Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Ankety: Píseň pro SuperStar.

Forum

--- Pouze přihlášení uživatelé můžou přispívat do diskuze ---stránky 1
neeuQ: Píseň pro SuperStar.20.11. 2006 16:11
Po shlédnutí včerejší soutěže Česko hledá SuperStar s tématem ABBA a Beatles, jsme začali přemýšlet co bychom pro soutěžící vybrali na prověření hlasových schopností z repertoáru Queen .Já s drahou polovičkou jsme se shodli na March Of The Black Queen z alba Queen II.

1.Leroy Brown 20.11. 2006 16:15
Mas pravdu, March by je hodne proverila. Me napada treba Liar nebo BoRhap (operni pasaz bych vynechal).

2.neeuQ 20.11. 2006 16:18
1.Mluvíš mi z duše přesně tyhle dvě byli ty další nad kterýma jsme rozmýšlely :-)
Chtěla bych je vidět jak by to udejchali :-)

3.spagetka 20.11. 2006 16:26
Teda mně stačil včerejšek.Podání ABBY a Beatles některých superstárů si žádalo špunty do uší.Slyšet od nich Queen,tak to snad jen ze zvědavosti.A když už tu padají ty návrhy co takhle Save Me?

4.Mr.Scully 20.11. 2006 17:39
Asi jako rika spagetka - nejsem fanousek ani Abby ani Beatles (resp. Abbu mam o neco radsi) a i tak jsem mel pocit, ze nekteri jedinci to przni fakt nechutne. Ja snad nakonec zacnu fandit tomu Spilkovi, kterej mne s tim chraplakem leze na nervy, ale na rozdil od ostatnich je schopen zazpivat skoro vsechno.

5.andilek-filipek 20.11. 2006 18:05
:D zajímavé názory, ale vesměs kupodivu souhlasím. March Of by je proklepla důkladně, na druhou stranu BoRhap není na zpěv o nic lehčí (nepočítám oper. část) a navíc je hodně známá, takže by lidi měli možnost srovnání, čímž by to bylo ještě mnohem těžší... Jinak btw dneska jsem měl ve na fakultě hudební kultury referát o BoRhap a.... Úspěch, jak jinak :D Ne opravdu můžu říct, že ty hudebně vzdělaný děcka zíraly, co to je vlastně za skladku... a dokonce i paní doktorka řekla, že to bylo naprosto vyčerpávající a že nemá absolutně co dodat ;) njn BoRhap je BoRhap...

6.werdsay 20.11. 2006 19:51
Vsadim se, ze pani doktorka o tom vi kulovy.

7.Mirek R. 20.11. 2006 20:58
5: Fildo, sem s tím. Konečně se snad dozvím o čem vlastně skladba pojednává!

8.Monika 20.11. 2006 21:56
Ja se vubec divim, ze se na to divate ...

9.Mr.Scully 20.11. 2006 22:15
Mam to pustene jako pozadi a delam si neco na pocitaci - ostatne v televizi stejne nikdy nic poradneho neni. Prace na PC je aspon kreativni :)

10.andilek-filipek 21.11. 2006 01:46
7: nerozebíral jsem text, ale hudbu. A z mých poznámek nic nevyčteš :))) Ptr povtrdí :D

11.Mirek R. 21.11. 2006 07:37
8: Mončo, nesleduji Růžové zahrady apod., ale Superstar určitě, stejně jako kdysi "Zpívá celá rodina" nebo Do-Re-Mi :) Žádné cd Superstar jsem si nikdy nekoupil, ovšem kdyby vyšlo DVD Hvězdné pěchoty, tak to kupuju okamžitě ! Včera mi opět tekly slzy, u jiného programu se tak nenasměju :-)))

12.neeuQ 21.11. 2006 08:16
Já se dívám občas na SuperStar(stejně nic jiného v televizi není) a tak si zkouším svůj sluch,vždy výkon ohodnotím a pak čekám jak se vyjádří porota (většinou se shodnu z Klezlou),jinak to nijak neprožívám favorita nemám,sms neposílám,CD bych si nekoupila ani z netu nestáhla MP3 a na pondělní vyřazování se nedívám protože to už není zábava(trošku by mi bylo líto jak je ten co vypadl smutný),stejně se člověk dozví kdo vypadl.
Jinak pořád mi přijde na prověření schopností nejvhodnější March.
11.taky nesleduji žádné citové výlevy ;-)
3.Save Me se taky pohybovala v uším výběru :-)

13.Monika 21.11. 2006 14:50
Divala jsem se na Superstar I, byla to novinka a tenkrat me to i bavilo. Dvojku jsem jeste taky snesla, ale trojku uz ne. Z hvezdne pechoty ma husi kuzi snad i Martin ve mne :o). Divam se v tu dobu na Lets Dance na Markize ...

14.roberto2 21.11. 2006 20:33
Je hodne pisni od Queenu co by je protukly,hodne pisni, co normalni clovek a ani superstar nezaspiva...

15.simaaa 21.11. 2006 23:02
ja si vzpominam ze nekdo snad ve druhe rade zpival pisnicku od Queen Save Me. Myslim ze to byl Michal Hudcek

16.Ptr 22.11. 2006 10:00
10:
Ano to velmi ochotně potvrdim :))) Jsem si ty poznámky tak nějak prošel a některé "poznámky" jsou evidentně "jen pro tebe samotnýho" - předpokládám, že to cos posílal mě si neodevzdával pak profesorovi, jako zpracovaný referát. ;)

17.andilek-filipek 22.11. 2006 13:31
16: přesně tak, byla to jenom osnova, které jsem se držel při mluvení...
6: o čem konkrétně myslíš, že ví kulový? jako o Queenech, nebo o hudbě? Mno já bych řekl, že artmagistra a následná doktorandka zřejmě o hudbě ví trochu víc než kulový, a to, že nezná Queen, to vůbec nebylo na škodu, takhle jsem jí to, a ostatním studentům, přiblížil po těch stránkách, kterýma se tam na hudebce zabýváme. Čili ona nepotřebovala vědět nic o Queen ani o FM, rozebíral jsem čistě muziku, jako každou jinou.

18.werdsay 22.11. 2006 18:53
Sem myslel, ze jsi tam prednasel ten slavnej rozbor textu. O hudbe urcite, se omlouvam ;-)
stránky 1

Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Ankety: Píseň pro SuperStar.