Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Freddie, Brian, Roger, John: Peter Straker

Forum

--- Pouze přihlášení uživatelé můžou přispívat do diskuze ---stránky 1
Fernand0: Peter Straker24.09. 2008 20:02
Jak to ted vlastně vypadá s Peterem Strakerem a kdy a kvůli čemu se s Freddiem pohádali? Četl jsem že se pohádali bud kvůli tomu že Freddiemu vzal šampanské z ledničky bez dovolení anebo kvůli tomu že Freddie mu neustále půjčoval peníze na opravu bytu a on ty peníze radši prochlastal atd.? Jejich hádku tak tipuji na rok 1990-91

1.dmac 29.09. 2008 11:15
O důvodu, proč se FM s PS v jisté době přestali stýkat jsem nikdy neslyšel a nečetl, nic není ani v knihách od J. Huttona a P. Freestonea, asi to ale nebylo nic extra, jinak by se neobjevoval skoro ve všech vzpomínkových dokumentech o FM, kde svého dávného parťáka jen chválí a vzpomíná v dobrém. Jinak, tohle je o něm na wikipedii:

Born in Jamaica, Straker is known to more than one generation of music fans and theatre-goers as a unique and versatile performer. In 1968 he starred as Hud in the original London production of the seminal musical Hair.

His West End credits include: Pete Townsend’s Tommy (Queen’s Theatre), Blues in the Night (Piccadilly Theatre), Ken Hill’s The Phantom of the Opera (Theatre Royal and Shaftesbury Avenue), Hot Stuff (Cambridge Theatre), Cassius in Julius Caeser (Bristol Old Vic), and Lucio in Measure for Measure directed by Michael Rudman (National Theatre).

Other works include in 1997 the first London revival of Stephen Sondheim’s Assassins (New End Theatre), and a piece written especially for him Mary and the Shaman, produced by Babel Theatre, (premiered at BAC in December 1998). Film and television includes: starring in Ned Sherrin’s groundbreaking Girl/Boy, Den in Ron Nutley’s Da Silva Da Silva, Dr Who’s Destiny of the Daleks with Tom Baker, and The Orchid House directed by Horace Ove. Recordings include: The Alan Parsons Project, Freddie Mercury’s Barcelona with Montserrat Caballe, five solo albums, two of which were produced by Freddie Mercury. He performed Straker Sings Brel, written and directed by Mel Smith (King’s Head Theatre), toured Japan with Phantom of the Opera and appeared in Romeo & Juliet (Birmingham Repertory Theatre).

He is currently working on several new solo theatrical projects with various collaborators including Warren Wills and David Evans, as well as working on a new recording project.

2.bulsara 29.09. 2008 19:50
1. ..."nic není ani v knihách od J. Huttona..." - chyba tam o tom je, nie detailne presný dôvod, ale z kontextu sa dá podstata vytušiť ....

3.Fernand0 29.09. 2008 19:59
Tak něco o tom je v Bohemské Rhapsodii jednoho života:-)jinak ti dmaci děkuji za info.

4.dmac 29.09. 2008 20:58
Ehm, a jaká podstata se dá z kontextu vytušit? Že se pohádali proto, že nezvedal prkýnko na záchodě nebo že u televize drobil sušenky na koberec? Fakt jsem nic nevytušil, jeom, že jeden čas s Freddiem pařili až do rána, ale když umíral, byl dávno pryč. Ne z nezdvořilosti, ale už byl holt pasé. Jako konec konců většina lidí kolem FM, kteří nebyli skuteční přátelé, jen klaka...

5.Akáda 29.09. 2008 22:34
0. Pujčoval si penize na opravu koupelny a pak došel ožralý do restaurace. Za šampanské z ledničky bez dovolení to schytal někdo další.

6.Mr.Scully 03.10. 2008 12:27
Je to napsano vsude mozne. Ozral se nekde v restauraci a delal ostudu. Zrejme to byl spis zastupny duvod - Freddie byl nemocny a potreboval spis klid nez takovehle chlastajici "celebrity".
stránky 1


Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Freddie, Brian, Roger, John: Peter Straker