Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Galerie: Varovanie ...

Forum

--- Pouze přihlášení uživatelé můžou přispívat do diskuze ---stránky 1
bulsara: Varovanie ...21.04. 2010 08:05
Varovanie ......je to "možno" mimo tému a mimo správneho fóra, ale možno to niekomu ušetrí čas (s vracaním) a peniaze (detto). Dávam sem varovanie pred kúpou týchto oných ...KOSS MV1. Proste - má to desivý zvuk (aspoň moje uši si za tým stoja) ... A potom, že vyššia cena niečo garantuje ... :o((

1.vasekufr 21.04. 2010 09:30
Máš to možnost porovnat s Porta Pro ?

2.bulsara 21.04. 2010 11:28
Nemám, iba ak to, že Koss Porta Pro sú 5 x lacnejšie ... (žiaľ) ... Moje uši ležali vyše 15 rokov "len" v Soňákoch ...

3.bulsara 04.05. 2010 12:56
Rád by som tu verejne pochválil služby predajcu Amazon.co.uk. Možno to takto bežne funguje v slušnej spoločnosti, ale pre človeka žijúceho v Absurdistáne je to príjemný zážitok ...

Tie šmejdy vyššie uvedené som po prieskume internetového trhu na Slovensku napokon objednal práve u Amazon.co.uk ... Najnižšia tuzemská cena sa núkala za vyše 180 € (bežne cez 200 €) ... U Amazonu ma to stálo aj s dopravou (a daňou) 140,56 € ... Pointa je ale o inom ... Po pokuse venovať ich synovi (bol z toho audio-zážitku "na prášky") som sa pustil do pre mňa neprebádanej oblasti - vracať tovar v luxusnej 30 dňovej lehote bez udania dôvodu ... Po naimitovaní nepoužitého stavu a zabalenia som to minulý týždeň v pondelok doporučene poslal za kanál ... V sobotu mi mailovali, že to prijali a dávajú pokyn na prevod - vrátenie peňazí. Včera prišiel mailom elektronický výpis z ich účtu a dnes som dostal euráče na svoj účet ... Perfekt služba! Pointa # 2 - finálna, je ale v tom, že vďaka rozhúpanému kurzu € som naspäť dostal viac, než som pôvodne zaplatil ... Táto transakcia bola ekvivalentná 19 dňovému úročeniu vkladu pri úrokovej sadzbe 29,4 % p.a. ... Vďaka vyše 14 € poštovnému monopolnej štátnej pošty v domácom Absurdistáne som síce v strate (nuž každá skúsenosť niečo stojí), ale celkový dojem = naskrz pozitívny ...

Příspěvek naposledy editován 04.05. 2010 12:57

4.Mr.Scully 04.05. 2010 14:05
To je jako cdwow.com... kdysi mi Live At Wembley došlo trochu poškozené, tak jsem jim napsal a odpověď přišla vzápětí... "Ihned vám posíláme nové DVD... původní nám pak někdy pošlete zpátky, až budete mít čas". Absolutní důvěra k zákazníkovi.

5.mila 04.05. 2010 22:24
3 Ja jsem s Amazonem taky velmi spokojena (UK,FR, US), naposled jsem objednavala nejake stare elfy pres americky (sice to slo pres tri ruzne dodavatele a jedno slo pres Novy Zeland ale doslo), byla jsem prekvapena vybornymi informacemi, kvalitou packagingu a hlavne kvalitou CD (nevim cim to je ale daleko lepsi zvuk nez ty ktery koupim tady..:((

6.Akáda 10.05. 2010 00:51
Fakt je že sluchátka a reprobedny lze koupit asi jen na přímý poslech.
Ale teď jsem se nachytal s externí zvukovou kartou za 4litry. Vydržela na stole 2 dny a šla nazpět. Bohužel v obchodě je takové zboží stejně na objednávku a tahat domácí aparát a testovat připojení a jet někam do prahy kde ji mají se dá těžko. U sluchátek si aspoň vezmu přenosný rekordér a můžu jít.
stránky 1

Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Galerie: Varovanie ...