Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Novinky: Nové CD Q+PR vyjde 15. září 2008

Forum

--- Pouze přihlášení uživatelé můžou přispívat do diskuze ---stránky [1] [2] [3] [4] [5] 6 [7] [8] [9] [10]
lickerman: Nové CD Q+PR vyjde 15. září 200831.07. 2008 14:56
Nové CD Q+PR vyjde 15. září 2008Podle profilu Queen na MySpace.com, který je nyní spravovaný přímo kapelou ( www.myspace.com ) vyjde nové album definitivně pod názvem The Cosmos Rocks Queen a Paula Rodgerse 15. září 2008. Datum platí pro Velkou Británii a Evropu, v Americe je vydání naplánováno o měsíc později - 14. října 2008.

Rovněž bylo oznámeno vydání nového singlu z očekávaného alba - C-lebrity, který vyjde 8. září. Premiéru si studiová verze skladby odbyla 4. srpna 2008 na britských stanicích Radio 2 a Virgin Radio, na stránkách MySpace či Facebook bude singl k dispozici od 12. srpna.

Plná verze singlu již nyní v Album Clubu na QOL, ke stažení zde rapidshare.com a ke shlédnutí na YouTube: www.youtube.com

Artwork nového alba vypadá takto img.photobucket.com , singl vyjde s coverem v této podobě: www.queenonline.com .

===============================
PLÁNOVANÉ FORMÁTY A DATA VYDÁNÍ
===============================

===SINGL – C-lebrity===
Datum vydání 8. září 2008 - všechny formáty

CD
1. C-lebrity
2. C-lebrity (All Murray’s Happy Hour Video + Now Play It Tutorial - výuková metoda pro kytaristy - více zde: www.nowplayit.com )

7”
1. C-lebrity
2. Fire & Water (Live In Japan)

Digital Bundle
1. C-lebrity

iTunes Exclusive bundle
1. C-lebrity
3. The Show Must Go On (Live In Japan)

===ALBUM – The Cosmos Rocks===
Datum vydání 15. září 2008 (UK/Svět) / 14. říjen 2008 (USA/Kanada)

Tour Edition – pouze přes QOL Store
Standard CD
CD a DVD- speciální edice
Gatefold Vinyl
Itunes Album Exclusive format

Příspěvek naposledy editován 08.09. 2008 14:56

501.simaaa 02.09. 2008 19:38
Queen bez Freddieho nejsou Queen, Beatles bez Lennona nejsou Beatles a kral bez koruny neni kral... to jsou uz jen zbytky s prominutim

502.Fernand0 02.09. 2008 19:39
501.Souhlasím

503.Mr.Scully 02.09. 2008 19:43
501. Ano a Queen se syntezatory uz taky davno nejsou Queen... ;-)

Příspěvek naposledy editován 02.09. 2008 19:43

504.bulsara 02.09. 2008 19:56
496. "...ale faktem proste je, ze PR je dobrej a nektery skladby zvlada lip nez Freddie..." Martine, čo piješ, ja si o chvíľu dám Moravský muškát ročník 2007, nič extra, ale ani stolová šunka to nie je ... po fľaške tu možno tiež niečo rovnako silné vypustím, ale to sa budem musieť trošku posnažiť, aby som ťa tromfol ....

Ale vážne, otázkou je, koľko takých "dobrých P. Rodgersov" behá okolo nás bez toho, že si to všimneme, nie to ešte niečo aktívne pre to všimnutie robíme .... a kde by dáky Rodgers bol (pre väčšinu miestnych), keby sa neudiali spúšťacie momenty v závere 2004 roka ... bol by takým "Hendrixom mozna kvalitnim, nybrz neposlouchatelnym" ... Priznám sa, že toho pána (PR) som registroval len letmo vďaka pár veciam od Free a nikdy som len z týchto úryvkov nepadol pred ním do kolien a vôbec bol mi absolútne ľahostajný... A híkať tu nad jeho "umením" len pre to nalepenie na značku Queen, a skĺzať dokonca k úvodnému výroku ... Hmm, bola by sranda, keby ten spolok Q+ menil meno vpravo od toho "+" každý štvrťrok, to by sa tu mnohým rapídne rozširovali obzory .....

505.simaaa 02.09. 2008 20:03
pokud sis nevsiml ztraty Freddieho Mercuryho a nevidis na jeho miste Rodgerse, ale vsiml sis hlavne tech syntezatoru a vidis to jako markantnejsi rozdil, doporucuji odstranit ten sedy zakal ;)

506.Michal 02.09. 2008 20:05
500: Tak o tomhle presvedcuj kolegy v praci :))
503: Queen se syntezatory mozna uz nebyly Queen, porad ale delali good muziku. To se ovsem neda rict o tech, co si "Queen" rikaji nyni..

507.Mr.Scully 02.09. 2008 20:07
505. To byl jen analogicky priklad :) Prestalo se blbnout s tema prisernejma syntakama a vymenil se zpevak... hm, jedno plus, jedno minus... u me dobry :-)

506. Blba kapela, blba muzika a stejne tam budes skakat jako trotl a tri dny z toho nebudes spat :-) Ja fakt nevim, co jinyho uz je pokrytectvi...

508.Michal 02.09. 2008 20:07
505: Ja bych tedy v tomto pripade odstranil radeji hnedy vykal, ktery se nachazi nedaleko za tim sedym zakalem..

509.Michal 02.09. 2008 20:12
507: Kde v tom vidis pokrytectvi? Ja se jdu podivat na konecert a ten koncert si uziju (i kdyz jsem dnes po poslechu Still Borin' uvazoval o prodeji listku). To prece vubec nesouvisi s mym nesouhlasem vuci nazvu kapely. Nehlede na to, ze jsem nikde nepsal o blbe kapele nebo blbe muzice - ani si to nemyslim. Proste je to prumer - na kapelu, co si rika Queen dost slaby. Ale skakal jsem uz i na kamosuv punk, kterej je jeste asi milionkrat slabsi. Takze fakt nevim, proc bych nemohl skakat na QPR.

510.Mr.Scully 02.09. 2008 20:18
509. Uz se v tech nazorech tedy zacinam ztracet. Co je tedy podle mistnich hudebnich expertu spravne?

(a.) je to dobry, ale ne tolik, jako puvodni Queen
(b.) neni to dobry, ale libi se nam to
(c.) neni to dobry a nelibi se nam to, ale celkem se na to da i parit

511.Michal 02.09. 2008 20:26
510: Asi bych stal nekde mezi (a.) a (b.).

512.simaaa 02.09. 2008 20:30
510: neni to Queen, docela dobry, nesrovnavam se starymi respektive opravdovymi Queen ale s jinymi interprety, v porovnani s nima prumer, ale dobry. Queen je jen nalepka. Strhnete ji a vykoukne na vas gesicht Paula Rodgerse.

Příspěvek naposledy editován 02.09. 2008 20:31

513.Michal 02.09. 2008 20:31
512: Tahle formulace je docela dost presna!

514.Mr.Scully 02.09. 2008 20:44
A jinak. Dejme tomu, ze Queen nahrali 200 skladeb. Kam byste nove veci zaradili? Na 200. misto? 150.? 100.? 50.?

515.Michal 02.09. 2008 21:21
514: Ted nehodnotim provedeni skladeb, ale moji chut je poslouchat: * = tohle bych okamzite prepnul, ***** = muzu slyset kdykoli, v jakemkoli rozpolozeni.

C-lebrity: *** -> 175 - 198
Say It's Not True: **** -> 130 - 150 +/-
Time to Shine: **** -> 150 - 175
Still Burnin': * -> 201

Jen tak pro zajimavost - zadnemu songu Queen jsem nedal jen *. Dvoum songum jsem dal ** a *** ma cca 23 studiovek. Vetsina songu ma *****.

Příspěvek naposledy editován 02.09. 2008 21:29

516.Mr. Bad Guy 02.09. 2008 21:22
514: 201. místo. Dal jsem si schválně odstup a z mého pohledu to shrnuje rčení - "I když umyješ prdel, pořád to bude prdel". Dost souhlasím s 512 a doplním, že v roce 2005 jsme chodili na Queen s Paulem Rodgersem. Letos přijede Paul se svou doprovodnou kapelou, která si náhodou říká Queen. V tomto ohledu bych turné nazval Say it's not true ;-) Druhej odklon od stylu je ještě větší Scandal než ten první, ať za něj bereme osmdesátky, HS, MiH... Prostě i ten Horkej Vzduch je pro mě přijatelnější úlet než jít koukat na to, jak Kudrnáč a Krejčí dělají doprovodnou kapelu panu rayayaytovi. To bych radši šel na tuto sestavu, pokud by Paul hrál pouze na triangl a zpíval pan Hoop diddy diddy... howgh!

517.LG 02.09. 2008 21:23
493: Paul sice neyeyeyeyeyjuje, ale heeeeeeeeeeeeeeyeyuje v Time To Shine. To tam kruci nemohli hnapnout nejaky, alespon proflakly, vers? Jinak refren je melodicky a chytlavy.

496: "Dobra tretina lidi na foru ma vsugerovano "neni tam Freddie, nebude to stat za nic". Chapu, ze nekomu PR nesedi hlasove (jako mne treba naprosto strasne nesedi Joe Elliott z DefLepp :), ale faktem proste je, ze PR je dobrej a nektery skladby zvlada lip nez Freddie.

PR neni zadny mladicek a ma pomerne dlouhou karieru. Nikdy jsem tady nevidel prispevek o tom, jak je dobrej, az najednou ted, kdyz se objevil v Q+PR. Ja si zase myslim, ze ho tady spousta lidi prehnazne najednou uznava jako borce, kteryho ale nikdy neposlouchali.

Ja se osobne treba ke Queenum dostal pro urcite hodnoty, ktere tam ted nevidim a neslysim. Je mi fuk, ze se treba v Deep Purple kluci stridali jak u nas ministri zdravotnictvi, Queeni byli jedinecni prave i tim, ze jak zacali tak skoncili...teda asi neskoncili.

Sranda je, jak je tady Martine obhajujes skoro az do krve (reakce na vsechny reakce :) Nedelas jim Jima Beache? ;)

518.Mr.Scully 02.09. 2008 21:25
516. Vime, vime - neni nutne sem psat prispevek kazdej den, kdyz jsou vsechny na jedno brdo :) To uz i Michal ma konstruktivnejsi prispevky nez ty a to jsem nemyslel, ze to nekdy reknu :)

519.bulsara 02.09. 2008 21:27
514. By som to rozšíril o sólové nahrávky, teda 200 +/- 100 = cca 300, potom SINT+C-L od oka cca 250.-260. priečka...

512. Výrok dňa ... trefne pekné.

Příspěvek naposledy editován 02.09. 2008 21:27

520.Mr.Scully 02.09. 2008 21:27
517. Ano, stejne tak urcite existuje spousta dalsich zpevaku, ktere nezname nebo nas nezajimaji a pokud by se stali zpevaky s Queen, tak bychom zmenili nazor. Mne totiz solova tvorba PR rovnez nijak nezajima. Ja ho beru pouze jako nekoho, kdo kvalitne zaplnil diru ve Queen.

Mne to taky prijde komicky, jak je tady obhajuju :) Ale vis co, ono to neni black & white. Jen mi prijde, ze na tomhle foru je naprosta prevaha lidi, kteri to vidi jako black (coz nevidite ani na ty priblbly QueenZone :-), tak se snazim delat white... Pravda je stejne nekde uprostred (ale bliz white :-).

521.Michal 02.09. 2008 21:30
Kua, posledni edit meho prispevku. Seeleebrity dam nakonec 3 hvezdy - libi se mi refren..

522.Mr.Scully 02.09. 2008 21:30
Jinak svuj zebricek psat nechci, byl by to v tuhle chvili hodne, hodne velky odhad od oka. Ale dejme tomu, ze nejslabsi skladba TCR by byla kolem 170. mista, ta nejlepsi kolem 30.

523.LG 02.09. 2008 21:31
520: Me treba nesedi jeho hlas, az na uz zminovanou Alright Now. Predpokladam, ze te ta tvorba nezajima z duvodu, ze te neoslovila jeho skladatelske nadani nebo hlas nebo oboje.
A jeho hlas bude stejny (pro me nesedici) i s Rudym specialem a mlatickou Rogerem za zady.

Příspěvek naposledy editován 02.09. 2008 21:32

524.Mr. Bad Guy 02.09. 2008 21:32
518: A já se tu pracně snažím každý den vymyslet novej způsob, jak to říct, abych Tě nenudil... a ono se Ti to nelíbí :-) Nečetls náhodou ten článek v aktuálním Rocku a popu? Nějak jsem dnes cestou na vlak zahlédl obálku a nemám páru co v tom je :-) Sečteno podtrženo považuju PR+Q za omyl a čím dál víc mám pocit že je tak obhajuješ hlavně proto aby sis nepřipadal blbě po tom co Ti Michal ukázal jako argument ten výčet co máš v podpisu ;-) (ajaj... oheň na střeše)

525.Mr.Scully 02.09. 2008 21:36
523. Hlasove mi vubec nevadi (i kdyz je jasny, ze do nekterejch songu Queen se nehodi). Spis me jeho vlastni kariera proste nelaka. Kdyz treba porovnam Feel Like Makin' Love v podani Queen versus v podani Bad Company, tak to je jako 100% versus 30%. Ale je tam samozrejme rozdil triceti let, tezko porovnavat.

526.Michal 02.09. 2008 21:36
524: nj, Scully trochu keca. Nejdrive melo jit o kapelu se soundem Queen. RS v kombinaci s Taylorem prece pozname vsichni, ne? Sound Queen to ale fakt nema. Pro me tim padem konec hry. At si hrajou, ja je vzdycky rad uvidim, jen nevim, proc k tomu musi zneuzivat vlastni minulost a fanousky Queen......

527.Mr.Scully 02.09. 2008 21:39
526. Vsak rikam, ze jsem od toho taky cekal neco trochu jineho. Mne prijde, jako kdyby byl Brian prehlasovanej. Ta kytara tam mela bejt daleko silnejsi + harmonie. Tohle je proste classic rock, ne pomp rock. Ale zvyknul jsem si rychle.

528.Ptr 02.09. 2008 21:41
Pánové, já se těšim, pokud zahrajou přídavek na způsob:
Still Burning / We Will Rock You / Still Burning / Champions :D Rajčata nepronesete, na to nezapomínejte ;)

529.Mr.Scully 02.09. 2008 21:43
Ptr je seda eminence, ktera se bavi v pozadi :)

530.Mr. Bad Guy 02.09. 2008 21:54
526: Já jsem si toho taky všiml. Jít na ně jednou bych mohl. Ale 14x v jednom roce, když nebudou měnit setlist?! To už je trochu perverzní. Netvrdím, že se nenajde nikdo, komu by se TCR mohl líbit, ale osobně si radši pustím Hendrixe.
528: Pokud jim kámoš bude dělat bedňáka i letos, tak by je mohl pronést on :-)

531.Monika 03.09. 2008 00:59
Hm, tak ja jsem Still Burnin' prosvihla a Time To Shine uz na YT taky neni :o((

532.bulsara 03.09. 2008 08:30
Finálny verdikt na TCR samozrejme nemôžem povedať a som k nemu ešte ďaleko..., žiaľ zatiaľ sa na mnňa sypú len a len varovné signály ... snáď sú prevažne klamlivé ..... Bez toho čo som tu doteraz vyjadril (vyššie príspevky) najmä s ohľadom na názov "projektu", bolo by zaujímavé vedieť, ako by sa vyvíjala situácia s predajom vstupeniek na koncerty, keby predaj začal cca polroka po vydaní TCR ... to by bol lepší barometer, čo si publikum o tom všetkom myslí ..... Moja premisa je tá, že doterajší záujem vychádza z prevažnej väčšiny z ohlasu a dojmov z rokov 2005/2006 .....

A ešte jedna poznámka .... ku Scullymu .... Pri všetkej úcte k tvojmu zberateľstvu a pod., aj keď si tú okatú straníckosť vyššie zdôvodnil, tvoj názor v širších súvislostiach tvojho, tak často prezentovaného hudobného obzoru, stráca výrazne na váhe ..... Ak to zjednoduchším, človek ktorý zásadne počúva len 3 veci - Queen-Sestri-Slíže a ktorý nemusí Beatles a nerozumie Hendrixovi má právo na svoj názor, ale v kontexte spomenutej trojice, jeho názor - nič smerodatné .... Ak to ešte perlí dákym poradím v rámci klasických vecí od Queen (30.-te miesto ?) hmmm, tak to už smeruje ku groteske ...... Keby sa tu prezentoval ako aspoň 10%-tný Merhaut, bolo by to iné kafe ........

533.Mr.Scully 03.09. 2008 09:48
532. Ano, zajem samozrejme vychazi na zaklade predchoziho turne - a neni to dobra zprava? Ze se minule turne povedlo? Btw. nevim, jak ostatni, ale uz jsem to rikal predtim - kdyz jdu na kapelu, tak opravdu nejdu podle toho, jake maji posledni album. Kvalita TCR samozrejme bude mit na turne nulovy vliv - a mela by, i kdyby album vyslo treba v dubnu.

Zbytek necham bez komentare... samozrejme nemam prilis rozsahle hudebni obzory; resp. mival jsem, ale tak pred 10 lety a tykalo se to vesmes let devadesatych. Nemuzu ovsem za to, ze se mi vetsina veci nelibi :-)

534.Ptr 03.09. 2008 09:53
532:
Sorry Bulsaro, ale některý věty tohohle příspěvku jsou úmyslnou zaslepeností největšího kalibru. To album jsi neslyšel - a nevim, proč by v důsledku toho, že někdo kdo jej slyšel, napíše "no nejlepší songy z toho bych zařadil do Top30 tvorby Queen", mělo toto směřovat k nějaký grotesce. Názor člověka, co tu desku slyšel a diskografii Q zná (i kdyby neznal nic jinýho než jenom je), je vždycky kvalifikovanější, než názor člověka, kterej jí neslyšel i kdyby poznal stovky milionů dalších hudebníků až po nějaké lokální skupiny hrající právě u Missisippi v zapadlém pubu na tady tolik populární triangl...

I kdyby to byla stokrát větší blbost, tak člověk s objektivnim nadhledem tohle řekne až potom 1.) co to album slyší a hlavně - 2.) s odstupem času (ale ne tejdnů jak to tu předvádí Bad Guy, ale let). Jseš strašlivě zaslepenej emotivností, která ti evidentně brání byť jenom připustit, že tohle album nám "MŮŽE" (zdůrazňuju úmyslně) přinést špičkový skladby. Ty tohle totiž připustit ani nechceš.

Odstup vážení, odstup. :)

535.LG 03.09. 2008 10:06
534: "1.) co to album slyší a hlavně - 2.) s odstupem času (ale ne tejdnů jak to tu předvádí Bad Guy, ale let)."

Jo jo, tohle se da ale rict i o zarazovani do Top30.

536.lickerman 03.09. 2008 10:09
535: Tak Scully uz cele CD slysel ne (je to uz i mozna tyden zpet)?

Jinak.. Dobra komedie to tu byt, jen co je pravda :D

Příspěvek naposledy editován 03.09. 2008 10:09

537.LG 03.09. 2008 10:14
536: Muze jit o kratkodobe nadseni, to se stava. Uz jsem si 100x rekl u neceho to je bomba, kam se tamto na tohle hrabe... ale cas ukaze, co ma hodnotu. Proto nema cenu to rovnou odpisovat ale ani svetit.

538.Ptr 03.09. 2008 10:22
535:
Ano, přesně tak. První nástřel však člověk mít může, ne (když tu desku slyšel)?

Víte, já nevim, možná to tak na mě jenom působí, ale vidim tu neuvěřitelnej rozdíl v tom, jak jsou QPR těma dvěma skupinama (tou, která je bere vs tou která je nebere) prezentovaný. Ta první skupina (dál říkejme QPR+) říká ve stručnosti: "mno Brian s Rogerem by se spolu jinak nesešli, turné 05-06 bylo úspěšný, tak ať si natočí desku, uvidíme jak to dopadne, právo na to maj", tak ta skupina QPR- prezentuje své názory způsobem: "jak si tohle mohli dovolit pošlapat památku Mercuryho (.. pozn. výše jsem snad jasně vysvětlil, že to nedělaj!..), stejně to co natočej bude špatný, případně to určitě nebude dobrý jako nejlepší alba Q, takže nemaj právo cokoliv takhle dělat".

Ad Still Burnin´ - na QOL nebo QZ to někdo vystihl nádherně slovy ve významu: "Tear It Up meets WWRY and All Right Now", což nádherně odpovídá :)

Příspěvek naposledy editován 03.09. 2008 10:23

539.Mr.Scully 03.09. 2008 10:33
535. Muze to byt kratkodobe nadseni, samozrejme, ale i tak nechapu, co ti na tom apriori vadi :-) Proste nejsem zaslepenej, ze by tvorba puvodnich Queen pro me naprosto automaticky az do smrti mela v cemkoliv prevysovat cokoliv, co "novi Queen" vytvori. Ano, z vetsiny jsou stari Queen lepsi. Mozna i z velke vetsiny. Presto nevidim duvod, proc nerict, ze neco z noveho alba me zaujalo hodne.

540.LG 03.09. 2008 10:46
539: Pozor, ja apriori album neodpisuju, jen neprojevuju takove nadseni. Taky me toho zatim moc nenadchlo - proto ale nemusim byt zaslepeny. Ne kazdemu muze brknnuti sem tam do RS prinaset takove uspokojeni, jako vetsina alb skupiny obecne (tedy i dnes) zname a prezentovane jako Queen. Takze je to jenom o tom, jak tady komu sedne novy zpevak a pokud nekomu nesedne, je jasne, ze bude remcat :) A to je ta vec, kterou fanousci za celou existenci (a dlouhou dobu po existenci) resit nemuseli, mozna by ani neumeli - staci si procist tohle vlakno.

Pripomina mi to valku kocicich lidi v Cervenem trpaslikovi:
"Příčinou jejich zániku byly Svaté války, tisíce let zuřil boj mezi dvěma klikami, mezi přívrženci červených čapek ... a přesvědčenými modročapkáři. Většína z nich v těchto bojích zahynula."

Příspěvek naposledy editován 03.09. 2008 10:47

541.bulsara 03.09. 2008 10:55
534. Ptr., Libor vie podstatu povedať 3 slovami, ja 3 súvetiami, neviem, či ti stojím na dýchacom prístroji, ale tvoja reakcia je jemne povedané "trošku žlčovitá" ... Aby som zostal v mojej tradícii:

1. Opakujem, album som nepočul a preto ho nechválim ani nehaním ...len z tých 2+2 "úryvkov" cítim, že sa niečo deje a z tých prvých dvoch = moje hodnotenie ledva *** z 5. A to vôbec nie v kontexte hudby Queen (to by bolo tak za **) ale v širšom ....
2. Človek, ktorý roky počúva prevažne Queen (Scully) a po jednom týždni pasuje najlepšie kúsky z TCR tak vysoko v diskografii "Queen", a ešte priznáva, že to moc ako Queen neznie, je buď mladý a do súčasného Q-PR deja úplne zbláznený, buď v podstate nemá ku klasickému katalógu Queen žiadny rešpekt, alebo si z toho robí úplný výsmech .... Viem si predstaviť človeka, ktorému sa pri počutí mena Mercury zdvihne žalúdok, že môže označiť novú éru Q-PR za vrchol umeleckej kariéry Maya s Taylorom ... Ale u Martina výroky o "...ale faktem proste je, ze PR je dobrej a nektery skladby zvlada lip nez Freddie..." sú možno srandovné, ale v mojich ušiach znejú až trapne.... Len na skúšku som si začal rátať skladby z klasických albumov Queen, za ktoré by som dal ruku do ohňa - pri kontextovom vnímaní všetkého čo v kapele i v jej okolí vzniklo za posledných 36 rokov - a číslo 30 som dosiahol už pri albume ADATR .... A to je ten istý Scully, ktorý tu na najvyšší piedestál albumov kladie ANATO+QII ........

542.Mr.Scully 03.09. 2008 11:02
540. To jo, ale ty apriori nechapes, ze nekdo je schopen jednu skladbu z TCR zaradit do Top 30. To zas nechapu ja :-) Vsak ja budu respektovat, ze to zaradis na 150. misto a ty respektuj, ze ja na 30. :)

541. Znovu opakuju, ze tak radim jednu skladbu :) Ostatni budou rozprostreny treba kolem, ja nevim, 50.-150. mista. Pro me osobne je TCR proste lepsi nez popik 80. let s automatickymi bicimi, nemluve o Hot Space nebo "perlach" typu Fun It, ktere si nepustim, jak je rok dlouhy.

543.Ptr 03.09. 2008 11:12
541:
Odpovím ti jedinou větou: Rodgersův zpěv některých skladeb se mi líbí víc, než jak je zpíval live Mercury - když kouknu na tracklist Return Of The Champions, najdu jich několik. A představ si, nepovažuju to za nějaký snižování Mercuryho nezpochynitelnýho umění!

- "buď v podstate nemá ku klasickému katalógu Queen žiadny rešpekt, alebo si z toho robí úplný výsmech ." - takhle to přeci není! Mi připadá, jako by to, že se "někomu líbí nový písničky QPR" z toho člověka dělalo "exota" v rámci fanoušků Queen :)) Téměř, jako by to bylo "trestné" aby se člověku líbílo Still Burnin´ nebo Time To Shine. Proboha proč???

544.LG 03.09. 2008 11:16
543: "Mi připadá, jako by to, že se "někomu líbí nový písničky QPR" z toho člověka dělalo "exota" v rámci fanoušků Queen :)) Téměř, jako by to bylo "trestné" aby se člověku líbílo Still Burnin´ nebo Time To Shine. Proboha proč???"

A presne tohle tady nekteri provozuji preeeeesne opacne :)

545.Ptr 03.09. 2008 11:25
544:
Vidíš, já bych řekl že nikoliv. :) Nevim o nikom, kdo by tu prezentoval názory způsobem "si to pusť, to se ti přeci musí líbit, proboha jakto že se ti to nelíbí, nechápu tě, asi jseš blázen". :)))

546.bulsara 03.09. 2008 11:29
"Odpovím ti jedinou větou: Rodgersův zpěv některých skladeb se mi líbí víc, než jak je zpíval live Mercury - když kouknu na tracklist Return Of The Champions, najdu jich několik." ..... no tak spusti šéfe, ktoré sú to tie "perly".

547.LG 03.09. 2008 11:32
545: Je to o te cerne a bile - jak psal Scully. Cim je cerna cernejsi, tim je bila belejsi ;)

548.Mr.Scully 03.09. 2008 11:35
Mimochodem, LG - nejsi to ty, ktery tak laskyplne vzpomina na Another World tour v Praze? Ze ktere jsme vsichni byli vypleskli, ale po par mesicich vetsine z nas pak doslo, jak to Singer s tema svejma cinelkama cely ku*vil a jak ty prestarle Fabba girls v kostymech a la Abba tam byly jako pest na oko? :-)

549.Ptr 03.09. 2008 11:35
546:
Takže jistoty u kterejch kdybych měl na výběr FM / Paul, tak stopro volim Paula? A bavíme se jenom o těch, který oba zpívali live: Fat Bottom, Another One Bites The Dust, Crazy, Champions :)

Remíza: Tie, Crazy, We Will Rock You, ta část Ga Ga, kterou zpívá Paul (proto chci aby zpíval celou)

Na druhou stranu jsou i songy, kde PR dostává na pr.el celkem jasně: I Want To Break Free, Hammer To Fall, A Kind Of Magic.

Příspěvek naposledy editován 03.09. 2008 11:44

550.lickerman 03.09. 2008 11:42
www.okd.cz

Příspěvek naposledy editován 03.09. 2008 11:44

551.LG 03.09. 2008 11:50
548: Vzpominam porad, ale asi me to dojiti po par mesicich minulo :)

552.bulsara 03.09. 2008 11:53
549. Ptr. pri všetkej úcte k tomu, čo si tu za posledné 4 roky napísal, toto je pre mňa tak silná káva, že sa s tebou o téme Mercury-Rodgers už nebudem baviť..... Aby som to uviedol na tvoju úroveň: Turner byl na pódiách v niektorých veciach lepší než Gillan v Japonsku 1972, ba občas ho i úplne zatienil.... he he.

553.Ptr 03.09. 2008 12:03
552:
BTW, tohle co jsem napsal je tu ale známé už asi tři roky :D Jenom sis toho asi nevšimnul. Tak nějak jsem tušil že tehle argument použiješ a uvedu rozdíly, proč tohle srovnávat nejde.

- s Turnerem nebyl spokojenej s výjimkou Ritchieho (kterej hledal poslušného pejska) nikdo, proto se Turnera zbavili ihned jak to šlo.... S Paulem jsou Brian s Rogerem evidentně spokojení, když celé tour opakují a točí desku do který je nikdo nenutil ;)
- turné DP k Slaves and Masters v roce 1991 - s postupem času jak probíhalo, tak radikálně klesala návštěvnost - v dobách kdy nebyl net, přesto fans věděli o tom, jak Turner zpívá a jak kapela nešlape.... Vidíme něco podobného u QPR Tour? Nikoliv. :)

554.Michal 03.09. 2008 12:33
549:
www.youtube.com Tohle zazpiva lip Rodgers, jo? A tohle? www.youtube.com / www.youtube.com

Ja nevim.. Ale i kdyz je Paul velice kvalitni zpevak, tohle si lip nedava ani omylem! Ani z dalky nema PR lepsi techniku v techto pisnickach, nez Freddie! Nejake remizy hledat ani nebudu..... Vubec nechapu, jak to nekdo svepravny muze tvrdit. Jo - mozna se ti tam Paul vic libi - to je ovsem problem tveho vkusu.

Je tady snad jeste nekdo, kdo ma stejny nazor jako Ptr?

Ja uz se nemuzu dockat, az to album vyjde.. Az si poslechneme ty skvele songy! A budeme si konecne moci popovidat o kvalitach QPR! Pricemz temhle debata, konecne uhasne plaminek.

555.Mr.Scully 03.09. 2008 12:56
554. Az to vyjde, tak stejne ti zatvrzeli odpurci budou stejne zatvrzeli :-) Nazor nikoho na tomhle foru se nezmeni ani o pid. Vsichni uz predem vi, zda to album prijmou dobre nebo spatne (a jestli je tu nekdo vahavy, kdo je uprimne zvedav, tak se mu omlouvam - z diskuse to vypada, ze kazdy ma nazor uz dopredu dany).

556.lickerman 03.09. 2008 12:59
Stejne to nejlepe zahraji a zazpivaji Queenie, coz? :)

555.: Presne tak.. At bude CD jakekoliv tak se tady bude blit dokola to same.. Vzhledem k tomu, ze se Vesmir (ani The Cosmos Rocks) netoci kolem zdejsich mudrcu tak to stejne bude vzdy tak maximalne k pobaveni ostatnich;)

Příspěvek naposledy editován 03.09. 2008 13:05

557.bulsara 03.09. 2008 13:19
Ptr., Scully, Lickerman + ..... keď sa vám tá druhá strana zdá zatvrzelá, zaslepená (až do extrému), prečo proti nej "bojujete" takými extrémnymi argumentami, prípadne rádoby-vtipnými "obrázkami", ... radi hasíte oheň benzínom?, to sa potom ale nečudujte, že vám to tu pripadá "divne" .....

558.Mr.Scully 03.09. 2008 13:23
557. Ja nemam potrebu sam od sebe neco vychvalovat, pisu temer vzdy jen reakce na negativni prispevky :-) Ale zase nechci, aby to sklouzlo do diskuse "vy jste si zacali".

Jinak nechci se mylit, ale tak 95% diskuse v tomhle topicu je diskuse tri privrzencu versus tri odpurcu (obcasne steky dalsich nepocitam) - takze celkem dost ztrata casu :-)

559.LG 03.09. 2008 13:31
Aktualni skore top10 :)

101 - Mr.Scully
75 - lickerman
55 - Michal
53 - bulsara
39 - Mr. Bad Guy
33 - Ptr
32 - LG
32 - Fernand0
20 - simaaa
18 - M.M.

560.Mr.Scully 03.09. 2008 13:48
559. Tak to neni 95%, ale jen cca 77% (jestli pocitam zhruba spravne), ale na veci to moc nemeni :) Zabomysi valky, kazda strana ma svoji pravdu :)

561.Q+PR2008 03.09. 2008 14:55
Ha, jak to tady tak pročítám, měla jsem raději zvolit jiný nick. Ted´ s ním budu jak červená na býka, ale mně se živá verze We Are The Champions taky víc líbí od Paula Rodgerse. :-)

A jinak se Vám divím! Při pohledu do kalendáře byste se měli v tuto dobu radovat a veselit. Vždyt´ za chvíli vychází nová deska, kterou už má ale většina dopředu zaškatulkovanou - a to je nejspíš ten důvod proč se žádné veselí nekoná...
Vztekáte se pořád dokola kvůli blbému názvu, který stejně nezměníte, místo toho, abyste byli rádi, že opět máte možnost vidět živě na podiu Briana, Rogera a (trochu oleje do ohně) Paula. :-)

Příspěvek naposledy editován 03.09. 2008 14:57

562.Mr. Bad Guy 03.09. 2008 19:52
559 Top v rámci čeho? Trochu mi to uniklo...
Dal jsem si pauzu, abych si zase přečetl pár obhajob a musím se smát. Počkáme a uvidíme po 15. Jinak to asi nepůjde. Můj názor na uveřejněné už všichni víme, tak ho nebudu opakovat, dokud nebudou vesmírný šutry venku.

563.Breakthru 03.09. 2008 20:19
504/2 Co např. tenhle?:D
www.youtube.com

Jinak já si počkám až album vyjde a poslechnu si ho, pak teprve budu něco řikat, ale už tuším že některý písničky se mi budou hodně líbit.:-))

564.Michal 03.09. 2008 23:55
555: Myslim ze ne. "Vas" jediny argument momentalne je "nekritizuj, kdyz jsi to jeste neslysel"..
Co se tyce meho nazoru na QPR - ten se nezmeni - s nazvem nesouhlasim. Nazor na album nijak zaujaty nemam.

556: Tohle je teda pekne trapny, coz? Nevim, co sem motas Queenie, *******.

Příspěvek naposledy editován 04.09. 2008 01:01

565.Mr. Bad Guy 04.09. 2008 11:01
Přátelé... pokud někdo budete zklamaně prodávat lístky k sezení, tak moje máti zvažuje, že by šla :-)

566.spagetka 04.09. 2008 12:10
565.Prodávám lístek sezení sektor 414,řada 4,sedadlo 9. Moje mamka zase pro změnu jít nemůže :o(

567.Mr. Bad Guy 04.09. 2008 19:53
Copak se stalo?

568.spagetka 04.09. 2008 21:17
567.Operace.Víš ak jí bude štvát že neuvidí Rogera a já se nebudu mít s kým hádat kdo byl lepší jestli Roger nebo Brian :o(
Budeš-li chtít ten lístek,tak písni na mail nebo ICQ.

569.Mr. Bad Guy 05.09. 2008 00:27
To je mi líto. Pozeptám se jí. Jenže u ní je trochu problém, že se jí nechce jít samotné. Tak se zeptám, jestli nechce dělat matku Tobě ;-)

570.bulsara 05.09. 2008 15:03
Práve som odklepol objednávku na TCR ... a musím povedať, že sa na to teším, akosi intuitívne cítim, že to bude to najlepšie, čo Brian s Rogerom doposiaľ (či už sólo alebo ako dvojica) urobili .... (fakt som pri zmysloch he he).

Příspěvek naposledy editován 06.09. 2008 02:06

571.spagetka 05.09. 2008 15:18
570.Čeho pak sis přihnul,aby jsi tohle napsal?

572.Mr.Scully 05.09. 2008 16:00
Myslim, ze je to misty dost podobne Brianove solove tvorbe. (Doufam, ze se to nijak nevylucuje s tim, ze nektere veci zny typicky "rodgersovsky").

573.Q+PR2008 05.09. 2008 16:07
570: Bulsaro, téměř tady nepřispívám, ale přesto tohle fórum hodně pročítám - takže znám tvé příspěky a nedá mi to nenapsat. Nevím kde pracuješ, ale: "Neber úplatky, neber úplatky nebo se z toho zblázníš!" :-)))

574.lickerman 05.09. 2008 22:31
570: Ziram:)) Mne pred chvilkou prisel e-mail, ze mi byl odeslan novy singl C-lebrity:)

575.Mr. Bad Guy 05.09. 2008 22:57
570: I Ty Brute?

576.Mirek R. 05.09. 2008 23:25
Kdo si počká, ten se dočká .... nebude trvat dlouho, a bude to za pár kaček v Levných knihách, stejně jako Return ... :-) Nebo spíš :-( ??

577.lickerman 05.09. 2008 23:29
576: Tak v Levnych knihach se TCR nejspise (pevne doufam) nedockas.. U ROTCH, jak uz jsem psal, to bylo zpusobeno temer totoznym vydanim CD a DVD:) I kdyz samozrejme.. Nikdy nerikejme nikdy..

Příspěvek naposledy editován 05.09. 2008 23:30

578.bulsara 06.09. 2008 02:10
575. Áno i nie .... (toto bolo pekné, históriu mám rád) ... ale omyl, neprebehol som, len sa teším na hudbu, logo si čiernou fixou okamžite zatrem, a just.....

Příspěvek naposledy editován 06.09. 2008 03:16

579.bulsara 06.09. 2008 02:56
Mám dojem, že to tu už niekto niekde spomenul, ak nie, som prvý, ak áno sorráč. V zářiovom čísle ROCK&POPu je prelomový (rozsahom-počtom 6 strán) materiál o Queen/Queen+/Queen-. Ako ortodoxný nákupca v jeho klasickej ére 1991 - 2001 si naposledy spomínam na niečo podobne "veľké" tak v rokoch 1992/93. Ak som tu pred 3 rokmi zapísal postreh z recenzie koncertu v Prahe v tomto časáku, ktorá vyvolala "malé pozdvižení"... tak tentoraz by som sa pod ten text vcelku s kľudným svedomím podpísal ... autori - Marian Zima/Martin Hošna. Oba tunajšie "tábory" si tam nájdu to svoje ....
Stačí si niekde v supermarkete na stojáka prečítať ... napriek tomu pár citácii:

"Hrát vlastní revival a evokovat vzpomínky ve sportovních halách je jedna věc, nový materiál sa však podává na stříbrném tácu, kde je vidět každý drobek.... Rozpaky jsou přesto na místě. Odložíte-li nostalgii přiznáte si, že první turné Queen se zpěvákem Paulem Rodgersem bylo uměleckým zklamáním. A to ještě Rodgers šel moudře vlastní cestou a nesnažil sa být "rtuťovitější" než originál... Jestliže tak slavná parta pojmenuje svou desku Návrat šampiónú, psycholog vám možná potvrdí, že v tom je jistý komplex a pochybnost o sobě samém...."
"Říka se sice, že Rodgers byl velikým oblíbencem Mercuryho, my však víme, že Freddie měl rád Tears For Fears a Tonyho Hadleyho ze Spandau Ballet a Paul byl spíše Brianova "tlačenka"..."
"Je však dúležité, abychom začali vnímat Queen jako kapelu tohoto tisíciletí a přestali vyžadovat hlas zanzibarského rodáka a jeho poetický pódiový narcismus. Kdo nechápe, že Queen jsou dnes jiná kapela, bude mít s nimi vždycky problém."
"A byl to koneckoncú Freddie, kdo řekl, že Show Must Go On - s ním, nebo bez něj."
"Na Queen sa začalo pomalu zapomínat a zjevně to začalo vadit bývalým spoluhráčúm Freddieho, Brianu Mayovi a Rogeru Taylorovi, kteří i na vrcholu kariéry stáli spíše ve stínu zpěváka. Jejich sólové desky se moc neprodávaly a oni sami se připomínali snad jen trapnými fúziemi s jinými formacemi, z nichž nejhúř dopadla píseň We Will Rock You, ..."
"A kdo měl to štěstí a slyšel desku v předstihu, múže říct, že minulost Queen je dávno pryč a materiál sa bude blížit spíše k tomu, co dělal kdysi Paul Rodgers."
"Skalní příznivci Queen budou asi litovat zbylé členy, že nedokážou navázat na úspěšnou šansoniérskou minulost. Co se týče Rodgerse, ten zústal rozhodně sám sebou... Duch Freddieho se nad novou deskou nevznáší. ... Album je pestré, ale trochu vadí hlavička, pod níž vychází. Je však jasné, že Queen sa prodají ve světě lépe, než jakýkoli nový projekt Maye, Taylora nebo Rodgerse."

Příspěvek naposledy editován 06.09. 2008 03:14

580.larry11 06.09. 2008 08:18
kdyby se dělalo vše kvůli kritikům tak na světě nic solidního nikdy nevznikne... toho pisálka schutí nakoupu do prd...

581.Mr.Scully 06.09. 2008 08:36
579. No, ze by se zrovna na Queen zacalo zapominat... to asi ne.

To, jestli Freddie uznaval nebo neuznaval Paula Rodgerse, asi uz nikdy nezjistime. Urcite PR byl spis krevni skupina ostatnich clenu, ale na druhou stranu, kdyz mohl "popovy" Freddie chodit na Hendrixe a byt u vytrzeni, tak by me neprekvapil ani jeho pripadny obdiv k PR.

582.vv 06.09. 2008 09:58
V Košiciach vystúpi kultová kapela Electric Light Orchestra. Je to ELO? Podla mna nie, lebo tam nebude Jeff Lynne a on znamena v ELO viac ako FM v Queen, lebo JF tvoril 99% v ELO. Toto je ELO part II a nikomu to nevadi a pise sa, ze pride ELO.
Mercury sa nevrati, tak nech BR+RT nieco robia. Mam vsetky ich solovky a kupim si aj TCR nech sa to vola akokolvek. Aj v 1982 som si kupil HS a vsetci sa mi smiali, ze to nie je Queen. Aj 1986 som bol v Budapesti a hovorilo sa - to uz nie je to co byvalo. Co by ste teraz za to dali?

583.Mr.Scully 06.09. 2008 11:34
582. Za HS bych nic nedal :) Za Budapest dost. Ale zase jestli bejt v prvni rade na QPR nebo v Budapesti 1986 nekde vzadu... asi bych vahal. Znam par lidi, co byli treba v Knebworthu asi tak 200m od podia a nebyl to pro ne zrovna nejaky nezapomenutelny zazitek :)

584.bulsara 06.09. 2008 13:07
583. ... nie je to tvoj prípad, ale tá pointa sa môže zvrhnúť aj na konštatovanie: rád bych dneska ležel v bidetu v Mayově koupelně, nežli púl kilometru od podia v Mercuryho éře .... Nič v zlom, len ma to tak napadlo.

585.Mr.Scully 06.09. 2008 13:29
584. Nechci zachazet do extremu, ale pokud bych byl na koncertu nekde vzadu, tak nevim, jestli si muzu udelat carku, ze jsem to videl a byl jsem u toho. Kdyz treba porovnam Magic tour a Works tour, tak Magic se mi zda lepsi, presto mi Anglicani rikali, ze kolikrat ani nevideli podium a bylo to o nicem... a radsi vzpominaji na Works i s Rogerovymi prisernymi elektronickymi bubny a Freddieho selhavajicim hlasem.

586.Mr. Bad Guy 06.09. 2008 13:32
584: Dojděte prosím pro portýra, mám v bidetu žábu.

587.Mike1978 07.09. 2008 09:16
579: naozaj dobré bulsara, dať za príklad časák, ktory 15 rokov o queen nezavadil a teraz pocítil náhlu potrebu sa k tomuto projektu vyjadriť a mať za to, že je od nich uplne v poriadku napisať 6 stranovy sloh a vynášať "kvalifikované" súdy nad touto "pofreddiovskou" situáciou...takých "expertov" sa v tejto dobe vynorí viac to sa nebojím a ty budeš mať ešte dosť príležitostí tu okopírovať názory typu "na Queen sa začalo pomalu zapomínat, minulost Queen je davno pryč, bla bla..)" ..ale ako príklad stotožnenia dvoch nazorov to beriem..

S jednou vecou ale suhlasim "kdo nechápe, že Queen jsou dnes jiná kapela, bude mít s nimi vždycky problém"..a takých bude viac..
a ešte..silno pochybujem že autori album skutočne celý aj počuli..

588.lickerman 08.09. 2008 10:16
Právě dnes vychází nový singl Q+PR - C-lebrity.

589.Mr. Bad Guy 08.09. 2008 11:47
Huráááá.... na stromy a do děr!

590.lickerman 08.09. 2008 13:41
Tak singl uz mam doma.. Cekal jsem, ze dorazi az tak na konci tydne:)

591.Montreux 08.09. 2008 14:27
590: Přes koho jsi jej objednával?

592.lickerman 08.09. 2008 14:56
591: QOL Store... :) Meli to posilat dneska, posilali to v patek.. I tak je to ale fakt rychlost.. Pokud mi takhle prijde i CD - QOL version, bylo by to supr:)

593.Montreux 08.09. 2008 14:58
592: Právě, že ze záměru koupit Tour Edition jsem nakonec ustoupil, protože jsem nechtěl riskovat, že budu 15. září marně čekat na balíček, zatímco ostatní už budou doma žhavit hi-fi věže. A vida - ta rychlost! :-)

594.lickerman 08.09. 2008 15:05
593: Uvidíme:) Já si stejně jdu 15. ještě pro klasickou CD verzi..:)

595.M.M. 10.09. 2008 10:07
Lickerman kolko ti bolo stiahnute z uctu pri objednavke cd-QOL version? Chcem si ho objednat co najskor (dufam ze ho maju este v zasobe) a rad by som dopredu vedel presnu sumu.

596.lickerman 10.09. 2008 10:43
595: Mrknul jsem se ti - vyslo mne to presne na 477.21,-

EDIT: Sry, koukal jsem na jinou polozku;)

Příspěvek naposledy editován 10.09. 2008 14:16

597.Monika 10.09. 2008 22:30
Nebude jeste nekdo objednavat? Ze byste to vzali 2x :o)

598.Leroy Brown 10.09. 2008 22:37
597: Tak teď mě mrzí, žes neřekla o pár hodin dřív... :)

599.Mr. Bad Guy 10.09. 2008 23:12
S kým budu v pondělí ráno stepovat před vchodem bontonlandu? Pamatuju jak jsem zatáhl dvouhodinovku účetnictví, abych takhle ráno s Michalem čekal na bowl. To bylo prima ráno. Kdo jdete se mnou letos?

600.Akáda 11.09. 2008 07:08
599: Že by přicházel komunismus???? Takto jsem naposled čekal na jaře v roce 88 když dovezli nějaké zahraniční díly na závodní jízdní kola. Hrozná doba na takové věci.
stránky [1] [2] [3] [4] [5] 6 [7] [8] [9] [10]

Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Novinky: Nové CD Q+PR vyjde 15. září 2008