Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Galerie: No nekupte to, když je to tak ... hezký.

Forum

--- Pouze přihlášení uživatelé můžou přispívat do diskuze ---stránky 1
bulsara: No nekupte to, když je to tak ... hezký.19.11. 2008 16:14
Rád si seriem do huby, zdá sa - len nedávno som sa dušoval, že QP už tento rok neprispejem na tantiemy (v súvislosti so singlovým boxom), no a zase je to ináč..., ale s malou parafrázou okrídlenej hlášky Hanzlíka v známom príjemnom filme ... som jednoducho neodolal ...

1.bulsara 19.11. 2008 16:15
No nekupte to, když je to tak ... hezký. ... najsamkompletnejší komplet :-) ... na 2CD som zabudol :(

Příspěvek naposledy editován 30.07. 2012 11:03

2.bulsara 19.11. 2008 16:17
Smazal bulsara

3.bulsara 19.11. 2008 16:17
Smazal bulsara

4.Mr. Bad Guy 19.11. 2008 16:18
Gratuluji

5.bulsara 19.11. 2008 16:18
Smazal bulsara

Příspěvek naposledy editován 29.03. 2011 18:50

6.bulsara 21.12. 2009 21:51
Smazal bulsara

7.Mr. Bad Guy 21.12. 2009 21:57
No, tak to ses činil ještě víc než já :-) Má metalová kolekce dostala slušivý žlutomodrý směr a rozrostla se letos asi o dvacet originálních kousků... ale stejně největší úlovky jsou palička (EdGuy), trsátko a dva setlisty (Crucified Barbara)... Uvidíme jak se bude dařit v roce 2010. Připomínám, že v březnu pod Nuclear Blastem vyjdou noví Rhapsody (of fire - pro rejpaly):-)

8.bulsara 21.12. 2009 22:09
Tak to si hudobne bohatší než ja. U mňa boli okrem Queen i všetko E.L.O. duplikáty ...

9.Mr. Bad Guy 21.12. 2009 22:18
Osobně si nejvíc cením osobního setkání s CB. Možnost pokecat si s oblíbenou kapelou během natáčení dokumentu o tour a pokecat si se dvěma členkama o jejich domácím klubu je prostě fajn :-)

10.bulsara 21.12. 2009 22:55
Hehe, ako vidím, také fešnejšie "následníčky" Girlschool ... a i ony si už "čuchli" pár kúskov klasiky od Motorhead ...

Taká "zahmlená" otázka Mr.Bad Guy - synátor v poslednej dobe keď je doma "vyhukuje" z laptopu dáku relatívne novinkovú kapelu, tuším z USA. Majú tam frontmanku (tmavé dlhšie vlasy ako som si stihol zapamätať) s celkom vlezlo-ľúbivým hláskom a v názve majú tuším slovíčko "flea" (alebo jeho obdobu)... znie to ako Evanescence. Neviem si za pána spomenúť na ich názov, ale celkom sa to dá vydržať .... Teda že či nepoznáš?

Příspěvek naposledy editován 21.12. 2009 23:03

11.bulsara 23.12. 2009 17:41
www.myspace.com ....toto je ono, trvalo kým som to rozlúštil ... hehe vraj "flea".

12.Mr. Bad Guy 24.12. 2009 01:12
11 OK. Ještě by se Ti mohla líbit kapelka Hysterica... něco jako Manowar, akorát maj slečny menší ega než američtí pánové....

13.bulsara 17.01. 2011 16:54
Smazal bulsara

14.Mirek R. 17.01. 2011 20:07
Nic proti syrovému rocku bulsaro, ale je to tak trochu lepší Katapult ... Já zůstávám věrný artrockvým dinosaurům a Královně, tak jak zemřela před dvaceti lety.

15.simaaa 17.01. 2011 20:35
13: Wir Kinder vom Bahnhoff Zoo... moc pekny soundtrack a zajimavy film, tez mam ve sve sbirce, i na desce :)

Příspěvek naposledy editován 17.01. 2011 20:35

16.bulsara 17.01. 2011 21:55
Neblbni Mirku, Kohout by si ani neťukol popri Downey-ovi a zrovnávať Erica Bella s Oldou ... fujtajbl ... Nie všetko od Phila je zlato, niečo ledva mosadz, ale keď mu to sadlo, rokec ako sviňa ... a bacha ten Vagabonds of the Western World má letopočet 1973 :-) ...

... a ten bubenícky švih, Roger Taylor nám niečo také nikdy nepredviedol v štúdiu, možno preto, že nemal pri čom :-). Ale ja nič, ja len tak ... kecám.

Příspěvek naposledy editován 17.01. 2011 22:02

17.bulsara 17.01. 2011 22:05
15. Ťažká nostalgia, kedysi pred 26 rokmi som si v jednom "divadle hudby" s úžasom vypočul Heroes v nemčine, a ten zážitok sa niekde v šedej kôre hlboko zaryl ... tak som po dekádach neodolal :)

Příspěvek naposledy editován 18.01. 2011 06:09

18.simaaa 17.01. 2011 23:18
17: byla to dobra investice :) je to soundtrack v podstate poskladany z pisnicek z Bowieho ruznych klasickyh alb (ne jako "kralovsky" Flash), ale na tehle placce jdou vsechny skladby nadherne k sobe a celkovy dojem je moc prijemny, vcetne instrumentalni Warszavy :)

19.simaaa 03.02. 2011 14:16
No nekupte to, když je to tak ... hezký.I ja se tu pochlubim, protoze z toho mam velikou radost :) velmi lacino se mi podarilo dnes sehnat UK elpicko Freddie Mercury Album, leta jsme po nem stonal :)

20.bulsara 03.02. 2011 17:31
Pekné, vyzerá v dobrom stave ...

21.domcaq 06.02. 2011 20:29
19: áno áno, vyzerá úžasne :) krása ;)

22.bulsara 20.04. 2011 09:02
Smazal bulsara

Příspěvek naposledy editován 20.04. 2011 09:12

23.bulsara 20.04. 2011 09:08
Smazal bulsara

24.dmac 20.04. 2011 10:52
Neměl bys zájem o československé vydání LP Deep Purple Ochutnávka?

25.bulsara 20.04. 2011 11:26
Hmm, legendárny vinyl zo Supraphonu ... "tuzemský" DP za Husáka ... už len ten fakt a na legendárny status "Ochutnávky" bolo "napečené" :) ... Nie dík ... S vinylmi som skončil pred 17 rokmi nadobro ...
A vlastne, môj vlastný súkromný svet DP na vinyloch začal i skončil pri tom tiež československom Perfect Strangers ... a v podstate za socíka ma všeobecne okrem jednej jedinej výnimky "cudzí" vinylový svet DP minul úplne ... Ja som bol "suchár" čo žil a čendžoval prevažne len na magnetofónových páskach ... Tá jediná jedna výnimka bola ale pamätná :) ... V časoch, keď mojou jedinou hviezdou a hodnotou boli Beatles, v časoch keď namyslení machri rovesníci mleli čosi o hardrocku a ja ich pohŕdavo odmietal, reku nikto nemá na Lennona :), som kvôli Beatles zašiel "náhodou" do "gigantickej" vily môjho spolužiaka (syna miestneho direktora fabriky s 15 tis. zamestnancami, ktorá chŕlila BVP-čká do celého revolučného sveta :)...) A tam v tých veľkých "rozmeroch" mi pustil Fireball na vinyle a strčil do ruky ten gatefold-obal, aby som sa z toho prípadne posral :). Nepodarilo sa mu (mi) :), ale to "niečo" ma vtedy slušne preplesklo a tie obrázky z vnútornej obalovej dvoj-strany sa mi zarili nadosmrti :)... To boli časy ... to boli "zážitky" ... absolútne neprenosné ... a možno je to dobre a možno nie ...

26.vasekufr 12.05. 2011 09:37
No nekupte to, když je to tak ... hezký.Tak jsem si zase o něco doplnil sbírku pod heslem: Větší je prostě lepší :)

27.bulsara 24.06. 2012 19:47
No nekupte to, když je to tak ... hezký.Neviem ako je to u iných, ale ak mi za posledných +/- 20 rokov niečo nové v hudbe znelo ako Queen a neboli to Queen :) mohlo to byť len niečo od Darkness, Muse, Killers a napokon od Meat Loafa ...
Darkness, Killers i kúsok z Muse som časom konzumoval a časom na čas odložil (aby som sa sem-tam vracal), ale Meat Loaf??? Vždy som cítil rešpekt, ale dostával sa ku mne len keď som pustil TV či rádio ... Po veľkej vlne opätovnej mediálnej pozornosti po vydaní Bat Out Of Hell II - Back Into Hell a do omrzenia "vnucovanej" nekonečnej I'd Do Anything For Love ustal Meat Loaf v rádiách i TV ... Len sem tam sporadicky niečo a zase nič ... Keby sa na chvíľu nemihal v TV pred 5 rokmi klip s étericky krehkou (a zaujímavou - a nielen hlasom :D) Marion Raven v It's All Coming Back To Me Now (skladbu tak impotentne podanou o dekádu skôr Celine Dion - pamätné video v Čechách nakrúcané) ani by som nezaregistroval že Marvin Lee Aday stále tlačí na pílu a môže to byť zaujímavé ... Pol roka dozadu som si na ten duet spomenul, našiel na youtube ... a dlho odkladaný (premrhaný?) hlbší interes o Meata sa spustil ...
To čo z toho vzplanutého záujmu hlboko uviazlo v mojich ušiach je v 35 ročnej hudobnej dráhe Meat Loafa len epizódka ... Výseč 2006 - 2010 = 2 štúdiové albumy, 2 živáky, 1 koncertné video. Na prekvapenie, či náhodou, oba póly tejto výseče sú prepojené nezameniteľne (neprehliadnuteľne) menom Briana Maya - vítaná, hoci nie najpodstatnejšia, pridaná hodnota ... Všetko sa to začalo Marion Raven a rozhorelo do "lásky" s bluray koncertom 3 Bats Live ... Táto éra s albumom Bat Out Of Hell III a následným svetovým turné je u mňa jadrom "srdcového problému" ... Žiaľ éra 2006 či skôr 2007 - 2010 na pódiách sa už zrejme nikdy nezopakuje ... Preč je božská Aspen Miller, preč je C.C. Colletti, Mark Alexander či jediný pamätník - zo sprievodného ansámblu - éry pionierskeho Bat Out Of Hell, Kasim Sulton ... Škoda.

Že tá výseč končí rokom 2010 a "jeho" albumom Hang Cool Teddy Bear, na tom mal nespochybniteľný podiel ostrý sluch a virtuózne pero "nášho" Merhauta ... No kto by odolal :D ... Ak autor prepáči, dám to sem (ešte raz) celé ...

Příspěvek naposledy editován 24.06. 2012 20:04

28.bulsara 24.06. 2012 19:51
No nekupte to, když je to tak ... hezký....:
"Odmala jsem měl rád křičený rokenrol Little Richarda. V -nácti se při dal tvrdý hardrock a košatý artrock. Když jsem v sedmasedmdesátém poprvé slyšel, jak to všechno Masomlejn propojil dohromady, byl jsem u vytržení.
Třiatřicet let s wagnerovským rokenrolem Meata Loafa, to už je nějaká doba. Mám pro tohohle chlapa slabost, jakkoliv si kdejaká nechápavá nicka o něj otírá hubu. Je pro mě přímým pokračovatelem elvisovských pěveckých tradic; ten taky rád zpíval na odiv a taky vládnul mocným hlasem.
Meat Loaf už napořád zřejmě zůstane ve své netopýří kleci; evidentně je v ní doma, i když se změnil pan domácí a na místo Jima Steinmana nastoupila celá četa spolupracovníků.
Takovéhle velkorozpočtové desky se točí na jistotu, podobně jako velké hollywoodské filmy. Všechno je promyšlené a svým způsobem vypočtené, od prvního hvězdného hosta po posledního komparsistu v orchestru. Takřka vždy s garantovanou puncovní kvalitou. Ke stylu Meata Loafa to navíc všechno tak nějak přirozeně patří, neumím si jej představit beze vší té pompy okolo, drtit holýma rukama hlínu jak starej Cash. I když, Marvin Lee Aday by to zřejmě dokázal.

Už rok nemůžu dostat z hlavy loňského Springsteena, každý týden se jednou dvakrát i třikrát vyvalí z beden fullforte i piánko, podle chuti a hodiny. Hang Cool Teddy Bear bude nejspíš letošní kandidát na mou nejnutkavější desku roku. Mám pro podobnou americkou produkci malou slabost, už jen pro řemeslnou muzikantskou dokonalost, ze které až mrazí; potvrdil jsem si to loni na koncertu Eagles – na tohle Evropa nemá.

Spojovacím můstkem alba je příběh zraněného vojáka, každá skladba zachycuje jiný možný scénář jeho budoucnosti. Podkladem byla povídka Kiliana Kerwina.
Velkolepou partii rozehraje patetický rokec steinmanovského typu, Meat Loaf v kostce, Magisong Peace On Earth. Svižná teatrální jízda pokračuje Living On The Outside. Jamesbrownovský závar v mezihře (jen namísto funky zní hardrock) je pěveckou exhibicí celého ansámblu. Zatím to bylo k uznalému pokyvování hlavou v posluchačském křesle. Hybná rhythm&bluesovka Los Angeloser už ale svádí i k tanci, i proto byla zřejmě vybraná jako první singl. Parádní odrhovačka, aranžérsky vystlaná až na půdu, i po padesáté je co objevovat. If I Can’t Have You, první meatloafovský duet, vyhledávaná americká „hosteska“ Kara DioGuardi je i spoluautorkou. Zakulaceným podáním i provedením prvá menší úlitba poprockovému mainstreamu.
To téměř osmiminutová kláda Love Is Not Real / Next Time You Stab Me In The Back je jiná rockerská liga. Nezaměnitelné kytarové party Briana Maye a Stevea Vaie zapadnou jak dvě půlky na hrnec, vařba až do konce. Ty dva tři raně queenovské kvíky spoluautora skladby Justina Hawkinse z Darkness v backgroundech jsou nejspíš poctou Brianovi a opravdovou mini-laskominkou pro pamětníky a čmuchaly. Pro mne vrchol alba, fantazie začíná pracovat, Meat Loaf & Queen Tour 2011… Like A Rose – první kontroverze, úvodní rapperská vložka Jacka Blacka je naštěstí brzo převálcovaná drtivým riffem a tvrdě rockovým meatloafským soundem. Po prvním úleku se mi i tahle odbočka začíná zadírat pod kůži. Song Of Madness vlnivě veze Meata Loafa Kašmírem, Steve Vai svým seismicky mocným potemnělým riffem dráždí démony hlubin, exhibičními nebeskými výšivkami současně nutí anděly zpívat. Nebe, peklo, ráj. Druhý vrchol alba. Klenutá árie Did You Ever Love Somebody je oslavou šedesátníkova stále velkolepého hlasu. Queenovsky aranžovaná roztleskávačka California Isn’t Big Enough (Hey There Girl) není úplně moje gusto, na koncertě bych ale radostně skákal s davem až do upadnutí. Running Away From Me je v refrénu taková, no, prvomájově lalala jásavá. Ještě, že se o ní soudruzi nikdy nedovědí. Let’s Be in Love: bez Patti Russo po boku si neumím Meata Loafa už ani představit, ti dva stále umí zapálit svými hlasy vatru. If It Rains je na celé desce jediná zbytečná vystýlka. Hitmaker Desmond Child, Billy Falcon a ochomýtlý Jon Bon Jovi napsali Elvis In Vegas. Kompozičně tedy žádná sláva, naštěstí muzikantská parta kolem Masomlejna to umí rozparádit, kdykoliv se jí zamane.
Nové bezplatné distribuční kanály se začínají nesměle prosazovat i u velké vydavatelské čtverky. V rámci promokampaně je volně ke stažení Prize Fighter Love. A na iTunes i Boneyard (jinak B-strana singlu Los Angeloser).
Když si to po asi tak dvacátém poslechu pro sebe shrnu, tak Hang Cool Teddy Bear je z více než poloviny fenomenální a ani ve zbývající části neklesne pod laťku mého rockerského vkusu. Je mi jasné, že u Meata Loafa se hodnocení v rockerské komunitě rozbíhá všemi směry, jak u málokteré jiné kapely; snad jen Queen vyvolávají podobně rozporuplné reakce.
Malá douška. Album je k mání v několika verzích. Těm třem, co uvažují o koupi, si to doporučuju pohlídat."
Jaromír Merhaut, více na www.cdklub.net

Do "kompletu" pribudne ešte spomínaný 35 ročný Bat Out Of Hell a snáď dáky výber hitov ... V každom prípade Meat Loaf je neuveriteľný nezmar. Ak už roky hltám podobného nezmara - Lemmy Kilmister - pre citlivejšie queen uši je extra vítaný ďalší "do zbierky" ...

PS: Pán Merhaut ponúka k voľnému stiahnutiu na svojom webe i interesantné "queenovské" číslo jeho veľmi zaujímavého hudobného časáku ... Doporučujem!

Příspěvek naposledy editován 24.06. 2012 20:07

29.bulsara 24.06. 2012 20:58
No nekupte to, když je to tak ... hezký.Obdivuhodné s akou samozrejmosťou v nastavenej kvalite ponúka v rozbehnutej sérii náš veľký oslávenec -"okruháč" hudobné plody svojej kariéry ... Od zberateľských "krabicových" viacpoložkovitých verzií - až po jednodiskové pre nenáročných ... Forma v každom prípade kráľovská. Škoda, večná škoda, že "naša" kráľovná to pojala v minulom roku tak trapne nevkusne hnusne ... Neodpustiteľné!
PS: ten reklamný "pribalený" štítok - už sa neviem dočkať! Pri tom US-koncertnom kuse pôjdem až "do krabice" ... :)

30.Ptr 23.07. 2012 20:58
No nekupte to, když je to tak ... hezký.Jenom mi to nedá - v reakci na to Davidovo "s piráty se nejedná".... :) Vydáno pod BMG - edicí "fanclub release" Follow That Dream v roce 2003 (aneb pravděpodobně jediná oficiálně vydaná audience recording z koncertu). Bohužel ten můj digipack už nevypadá vůbec pěkně (aneb nikdy nepokladejte sklenicku s vodou pobliz nich).

Všimněte si: uveden autor nahrávky, autorství fotografií a uveden člověk, kterej poskytl skeny lístků. Takhle to má podle mě vypadat.... A mimochodem - originál ten člověk má pořád ve vlastnictví - EPE odkoupilo (!) práva na to, že jí maj digitálně zkopírovanou a maj právo jí dál šířit... Důvod? Ten koncert byl jeho skutečně poslední velkej triumf a soundboard se v archivech nenašel, ač dle seznamů by záznam existovat měl - teď se studuje pozůstalost Presleyho zvukaře, kterej měl nahrávek z pultu tuny a spousta z nich není v archivu.

31.bulsara 25.07. 2012 01:52
Tri postuláty stačí mať na pamäti - len tri, Ptr - (je to vďaka IQ QPL také jednoduché):

- Maylor si môžu vydať-nevydať čo len chcú - trebárs aj vlastný sušený trus - a toto ich právo a vôľu im nikto nemôže zobrať ...
- Ak sa ti - mne ten "trus" nepáči, nekupuj ho, Maylor ťa nenútia ...
- A je to vlastne jedno (dmac) ...

:-D

32.Q+PR2008 25.07. 2012 10:56
30: Vždyť to je Lambert :-D

33.Ptr 25.07. 2012 11:47
31:
Pravda je, ze tyhle edice jsou hrozne tezko k dostani a u nas jsou priserne drahy (jedinej eshop, kterej jsem nasel, ze je u nas dodava, tak je Audio3 a cena tech CDcek zacina na 900,-).

32:
Na takovy hloupy provokace ani nereaguju :D

34.Q+PR2008 25.07. 2012 14:35
33: To nebylo myšleno jako provokace :-) Mě jen ta podoba překvapila a hlavně teda pobavila, a i když se ti to nelíbí, musíš uznat, že tam je :-))
Nééé reinep.wordpress.com www.mr-l.org :-D

Příspěvek naposledy editován 25.07. 2012 14:49

35.Andrea 25.07. 2012 16:24
Lambert :D

36.simaaa 28.07. 2012 04:06
29: Oh, RAM :) jsem zvedavej, co bude od Paula vychazet dal. Vsechna jeho alba (pokud v soucasnosti nevysla v tehle Archive Collection), jsou totiz vyprodana a nedaji se uz v zadnych obchodech sehnat. Ale ze by kazda jeho deska vysla znova takhle luxusne, to se mi taky verit nechce...

37.bulsara 28.07. 2012 12:39
36.
According to RTTNews: "Paul McCartney's manager Scott Rodger has confirmed that the former Beatle will re-issue two of his classic albums next year. During an interview with TWiMusic, Rodger revealed that both Wings Over America and Rock Show will see new releases.

For the Rock Show release, the McCartney camp will offer a selection of previously unreleased material that was cut from the first album due to time constraints. There will also be a live DVD filmed during the shows for the live album. Rodger also confirmed that Sir Paul is currently working on songs for a new album due out sometime next year."

No já sú strašne rád, že skutočné legendy, so skutočnou vlastnou úctou k fanúšikom i samotnej vlastnej hudobnej pozostalosti, v tomto plytkým biznisom drvenom svete, existujú - a bez hlasných okázalých gest ukazujú imbecilným blbečkom typu Queen Productions, že sa to dá a chce to len o štipku menej lakoty, lenivosti, arogantnej povýšenosti a "toaletnej" manipulácie s vlastným umeleckým kreditom ...

K tvojej poslednej vete - uvidíme. Už len to, že k svojej sólovej debutovej polodemo-platni "našiel" materiál aj pre bonusovú verziu (krabicovú), dáva nádej, že takto vysoko nastavená latka bude zachovaná ...

Ten RAM hoc dáta 1971 má eňoňuňo zvúčik ... - lahôdka.

38.simaaa 28.07. 2012 16:03
37: Ano, RAM ma perfektni zvuk. Hodne z nej ted posloucham pisnicku Monkberry. Ta mi predtim nejak unikla nebo kolem me jen tak prosumela, ale mam ji ted dost rad. A ty bonusy na tech jeho novych reedicich, proste parada. Vsechno, co vyslo na singlech kolem daneho alba, nechybi. Dale tam nejdeme i nevydane nahravky, nejake zive verze apod. Takhle to ma vypadat. Toho se u Queen nedockame. A ty booklety? Nadherne odvedena prace. Proste takhle to ma vypadat no :) a koukam ted taky na ten prospekt, co je soucasti RAM, ze vyjde znovu take album Wings At The Speed Of Sound. To ja povazuju za velmi slabe. Tug Of War misto nej by bylo lepsi :)

Příspěvek naposledy editován 28.07. 2012 16:05

39.Ptr 29.07. 2012 16:15
No nekupte to, když je to tak ... hezký.Uz mi to nedalo....

Takhle vypada zakladni, tzn. nejchudsi podoba remasteru prvniho alba BS (vybral jsem si ji, protoze rozdil mezi 1 a 2CD verzi je docela velkej a ten druhej disk u ty deluxe edice me osobne neoslovil, ono u tohohle alba neni moc z ceho vybirat)....

Vydavatel? Sanctuary / Universal.

40.Ptr 29.07. 2012 16:17
No nekupte to, když je to tak ... hezký.Takhle pro srovnani vypada deluxe podoba... Tady je na druhym CD zaznam (ne zrovna uplne kvalitni), ale velmi velmi vzacnej - s Rayem Gillenem u mikrofonu. A to Iommi do svejch archivu leze VELMI nerad!

Opet Universal - 2010.

41.Ptr 29.07. 2012 16:18
No nekupte to, když je to tak ... hezký.Nekdo nema rad digipacky... Dobre.... Come Taste The Band....

42.Ptr 29.07. 2012 16:19
No nekupte to, když je to tak ... hezký.Dokumentarni DVD o vlastni historii..... Muzou vypadat takhle.... ("chudsi" podoba)

Příspěvek naposledy editován 29.07. 2012 16:19

43.Ptr 29.07. 2012 16:21
No nekupte to, když je to tak ... hezký.A nebo taky takhle..... Mimochodem, opravdu doporucuju UPLNE vsem!!! Jeden z nejlepsich dokumentu o hudebnikovi, jakej jsem kdy v zivote videl a ty bonusy... no radsi nic nerikam.

A ted mi prosim odpovezte, proc to nejak aspon PODOBNE nemuze vypadat u Queen? Dmacu - proc?

44.Ptr 29.07. 2012 16:48
No nekupte to, když je to tak ... hezký.Skutecne Budapest nemuze vyjit nejak takhle?

DVD1 - oba kompletni koncerty (jeden ma necelou hodinu, druhej neco pres hodinu), nalezena jedna mala chyba v predstavovackach (asi 2 vterinova)
DVD2 - puvodni NBC Special vysilanej v Americe v dubnu 1973 plus k tomu, vsechny i zmrseny verze tech dozpivavanejch skladeb navic pro tenhle americkej special jako bonus....

45.Ptr 29.07. 2012 16:49
No nekupte to, když je to tak ... hezký.A nebo jeste lip takhle? Opravdu je to prehnany chtit neco "obdobnyho"???

46.another.world 29.07. 2012 17:32
45: bohužel to je přehnaný. QP uvažují jako podnikatelé: "Freddie je mrtvej, novej materiál nevzniká a když jim to naservírujeme se všemi bonusy a v krásném provedení letos, tak co budeme prodávat za 20 let?". Ostatně podívej se na první příspěvek´, jak to má bulsara pěkně pohromadě od VHS, přes DVD až po multikolekci DVD/CD/LP/bůhvíco a jak se těší na další vydání :o)

47.Ptr 29.07. 2012 19:43
46:
A ostatni nejsou podnikatele a nechtej vydelat, nebo co? :))) Ja netvrdim, ze by se melo vydat UPLNE vsechno, ja jenom tvrdim, ze je prinejmensim trapny, pokud tzv. "bonus EP" ma 15 minut, kdyz na CDku je prostor na 74 minut a kdyz puvodni album jako takovy ma treba 45-50 minut.... Takze by se to "bonus EP" treba mohlo klidne vecpat k albu... Jsou to takovy "bonusy" typu suchy holuby z nosu... Kdyz si vezmu, ze na Sieglerove foru Black Sabbath se nadavalo na deluxe Seventh Star (co tu je vyfoceny) kvuli tomu, ze ten zaznam z Hammersmithu je sestrihanej a ani nezabira cely CDcko...

48.Ptr 29.07. 2012 21:17
Ja si jenom neodpustim poznamenat - TOHLE je na tom Journey In Rock v ramci bonusovych videi - jen tak, nikde jinde to nevyslo:

www.youtube.com

(specialne bych upozornil na Ianovu kachnu po 9. minute...) :)

Příspěvek naposledy editován 29.07. 2012 21:35

49.Montreux 29.07. 2012 22:06
46: Problém je v tom, že nejširší skupina těch, které ony bonusy zajímají, budou za 20 let buď mrtví, nebo ekonomicky tak v háji, že nebudou mít na to, aby si tyhle věci koupili.

50.simaaa 29.07. 2012 23:03
Bohuzel dneska leti ten trend, ze bonusy se vydavaji takrka vzdy zvlast. Jsou samozrejme vyjimky, napr. reedice Abby. Ty snad nikdy jinak nez s bonusy pridanymi primo k albu nevysly (az na vinyl repliky samozrejme). Tak dochazi casto k tomu, nejen u Queen (ale je fakt, ze takovych interpretu moc neni), ze bonus disk obsahuje jen treba 20 minut. Nekdy je to dano tim, ze proste vic bonusu k danemu projektu ani neexistuje (a do nejakych Take 7 apod. se jim proste jit nechce). Coz samozrejme neni pripad Queen! A pokud Queen nechteli vydavat vic demo nahravek ci rarit mezi bonusy, meli alespon vydat vsechny B strany singlu apod., byt treba obsahuji jen instrumentalni mixy. Anebo vydat vsechny zeditovane a prodlouzene verze. Rada lidi by sice z toho nebyla odvazana (ja ano), ale bonusovy disk by mel urcite vice nez 20 minut. Pokud ma radove album 45 minut a bonusovy disk obsahuje 3 pisne (dohromady cca 15 minut), nevidim duvod vydavat to jako 2 CD edici.

51.another.world 29.07. 2012 23:28
49: no a právě proto teď Bri + Rog trdlují s Lambertem, aby dostali hudbu Queen i ke generaci, která nebude za 20 let mrtvá :o)

52.simaaa 29.07. 2012 23:32
51: ty si pak koupi stejne jen tech par hitu :)

53.Montreux 29.07. 2012 23:53
52: Přesně tak. A přitáhli pouze "lambertovce", kteří si myslí, že Adam Lambert je "mesiáš" (cituji jen to, co píší známí z Británie) a na koncertech prodávají trička s obrázkem, je se od obálky "Queen II" odlišuje tím, že namísto hudebního i pěveckého génia tam straší obličej neúspěšného uchazeče na roli v lasvegaské verzi muzikálu "We Will Rock You". Ano tito lidé fakt čekají na to, až se vydá kompletní Rainbow nebo Budapešť...

54.simaaa 30.07. 2012 02:13
53: A na to, jestli si Budapest poridi na DVD ci BR, odpovi ti ty Lambertovy patnactky - k cemu, kdyz je to na youtube :D

55.bulsara 30.07. 2012 10:56
No je to tu trpké čítanie, to na betón ... Mne osobne ťažko pokazilo náladu uplynulých premárnených 12 rokov ... Boha jeho, to je príliš dlhý čas - prevyšuje bežnú dĺžku kreatívneho života väčšiny dnešných "umelcov", čas prevyšujúci dokonca celú éru Beatles ... A pri tom, pred tými 12 rokmi to vyzeralo tak optimisticky ... Tá Mercuryho "knižná" kolekcia - tá dávala nádejám orlie krídla ... Som si namýšľal hehe, že už to môže byť len lepšie ... Že budú orgie :) ... že Queen Productions je nádej a nie blokácia ... Posledná rana istoty - čas zabitý so singles-kockami a čas čakania na nový kontrakt s hluchým rokom 2010 "po", s tým, že teraz to vraj (u Universalu) bude iné, lebo QPL u EMI nenachádzali pochopenie, že EMI dostatočne nepodporovali produkty a nápady "značky Queen" ... Že bla a bla a bla od senilnejúceho Doktora ... Už 100 krát som si povedal seriem na to ... Minulý rok bola parádna kocovina ... Kúpil som si 2 potom 3 potom ďalší a ďalší deluxe exemplár len pre tých pár minút radosti ... Som blb, hreším ako 4. cenová, ale 14 nafúknutých QPL deluxe-debilín mi pribudlo len a len pre to, aby som tie prvé disky zasunul na pár minút do prehrávača (u niektorých doteraz ani to) a priznávam len 4 aspoň raz celé - a aby som stáčal repeatom 2-4 tracky z tých "pribalených" "exclusive-miniatúr" desiatky minút za sebou a klepal si hlavu o stenu nad vyčúranosťou QPL a osobnou debilitou, že som im to zase po x-krát zožral ... Nebyť nasratý na "logo Queen" v dnešných časoch je proste hotové umenie :). Našiel som si ale časom osobnú terapiu ... Už takmer pol roka "u nás doma" niet v hudobnom hluku ani stopy po Queen ... Zíde z očí, zíde z mysle ... - ešteže "fórová" zábava na Queen++ parody funguje :-). To v tomto roku neomylne. Kurič merhaut k nezaplateniu :D.

56.Ptr 01.08. 2012 16:03
www.elvis.com

"Accompanying the two CDs is a bonus DVD that presents unseen footage of the Saturday afternoon show, captured on hand-held camera by a fan, and now acquired by Legacy from that fan decades later for this package." ... "Precious little visual documentation exists of Elvis in concert, so this footage is an historically important discovery."

Takhle to má podle mě vypadat....

57.Ptr 07.08. 2012 07:18
fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net

Slint slint slint...

CONTENTS INCLUDE:
•CD1: ‘MACHINE HEAD’ ORIGINAL ALBUM 2012 REMASTER
•CD2: 1997 REMIX BY DP's BASSIST ROGER GLOVER
•CD3: ORIGINAL ALBUM QUAD SQ STEREO (2012 REMASTER)
•CD4: IN CONCERT ’72 - 2012 MIX (RECORDED LIVE AT PARIS THEATRE, LONDON 9TH MARCH 1972)
•CD5: 2012 HIGH RESOULTION REMASTER & SURROUND MIX (DVD)

58.bulsara 07.08. 2012 10:46
Aj by som slintal ... S metrologickými mierami QPL niečo absolútne "nemerateľné" (či "nezmerateľné"?) ... Na druhej strane, toľko zvukových podôb na výber, a to práve u albumu, ktorý pokladám za divne sterilný a zvukovo nezaujímavý v rámci výseče DP Mk. II (normálne sa bojím povedať, že u albumu, ktorý pokladám v tej výseči za najslabší) ... V každom prípade u DP sa s tým cickajú a fanúšika batolia v sladkej perinke ...

59.Mr. Bad Guy 07.08. 2012 13:24
Já poslední dobou slintám u boxíků Pink Floyd... A u Queen se nedočkáme nikdy...

60.bulsara 07.08. 2012 14:45
Ešteže nie sme úplne odkázaní na suché rožky s kráľovským logom :).

61.simaaa 09.08. 2012 03:13
Queen nam jen nadelili Noc v opere s DVD se sestrihanymi videozabery, remastering super, zabery na DVD zajimave (ale pustil jsem si je jen jednou), booklet na Queen znacne obsahly. Ale stejne jsem cekal vic jak od tohoto projektu, tak i to, ze dalsi budou nasledovat. Minimalne Den na zavodech by si to urcite jeste zaslouzil. A kdyz se tak super prodavala kompilace Greatest Hits, mohla i ona vyjit v daleko luxusnejsim provedeni...

62.bulsara 26.10. 2012 14:55
No nekupte to, když je to tak ... hezký.Došlo, tak sa podelím s dojmami ...
Takto nejako to normálne funguje u normálnych manažmentoch normálnych skupín - interprétov, normálnych vydavateľov ... Ako sa v sprievodnom dokumentárnom texte človek dozvie, "len" zo samotných sedemdesiatych rokov minulého storočia si dali Rolling Stones nahrať - nafilmovať 3 koncerty na filmový materiál so strategickým odstupom 1972 - 1975 a tento z roku 1978 ... Už dva sú na pulte na blu-ray (zrejme také veci sa dnes nepredávajú :-D ...). V "balíčku" je teda film so záznamom koncertu z 18.7.1978 v komornom prostredí Fort Worth pred 3000 divákmi + pár bonusov ... 128 minút deja. Plus navyše komplet koncert na CD o 17 trackoch natlačený do 79 minút 57 sekúnd v audio kvalite, o akej sa nám pri Live Killers môže iba snívať ... Súčasťou je imitácia koncertného programu k aktuálnemu turné v rozmeroch CD-bookletu (12 strán) a 8 stranová bružúra s uvedeným textom, turné itinerárom i pretlačou originálneho press release pre Some Girls tour 1978 ... Pre fanúšika RS klasický produkt, ktorý očakáva a dostane ... Pre fanúšika Queen "sen" o zlatom prameni, na ktorom "úspešne" hnije škaredá ropucha Maylorbeachfujtajblkelíšová ...

Příspěvek naposledy editován 26.10. 2012 14:57

63.bulsara 26.10. 2012 14:59
No nekupte to, když je to tak ... hezký.... to všetko za 24 € aj s dopravou z ostrovov. No nekupte to ... Klasika je klasika!

www.blu-ray.com

Příspěvek naposledy editován 26.10. 2012 15:01

64.dmac 26.10. 2012 15:55
No nekupte to, když je to tak ... hezký.Já na těch Stones byl v kině asi před 2 lety v Brně ve Špalíčku, dávali to stejným způsobem jako letos tu Budapešť jen krátce před vydáním na DVD. A moc se mi to právě nelíbilo. Ne, že by to bylo špatné, ale zvukař to prostě přehulil a Stones z tohohle období nemám naposlouchané, a proto mě to zas tak nebavilo. Navíc tmavá hala, pro lidi v ní to muselo být dobré, ale ty staré záznamy...no nevím. Byla na tom se mnou jistá Dáša a když mi konečně došlo, že si nechala sice zaplatit lupen, ale nic dalšího z toho nebude, můj zklamaný dojem to jen umocnilo... :-(

Příspěvek naposledy editován 26.10. 2012 16:47

65.bulsara 26.10. 2012 16:36
Mohl bys začít psát fejetony "Jak jsem balil masíčko" ... dmac-i ... :-)

Příspěvek naposledy editován 27.10. 2012 12:44

66.dmac 27.10. 2012 12:18
65 - neutahuj si ze mě, to by byly spíš tragédie :-D

67.bulsara 27.10. 2012 12:46
... z každej tragédie je u niekoho potešenie ... :)

68.Ptr 20.04. 2013 23:37
No nekupte to, když je to tak ... hezký.Hmmmm.........

69.Ptr 20.04. 2013 23:48
No nekupte to, když je to tak ... hezký.A tenkrát jsem tu tak chválil Shirleyho práci na remasteru Come Taste The Band, tak remaster je ok.... ale remix.....

70.Ptr 25.04. 2013 18:24
No nekupte to, když je to tak ... hezký.Hurrrrráááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá!!!!!!

Příspěvek naposledy editován 25.04. 2013 21:29

71.Ptr 25.04. 2013 21:29
No nekupte to, když je to tak ... hezký.Jednoduchy.... a moc pekny! :)

72.Ptr 25.04. 2013 21:29
No nekupte to, když je to tak ... hezký..

73.Ptr 25.04. 2013 21:30
No nekupte to, když je to tak ... hezký.Tak a ted bych prosil neco podobneho od Queen.....

74.bulsara 26.04. 2013 05:23
Ak si zviera, budeš vypočutý, ba možno aj o tebe niečo zložia ... ináč sklapni ty fanúšikovská nula :) ...

75.Ptr 27.04. 2013 22:59
74:
BTW - cena tohohle baleni je 399,- - to neni spatny na to, ze jde o uplne novy album! :)

76.Ptr 07.06. 2013 16:02
No nekupte to, když je to tak ... hezký.Jakej máme rok? :))

77.bulsara 07.06. 2013 17:44
Mokrý chlape,mokrý ...

78.Ptr 22.06. 2013 15:51
Musim uznat, ten boxík je pro sběratele moc pěkný kousek....
www.youtube.com

79.infiniti.cz 22.06. 2013 16:21
Mohl by někdo dát podobné boxy Maylorovi, třeba by si pak řekl "hmm proč tohle nemáme taky?"...okay, tak asi neřekli :)

80.bulsara 22.06. 2013 20:47
Myslíš ako Kerry Ellis Box ??? Bude !!!

81.infiniti.cz 23.06. 2013 00:09
80. Pro mě lepší Kerry než Adam. Super deluxe Queen +++ (ikdyž spíš by mělo jít o Queen -, že?) je kromě Paula Rodgerse pro mě neposlouchatelné.

82.Ptr 24.11. 2013 16:18
Duben 2014 - trošku opožděné výroční vydání Made In Japan....

fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net
Prozatimní obsah boxu:
- původní album
- všechny tři kompletní koncerty v novém remixu (na 3CD boxu Live in Japan koncerty nejsou celé)
- DVD s dokumentem o Deep Purple Mk2 v éře od natáčení Machine Headu až k rozpadu v létě 1973 + kompletní existující videozáznam z Japonska 1972
- 60stránkový booklet

83.Ptr 27.02. 2014 18:09
Made In Japan - britskej termín je 19.5.2014... A vyjde teda v ku*va hodně variantách...

1.) 4 CD + DVD boxset
3 CD - základní sety jednotlivých koncertů, 4. CD všechny přídavky všech tří koncertů (takže je tam 3x Black Night), dokumentární DVD, 60stránková knížka, 7" promosingl, MP3 a HD Download.

2.) 2 CD verze (koncert z 16.8.1972 + CD s přídavky)

3.) 1 CD verze (pouze remaster původního alba, bez bonusů)

4.) 9 LP verze
každý koncert koncert na 2LP + přídavek na 12"EP + 60stránková kniha, MP3 a HD Download...

5.) 2 LP verze
remaster původního 2LP

6.) BluRay audio disc
HD 24kbit/96kHz stereo album + 320kbps MP3 a to nový mix koncertu z 16.8.1972 (ovšem bez přídavku) + remaster původního alba

Plus Download obdoby uvedených verzí....

A mimochodem, vydavatelem tohoto všeho je Universal..... :)

www.thehighwaystar.com

Příspěvek naposledy editován 27.02. 2014 18:15

84.Ptr 23.12. 2014 23:32
No nekupte to, když je to tak ... hezký.Nové album Pink Floyd vyšlo v několika edicích - obyčejné CD, 2LP a pak v boxsetech a pak.... v téhle velmi speciální Vánoční edici! ;)

85.Ptr 21.10. 2015 18:46
Hudební megalomanství v praxi v té nejčiřejší formě:
rogerwaters.com

Co na to Queen Productions? Určitě první myšlenka "takhle bysme mohli vydat něco z turné s Adámkem!" :D :D :D ;)

86.another.world 25.10. 2015 15:22
Je to hezký, ale ta cena je teda brutální. Je to alespoň v nějaké omezené edici, že je šance na růst ceny, kdyby udeřily horší časy :) ??

87.Ptr 21.11. 2015 20:36
Tak jenom doplňuju, že ta superdeluxe The Wall za 500 dolarů bude signovaná a očíslovaná. :)
stránky 1

Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Galerie: No nekupte to, když je to tak ... hezký.