Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Freddie, Brian, Roger, John: Zanzibar

Forum

--- Pouze přihlášení uživatelé můžou přispívat do diskuze ---stránky 1
LG: Zanzibar27.04. 2004 18:33
Tak jsem slyšel, že na tomto ostrově, který všem fanouškům Queen jistě něco říká, má tamní prezident na stole před podpisem zákon, který zakazuje homosexuální vztah. Za jeho porušení prý hrozí až 25 let.
Docela mě to překvapuje, v dnešní době, zvlášť když odtamtud pochází jeden jmenovaný génius...

1.Titan_66 27.04. 2004 19:02
hehe tak to je sranda, a ten zakon je uz odkajziva nebo to dali nedavno ? Ze by jim Fred udelal reklamu ?:o)

2.roberto2 27.04. 2004 19:29
No jo Zanzibar je 200 let za opicema,neni se cemu divit.

3.Jim 28.04. 2004 18:53
Tyhle "staty" budou vzdy zaostali.

4.Aesis 03.05. 2004 10:10
možná mají strach z AIDS - poté co Freddie.... nechcete je někdo ale poučit, že ono se to šíří i mnoha dalšími způsoby??:)

5.Mr. Bad Guy 03.05. 2004 12:58
To tak, ještě nám tady zakážou fetovat :-D

6.Aesis 05.05. 2004 13:42
-->Mr.Bad Guy: že to můžeš chytnout při fetování jim třeba zrovna říkat nemusíš, pokud ti to tolik vadí:)

7.Killer King 25.08. 2004 15:03
Jen tak mimochodem,kolega z práce nedávno na Zanzibaru byl,tak jsem ho hned zaúkoloval,ať projde
místní ulice a objeví Freddieho rodný dům:-)) Je to tam přesně,jak se popisuje ve Freddieho biografii. Nikde žádnej odkaz na to,jaká že světová hvězda byla místním rodákem.Udělal akorát pár fotek z restaurace Freddie Mercuryho a ta vypadá tak,že tam je na stěně fotka tuším z focení na Headlong,jak sedí na těch barovejch židlích. A to je asi tak všechno:-)))

8.ig 24.03. 2005 18:12
Ten Zanzibar je teda zvláštní.

9.Breakthru 24.03. 2005 18:23
Hodne smutný, co? A jeste smutnejsí bylo, ze jeho rodina ze Zanzibaru se od neho úplne odloucila - kvuli jeho zivotnímu stylu. Ale na druhou stranu Freddie si prý na ne taky nikdy nevzpomnel ani je nenavstívíl. Prý plno lidí na Zanzibaru ani nevedelo kdo Freddie Mercury je. Tomu poslednímu bych na 100% verila.

10.ig 24.03. 2005 18:29
No jo, odloučil..ale já si myslím, že tam prostě s určitýma lidma nevycházel dobře a tak se nějak radši odloučil od všech ze Zanzibaru, třeba aby neměl špatný vzpomínky. A oni si stěžovali, že jim Freddie ani neposlal kazetu ani CD, když ho poslouchali, že prý to bylo od něj hanebné..já nevím, na jeho místě bych jim tam taky nic neposílala, kdybych s nimi nevycházela, ne ze sobectví, ale myslela bych si, že oni semnou už nic nechtějí mít...taky si třeba myslel, že o něm už ví, že je gay, to by s ejim nelíbilo, když to odsuzujou..asi mu tam na Zanzibaru nebylo dobře, tak se nedivím, že chtěl začít znovu.NEVIM.Stejně se mi ale líbilo, že té své tetě, kterou měl rád poslal peníze na operaci.Tak určitě nebyl bezohledný.

11.Monika 24.03. 2005 18:48
Na Zanzibaru se Freddiemu libilo, kdyz byl malej, byl to pro neho raj na zemi. Ale rodice ho poslali uz jako 8letyho (???) do internatni skoly a nakonec ze Zanzibaru odesli uplne, kvuli politicke situaci. Proste se neozvali oni Freddiemu a Freddie jim. Je fakt, ze spousta lidi nevedela, ze Freddie Mercury je Farookh Bulsara (pozdeji samozrejme jo). Ale o svoje rodice se staral, Freddie slavil kazdy mamciny narozeniny s ni, az na rok 1991. Freddie nebyl bezohledny vuci svym nejblizsim, k cízim lidem se nechoval vzdycky zrovna nejlip. Ale zase kdyz sahal na sekovou knizku pokazde, kdyz slysel, ze nekdo potrebuje pomoc - fakt zvlastni clovek a za to zaslouzi obdiv, i kdyz to nekomu nemusi davat smysl :o). Sem se nejak rozepsala :o))

12.ig 24.03. 2005 18:55
Jojo, byl zvláštní člověk. Do té školy ho poslali v devíti no...tyjo, chudák. Dostal tam plno cen, byl nejvšenstranější žák na škole..sakra a oni na tý škole nenechali ani udělat nějakou jeho fotku..no a jeden jeho bývalý spolužák se dověděl, že Bulsara je Mercury a šel na jeho koncert a verval se až za ním, ale Freddie mu řekl, promiňte, ale já vás neznám a odešel. No a ti lidé ze Zanzibaru řekli, že to je odrovnalo, že s nimi už nechce nic mít.Ti z toho taky ale nadělají...třeba si jen myslel, že je to nějaký další fanoušek..tak i tak...byl jinak strašně citlivý.Že si ale musel ten život tak zku*vit tím, jak pořád pořádal orgie..ale co...řekl, že žil báječnej život.On vyzkoušel snad všechno.

13.Breakthru 24.03. 2005 19:07
Já jsem myslela tu sirsí rodinu ne jeho nejblizsí.

14.ig 24.03. 2005 19:26
toé je fuk. jsou to blbci. kdyby se narodil v ČR nebo kdekoli jinde, jeho památní desky by byly všude :))

15.Michal 24.03. 2005 23:11
lol. Co to je za blbosti? Kdy mel nepratele na Zanzibaru??? Vzdyt na Zanzibaru zil jak maly, pak odjel studovat do internatu, zas se vratil, chvili pobyl a zas odjel. Vy kdybyste ted odjeli nekam do riti, 10 let tam zili a stali se slavnymi (po deseti letech), proc byste najednou nekomu neco posilali (kdyz jste pred 10ti lety odjeli)? Proste odjel jako normalni clovek, jako nomrlani clovek se proste odpoutal a kdyz se po X letech stal slavnym, tak by mel nekomu najednou neco posilat?
Kdyz "nomralni" clovek nekam odjede a bude tam 10 let, je uplne normalni, ze proste se na ty lidi "vyprdne", najednou se stane slavnym a je spatnej proto, ze po tech X letech je slavny a pritom hodne starejm znamejm najednou nic neposila?? Boze, co je to za spekulace!!!!
Kamos odjel na rok do nemecka a obcas si napisem email, to mu mam sakra vycitat, ze mi nepise kazdej den, co mel k snidani????
PS: Zanzibar je jina mentalita, to je jak kdybyste chteli, aby udelali v CR pamatnik nekomu, kdo hral v Africe krovakum na nejaky hrnce...

16.Mr.Scully 25.03. 2005 07:58
"Nejvsestrannejsi zak na skole"? To uz to idealizovani jde fakt dost daleko :-) Nekdo vyhrabal fotku, ze v mistnim okresnim preboru hral ping-pong a hned se z Freddieho udelal skolni sportovec :-)))

17.Michal 25.03. 2005 08:23
to 16: Jo jo- mam pocit ze z Freddieho mladi vzniklo asi uplne nejvice pohadek. Takovehle informace clovek musi brat s rezervou, ona kdyz to Lesley psala, tak si stejnak myslim, ze holt musela dat na cloveka, ktery byl z tech vsech nejduveryhodnejsi, i tak to trebas nebylo 100%.

18.ig 25.03. 2005 13:52
Mr.Scully- a četl jsi knihu Bohemská rapsodie? Tam je vyfocený s těm obrovským pohárem a to byla cena za to, že byl nejvšenstranější žák na škole.

19.ig 25.03. 2005 13:53
proč bych si měla nějaký idol idealizovat tím, že dostal na škole nějaký pohár? to bych si už tak vymyslela něco lepšího, nemyslíš?

20.fit 25.03. 2005 14:01
Michal- prosím tebe, nedělej ze Zanzibaru až tak zaostalej stát. Freddie taky nebyl známej jenom na jednom kontinentě. A hodně lidí ze Zanzibaru říkali v rozhovorech, že Freddieho hudbu poslouchalo. I když třeba se za něj dokonce styděli. Ale ty z toho Zanzibaru děláš jako by to byl nějaký středověký stát, co nemá potuchy o okolním světě. To zase moc nepřeháněj.

21.Mr.Scully 25.03. 2005 14:25
ig - cetl jsem Bohemskou Rapsodii a taky jsem cetl aspon petadvacet dalsich knih o Queen a taky jsem mluvil s Jenkinsem, Freestonem, Huttonem a dalsima lidma, kteri Freddieho dobre znali. Takze nektere veci beru s hodne velkou rezervou. Nerikam, ze je to pripad tohohle, urcite ten pohar za neco dostal opravnene, ale kdyz podle vsech zdroju umel obstojne hrat ping-pong a jakz takz boxoval, tak se mi moc nezda, ze by to byl nejvsestranejsi zak. Ale to jen tak na okraj.

Zanzibar povazuju za pomerne zaostaly stat - cedecka Queen tam urcite nenajdes :-) I kdyz je mozny, ze tam importujou nejake piratske kazety nebo tak neco :-)

22.ig 25.03. 2005 14:52
mr.scully- vy jste nějak mimo ne? já jsem nepsala že Zanzibar není zaostalý stát

23.Monika 25.03. 2005 14:56
ig - pokud vidis, tak tobe Scully venoval prvni cast svyho prispevku, o Zanzibaru uz nepise konkretne tobe.
Jezis, kolik ze ti je???

24.Michal 25.03. 2005 14:57
fit: Vzdyt tam ani nevedeli, ze nejaky FM ze Zanzibaru vubec pochazi- nerekl bych, ze tam byli Queen znamejsi nez jine slavne kapely- ba naopak. Zas tak moc je tam nikdo neposlouchal (coz by jsi mohl vedet z tech rozhovoru, o kterych mluvis). To ze FM je ze Zanzibaru se proflaklo ve velke mire, az kdyz tam zacali jezdit turiste po Freddieho smrti- do te doby nikdo nic (snad az na tu svou tetu nebo sestrenici nebo co to bylo- ale jeji rozhovor jsi jiste take cetl, ze?). Mno, kazdopadne jsi slysel asi jine rozhovory nez ja :o) A pak- jak jinak si chces vysvetlit, ze ty lidi mu tam nic nepostaveli? Jsou lini? Ne- proste je to jina mentalita, ktere Queen nic nerika. Akorat tam je ted kazdy schopny vas dovezt ke Freddiho rodnemu domu, ktery uz snad stejnak nestoji... lol

25.ig 25.03. 2005 15:43
mr.scully- mno a taky hrál na klavír a v divadelních představeních. na to jsi nějak zapomněl.

26.honza 25.03. 2005 15:46
Jako nic proti vám !! Ale k tomu, že Freddie dostal cenu za nejvšenstranějšího žáka, se přikláním. S tím naprosto souhlasím. Je to pravda. Věnoval se pin-pongu, boxu, hrál dobře na klavír, chodil do sboru a měl taky divadelní role.

27.Michal 25.03. 2005 15:58
ig: Zajimave, jak se Scullyho ptas, jestli cetl onu knizku, kdyz samas ji necetla... Tobe ale asi pismenka v takove mire delaji problemy, tak zvladas jen ty obrazky, ze? Tak to ja uz se nebudu tolik rozepisovat...

28.Mr.Scully 25.03. 2005 16:08
Michal - rekl bych, ze moc turistu do Zanzibaru nejezdi ani ted, neni to uplne atraktivni turisticka destinace :-)

Jo, jasne ze hral na klavir... urcite mel spoustu zajmu, ale ja jen chtel dosahnout toho, abyste si ho nejak neidealizovali z toho, ze na jedne fotce ma pohar. Ja mam taky doma treba diplom za prvni misto ve sportovni gymnastice a dneska uz mi to taky nikdo neuveri :-) Ale kdybych byl slavnej, tak by taky v knizkach psali "Scully uz na skole vynikal ve sportu a posbiral mnoho cen", i kdyz je to uplna volovina :-)

29.Michal 25.03. 2005 16:13
no vidis, dokonce :o))
stránky 1

Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Freddie, Brian, Roger, John: Zanzibar