Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Galerie: Poradí niekto s technickým problémom # 2

Forum

--- Pouze přihlášení uživatelé můžou přispívat do diskuze ---stránky 1
bulsara: Poradí niekto s technickým problémom # 215.07. 2009 17:17
... Takto to vyzerá v pôvodnom ... poruchovom stave.

Příspěvek naposledy editován 26.09. 2011 07:18

1.bulsara 15.07. 2009 17:24
Smazal bulsara

2.Akáda 15.07. 2009 23:00
1. Hele jestli si myslíš že oba kable současně přestali přenášet zvuk tak to je ta poslední věc co by se mohla stát. Spíš nejaká parazitní kapacita dostala do nějakého vytuhlého stavu zesilovač eventuelně cd přehrávač. Nezapomeň že dnes skoro každé zažízení řídí nějaký procesor.

jinak už jsem zažil takovou vec (už dávno) měl jsem zesilovač cívkový magnetofon a kazetový magnetofon,
když jsem zapojil dodávané káble tak ja to bylo od výrobce tak vše hrálo OK. Pokud jsem kabely přehodil tak obě zařízení hrála potišeji. Normálně bych čekal, že jedno zažne hrát hlasitej a jedno tišeji, ale ono to bylo obě tiché. Nikdy jsem nepřišel na to proč to tak bylo. kapacita kabelu oblivnuje kmitočtový průběh ale tady to byla hlasitost.

Příspěvek naposledy editován 16.07. 2009 09:54

3.bulsara 17.07. 2009 06:29
Dík Akádo za pripomienky. Pekne si ma zneistil, ale zatiaľ to funguje.

4.Akáda 17.07. 2009 13:29
3. A tu buď rád, že ti nevysvětluji jak funguje gramofon. Tam je tolik divných vlivů, v nichž se pěkně probrabat. Začneš u nožiček a skončíš na tvaru hrotu. :-)))

Nicméně u tvojeho zařízení, se záhadnou poruchou máš dvě varianty.
1) systematicky hledat závadu a nikdy přesně nenajít kde to je.
2) v okamžiku kdy to začne fungovat to nechat být a už na to nešahat.
něco jsem zapoměl? aha,
3) to že přesně budeš vedět kde je problém je nepravděpodobné. :-)))

5.bulsara 17.07. 2009 20:21
Hehehe ... , bodu č. 2 sa budem držať!

6.bulsara 18.07. 2009 09:51
Heuréka, ..."radosť ktorú rozdáš je dvojnásobná, starosť s ktorou sa zveríš je polovičná" ... Tá moja "technika" ma prestala konečne ťahať za nos ... a včera v noci mi to vyložila "na tvrdo" ... ten receiver alias zosilovač je chorý! Káble sú v tom nevinne ... Som rád, že viem, čo mám spakovať a odoslať na liečebný pobyt ...
Vďaka Akádo, psychicky si ma na to pripravil ....

7.Akáda 19.07. 2009 23:17
6. Doufej že se to posralo na tvrdo. Znám připady kdy techniku doneseš k opraváři a tam mu týden běží bez problému. Doneseš to domů a ono to zas blbne.

8.bulsara 20.07. 2009 06:15
Chlape jeden nedopraješ kľudu mojej duši ... ámen.
stránky 1

Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Galerie: Poradí niekto s technickým problémom # 2