Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - The Game: Crazy Little Think Called Love

Forum

--- Pouze přihlášení uživatelé můžou přispívat do diskuze ---stránky 1
Titan_66: Crazy Little Think Called Love03.01. 2004 02:33
Freddie ji složil ve vaně a text nadrápal uprostřed noci, je to jeho dílo. Je to sice na způsob Elvise, ale je to Freddieho dítě. Je z roku 1979 a pokud se nemýlím tak Elvis umřel 1978 nebo tak nějak. Ptám se teda, zpíval tuhle písničku někdy Elvis ? Každej z návštěv co k nám přijdou kecaj ty blbosti že jo :) Já jim furt řikam ze to složil Fred a že Elvis to nikdy nezpíval. Doufám, že mám pravdu, prosim abyste mi ji potvrdili nebo vyvrátili abych to pak ukázal jako důkaz. :o)))))

1.Michal 03.01. 2004 10:53
je to blbost- tahle sice pisnicka hodne zni jako od Elvise (je trochu na zpusob Rock´n´Rollolu) i v nekterych pasazich tam Freddie zpiva takovim tim Rock´n´Rollolovim prizvukem a mozna se podoba nejake pisnicce od Elvise, ale 100% ji Elvis nikdy nezpival... To spis ji ta navsteva zna (protoze ona se tusim vyhoupla hodne vysoko na zebricku, ze? Nejak jako singl snad prvni, ale nevim jiste), ale nevi kdo ji napsal, takze z logickeho usudku rekne Elvis ;o) To je muj nazor :o)))

2.Mr. Bad Guy 03.01. 2004 12:29
Viděl jsem nějakej výstup, kde první půlku zpíval Peter Paul a druhou dvojník Elvise. Možná si to spletli s tímhle výstupem, ale každý vemeno z jelena který ví kolik je 2x2 si zjistí, že autorem je opravdu velký král - Freddie.

3.Willl 04.01. 2004 09:42
To:Titan_66: Návštěvy co k Tobě chodí, mají hrubé neznalosti. Freddie tuto písničku složil skutečně ve vaně. Dokonce je známo, že přišel do studia (myslím v Mnichově) a producentovi říkal, že hrozně spěchá, ať mu s tím pomůže to rychle dodělat než přijde Brian a začne tam cpát "ty svý hrozný sóla". Návštěvě k potvrzení Freddieho autorství předhoď stylově hodně podobnou "Man On The Prowl" z alba The Works. Rukopis na obou skladbách je víc než jasný. Freddie byl prostě hudební génius. Dokázal napsat tak složitou skladbu jako je Bohemian Rhapsodie a na druhé straně jednoduchou a oddechovou písničku CLTCL. Prostě se u toho bavil a cítil se zrovna skvěle.

4.Michal 04.01. 2004 10:51
jj- to jsem cetl v jedne knizce- jak popisujes to s Brianem- musel jsem se smat ;o)
Dokazal slozit cokoliv a vse v takove kvalite...

5.Titan_66 04.01. 2004 13:11
Ty návštěvy jsou rodičů, ale s klidnym pocitem jsem se s matkou vsadil o kredit na mobil :)
Prej dokonce přinesou písničku, kde to Elvis zpívá. Mimochodem ten Elvis nebyl žádný takový eso, hodně písniček mu složil někdo jinej. Uznávám jenom ty co si to složej všechno sami. (Fred, Peter atd.)

6.Michal 04.01. 2004 14:37
jj Titane, souhlas- me je Elvis strasne nesympatickej uz jen tim, ze sedel doma v USA na zadku a na nejaky koncertovani a na fanousky v Evrope se vysr... Mel ses vsadit o kredit na cely rok :o))))

7.Mr. Bad Guy 04.01. 2004 16:24
Někde jsem četl že když FM něco napadlo takhle v noci, přitáhl si k posteli keyboard... Taky míváte při tvůrčích nocích u postele propisku, několik autorskejch sešitů a kytaru?

8.Mr. Bad Guy 04.01. 2004 16:29
Jinak mám pocit, že s králem rocku je to jako s vírou. Anglie a celá Evropa věří v Johna, Freddieho a Jimmiho, zatímco Přitroublí amíci tvrdě prosazujou svýho Elvise, kterého my tady ani pomalu nepokládáme za umělce. A proto ať žije Evropa. S kulturou si myslím že jsou US daleko za náma.

9.Titan_66 04.01. 2004 20:06
Kdo jste viděl aspoň část silvestru, no teda mně se chtělo blejt ! to jsou umělci :) ROllincova takovy trapny zasrany vtipy, umelec prijde a otevira klapacku, nekdo se tam snazi na saxofon ze hraje atd. no to ta hudba dnesni v CR teda dopracovala :(
no Presley to začal, s tou svižnou muzikou, tak proto jsou z něj tak vypleskaný, ale jednou tu bylo doma cd a koukal jsem že z 30 pisnicek jich slozil jenom 3 !!! Takze ve svy dobe Beatles byli lepsi protoze si to skladali vsechno sami. Dneska Vondrackova, GOtt jsou zpivajici zombie, nechapu co tady jeste delaj, proste je zerou ty babky pri duchodu, a nejhorsi na tom je, ze dneska se ukazou jen ty komercni "sracky" a ty co maj skutecnej talent jsou min videt (az na vyjimky) no proste je mi na bliti na tu dnesni hudbu. Krome par vyjimek.
Kazdopadne na toho Elvise uz cekam a jsem zvedavej jak to bude s tou pisnickou :o) hehe jak jsou si s tim jisty ! no to bude sranda.

10.Titan_66 04.01. 2004 20:10
Právě proto objevuju co nejvíc skupin z 60-90. let co to jde, když to dneska stojí za...
Pár skupin a jeden solista jsou super dneska ale to je jen malinkatej zdravej kousicek z toho dnesniho jedu.

11.Mr. Bad Guy 04.01. 2004 23:03
Nebejt těch co si nic nesloží sami bych si asi jako profitextař neškrtl. Jinak s dobrou hudbou počkej, pracuje se na tom. Jen co najdu v Praze a okolí pár dalších lidí co chtěj vrátit svět do stylu 70. let.

12.Titan_66 04.01. 2004 23:20
no ja bych ho vratil a hned, praha jsem :)

13.Willl 05.01. 2004 08:03
To Titan_66: Mám soukromý dotaz - kolik je rodičům let? Chci jenom porovnat kolik jim bylo, když tady v ČR valila mezi lidem například The Game nebo Jazz. Nemusíš ale odpovídat.

14.Titan_66 05.01. 2004 14:38
41 oboum, ale táta to ví, že to tak je jak jsem říkal. Máma však je zblblá a jejich návštěvy jsou taky zblblý :o)

15.Titan_66 05.01. 2004 14:39
Táta Queenama prošel, takže ten to ví taky.

16.Willl 05.01. 2004 15:49
TO: Titan _66: Vidíš, to je skvělý, máš půl rodiny na své straně. Táta je borec, určitě prošel Zeppelinama, Pink Floydama a The Who a Yes a Beatles a Stounama. Mámu nech, ona za nic nemůže. Za všechno může Fred, když vystřihl takovou zcela odlišnou písničku jejich stylu a ještě to tak krásně Elvisovsky nazpíval. Mamča neodolala pokušení věřit tomu, že je to božský Elvis a ne nějaký Fred z Queenů. Zkus se jí někdy zeptat co poslouchala na konci 70. let (Abba, Bonney M, Smokie?)a budeš mít jasno a dále se nebudeš dohadovat.

17.Titan_66 06.01. 2004 16:55
Jo ještě na máminy straně je babička, která jinak fredův hlas zbožňuje :o)
jinak ty skupiny jsi celkem trefil, u táty ještě Genesis, Yes, u mámy Beatles. Ale fakt si to vychutnám až zjistí, jaká je skutečnost hehe :o)

18.Titan_66 06.01. 2004 16:56
akorát by to chtělo nějakej důkaz, ale nevim kde ho vzít když jí nestačí knížka o fredym kde je jeho autorství napsáno. Počkám až mi daj poslechnout písničku, kterou má Elvis údajně zpívat :o)

19.Ken 14.01. 2004 12:08
No jo,to je klasika.Přesně to mě taky vytáčí.Ten kdo nemá Queeny a Freda rád a neuzná že byli vyjímeční,snaží se furt přirovnávat... Zazní nějakej skvost-třeba You Take My Breath Away-a už slyším:tenhle doják mi něco strašně připomíná,a nebo takoví ty omezenci,kteří fantastickou tvorbu Queen redukují jen na We Are The Champions a The Show Must Go On... a ostatní je snad průměr ? To taky nesnáším.Někdo prostě tu magii neslyší,ani se nedivím když jsou dnes oblíbení i různí žabaři,kteří zpívaj hůř než já mlčím...

20.LG 14.01. 2004 12:18
Me uz je to celkem jedno. Presvedcovaci obdobi mam uz zasebou.
Hudba Queen dela dobre me, a at si posloucha kdo chce co chce.

Se zarytym nazorem ze CLTCL napsal Elvis sem se setkal take.

21.Mr. Bad Guy 14.01. 2004 17:08
Já akorát musel obhájit před známou, že Freddie napsal Man on the prowl. Ta jí přišla na FM moc Elvisovská....

22.Titan_66 17.01. 2004 17:48
jo to je další co "údajně" zní jako Elvis. Když jsou ty lidi zblblý, tak je to k smíchu :o)

23.Soňa 05.10. 2004 12:36
Ale stejně je úžasný, že měl Freddie tolik různých barev hlasu!

24.Michal 05.10. 2004 15:26
Mno, barvu mel jen jednu :o) Barva je to, ze treba i kdyz dela falseto, tak tam slysis jeho hlas- proste kdyz bys nikdy neslysela falseto v podani Freddieho a pak to nekde hrali, tak bys poznala, ze je to on- podle barvy :o) Stejne tak jako poznas, ze se jedna o housle, i kdyz hrajou A nebo F :o)) Freddie mel velky talent a dar, delat si s hlasem co chtel + nadherna barva samozrejme... aaach

25.Soňa 19.10. 2004 12:03
Michal:no jo...ale chápeš. Ty vejšky...ach!
Ty hloubky..ach
To všechno..ach!

26.Michal 19.10. 2004 17:00
jasne ze chapu ;)

27.GRAZYFREE 23.06. 2005 18:53
Elvisova písnička to fakt není.

28.Sharque 17.11. 2006 17:04
ThinG

29.ondra 11.12. 2007 18:00
Každej řekne, že je od Elvise stejně jako Man on the prowl. už jsem si na to zvyknul

30.simaaa 11.12. 2007 18:43
ale my mame dukazy ze nejsou :)
stránky 1

Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - The Game: Crazy Little Think Called Love