Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Galerie: Hňup v saku?

Forum

--- Pouze přihlášení uživatelé můžou přispívat do diskuze ---stránky [1] [2] 3
vasekufr: Hňup v saku?30.04. 2007 11:51
Hňup v saku?Raději "Bez komentáře"

Příspěvek naposledy editován 04.06. 2007 10:18

201.mila 31.05. 2009 02:01
199 Ano, akorat obrazy byly dva (angl.fotograf a malir konce 19.stol Henry Scott Tuke)..Pokud se nemylim Freddie je kupuje pri sve posledni navsteve Christie's nekdy v zari (ve chvili kdy zacina ztracet zrak); podarilo se mu je vydrazit na vic nez nabizel Elton.. Elton dostava k vanocum darek od sveho zesnuleho pritele s listkem na kterem je "Doufam ze se ti budou obrazy libit, Sharone. Chtel jsem ti poprat velmi krasne vanoce. Dekuji ti, zes byl mym pritelem. Melina"

202.SomebodyToLove 31.05. 2009 02:06
Smazal SomebodyToLove

203.SomebodyToLove 31.05. 2009 02:09
199. Pro Moniku - dej si na webu Briana historii 23 sept 2007

ELTON ON FREDDIE AND FINE ART (ME, MYSELF AND I)

204.mila 31.05. 2009 02:55
203 Diky taky jsem si to precetla, mela jsem zpravy z jineho zdroje....ale v podstate je to podobne..

205.Monika 31.05. 2009 13:35
Diky, holky. Tohle mne uplne uniklo ... Elton musel mit fakt sok ... Mne by se prinejmensim srulovaly nehty na nohach z tohoto darku ze zahrobi ...

206.Scandal 01.04. 2015 19:31
Tak se priznejte :-) Kdo ma sako ? :-) No, myslim, ze z KL asi nikdo.
V minulych letech jsem se marne pokousel kontaktovat Nesvadbu, ať da rozhovor ohledne Fredova saka, pripadne
se zucastni kazdorocni Vzpominky FCQ Tornado v Praze. Nikdy zadna odpoved. Ted bude Nesvadba v Ostrave, tak
jsem ve spolupraci s Hanickou Langrovou, nabidl Nesvadbovi moznost udelat kratky rozhovor pro Liberecky
denik. Napsal jsem rovnou, ze by padaly i otazky ohledne Freddieho saka, a ze by bylo idealni, pokud by sako,
kvuli foceni, prinesl s sebou.
Odpovedela mi jeho asistentka, ze neni problem rozhovor poskytnout, ale ze sako NEMA U SEBE. Na to jsem ji
napsal, ze clanek bude postaveny na Nesvadbovi a jeho vztahu ke Queen, na to jestli se byl podivat nedavno
na jejich koncert v Praze, jake ma nejoblibenejsi desky kapely, atd....V pripade, ze sako MOMENTALNE
nemuze prinest, zda by slo udelat rozhovor v kvetnu, kdy bude v Mlade Boleslavi, kde by s nim udelala
interview primo Hanicka osobne. Kazdopadne, ze sako je pro setkani - uz kvuli foceni - velmi dulezite.
Odpoved asistentky: Nesvadba si to rozmyslel, clanek by se mel tykat predevsim jeho prace. Jeste jsem se i
primo ptal, jestli sako stale vlastni, ale na to uz nebyla zadna reakce.
Takze zaverem - Nesvadba sako uz na 99,9% nema a pokud to neprodal nejakemu znamemu sberateli, tak to
vypada, ze je sako nadobro v pr....
Ted si po par letech myslim, ze sako si bud mel sam nechat a nebo ho strelit idealne do prazskeho Hard
Rock Cafe. To by byly asi nejlepsi varianty. Ale jak uz se tady psalo, je to
ciste jeho vec, akorat Queen fans worldwide nejspis prisli o jednu z nejcennejsich dochovanych memorabilii.
Prepiste nadpis na "Hnup bez saka".

Příspěvek naposledy editován 01.04. 2015 19:55

207.Ptr 01.04. 2015 19:50
Popravdě, divíte se, že vás poslal do háje, když z tohohle přístupu, jakej popisujete, to vypadá, že
Fredovo sako pro vás bylo důležitější než on sám? :D

208.Scandal 01.04. 2015 19:58
207: Tak to neni, vypsal jsem mu v emailu i otazky, ktere by byly mireny i smerem k jeho praci - bylo to asi
tak pul na pul /Queen - prace/. Na coz v prvnim emailu ta asistentka pristoupila, ale totalne obratila, kdyz
jsem trval na prineseni saka.
Mohl rovnou napsat, ze sako uz nema a ne kolem toho takhle klickovat....

209.Scandal 02.04. 2015 00:01
Jeste mi prisel dalsi email od asistentky a fakt cumim.....

Pise, ze :" Prosím, jen pro vysvětlení, pan Nesvadba se nikdy v saku F. Mercuryho nefotografoval.

Fotografie u zmíněného článku Blesku, je fotomontáží.

Děkuji za pochopení"

Tak to je mazec, mel to sako vubec nekdy, videl ho v nem nekdy nekdo ???????:-D

210.Mr.Scully 02.04. 2015 14:54
Mně to teda jako fotomontáž nepřijde...

Ani by mě nelákalo s někým takovým vyjednávat, mně přijde jako takovej trumbera.

211.Scandal 02.04. 2015 16:32
Jak jsem se dival, ta asistentka je od r. 2008 jeho manzelkou.
Sako prodal evidentne uz davno, pokud ho opravdu fyzicky nekdy vlastnil (vubec bych se nedivil, kdyby mu ho
kdysi teticka jen prislibila, z cehoz on udelal velke "halo", ale nakonec si ho ponechala, tomu by
nasvedcovaly i slova asistentky, ze sako NEMA U SEBE).
Fotomontaz by me ani ve snu nenapadla (pouzival Freddie na poslednim turne nekdy v kombinaci toho bileho
saka a bilych kalhot tmavy opasek? ).

212.Break Free 02.04. 2015 21:40
A nebude něco vědět Václav Upír Krejčí?Prý o Ireně Sedlecké napsal knihu a půl roku u ní bydlel.

213.Scandal 03.04. 2015 12:51
212: On tu knizku o ni nakonec nenapsal, ikdyz to ona chtela. Sam o soucasnem osudu saka nic nevi.
Jinak ta asistentka, co se tyka komunikace, tak ochotna, korektni, rychla....ovsem pokud se tyka dotazu na
sako /zda je jeste v majetku Nesvadby nebo prodano -zahranicni ci cesky kupec/ tak zadna reakce. Uz jim
nepisu, nema to smysl a Nesvadba to sako nema, tim jsem si jisty.... nikdy se
v nem nefotil, na dotazy o saku nereaguje. Sako asi mel, ale nejspis ho uz nema (prodal?). Prave ten Upir
Krejci, ktery pri svem pobytu v Londyne bydlel u pani Sedlecke si vybavuje tohle: "...byl jsem u toho, kdyz
ty veci privezla...vse co k nemu patrilo, videokazety, fotky, filmy ale i mikrofony s polostojanem a hlavne
hromadu obleceni...byl u toho i Michal (Nesvadba) a rekl, jestli si muze vzit tu vesticku a ona mu ji dala,
taky me napadlo si neco vzit, ale nemel jsem silu...pripadlo mi to trapne...ale Michal ji opravdu dostal".

Příspěvek naposledy editován 03.04. 2015 13:37

214.Scandal 03.04. 2015 13:01
Jinak nema cenu se ptat ani Ireny Sedlecke, je na tom pry dost spatne zdravotne.

215.Scandal 03.04. 2015 15:47
Fotografka Michaela Rihova mi potvrdila, ze v tom roku kdy vznikl ten clanek s Nesvadbou, ho fotografovala
jen bez saka. Takze potvrzeni fotomontaze.
Jeste neco - bavil jsem se o tom ted s kamosem, ktereho napadl mozny duvod Nesvadbova mlceni ohledne saka.
Je to takova spiklenecka teorie, ale celkem zajimava a ne nemozna. Je jasne, ze Irena Sedlecka dostala pro
svoji praci hromadu veci, ktere potrebovala jako predlohu pro sve sochani Freddieho. Jak potvrdil i Upir Krejci
byla to hromada obleceni - pro sochu bylo treba mit tenisky, triko, sako, kalhoty a opasek plus prislusenstvi
jako je polostojan s mikrofonem. Myslite, ze tohle vsechno by Queen Productions socharce jen tak nechali?
Co kdyz to po nejake dobe, jak uz byla socha hotova, po ni chteli zpet....ji samozrejme uz chybelo sacko,
ktere mel doma Nesvadba. Ten si byl asi vedom mensiho problemu (sako se mu rozhodne vracet nechtelo), proto
se NIKDY se sakem nevyfotil a jediny clanek a rozhovor zamereny na toto tema poskytl tehdy tomu bulvaru, od
te doby si daval a dava bacha. Sako neukazuje ani se o nem verejne nezminuje. Pokud by to bylo jak pisu, mel
by k tomu dobry duvod... Kazdopadne by mel sako asi verejne neprodejne, pokud je to stale majetek QP.

216.Break Free 05.04. 2015 10:23
Asi to tak bude,Nesvatba je známý tím,že hraje i pro nemocné děti za peníze,tak mu sako může přijíd v horších časech,kdy už bude starý a nudný jako dobrá investice.Je to lump.

217.Scandal 05.04. 2015 18:39
Je pravda, ze kdyby to bylo vsechno "kristalove ciste" a sako mel doma nebo ho uz prodal, tak by stacilo jen
rict "hele, sacko je ve skrini, neukazuju ho, sorry...nebo...sacko jsem uz bohuzel prodal, sorry". A ma klid.
Nemluve o tom, ze kdyby sako jen na urcitou dobu zapujcil do Hard Rock Cafe na vystaveni, tak mu to sako jeste
neco vydela a potesi queen fanousky.
Aktualne ale na prime otazky ohledne saka neodpovida (dotazy, zda ma sako stale ve svem vlastnictvi nebo zda
je jiz u jineho majitele), max. jen ze sako nema u sebe, natoz aby sako nekdy nekomu ukazal.
Nejak to smrdi. Fakt se mi zda, ze to sako po teticce chteli vratit a on ted dela mrtveho brouka ...bud ho uz
dobre prodal a nebo si zjistil, ze je to poklad 1.kategorie, jehoz luxusni cena casem jeste poroste.

Příspěvek naposledy editován 05.04. 2015 18:44

218.Scandal 15.04. 2015 22:13
Na muj dotaz, zda musela pani Sedlecka vse po skonceni prace vratit, odpovedel Upir Krejci, ze musela a
taky vse vratila /naprosta vetsina zapujcenych veci patrila Mary/. Teda krome saka :-) Takze to fakt vypada, ze se s "darkem"
pro Nesvadbu ponekud unahlila a on ho proto verejne nijak nepropaguje. Ale zda ma sako porad ve skrini nebo ho uz
zpenezil, vi v soucasnosti asi jen on sam.

219.Break Free 16.04. 2015 08:29
Nedávno byl Nesvadba jako host u Pokondrů na F1,škoda,že nevěděli o tom saku,jsou fanoušci Queen a určitě by je to taky zajímalo.No,ale to už věci nepomůže.

Příspěvek naposledy editován 16.04. 2015 08:30

220.vasekufr 17.04. 2015 23:19
Ten novinový článek s Nesvadbou v saku, co jsem sem před léty vložil, vyšel v tehdejším bulvárním deníku Super, který později zkrachoval. Dle tohoto článku zpravy.idnes.cz vycházel v letech 2001 až 2002. Takže ta fotka je z těchto let, čili stará třeba 14 let. Tenkrát podle mě Nesvatba nevěděl, co vlastně doma má a ještě se s tím chlubil, rozhodně žádná fotomontáž.

Příspěvek naposledy editován 17.04. 2015 23:35

221.Scandal 18.04. 2015 02:10
220: Taky se mi ta fotomontaz nezda, byla by az moc dokonala...navic, kdo by se s tim z redaktoru bulvaru tehdy
tak piplal... Ale on tvrdi, ze se v saku nikdy nefotil, navic ta fotografka z clanku si je taky jista, ze
na rozhovor prisel tehdy bez saka. Co by Nesvadba lhanim o fotomontazi ziskal, kdyz je to, ze ma sako, "verejnym"
tajemstvim?

222.vasekufr 18.04. 2015 21:53
221: Navíc ten článek ani nebyl na hlavní straně, byl to tuctový článek jakých je v novinách milion. Kdo by sakra dělal fotomontáž béčkového varietního umělce jako je Nesvatba, ještě ty keci pod fotografií: "Docela mi jde, Freddie byl hrozně štíhlej. Je šité tak, aby to vypadalo, že měl velkou hruď, libuje si Michal Nesvatba."
Holt si tenkrát liboval v tom chlubení a dneska toho možná lituje. Ono jestli se to rozkřiklo do světa, možná třeba poznal, čeho všeho jsou někteří fanatičtí fanoušci schopni a dostal strach. Proto třeba dneska mlží.

223.Scandal 09.04. 2016 23:06
Nesvadbovo final countdown: www.julienslive.com Kdyz jsem si pred rokem dopisoval s Upirem Krejcim a zminil jsem se mu o cene za prodane zlute sacko, tak jen nevericne kroutil hlavou. Mam z toho pocit, ze se urcite sveril Nesvadbovi a ten se evidentne rozhoupal k prodeji /samozrejme pres teticku, ktere sako oficialne patri/. Jen doufam, ze aukci vyhraje Hard Rock Cafe, jinak se po sacku slehne zem v nejake soukrome sbirce...

Příspěvek naposledy editován 09.04. 2016 23:33

224.Scandal 11.04. 2016 00:49
Protoze u te aukce neni zadny doprovodny dopis o orig. puvodu saka ani certifikat pravosti /napr. od Queen prod./ kontaktoval jsem teda Julien´s Auction, hlavne me zajimalo, kdo sacko prodava, jestli Nesvadba nebo teticka nebo nekdo jiny. Odpoved je jasna - sacko bylo do aukce zaslane rodinou pani Sedlecke, takze potvzeni Nesvadby jako prodejce. The jacket was gifted to Irena Sedlecka by Queen’s management and was consigned by the family of Sedlecka. It is not accompanied by a LOA but the auction tag, receipt and documentation of the jacket will serve as a COA of sorts for the buyer.

Příspěvek naposledy editován 11.04. 2016 00:50

225.Scandal 25.05. 2016 02:36
Hňup v saku?Takze bile sacko v americke aukci vydrazeno za necele 2 miliony kc ($81,250) :-o www.juliensauctions.com FUCK OFF !!! Neni pochyb o tom, ze u Nesvadby doma jiz tecou potoky Moët & Chandon, protoze tento "hnup v saku" se nakonec ukazal jako dobry obchodnik a pred lety odolal mym (10 tis.kc) a Scullyho (100 tis.kc) lukrativnim nabidkam :-) Takze jeden z nejvetsich sberatelskych pokladu (prodalo se nekdy neco od queenu v aukci draz?) ma v CR definitivne Game Over :-( ...ale zase tady mame porad Phoebeho, ten je prece taky dobra memorabilia :-)

226.Mr.Scully 26.05. 2016 11:16
No takhle, sto litrů jsem do toho chtěl dát jako investici, že bych to pak za několikanásobně víc prodal :-D Ale jo, čekal jsem menší cenu. Nějakých 20 tisíc liber třeba. Tohle je nakonec trojnásobek.
stránky [1] [2] 3

Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Galerie: Hňup v saku?