian Rhapsody, Scandal, Radio GAGA, I Want It All, Bicykle Race, These are the days.., Dont Stop My now, Love Of My Life,The Miracle,Im Going Slightly Mad, I Want To Break Free, The Show Must Go On). A 3 od Freediho Mercuryho(Living On My Own, Made in Heaven, Barcelona) a ted momentalne stahuju Breakthru, Innuendo, I'ts A Hard Life, The Invisible Man. ma nekdo i jiny videoklipy nez sem tu vyjmenoval? abych si pripadne pak este stahnul

1.Mirek R. 03.05. 2004 14:42
Vzhledem k tomu, že Queen vydali s klipama dvě DVD a další na vydání čeká, máš toho na stahování ještě hodně ...

2.LG 03.05. 2004 15:04
Nejlepe to stahnes nekde z regalu rovnou do nakupniho kosiku.

3.pedza 03.05. 2004 15:05
A Jak se to dvd jmenuje??

4.Mr.Scully 03.05. 2004 15:05
Docela dost se toho da koupit i v obchode...

5.Mr.Scully 03.05. 2004 15:06
Koukam, ze jsme s Liborem meli ve stejnou dobu stejnou myslenku :)

6.LG 03.05. 2004 15:20
jina odpoved me ani nenapadla :)

7.pedza 03.05. 2004 15:34
A kolik mate doma originalnich cd??

8.pedza 03.05. 2004 15:34
myslim od Queenu!

9.Jim 03.05. 2004 16:45
No ja mam veci od Queen a i jinych kapel jen original stahovat neco to je na nic.

10.Michal 03.05. 2004 17:24
jj hehe- taham pouze "raritky" resp- neoficialni tvorbu- ono na Queen hubu ani nic jineho stahnout nejde... Pokud muzu, tak kupuju- tedy DVD a CD...
BTW: Sbirka originalu se mi uz rozsiruje, takze do Vanoc planuji komplet orig- to by jste me meli Scully a LG pochvalit ;o)

11.roberto2 03.05. 2004 18:02
jo taky stahuju jen neoficialni tvorbu.Ale dvd co vysly by mel mit kazdy spravny fanousek,konecne excelentni kvalita,ktera na videu tolik chybi a o bonusech neni treba ani mluvit

12.Mr. Bad Guy 03.05. 2004 18:07
Kolik originálů? Mraky, mraky. Pomalu to kydám vidlema :-D Queeni kam se člověk podívá. Já rozšiřuju sbírku DVD. Teď jsem pořídil za směšný penýs We will rock you.

13.PavelRokyta 04.05. 2004 11:27
Přesně tak...když už si člověk nějakou kapelu zamiluje a tvrdí o ní, že je to srdeční záležitost a pak zjistíš, že ten člověk nemá ani jediný origoš CD nebo kazetu tak to u mě není žádnej skalní fanoušek.....:-((
Já mám všechny řadový alba na audiokazetách (origoš- tenkrát ještě toliko neletěli cédéčka), pak mám svý oblíbený znova na CD (koupený). Ty kazety mi vždycky kupovala maminka když jí zbyly prašule. Vždycky tak jednou za čtvrt roku mi koupila kazetu. Takže to trvalo docela dlouho než sem se dostal ke kompletní diskografii, ale za to sem se na každou novou kazetu děsně těšil...:-)) No a pak mám ještě videokazety , kerý vyšly v Čechách. Jo a taky mám dvě knížky...což bych řek že je docela solidní....samo, že to mám všechno taky v mp3...oni ty kazety sou už taky docela vohraný...ale podle mě, pokud člověk vlastně jakoby už jednou za ty autorský práva zaplatí, tak to není krádež.....a tuším že si pro svoji potřebu každej člověk může udělat jednu kopii...

Z toho důvodu taky uvažuju, že si koupím nějaký origoš CD Midnight Oil.....mám sice všechnu jejich tvorbu v mp3..a taky nějaký koncerty, ale děsně by mě štvalo vydávat se za fandu týhle kapely, když od nich nemám vlastně nic legálně....přitom je to naprosto skvělá muzika, do který sem se momentálně totálně zbláznil.....:-)) Ale samo, že Queeni to nejsou...je to něco úplně jinýho, ale fakt bomba...ale člověk si to musí kapinku naposlouchat..:-)))

Sakra....sorry pokud je to moc dlouhý...

14.Jan Novák 04.05. 2004 14:14
Queeni jsou pro mě srdeční záležitost, ale nechápu přesně pojem skalní fanoušek. Asi jím nejsem, protože vlastním jen jedno originální CD. Nemám na to si ty CD kupovat. Řekl bych to takto: Queen jsou moje srdeční záležitost v oblasti hudby, ale ne, co se týká peněz. Až budu mít volných 600,- kč, nepoběžím si koupit originální CD, ani výrazně zlevněné DVD, ale koupím si prostě něco jiného - mám spoustu dalších zájmů a potřeb do kterých lze investovat. Jestli být skalní znamená vlastnit spoustu originálních nosičů a raritních věcí, tak jím nejsem; jestli to znamená milovat hudbu své skupiny, nedat na ní dopustit, obhajovat jí před ignoranty :-), znát jí a zajímat se o ní, tak snad ano.
Být skalním fanouškem nějakého klubu, podle mě neznamená jenom skákat v dresu a mávat šálou...

15.Michal 04.05. 2004 14:55
jj... to si take myslim... To ze ted kupuju orig CD je spise odraz toho, ze to chci mit vsechno vypiplane- nevim jak to prirovnat, ale proste chci mit origos... Je to takovy ten pocit, ze je vam proste dobre, kdyz to mate v originale, ale jinak... Take jsem nemel penize a originaly kupovat proste nemohl, rozhodne jsem se ale nepovazoval za nejakeho mene cenneho fanouska... Myslim, ze je hloupost, aby regulernim fanouskem byl nekdo, kdo ma vse v originale a pri tom tomu nepropada az tak brutalne. Rozhodne si myslim, ze je vetsi + , kdyz si koupim knizku nez CD... :o)
hihi, ale toto vse jsme tu uz resili :o))))))))))))))

16.Monika 05.05. 2004 10:09
Souhlasím s Michalem a Janem Novákem. Já osobně mám jen jedno originál CD a to z jednoduchých důvodů - finančního, neboť cd Queen nejsou zrovna z těch nejlevnějších. A druhý důvod - kromě snad 4 stejných cd, které jsem viděla na trhu v té době, jsem jiné neviděla. A když mi kamoš nabídl, že mi je může všechny naráz darovat, vypálit, a to už jsem byla fanoušek dost dlouhou dobu, tak to pro mě byly snad druhý vánoce....Jinak do DVD investuju, ty bonusy jsou pro mě k nezaplacení. A pro "dokonalost", knžky mám 2.

17.roberto2 05.05. 2004 10:47
ja o originalni cd moc nestojim,spis se me jedna o ty dvd.Ty chci mit origos

18.werdsay 05.05. 2004 16:37
Svatou pravdu ma Honza Novak. Mam sice uplne vsechno original, ale absolutne to nema nic spolecnyho s tim jakej jsem fanda. Kupuju desky, kalendare a dalsi veci, ale jen proto, ze mi to prinasi nejakou radost nebo dobrej pocit. Tak jak tu hudbu citime, vnimame to je zcela rozhodujici a je naprosto, ale naprosto jedno, jestli to mam na stare kazete nebo na zlatym CD.

19.Britt 27.12. 2004 14:39
ja mam original CD jen jedno ale myslim si ze Queen sou nejlepsi a to je rozhodujici,nevadi mi kdyz me za to holky kolikrat odstrkujou protoze rikaji ze to je blba a stara hudba,ale co poslouchaji oni?naky disco posrany,proste na ne nedam dopustit

20.Michal 27.12. 2004 20:39
co to je za holky, kdyz rikaji tohle? To jsou spis holcicky, ne? Tak od 10- 14 ne? A pak- i kdyby byly starsi? Nac se zahazovat s takovejma dusickama... hehehehe- tohle fakt neresim a nikdy jsem neresil- vzdycky tomu druhemu reknu, ze je hlupak a jdu dal... Mno- nekdy se jen tak pousmeji a ani se nezastavim :o)))

21.RyanShit 21.10. 2005 21:22
Muj oblibeny videoklip je These Are The Day Of Our Lives

22.Janek 22.10. 2005 08:43
21: Mě se nejvíc líbí I Want To Break Free, je to sranda :-)))))). These Are The Days Of Our Lives je sice celkem smutnej videoklip, ale taky hezkej.

23.Ondřej Horák 25.02. 2006 20:51
Klipů znám hodně...Nejzajímavější je I'm Going Slithly Mad

24.Soňa 27.02. 2006 13:30
23: Meli paradni napad zaclenit do toho celkove cerno - bilyho klipu na konci ten barevnej plast.. - to vypada desne zajimave!!

25.Akáda 27.02. 2006 13:49
2. ...akorát mě padnul za vlast jeden HDD kde jsem měl takové ty neznáme různé klipy a ty v regále nestáhnu.....
...faktem je že to povětšinou nebylo nic moc a tak jsem to znuvu už nehledal.

Fakt je, že když se někdo mladší stane fanouškem Queenu tak očekávat, že poběží do obchodu a zkoupí těch základních 20 cd je docela nesmysl. Když se to dělá postupně tak to tak nepřijde.

26.liska09 04.05. 2006 15:36
a čo tak Headlong? to je tiež fajn klip. ale najlepš. je asi I'm Going Slithly Mad...

27.Ondřej Horák 05.05. 2006 20:56
Headlong je takový prdlý. Tedy tam si je Freddie alpoň trochu podobnej, kdežto v IGSM kdybych tu píseň neznal, tak bych ho pravděpodobně nepoznal.
stránky 1

Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Ankety: Videoklipy