Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Ankety: Jak jsem se dostal/a ke Queen?

Forum

--- Pouze přihlášení uživatelé můžou přispívat do diskuze ---stránky 1
Ajas: Jak jsem se dostal/a ke Queen?18.10. 2008 19:27
Napadlo mně že by jsme si mohly říct od kdy posloucháme Queen a jak jsme se k nim dostali. Takže mně bylo 13. O Queenech už jsem věděla téměř od narození ale poslouchala je mamka takže tabu. Pak jednoho dne přines děda nějáký klipy a mezi nima A Kind of magic. Popravdě zaujal mne Roger, ale od té doby poslouchám Queen s velkým zaujetím. Takže co vy?

1.Monika 18.10. 2008 20:51
Projdi si forum, tohle tema uz tady nekde je. Mas sice tak do pristi stredy co delat. Aspon se nebudes nudit :oD

2.Mr. Bad Guy 18.10. 2008 23:08
Sice po těch pěti letech žasnu, že nováčci tu zakládaj dokola ty samé diskuse, ale připouštím, že v takovýmhle rozsahu už musí bejt pěkná otrava napřed pročítat celé fórum. V době mých začátků to zabralo celej den a od té doby se sněhová koule nabalila. Počínaje vláknem "Zemřel Freddieho otec" se tu navíc začaly množit roztržky a offtopicy, které mají pramalou informační hodnotu a velký objem. Korunu tomu teď koneckonců nasazuje moje jídelní mánie. Proto bych to neměl autorce vlákna tak zazlé. Spíš mě napadá, že by tu měla být kategorie "Pro nováčky", kde by některá témata (jako třeba toto, nebo kdo je Jacky Smith a proč ji Scully nemá rád) měla charakter sticky jako to je na QueenZone. Novým tvářím a nejen jim by to dost usnadnilo orientaci. Tím končím úvodní referát a otevírám diskusi.

3.Akáda 18.10. 2008 23:55
2 Jo takové gruntovní seznámení pro nováčky. V tom případě se přimluvám za větu, Akádovi nekritizovat gramatiku.

4.Monika 19.10. 2008 00:13
3: No jooo, ale ta knyha za to stala ...

5.Mr. Bad Guy 19.10. 2008 00:32
Nazveme to teda Kňyha nových návštěv :-)

6.Fernand0 19.10. 2008 19:05
Jelikož je to topic pro začátečníky a já jsem tu dospívající začátečník, tak jsem nemohl najít v této internetové knyze zmínku o knýžce "Mercury a Já" od Jima Huttona, kdysi jsem ji tu našel, ale dneska jak jsem hledal, tak jsem nic ke své smůle nenašel,jenom si pomatuju že tam bylo napsané, že někdo má nějakou kapitolu této knyhy v počítači, byl by ten dotyčný tak hodný a poslal by mi ji na e-mail moc prosíííím:-)

Příspěvek naposledy editován 19.10. 2008 19:07

7.Mr. Bad Guy 20.10. 2008 12:07
Ještě tip pro nově příchozí. Stačí v googlu napasat "cokoliv site:queen.musichall.cz"
stránky 1

Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Ankety: Jak jsem se dostal/a ke Queen?