Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - A Kind Of Magic: queen

Forum

--- Pouze přihlášení uživatelé můžou přispívat do diskuze ---stránky 1
michaela: queen03.01. 2007 13:48
Hoci mam len jedenast rokov (o chvilu dvanast) skupina queen ma velmi zaujala . velmi rada pocuvam jej albumy a mam ich stiahnute do mp3-ky .odporucam pozerat STV 1 -byvaju tam koncerty a dokumenty onich. je mi luto ze sa tato skupina rozpadla a ze frady umrel na AIDS. je ho skoda.

1.neeuQ 03.01. 2007 14:29
Ahoy,Michaelo.Je od tebe pěkné že máš Queen ráda a že se s tím chceš nám svěřit,možná by jsi pro příště nemusela zakládat nový příspěvek a zapojit se do nějakého už tzv. ,,probíhajícího“ , pozorně si přečíst názvy příspěvků a najít odpovídající téma.Totiž do Fóra o deskách (A Kind Of Magic ) se tvůj příspěvek nehodí ani trošku.
Jinak je bezva že se přidávají stále mladší nadšenci pro skupinu Queen :-)

2.Breakthru 03.01. 2007 16:23
Jen tak dál, Michaelo.:-) Snad ti to vydrží...
Vítáme tě ve foru.:-)

3.Janek 03.01. 2007 18:23
Taky vítám :-)

4.liska09 03.01. 2007 18:31
jasne Miška, máš výborný hudobný vkus =) a vítam Ťa (to tu už asi nebudem najmladšia, však ?? :o)

5.Mr. Bad Guy 04.01. 2007 02:16
jojo... vítej :-)

6.Leroy Brown 04.01. 2007 17:07
Taky Tě vítám :)

7.tonda 05.01. 2007 00:42
a mňa ste tak nevítali =(((( bééééééé

8.Mr.Scully 05.01. 2007 01:01
Kdybys byl mladsi a napsal svuj prvni prispevek takhle ukazkove do uplne blby sekce, tak bys treba taky dostal takovyhle privitani :-)

Ale spis by te vsichni zjebali.

9.Eric 05.01. 2007 22:15
Mě je 13 a docela mi je smutno s toho, že když se skoro uplně všech lidí z mí generace (teda aspoň z mí třídy) zeptáte jestli znají takový legendy Led Zeppelin, Genesis, Deep Purple, Rolling Stones atd...tak na mě čumí jak blbí. Jeden můj kámoš je to uplněj magor no prostě von poslouchá hip hop 50 cent,Eminem a podobný blitky...a jeden den za mnou přišel že poslouchá Slipknot. A od tý doby nic víc než Slipknot není zná od nich asi tak 3-5 písniček a pořád s tim tam na mě machruje. Včera už mi došla trpělivost a prostě jsem ho slovně sjel. Já mu řikám "ty vole ty znáš asi tak 2 metalový kapely a pořád s tim tady machruješ, tak co třeba znáš Slayer? Sepulturu? a co třeba Manowar?" a ten tam stál jak tuhej. Já jsem na tyhle lidi alergickej oni neposlouchaj to co se jim líbí, ale to co je v modě (tim zrovna nemyslim ty Slipknoty) no prostě kdyby teď byly v modě Beatles tak všichni poslouchaj Beatles. Takovýhle lidi mě dokážou hodně hodně naštvat. Ještě jeden kámoš mě naštval když přišel do školy s odznakem Kiss na triku a zase tam s tim na mě začal machrovat přitom beze mě by je ani neznal a natož nějakou písničku. Na takovýhle typy jsem fakt alergickej. Jedna holka ze třídy, která poslouchá samozřejmě takovou kvalitu jako Gipsyho atd...přišla jednou do školy z trikem Rolling Stones a ani o tom nevěděla. Měla tam ten jejich znak vypláznutej jazyk no a já se jí ptám ty posloucháš RS? a ona že ne a já jí řikám tak proč máš jejich tričko? a prej aha. Ale takovejhle typů tam mám spousty a zdaleka jsem všechno neřek

10.Monika 06.01. 2007 00:32
9: Klid, tim se vubec nevzrusuj, protoze tohle se bude dit v kazde generaci ... A konkretne ty si zvykej, kdyz ve svym veku poslouchas tyhle stary pardaly, tak to ve tvy spolecnosti proste jiny mit nebudes. Holt, nenadelas nic ...

11.Montreux 07.01. 2007 18:08
Ahoj Michaelo! Vítej a užívej! :-)

12.liska09 12.01. 2007 20:00
9.: na základke...ten istý problém =)
teraz...celkom ok
odpoveď...vydrž ešte 2-3 roky :o)
stránky 1

Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - A Kind Of Magic: queen