Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Freddie, Brian, Roger, John: Roger a jeho pisnicky pro Queen

Forum

--- Pouze přihlášení uživatelé můžou přispívat do diskuze ---stránky 1
simaaa: Roger a jeho pisnicky pro Queen18.04. 2010 00:18
Kdyz si to vezmu suma sumarum, tak veci na prvnich albech Queen, ktere psal Roger, tak zpival vyhradne on sam, jestli spravne tusim, nic z toho neslo na A stranu singlu a ani se to nezpivalo na koncertech (alespon vetsina z toho), zminme napr. Drowse, Loser In The End, Tenement Funster nebo Fight From The Inside. Do r. 1984 nenapsal pro Queen zadny hit pro A stranu singlu (Calling All Girls v r. 1982 zase takova pecka nebyla), zatimco vsichni dalsi a ostatni clenove skupiny uz nekolikrat ano. Co myslite ? Podle me ho to muselo stvat...

Příspěvek naposledy editován 18.04. 2010 00:19

1.Montreux 18.04. 2010 01:52
Myslím, že to Roger nebral tak špatně. Minimálně finančně ho to nemuselo štvát. Někde jsem četl, že prý snad za singl "Bohemian Rhapsody" inkasoval stejnou odměnu jako Freddie - díky "I'm In Love With My Car" na B-straně...

Řekl bych, že u Rogera šlo tak trochu o záležitost skladatelského vývoje. Ostatně, podobně zrál i v rámci sólové kariéry. A v obou případech ušel kus cesty - od "Loser In The End" po "Innuendo", od "Fun In Space" po "Happiness"...

2.Trapse 01.05. 2010 19:55
Každý normální člověk je hrdý na svůj výtvor. Mnohdy není na co:), ale né v případě Rogera. Možná, že mu to trochu vadilo, přirozeně. Mě to osobně příjde trochu zarážející, že Rogera tak trochu ,,odstrkovali''. Osobně mám mnohdy Rogerovi písničky nejradši z celého alba.

3.Duroslav 05.05. 2010 02:08
Mne jeho songy, najma spievane nim, pridu od klasickych Queen songov dost odlisne, ako keby ina kapela :-DD
stránky 1

Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Freddie, Brian, Roger, John: Roger a jeho pisnicky pro Queen