Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Freddie, Brian, Roger, John: Copak je teď s Deakym...?

Forum

--- Pouze přihlášení uživatelé můžou přispívat do diskuze ---stránky 1
Julie: Copak je teď s Deakym...?06.03. 2004 12:06
Copak je teď s Deakym?
To se doopravdy od smrti Freddieho úplně separoval? Zajímalo by mě, zda byl alespoň na muzikálu WWRY, protože od koncertu na vzpomínku Freddieho jsem o něm našla jen střípky jako třeba jeho eskapády s nejmenovanou prostitutkou&, a co vůbec jeho děti? Žije s nimi? (Mám na mysli samozřejmě ty mladší)

1.Mr.Scully 06.03. 2004 13:13
Naposledy byl viden na afterparty po premiere muzikalu We Will Rock You. Uprimne receno, vypadal o dost starsi, nez ve skutecnosti je. Nemel jsem z neho dobry pocit. Snad je zdravotne v pohode.

2.roberto2 06.03. 2004 18:07
Pokud vim tak John zil po smrti Freddieho v Brazilii.Ted by uz mel byt zase v Anglii.Taky byla afera kolem Johna jak si uziva nekde v klubu se stripterkou-tusim tak rok zpatky.

3.Mr.Scully 07.03. 2004 17:55
Ta afera se stripterkou je mnohem starsi. V Brazilii skutecne mel dum, ale zil tam velmi kratce, jestli vubec. Spis se zdrzoval ve Francii a ted zije zpatky v Londyne.

4.Mr. Bad Guy 07.03. 2004 23:43
Hele, Scully, vzhledem k tomu, že jsi z nás u zdroje vždycky nejdřív a informace se hrnou dřív okolo Tebe, nevíš jak to vypadá s vydáváním BBC sessions? A vyšlo už něco? Byť pirátsky - jako například Rhapsody in red. (At the Beeb nepočítám)

5.Mr.Scully 08.03. 2004 07:35
BBC sessions podle me urcite vydane budou (proc jinak by je Queen kupovali - shaneli je na ruznych mistech), ale pravdepodobne jako soucast Anthology box setu, ktery vyjde nejaky "hluchy" rok, kdy nebude startovat muzikal v zadne zemi :-) I kdyz Beach vloni sliboval, ze na Vanoce 2004 prvni box vyjde, ale ted uz tomu moc neverim. Vse je pry pripraveno, ale ceka se na "OK" od Queen Productions, jde vyhradne o taktiku, kdy produkt vyhnout na trh.

6.Mirek R. 08.03. 2004 07:53
ad 1) Posledni Johnovo foto jsem videl s tou stripterkou, mas Scully nejakou Johnovu fotku z toho afterparty?

7.MaDi 08.03. 2004 10:17
ad BBC sessions. Mohu se zeptat, co to přesně je? Jak jsem pochopil, tak se jedná o nahrávky zřejmě určené pro BBC? Jedná se o jiné aranže? Jsou to tedy jinak zahrané/zaranžované skladby? Nebo jde o takové "obrovské změny" oproti na desce vydaného vzoru typu na závěr skladby přidané hřmění (vím, že se nejedná o BBC verzi, ale takto nějak se liší nějaká skladba na singlu oproti LP, jak je zde někde popsáno)? Takže kdyby to bylo tak, pak by se asi jednalo pouze o sběratelský materiál? Nebo jde o něco víc?

8.LG 08.03. 2004 10:34

9.Mr.Scully 08.03. 2004 12:14
Mirku - z afterparty mam nejakou private footage, ktera mj. chvili ukazuje i dost zestarleho Johna, jak je po ni zadan fanousky o autogram a vypada tak nejak nestastne. Afera se stripterkou je podle me starsi, nez si lide mysli, ale datum z hlavy nevim. Ale uz to rozhodne par let bude, videl bych to na konec 90. let.

10.Willl 08.03. 2004 13:02
Stejně je zajímavé, že John ač o pět let mladší než Freddie vypadal vždy nejstarší z kapely. Na mne dělal (nevím proč) dojem, jako by nikdy zcela do kapely nezapadl. A nebylo to jistě tím, že přistoupil jako poslední. Takový hodně usedlý, spořádaný taťka, který se málokdy usměje a moc toho nenamluví. Asi také dost složitá povaha.
Jaké měl asi vztahy s ostatními členy kapely? Domnívám se, že Freddieho dost uznával. Vlastně si tuto otázku (z pohledu Johna) kladu poprvé.

11.MaDi 08.03. 2004 13:35
Upřímně řečeno, mně byl John Deacon vždy velmi sympatický. Kouzelně poskakoval s basou na podiu. Na druhou stranu, když jsem viděl poprvé v kině koncert z Budapešti, tak ten prostřih jak tam mluví s tou malou holkou jsem vždycky dával jako příklad velmi výrazné arogance. S tou cigaretkou, s tím "Hmm!?" To je prostě úžasné, ba přímo fascinující! A i když jsem ten koncert viděl minulý rok po velmi dlouhé době, působilo to na mne pořád stejně. Docela mne překvapuje, že měl (má) asi tak kladný vztah k dětem (svým), když už jich má tolik.
Děkuji LG za vysvětlení.

12.Michal 08.03. 2004 14:44
To Will, To MaDi: to je uzasne- mam naprosto stejne pocity!

13.Mirek R. 08.03. 2004 20:13
To MaDi: Některé BBC verze jsou lepší než vydané oficiální verze. Fast We Will Rock You nebo Spread Your Wings jsou prostě úžasné !
A k tomu Johnovi a holčičce: Já když v kině poprvé viděl tuto scénu, rval jsem si vlasy, neboť jsem na tom stejném místě s kamarády obcházel hotel a koukal zda z některého okna nekoukají Queeni.

14.Arnie 08.03. 2004 20:26
Když jsem začínal na basu, jako první jsem se naučil začátek Under Pressure a Another One Bites The Dust. John je mně nejsympatyčtější z celé skupiny. A s tou holčičkou: vyděl jsem to hodněkrát a nevím co k tomu mám říct. Připadá mně, že John má trochu víc rád děti:-)

15.Mr. Bad Guy 08.03. 2004 20:53
Už aby byla vydaná session no. 4. Nemůžu se jí dočkat. A taky by mě zajímalo, jestli někdo nemáte odkaz na článek v muzikusu, kde Bri prozrazuje jakou používá aparaturu a přesný nastavení efektů?

16.Julie 02.06. 2004 14:31
Jojo, to v tom Maďarsku bylo fakt úlisný. Moje máma na to: "já si vždycky myslela, že ten divnej tam byl Freddie a on to byl tenhle úchyl v trenclích". Ale John je bezkonkurečně obrovsky sympatickej - ale taky jak komu, to je fakt. Ke Queenům ale moc zapadnout nemohl, poněvadž byl Freddiemu hrozně moc vzdálen. Ale stejně: Another one bites the dust je jedna z nejlepších. Hodně se na basáky zapomíná, ale bez nich by to prostě nešlo. Pokud má písnička dobrou basu, tak zaujme. A John toho uměl docela využít, měl super nápady. No prostě jednoduše: my tě miluje, Johne! :-)
stránky 1

Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Freddie, Brian, Roger, John: Copak je teď s Deakym...?