Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Freddie, Brian, Roger, John: Sny s Queen

Forum

--- Pouze přihlášení uživatelé můžou přispívat do diskuze ---stránky 1
Fernand0: Sny s Queen07.07. 2008 09:30
Tady bychom mohli dávat sny které se nám zdály o Queen mě se například dnes zdálo že Paul Rogers Roger a Brian prodávají na Pražském nádraží Hot Dogy...........,.

1.Mr. Bad Guy 07.07. 2008 13:55
No... pokud bude celý album ve stylu C-lebrity, pak by to možná nebylo od věci a začal bych hotdogy kupovat jenom tam ;-)

2.Leroy Brown 07.07. 2008 14:46
Někdy před pražským koncertem v roce 2005 se mi zdálo, že jsem se dostal do backstage a ulovil Brianův podpis. Roger už na mě z dálky hulákal, že mi autogram v žádném případě nedá, tak jsem za ním ani nešel. :)

3.another.world 07.07. 2008 17:47
Pár snů bylo, ale jeden si vybavuju naprosto detailně - byl jsem na koncertu v Miltonu 82. Takhle živej sen se mi snad ještě nikdy nezdál! :o)

4.Mr. Bad Guy 07.07. 2008 19:03
Abych se přiznal, tak v sedmnácti se mi zdálo, že hráli Brian s Rogerem v naší tělocvičně a každej fanda v ČB si mohl zahulákat s nima dvě písničky. Pak mi ale došlo, že to je sen. Tedy, ne že by se mi zdálo až tak nereálný vidět Queen v ČB, jako spíš vidět Rogera někdy v tělocvičně :-)

5.Ondřej Horák 07.07. 2008 19:35
Mně se jednou ználo, že jsme s Freddiem před někým prchali. A omlouvám se za ten překlep. Byť byl docela vtipný:D

Příspěvek naposledy editován 07.07. 2008 20:11

6.Mr.Scully 07.07. 2008 19:49
Takový sny (naštěstí) moc nemívám, ale pamatuju si, že jednou mi bylo fakt extrémně blbě (čtyřicítky horečky) a měl jsem děsný sny o Freddiem v Indii.

7.Fernand0 07.07. 2008 21:07
To mě zase se zdálo když jsem byl nemocný že jsem makal pro Queeny ve Wembley v roce 1986

8.ondra 07.07. 2008 21:19
Mě se zdálo, že sem se nějakým zázrakem proměnil ve Freddiho, a zrovna ve chvíli, kdy začínal koncert. Začínalo se rychlou WWRY. Text sem z většiny neznal, a stejně falešně sem odzpíval i LMEY. Roger na mě nevěřícně koukal od bicích a hulákal na mě anglicky něco ve smyslu:,, co to s tebou dneska je?´´ A pak přišla chvíle, kdy sem měl usednout k pianu, no a to byl naprostý trapas a fiasco. Když se začlo obecenstvo bouřit a nadávat, náhle sem se objevil zase někde jinde a sen o Queen skončil.

9.Akáda 08.07. 2008 00:24
Teda Queen se mi ještě nezdáli, to spíš honím rychlonohý medvědy panda po zahradě. :-)))

10.Suzie 09.07. 2008 10:18
No mě se jednou zdálo, že jsem v kůži Freddieho když umíral...Bylo to přesně takový jak se to popisuje v Bohemský rhapsodii jednoho života, a ten sen byl takovej až moc živej..

11.zblunkal 12.07. 2008 13:28
Mně se včera zdálo, že hledám Johna a nějak jsem zjistil, že žije v Budapešti. Vydal jsem se teda tam a našel jsem ho v obyčejným paneláku, ale John si nebyl vůbec podobnej. Ona celá ta rodinka byla takový malý obludárium. Ale já jsem na to byl připravenej a tak jsem se s nima seznámil. Ani nevim proč, ale Johna jsem oslovoval jeho druhým jménem Richard. Bohužel si už nepamatuju, na co jsem se ho ptal. Jenom na to, proč žije v Maďarsku.

12.Fernand0 24.07. 2008 23:00
Dneska se mi zdálo že byla soutěž o nejlepšího operního zpěváka a soutěžily tam 3 finalisté L.Pavarotti M.Cabbalé a Mr.Scully do finále se dostala M.Cabbalé a Mr.Scully bohužel nevím kdo vyhrál,protože jsem se probudil:)

13.Mr.Scully 25.07. 2008 10:39
12. Ty jsi hovado :-)))

14.lickerman 25.07. 2008 14:07
12+13: No vida.. Ze Scullyho je operni zpevak:) Treba je to tim, ze jsem ti nekoupil ten dzus.. By ses nachladil a Pavarottiho bys netrumfnul;))

Příspěvek naposledy editován 25.07. 2008 14:18

15.Ondřej Horák 25.07. 2008 20:10
12: Nejlepší na tom je, že Mr.Scully se tu nedávno chlubil svým malým hlasovým rozsahem:)

16.Petr Vohralik 25.07. 2008 20:38
15: přesně a teď je ve snu :)

17.Scandal 25.07. 2008 21:31
12: Tak to jsi uz zraly minimalne na psychiatra :-))))

18.MICHELLE TAYLOR 26.07. 2008 01:21
Mně se zase jednou zdálo,že Queeni měli koncert v Globusu,pak jsem najednou jela s Brianem a Rogerem v autě (Roger řídil) a já zkomolila jedno anglický slovíčko a Brian mi s takovou tou jeho elegancí normálně česky řekla,že jsem blbá:))))..celej den jsem měla dobrou náladu jak mě ten sen pobavil

19.Mr. Bad Guy 26.07. 2008 21:42
Nebudu zakládat nový topič. Všechno nejlepší, Rogere... a nezlob furt ty blondýny :-)

20.Fernand0 26.07. 2008 21:50
Taky se přidávám a přeji ti hodně nových hudebních nápadů,hodně zdraví a štěstí

21.Janek 26.07. 2008 22:15
Vše nej, Rogi!
mimochodem, nedávno se mi zdál sen, že Queeni (i s Freddiem a Johnem) přijeli do Brna :). Uprostřed koncíku se měla hrát moje oblíbená Las Palabras De Amor, a Brian řekl, že ho bolí ruce, jestli by to někdo neodehrál za něj. No a pak si jen pamatuju, jak jsem byl na tom podiu s něma a hrál jsem v Las Palabras na akustiku :).

22.Montreux 26.07. 2008 23:04
Všechno nejlepší, Rogere! ;-) Jsi nejlepší bubeník v celém Vesmíru!!!!!

23.MICHELLE TAYLOR 26.07. 2008 23:29
Ježiš,sorry Roggie já na tě úplně zapomněla,ale ještě pořád neni po půlnoci,takže je to ještě aktuální tak se taky přidávám a přeju všechno nejlepší k narozkám a aby Ti to přád bubnovalo tak dobře jako do teď!! :)

24.spagetka 26.07. 2008 23:43
Tak já už si vzpomněla na Rogera ráno,ale tedy veřejně vše nejlepší.
22.No,abych pravdu řekla u mě v žebříčku jsou před Rogerem,Powell a Bonham,sorry Rogeríku :o))

25.Leroy Brown 26.07. 2008 23:50
24: A hlavně Portnoy :)

26.Janek 27.07. 2008 07:24
24: Já mám Rogera nejradši z bubeníků :). Líbí se mi jeho bubnování, umí skládat pěkný písně, má výbornej hlas... prostě všestrannej muzikant.

27.Mr.Scully 27.07. 2008 10:14
Ja prat nebudu, stejne si to neprecte :) Jinak mam zebricek totozny se spagetkou...

28.MICHELLE TAYLOR 27.07. 2008 20:37
zapomínáte na Ringa,i když ten mi přijde jako slavnej bubeník jen proto že je z Beatles...a zpívat neumí,takže Roger jasně vítězí

29.Petr Vohralik 27.07. 2008 22:06
já mám Rogera z bubeníků taky nejradší, ale bude to tím že zpíva i když Collins taky, ale moc ho nemusím na solový dráze

30.Fernand0 27.07. 2008 22:49
Nevím kam to dát,protože se to do žádného topicu nehodí a nový zakládat nebudu tak to dám sem, nějáký s prominutím hnup nám zaspamovalo ve foru o deskách A Day At The Races

Příspěvek naposledy editován 27.07. 2008 23:00

31.Monika 27.07. 2008 22:54
Tak ja jsem na Rogera zapomnela, ale tak vse nej!

32.Janek 28.07. 2008 07:37
28: No, Ringo.. to je kapitola sama pro sebe. On nebyl nejlepší bubeník, nejlepší zpěvák, nebo skladatel (i když jeho Octopus's Garden řadím hodně vysoko). Jeho hlavní přínos pro Beatles (krom bubnování) spočíval v tom, že byl "pohodář", jakýsi stmelovací prvek. Pro Beatles byl určitě nepostradatelný.

33.02martina20 28.07. 2008 16:58
Mne sa tiež už pár takých snov snívalo, pamätám si také dva najživšie:
Prvý bol taký smutný, že som bola na Freddieho pohrebe a v tom sne bolo všetko, ako zomieral, ako povedal svetu že má AIDS a tak... Tuším že som sa tam rozpravala aj s jeho mamou.
A ten druhy sen bol veselší, bol o tom, že som napísala Queenom list, že by som sa s nimi chcela stretnúť. Oni mi nič neodpísali, iba nečakane prišli k nám domov. Pamätám si, že som mala veľký neporiadok v izbe. ;) Keď som sa dozvedela, že prišli, tak som sa rozbehla a celou silou vyskočila na Briana a Rogera. Brian ma držal za ruky a Roger za nohy. Prišiel aj Paul Rodgers, ale bol strašne namyslený a jediný mal bodyguardov. ;) B a R boli strašne milí a tak som sa s nimi začala rozprávať a spýtala som sa, prečo nezobrali aj Johna. A povedali mi, že John chcel ísť, ale oni ho nezobrali, lebo sa báli, že by som sa ho zľakla. A nakoniec, keď odchádzali, som si od nich nevypýtala autogramy, lebo som nechcela byť ako všetci ostatný fanušici alebo čo, ale ráno, keď som išla na druhý deň do školy, som si na bráne nasla ich podpisy. ;) ;) A ešte si pamätám, že mali veľkú bielu dodávku.

34.Ajas 10.10. 2008 16:34
Mně se zdálo, jak je pozoruju v nahrávacím studiu. Něčemu se děsně smáli a Frediie "baletil". Neže by mu to zrovna šlo. Pak jsem měla eště jeden sen, jak s naší třídou hrajou přehazku. Bohužel nevim, jestli jsme vyhráli, protože jsem se probudila, zrovna když na mně Roger pořvával ať mu koukam taky přihrát.

35.Johule 06.12. 2008 17:26
mě se asi před týdnem zdál dost šílenej sen, že jsem s freddiem v noci u nás na zahradě na kompostu. Celou noc jsme hráli a zpívali písničky a mezitím freddie mládl a mládl, až mu bylo tak pět a já se probudila. Ale stálo to za to :D

36.surrealistic 06.12. 2008 18:27
mne sa sníval peckový sen s Rogerom, že som bola na nejakom prázdnom letisku s kamoškou, on zrazu vystúpil z výťahu a spýtal sa nás, či nevieme kedy ide dalšie lietadlo. My sme boli celé šťastné, že ho vidíme, a začali sme sa s ním rozprávať. Pamätám sa, že vravel, že sheer heart attack vzniklo podľa nejakých tetovaní... a na konci ked odchadzal tak nás ešte objal a ešte aj pusu na líce dal:D taký bol zlatý:D

37.Monika 06.12. 2008 20:47
Hm, tak az taky zlaty muze byt Rogi opravdu jen ve snu :o)

38.Breakthru 06.02. 2009 15:25
Dneska se mi zdálo, že jsem byla na koncertu Q+PR a Brian se po koncertě začal podepisovat. Holka,co stála vedle mně podávala Brianovi k podpisu úplně čistej papír a jakmile to Bri uviděl vytáhl z kapsy razítko se svým jménem a místo, aby se jí vlastnoručně podepsal, tak jí to razítko otiskl na ten papír. Já se hned začala smát a Bri mi začal něco řikát nebo se na něco ptát. To si už bohužel nepamatuju, co to bylo, ale vím, že mě oslovil jménem, či-li mě poznal a pamatoval si i jak se jmenuju.

39.Meddie 30.10. 2009 08:46
Mně se jednou zdálo, že jsem byla u Rogera doma a seděli jsme všichni u takového velkého stolu co mívají na zámcích..a byli tam všechny jeho děti prostě nás tam bylo hodně...ale Roger si mě vůbec nevšímal, pořád se jen vybavoval s mou mamkou (prsatá blondýna), což mě fakt štvalo..:D a pak jsme všichni jedli guláš a Roger šel a každému do toho guláše sypal cibuli, mně samozřejmě obešel a sypal dál :D no a byl strašně přísný...asi za 5 minut odešel a Rufus, tehdy byl ještě malinký, nechtíc vylil na drahý ubrus červené víno..tak jsem ho okamžitě popadla za ruku, vzala ubrus a letěla s ním do koupelny a přitom řvala na Rufa, kde mají prací prášek :D :D Bože, sen fakt šílený

40.bauiíí 20.07. 2011 12:41
nedávno se mi zdálo, že jsme jeli s rodičema na dovolenou a ocitli jsme se v nějaké chajdě, která byla jak jsem pak zjistila nahrávací studio od Queenů. To mohlo být někdy tak v období těsně před freddieho smrtí a pořád tam kolem poletoval nějaký týpek co byl pravděpodobně Jim Beach,a pořád se nás ptal co bysme jako chtěli vidět a nakonec řekl že teda natočí s Freddiem nějaké vokály tak že se můžem koukat a já se pak procházela po chodbě kde měli jenom jedno takové úplně malinké okýnko a když jsem přes něho koukla tak venku jsem viděla takovou starou houpačku...vůbec to tam všechno vypadalo tak romanticky starobylé :D a jak jsem se na to koukala tak mi teprve došlo jaké mám štěstí že jsem s Queenama v Montreaux nebo kde to bylo, že tohle už nikdy nezažiju tak že bych si měla udělat aspon plno fotek na památku :D a hlavně jsem chtěla fotit tu houpačku ale to už jsem se probudila :D
stránky 1

Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Freddie, Brian, Roger, John: Sny s Queen