Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Freddie, Brian, Roger, John: Freddieho the best písen

Forum

--- Pouze přihlášení uživatelé můžou přispívat do diskuze ---stránky 1
Fernand0: Freddieho the best písen12.10. 2008 11:43
Když už tu je Brian a Roger tak proč by tu nemohl být Freddie:-)

Queen kariéra:
1.Somebody To Love
2.Bohemian Rhapsody
3.The March Of The Black Queen
4You Take My Breath Away
5.It's A Hard Life
V těsném závěsu: Nevermore,Don't Stop Me Now, In The Lap Of The Gods(revisted), A Winter Tale...
(záměrně jsem zde nedával skladby z alb The Miracle a Innuendo,protože jak jistě všichni víme skladby dodělávaly společně)

A ze solové dráhy:
1.Barcelona(sice složena s Mikem Moranem,ale co už skladba je geniální)
2.How Can I Go On(viz.1)
3.I Was Born To Love You
4.Made In Heaven
5.There Must Be More Live Then This

Příspěvek naposledy editován 30.12. 2008 20:10

1.Ajas 12.10. 2008 14:40
Pro mně BR a We are the champions. BR protože je v ní spoustu krásně spojenech žánrů a nádherný hlasový partie. We are the champions protože je až do těď považována a příjmáná mnoha lidma jako skvělá píseň a to se málo komu podaří, aby dlouho po vydání lidi rozlišných generací měli radi stejnou skladbu.

2.sligtly_mad 28.12. 2008 20:46
pre mna
1,BR
2,We are the champions
3, I´m going slyghtly mad
4, Love of my life
5,Is this the world we created?
No a dalsie ine

3.Mr.Scully 28.12. 2008 21:36
Cece nevim, jak jsi to dokazal, ale slovo Slightly mas blbe v nickname i v textu a pokazde jinak :-)

4.Petr Vohralik 28.12. 2008 22:43
tohle tady vypadá moc nudný tak přispěju
1. Love Of My Life
2. You Take My Breath Away
3. It's Hard Life
4. Bohemian Rhapsody
5. We Are The Champions

5.simaaa 29.12. 2008 12:41
já mám ze sólo kariéry nejradši How Can I Go On a Mr.Bad Guy ( ale spíše tu verzi z The Album, verze z alba Mr.Bad Guy mi nepřijde tak zajímavá ). Z tvorby Queen mám velmi rád Ogre Battle a hlavně Nevermore a In The Laps Of The Gods... Revisited. Hned to vezmu opačně, kterou nemám rád. Ze sólo tvorby nemusím Love Me Like´s There No Tomorrow a z Queen Bicycle Race a The Miracle. Nic se mi snad od Queen neohrálo tak, jako Bicycle a The Miracle :) nevím proč, ale nemůžu je ani cítit.

6.PavelRokyta 29.12. 2008 12:47
3. Tak tenhle příspěvek nemá chybu... :))))))))))))))))))

7.Janek 31.12. 2008 09:53
s Queen (jako Fernando nebudu počítat písně z Miracle a Innuenda)
1. Bohemian Rhapsody
2. It's A Hard Life
3. The March Of The Black Queen
4. Jealousy
5. Life Is Real (Song For Lennon)

Sólo kariéra:
1. In My Defence
2. Barcelona
3. I Was Born To Love You (ale verze na Made In Heaven se mi líbí víc)
4. Made In Heaven (platí to samé co pro IWBTLY)
5. Love Kills

8.zblunkal 31.12. 2008 13:58
s Queen:
1)Bohemian Rhapsody (už je to asi trapné)
2)Mother Love
3)Ogre Battle
4)March Of The Black Queen
5)In The Lap Of The Gods (NEpředělaná)

sólo:
1)Mr. Bad Guy (FM Album)
2)Barcelona
3)Love Kills
4)Exercises In Free Love
5)The Fallen Priest

9.Q+PR2008 31.12. 2008 18:01
Queen:
Taky budu trapná - jednoznačně Bohemian Rhapsody, kterou už mám tolik naposlouchanou, že ji ve většině případů na albu stejně přeskakuju. Btw označení "the best" je pro ní málo.
No a ted´ mi zbývá minimálně 20 dalších "Freddieho the best písní"...a žádná z nich není pro mě horší než ta druhá. To je dilema - napíšu z nich tedy jen ty, které se tady zatím neobjevily.

Bez pořadí: Great King Rat, The Fairy Feller's Master-Stroke, Flick Of The Wrist, Death On Two Legs, My Melancholy Blues, The Millionaire Waltz, Killer Queen, Liar, Man on the Prowl, Seaside Rendezvous.

Sólo:
Tady je výběr snažší: In My Defence, Ensueno, Overture Piccante, Barcelona, How Can I Go On, Guide Me Home, There Must Be More to Life Than This, Man Made Paradise.

10.sligtly_mad 08.01. 2009 19:39
3. to neva ja som raz uz taka tak trochu sialena
stránky 1

Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Freddie, Brian, Roger, John: Freddieho the best písen