Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Novinky: Planetka Brianmay

Forum

--- Pouze přihlášení uživatelé můžou přispívat do diskuze ---stránky 1
neeuQ: Planetka Brianmay 02.08. 2008 20:02
Od 18. června 2008 ve vesmíru léta nově pojmenovaný objekt, malá planetka nesoucí jméno Brianmay.
Krátký článek na toto téma se dočtete v členské části českého fanclubu Queen: www.fcqueen.cz

1.Fernand0 02.08. 2008 20:19
tak to jo:) za chvily budu nejaka sonda letici na merkur pojmenovana Freddie Mercury :D

Příspěvek naposledy editován 02.08. 2008 20:24

2.Mr.Scully 02.08. 2008 20:28
Hm, takže paní Tichá bere podněty na pojmenování planetek jen od "významných osobností"? To teda nasere...

Jinak chápu to správně, že na oficiální podnět Patricka Moore to pojmenovala nějaká jiná observatoř, nikoliv ta naše?

3.spagetka 02.08. 2008 20:41
Já jsem paní Tichou pojmenovala už různými jmény ani jedno není veřejně možné sděliti,protože vím,jak se na tom nadřeli 2 lidičky,z toho jeden uživatel místního fora.

Příspěvek naposledy editován 02.08. 2008 20:43

4.neeuQ 02.08. 2008 20:42
2. no není to tak, planetku objevila i pojmenovala česká observatoř Kleť na ,,údajný podnět“ Patricka Moora. www.hvezcb.cz

5.Mr.Scully 02.08. 2008 21:36
4. Hm, tak o to je to blbější... že paní Tichou nějakej kytarista nezajímá do té doby, než jí to samé jméno navrhne Sir Patrick Moore... to je podle mě dost pokrytectví. Námět od běžnýho občana jí nezajímá a před totožným námětem od vědecké kapacity padne na zadek...

Vysvětlila to nějak? Psali jste jí ještě potom, proč nejste jako navrhovatelé vy?

6.neeuQ 02.08. 2008 22:05
5. Přesně tak. Tichá nám je napsala jen, že se o celou věc začal zajímat někdo významnější a tak se vše řeší mimo nás. Na náš další mail už nám ani neodpověděla. Nejhorší je, že Tichá má opravdu tuhle povahu. Z několika jiných českých hvězdáren nebo observatoří jsme byli později ujištěni, že s Tichu mají podobně nepříjemné zkušenosti. Problém je, že observatoř na Kleti je v české republice číslo jedna ve vyhledávání planetek a Tichá je předsedkyní komise pro schvalování jmen planetek.

7.Scandal 02.08. 2008 23:01
6: Tak to me docela taky slusne sokovalo! Na vasi akci jsem byl a vim, jak jste si s tim dali zalezet a ted tohle... N E S P R A V E D L N O S T. Jak presne na to Brian reagoval? Popsali jste mu to vse dukladne? Je jasne, ze s P.Moorem si to nerozhazi, ale i tak by ho o tom mel informovat ( a vy emailem taky ), mozna to za pokus stoji. Na Tichou se vysr... , to je jasna nula.
stránky 1

Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Novinky: Planetka Brianmay