Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Sběratelské předměty: Natáčení News Of The World

Forum

--- Pouze přihlášení uživatelé můžou přispívat do diskuze ---stránky 1
Mr.Scully: Natáčení News Of The World31.08. 2009 11:16
Nevím, kam to dát, tak to frknu sem :) V poslední šetřím a moc nenakupuji, tak jsem si aspoň teď udělal jednu radost... dva "docházkové listy" z natáčení News Of The World (srpen 1977), podepsané Brianem, Johnem a Mikem Stonem. V obou případech dorazili Queen skoro o hodinu později než měli :) a ve studiu strávili zhruba 6 hodin. Jako bonus je k tomu připojena faktura pro Queen Productions; jen tak pro zajímavost, zhruba týden natáčení a mixování je vyšel na 3333 liber - a to měli Queeni jakožto stálí zákazníci 10% slevu, i tak to je na tehdejší dobu drahý jako kráva.

1.Montreux 31.08. 2009 12:22
Blahopřeji! ;-) Popravdě jsem čekal, že se pochlubíš spíš některým z cestovních vaků... ( www.queenworld.com ) :-) A neukážeš nám alespoň snímek nového exempláře v Tvé sbírce, abychom si mohli poslintat monitory? :-)

Příspěvek naposledy editován 31.08. 2009 12:26

2.Mr.Scully 31.08. 2009 12:38
1. Bedny jsou skvělý, ale obávám se, že je nemám jak dopravit do ČR :-) Škoda...

Scan asi někdy udělám... časem :-)

3.mila 31.08. 2009 17:22
Gratuluju Martine, to by se mi taky moc libilo.. (ta jedna bedna je zvlast krasna, ale obavam se, ze me financni prostredky na ni opravdu nestaci)...;)

4.DeaconJohn 31.08. 2009 17:52
Tak už vím, v jaké rakvi chci být pochován, mám vybráno!

5.mila 31.08. 2009 18:02
to neni spatnej napad (vzhledem k H1N1 uz bych to mela dat do testamentu..), hudbu uz mam vybranou davno (Queeny plus Floydy plus Sabathy) ... :)

6.Mr.Scully 31.08. 2009 18:18
3. No upřímně, taky nejsem blázen, abych vyhazoval desetitisíce za bednu :) Možná zkusím něco přihodit pro případ, že by cena zůstala nízká, ale budu si pak připadat jako idiot, pokud budu muset vymýšlet komplikovaný způsob dopravy do ČR :) Takže doufám, že si to ještě rozmyslím nebo že žádnou nevyhraju :)

7.another.world 31.08. 2009 18:25
0: taky jsem je na ebay zaregistroval, pěkné!

8.Mr.Scully 31.08. 2009 19:51
7. Jj, nakonec mi poslal z jiného data (rozdíl asi 14 dní, jinak to samé včetně podpisů), tak jako omluvenku přiložil tu fakturu pro Queen Productions a nějakou účtenku na taxi podepsanou Mikem Stonem, takový kravinky, ale potěší :-)

9.simaaa 31.08. 2009 20:48
Uprimne se priznam, ze tomuto druhu sberatelstvi jsem u svych ruznych hudebnich milacku nikdy neprisel na chut. Je to drahe a nevim, co bych s tim delal :) knihy, plakaty, CD, LP apod. ano, ale bednicky, hrnicky, listky atd. uz ne :) ale chapu, ze pro nekoho to ma vyznam

10.another.world 31.08. 2009 21:16
9: je to svým způsobem taková fetiš, koupíš si vstupenku z koncertu který máš na DVD a řekneš si: ty svině malá, ty jsi tam byla a já ne :o).

11.Mr.Scully 31.08. 2009 21:34
9. Já jsem zase naopak nikdy nepřivyknul sbírání CD, LP nebo plakátů :) Nahrávku mi stačí mít jednou v té nejlepší kvalitě, další verze nechci. A s plakátama bych si připadal jako teenager :)

Samozřejmě každé sbírání je svým způsobem nesmysl. Já se kromě vstupenek a programů (což je přeci jenom moje specializace kvůli QueenConcerts) zaměřil už jen na unikátní věci. Takže vlastně můj záběr je poměrně úzký. Horší je, že nekteré unikátní věci stojí řádově k deseti nebo dvaceti tisícům.

12.Monika 31.08. 2009 23:45
Ale Scully neni blbej a moc dobre vi, ze je to dobra investice ...

13.Mr.Scully 01.09. 2009 00:52
No obecně je sbírání těch artefaktů určitě lepší investice než třeba LP nebo knížky, ale jinak jsem v hodnocení opatrný... něco cenově roste, něco klesá, něco stagnuje. Třeba vstupenky jsou jako celek neprodejné, ale kdybych to rozprodával po jedné, tak dost vydělám, protože jsem většinu koupil třeba za pětikilo, zatímco dneska jsou na ebay blázni, kteří i za obyčejnou dají v pohodě dva litry a to ještě koruna mezitím výrazně posílila. Mám jich kolem tří set (jen Queen), takže až přijde nějaká finanční krize a třeba nebudu mít na hypotéku, tak vím, kam sáhnout ;-)

14.Mr. Bad Guy 01.09. 2009 08:31
Až nebudeš mít na hypotéku, tak řekni LGmu, ať pouvažuje nad vytvořením aukčního systému tady na KL ;-) Myslím, že zájemců by byla hromada :-D
stránky 1

Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Sběratelské předměty: Natáčení News Of The World