Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Novinky: Vzpomínka na Queen 2006

Forum

--- Pouze přihlášení uživatelé můžou přispívat do diskuze ---stránky [1] 2 [3] [4]
Karel: Vzpomínka na Queen 200609.10. 2006 21:11
Každoroční setkání českých a slovenských fanoušků Queen se blíží. Vzpomínka na Queen 2006 se opět uskuteční na dvou místech - v Praze a Trenčíně. Letošní Vzpomínka bude především oslavou Freddieho 60. narozenin a připomenutím 15. výročí jeho úmrtí.

PRAHA - sobota 25. listopad 2006 20:00 - KD Opatov
Program letošní Vzpomínky je nabitý a plný exklusivních hostů. Hlavním hostem bude Michal Pavlíček a poprvé se na Opatově představí zahraniční revivalová skupina!

TRENČÍN - pátek 17. listopad 2006 20:00 - Piano Club
Hlavním hostem 2. slovenské Spomienky na Queen, tentokrát v Trenčíně, bude slovenská revivalová skupina Queenmaina s Peterem Paulem. Chybět nebude videoprojekce a Queen video party.

Více informací najdete na webu pořádajícího FC Tornádo Queen www.fcqueen.cz

(Příspěvek byl vložen ze sekce Novinky, odkud můžete přidat komentář i bez registrace ve fóru.)

101.Montreux 18.11. 2006 13:05
No, sraz je za dveřmi a pořád mi nepřišlo zpětné potvrzení rezervace vstupenek... :-/

102.Mr.Scully 18.11. 2006 13:06
Coze, to musime rezervovat vstupenky?

103.spagetka 18.11. 2006 14:17
101. Tak mně potvrzení přišlo dokonce dvakrát.Doufám,že bude platit aspoň jedno.Omlouvali se mi za chyby,které nastaly,tak třeba proto u tebe to zpoždění.

104.Montreux 18.11. 2006 14:26
102: Já to raději udělal. A to před několika týdny a odpověď pořád ne a ne přijít. Každopádně jsem jim dneska poslal email, abych zjistil, co se děje.
103: Nechceš mi jedno z těch potvrzení když tak půjčit? :-)

105.spagetka 18.11. 2006 14:32
No potvrzení klidně,ale k lístku by ti to myslím stejně nebylo moc platný.Ale já si myslím,že k lístku by ses měl dostat i bez rezervace,když tam budeš včas a nebo je můžeš rovnou seřvat,že sis rezervoval lístek :o)

106.neeuQ 18.11. 2006 14:37
Akádo prosím ozvi se na e-mail,jak to teda bude jestli chceš lístek a místenku jen do Prahy nebo i zpět,Montreux jede zpět nějakým jiným vlakem přímo k nim.Tak potřebuji vědět jak koupit lístky !!!!

107.roberto2 18.11. 2006 14:43
Reservace je podle me zbytecna.Urcite nebude problem z listkama,problem bude z obcerstvenim a 20 minutovou frontou.

108.Karel 19.11. 2006 11:24
Rezervovat lístky není třeba. Sice KD Opatov má takovou službu, ale opravdu stačí přijít včas a lístek koupit u vchodu.

109.Mr.Scully 19.11. 2006 12:25
108. Prijedeme vcas, ale kdyby neco, tak ti volam :-)

Nikdo dalsi z Plzne uz jet nechce? Zatim jsme jen dva.

110.Karel 21.11. 2006 17:08
Sledujte pozvánku na Vzpomínku v pátečním (24.11.) pořadu EXTRA na TV PRIMA. Reportáž z akce bude vysílána v neděli tamtéž.

111.Leroy Brown 21.11. 2006 17:21
Karel: Dozvime se program (co kdy zacina)? Diky.

112.Mr.Scully 21.11. 2006 18:26
110. Koukam, ze zurocujes svoje kontakty v mediich :) To je spravny :)

113.Karel 21.11. 2006 18:51
111: Přesný program bude viset v předsálí, zatím to nemám úplně komplet.
112: To se musí :-)

114.Mr.Scully 21.11. 2006 18:53
Me by ten program taky aspon orientacne zajimal - jestli se bude koncit radove o pulnoci? (Mam na mysli zivy program, ne klipy, diskoteku apod.).

115.spagetka 21.11. 2006 19:50
114.Copak,máš vyměřeno do kdy se máš vrátit domů?
Leroy jak ty pojedeš zpět?

116.Leroy Brown 21.11. 2006 19:53
115: Pravdepodobne nejakym tim vlakem okolo 23:30. Vystoupim v Usti, kam pro me (doufam) prijedou nasi. Snad to vyjde. Co cesta tam? Plati tech 16:17 z Usti?

117.spagetka 21.11. 2006 19:57
116.Jo to by mělo platit,když tak napiš na mail brutalnispagetka@seznam.cz

118.Mr.Scully 21.11. 2006 19:57
115. Ne, ale nekde v Praglu zrejme vysadim svoji drahou polovicku, tak potrebuju vedet, kolik ji mam dat na pivo a kdy ji vyzvednout pri ceste domu :-)

119.roberto2 21.11. 2006 20:15
brutalni spagetka ,dobry...

120.spagetka 21.11. 2006 20:32
119.A ani se neptej,jak celý tenhle můj nick vznikal :o)

121.roberto2 21.11. 2006 20:39
120 - By me zajimalo, jak ten nick vznikl?

122.Monika 22.11. 2006 00:41
120: Mne taky :o)
118: Dej ji tisicovku a v KD muzes byt do rana :oD

123.Mirek R. 22.11. 2006 07:39
Pro Plzeňáky: Komu se nechce do Prahy, ten může na Freddieho zavzpomínat v plzeňském House of Blues: www.houseofblues.cz
Jestli se nepletu, zpěvákem Alice byl kdysi Dan Bárta. Toho bych docela rád slyšel zpívat Freddieho věci.

124.neeuQ 22.11. 2006 08:43
116 a 117.Vy přijedete společně na Masaryčku??? :-)
118.Mě nikdo nic nedá,tvá přítelkyně to má dobře zařízený :-)
120.Vlastně mě to taky zajímá,když jsi mi napsala tak jsem nad tvou adresou trochu bádala.Takže tlak davu tě musí donutit abys nám to prozradila :-)

125.Mr.Scully 22.11. 2006 11:05
122. Jestli ji dam litr, tak ji pak rovnou pojedu vyzvednout na zachytku :)
123. Barta s Alici uz pekne dlouho nehraje, takze bych nic moc necekal :) Pred par lety jsem videl Alici i s Bartou (nejaky vyjimecny koncert) a nijak ne to neoslovilo, ani to nemelo uspech u publika. Je to dost specifickej styl hudby, nejsou to hitovky, ani se na to neda parit...

126.Mirek R. 22.11. 2006 11:28
125: Ale už to, že se čtyři plzeňský skupiny rozhodnou udělat společný koncert na počest Freddieho, to je potěšující. Nevím jaký styl ty grupy hrají, ale určitě do toho dají něco svýho a nebude to styl Pačút apod.

127.Karel 22.11. 2006 11:31
Hlavní program bude 20:00 - 23:30, videoparty 23:30 - cca 3:00 (záleží kolik bude lidí).

128.Monika 22.11. 2006 17:21
125. Nerikals, ze nepije? Jestli opravdu nepije, tak bude mit jedine zaby v zaludku z tech vsech sodovek a mineralek, co by stihla vypit ...
Jinak si to vsichni na vzpomince uzijte i za me !

129.Akáda 22.11. 2006 17:44
127. V kolik začíná jet metro? To jen do kolika je nutno vydržet.

130.neeuQ 22.11. 2006 18:06
129. jezdí od 05 hod. do 24 hod.

131.werdsay 22.11. 2006 18:49
Skoda ze tam nebudu :-/

132.roberto2 22.11. 2006 20:33
Budem na Moniku i na Werdsaye myslet...

133.Leroy Brown 22.11. 2006 21:03
124/1: Zatim tomu vse nasvedcuje :o)

134.spagetka 22.11. 2006 21:04
132.Asi tak nějak.Až si Monika najde nějakou tu chůvu,tak se snad později na nějaké akci potkáme :o)
Jinak k mému mailu,nehledejte v tom nic vtipného pouze spojení mé přezdívky ze školních let,která plyne z jedné akce, a část mého oblíbeného filmu od Bessona a stejnojmeného seriálu :o)))

135.Monika 22.11. 2006 21:08
132: Dekuju :o). Tak za par let se snad zase sejdem :o)

136.werdsay 22.11. 2006 21:14
132: Dik :-) No doufam jen, ze driv nez za par let ;-)

137.Monika 22.11. 2006 22:23
136: To je spis muj pripad :o/

138.Mr.Scully 23.11. 2006 00:00
134. Nikitaaa :)

139.LG 24.11. 2006 21:54
Bude nekde nejaky fooracky predsraz ?

140.Leroy Brown 24.11. 2006 21:57
139: Minisraz bude :o) Spagetka, neeuQ, snad Montreux a ja. Mozna jeste nekdo dalsi.

141.Mr.Scully 24.11. 2006 22:02
LG, jedes? Ja bych dal forarsky predsraz hodinku pred akci v hospode KD Opatov :)

142.Ptr 24.11. 2006 22:03
139:
Jsem pro. ;)

143.LG 25.11. 2006 09:55
141: No to jsi mi teda poradil :) Ale snad to najdu.

144.Mr.Scully 25.11. 2006 10:33
No je to myslim primo dole pod tim salem. Ja tam budu snad kolem pul sedme. Nekdy v sedm ale uz pujdu do toho predsali, abych si sednul. Doufam, ze beres svoji lepsi polovicku, pokud jsi ji teda jeste nevymenil :)

145.Monika 25.11. 2006 15:05
144: Tak svou lepsi cast nechas nekde v Praze v hospode a po druhych ji loudis, jo? :oD

146.Mr.Scully 25.11. 2006 15:18
Neloudim, nicmene Liborovu drahou polovicku (alespon tu, kterou mel vloni) uz hezkych par let znam :-)

147.Monika 25.11. 2006 15:39
Tak si to tam uzijte a az se probudite z mrvych, napiste jaky to bylo.

148.Leroy Brown 26.11. 2006 02:52
Takze...
Se Spagetkou jsme se uspesne setkali ve vlaku v Kralupech. Hledani jsem ji radne ztizil, protoze jsem v sms, kterou jsem ji posilal, netrefil ani poradi vagonu, ani poradi kupe. :o) V Praze ne Masarycce jsme se shledali s neeuQ a Mirkem, Montreuxem, Honzou a Milanem. Akadu jsme do party pribrali na Hlavnim nadrazi. Na zastavce v Opatove se k nam pridal jeste Mr. Bad Guy a vsichni jsme sli spolecne do KD. Usadili jsme se u stolu a neeuQ nam rozdala svitici tycinky se slovy: "Ted je jeste nelamejte." Asi nemusim dodavat, jak to dopadlo. :o)

Blizila se osma hodina a najednou se otevrely dvere do salu. Stridala se videoprojekce s zivymi vystoupenimi. Jako prvni nas prisli pobavit Queenie v cele s Michalem. Jejich vystoupeni se mi moc libilo, zvuk RS byl super. Queenie jsem videl poprve a moc prijemne me prekvapili.
Priblizny setlist: Flash (tape intro), The Hero, We Will Rock You (fast), A Kind Of Magic, Teo Toriatte, Under Pressure, Tie Your Mother Down, Back Chat, Keep Yourself Alive, Bohemian Rhapsody, The Show Must Go On. Pridavek: Mustapha intro, Hammer To Fall, We Are The Champions, God Save The Queen. (za pripadne nepresnosti se omlouvam, lovim to z pameti)

Po kratkem videointermezzu prisel "Michal Pavlicek a pratele" a zahrali nam Is This The World We Created. Od Pavlicka jsem cekal vic nez jen jednu akustickou skladbu. Na druhou stranu me prekvapilo, ze clovek jeho formatu na takovouto akci vubec prisel.

Nasledovala opet mala videoprestavka a po ni prisel podle me zlaty hreb vecera (Michal promine) - Queen Unplugged Project z Madarska. Sokovali me (ale prijemne!) svym setlistem. Hlavne zacatek koncertu: Procession, Father To Son (ta me zvlast potesila, je to jedna z mych dvou nejoblibenejsich), Medley z ranych dob (Great King Rat, Seven Seas Of Rhye, Ogre Battle). Nasledovaly Fat Bottomed Girls, I Want It All (uprostred hrali flamengo solo z Innuenda), zde jiz zminovana Medley Hammer To Fall/Who Needs You/Long Away, I'm In Love With My Car, '39, I Want To Break Free, Save Me (v jinem poradi). Bohuzel jsem musel stihnout posledni vlak, takze jsem se cca ve 22:30 musel rozloucit, za zvuku Dreamer's Ball se prodrat ven ze salu, v predsali si podat ruku s Ptrem a lickermanem a odejit.

Timto zdravim Spagetku, neeuQ a Mirka, Montreuxe, Honzu, Milana, Bad Guye, Akadu, Roberta, Scullyho, Ptra, lickermana a Michala, ktereho jsem nejak nestihl pozdravit. Rad jsem Vas poznal. Spagetce dekuju za nabidku noclehu. ;o) Kdybych uz nemel koupenou zpatecni jizdenku, urcite bych ji vyuzil.

Takze akci hodnotim velmi pozitivne. Mozna by nebylo od veci poradat 2 vzpominky za rok. Tu druhou treba kolem 16. dubna. :o) Doufam, ze se pristi rok znovu sejdem.

149.Ptr 26.11. 2006 10:03
Stručnej komentář ;)

Jenom velmi ostře nesouhlasim s Leroyem ohledně QUP.... Přiznávám, že ten jejich set jsem tak sledoval a nesledoval zároveň, ale měl jsem s nima dva strašný problémy - pokaždý, když vzal kytarista do ruky elektriku (a tam pár momentů bylo), tak to byl VŽYCKY strašnej průser - úplně mě dorazil při sóle v Days Of Our Lives, jediný dva momenty, který jsem myslel, že může zmršit a zmršil je ještě víc než jsem kdy mohl čekat, to je první poznámka, ta druhá - při vší úctě k jejich aranžerskejm schopnostem, některý songy akusticky prostě nejdou. Takže takový rozporuplný.

Pavlíčka na kterýho jsem byl strašně zvědavej jsem prošvihnul, ale prý hrál jenom jeden song a nějak "to nevyšlo", takže asi žádná škoda.

Speciální pozornost si ovšem zaslouží Peter Paul Pačut :D :D :D :D Možná si pamatujete, jak jsem po koncíku v Lucerně napsal, že Barcelona byl průser. Nečekal jsem, že by "to" co tenkrát předvedl šlo negativně překonat, ale "on umí" :))) Začátek Barcelony úplně odbytej, andilek to popsal jako rapování, mně to přišlo jako když říká básničku žáček druhý třídy ZŠ. ;) Pozoruhodné rovněž je, že se mu povedlo unikum - úplně všechno co v tom songu je pěvecky těžkýho (což je teda téměř každý druhý třetí slovo ;)) tak úplně nevídaně pohnojil - kdyby CHTĚL, tak se mu to snad ani takhle podělat nepodaří. :))) Jinak poznámka k té slečně / mladé paní co zpívala part Monseratt, ten byl skvělej, jenže "hlavní hvězdou" v ryze negativním duchu byl Peter Paul a mám obavu že i kdyby vedle něj stála samotná Monsi, tak to nezachrání. Tak teď jsme skončili tim nejhoršim a jdeme na to nejlepší....

Queenie. Vím, že to zní "neobjektivně", že můžu mít sklony jim nadržovat, ale vězte, že tomu tak není a pánům jsem to už před Lužinama říkal - jestli to poserete, tak je mi jedno co si budete myslet, ale já vám to řeknu - taky jsem jim řekl, že ta zvukovka tenkrát jak vyznívala, tak to bylo dost špatný ;) Ale to jsme nějaký čtyři pět měsíců zpátky. Nevím v čem to je, Michal nám to tu asi řekne sám, ale buď na sobě od předchozího Opatova zamakal co se techniky týče, nebo to byl první koncert na kterym byl hlasově a zdravotně fakt fit. Set jak ho tu uvedl Leroy zhruba odpovídá, jenom si nejsem jistej pořadim songů, v každym případě živá premiéra Teo Torriate po jednom dni zkoušení kdy jí prý zahráli jenom 3x si zasluhuje velkej obdiv. Tak nějak jsem "čekal" že ten set bude složenej ze songů, který bandu evidentně sedí, vrcholem toho setu Queenie IMHO Under Pressure (hehehe, andilek to sem napíše pak jistě sám, ale ta Filipova reakce na ten ječák byla docela vtipná, skvělý gesto ;)), výborná byla Show Must Go On a Keep Yourself Alive (pozn. pro band - příští tejden chci vidět sólo Michale, je jedno jestli ve čtvrtek nebo v pátek, ale vidět ho chci!!!!). Fantastický byly reakce lidí na ten set Queenie, něco takovýho jsem nečekal. Ze začátku tak koukali "koho to maj před sebou", ale od Kind Of Magic to docela solidně jelo, nemluvě o nějaké šíleně ječící fanynce při Michalově poznámce "tak už se blížíme k závěru" :))) Přijímané gratulace byly opravdu zasloužený a doufám, že aspoň něco z toho setu Queenie uvidíme v 19:25 na Primě ;)

Jediný, fakt jediný co mě trošičku zarazilo a přiznám, že mě to mrzí, že nebyl někde pořádně čas a místo si sednout a v klídku pokecat, ten byl vlastně až někdy po půlnoci.... Prozatím by to bylo ode mě vše, pokud mě něco ještě napadne, tak udělám edit ;)

150.spagetka 26.11. 2006 10:33
Zdravím všechny.Já navážu tam kde Leroy už musel odejít na vlak,takže vylovím v paměti ještě pár dodatků.Ještě před tím chválím Queenie myslím,že nás pěkně nastartovali a k tomu Pavlíčkovi,sice se mi to velmi líbilo,ale,když už přišel mohl přihodit ještě pár kousků.QUP opravdu překvapili a rozjeli to jak se patří pod nátlakem davu,který se s touto partičkou nechtěl jen tak rozloučit,přihodili i pár přídavků asi si nevzpomenu na vše,ale určitě to bylo WWRY,WATCH a co mě opravdu dostalo byla BR.No Prostě super.Po krátké pauze vyplněné videoklipy,kde mezitím na podium se seřadil menší orchestr se sborem jsme čekali co přijde teď.Ve skrytu duše jsem doufala,že se mýlím a nebude to Pačut.Omyl.Něco tak strašnýho jste ještě neslyšeli,odcházím do předsálí se slovy,tak tohle nehodlám poslouchat.Bohužel i tam ke mně dolehl tento příšerný zvuk čehosi.Vážně já s tou láhví od fanty být blíž,tak ho snad utluču.Freddie se musel v hrobě obracet.Následovala video party,kde jsme se myslím někteří z nás dost vyblbli :o)
Ještě jednou zdravím všechny přítomné,omlouvám se že jsem je kolem sebe tolikrát přišlápla,mé tělíčko mi trochu vypovědělo službu,takže rovnováha a koordinace vůbec nefungovaly.Vzpomínka celkově stála za to,snad se příště potkám i s nepřítomnými a s LG,kterého jsem tam někde prošvihla :o)

151.spagetka 26.11. 2006 10:34
Tak Ptr byl rychlejší, s tím kytaristou souhlasím These are the days bylo od něj zahráný děsně a radio gaga,to bylo něco podobnýho.Ale celkově se mi pánové QUP opravdu líbili :o)

152.Ptr 26.11. 2006 10:49
Jenom hehe, mám takovou docela nepříjemnou story z cesty home. Pražáci budou vědět jaký místo popíšu, na metru, stanice Karlovo náměstí - výstup k ČVUTu, nebo taky směrem na tramvaje vedoucí na Palackýho náměstí atd., byl takovej hodně podivnej páreček - ženská (přitmavená ;)) a chlap s německym ovčákem - někteří co mě znáte odsud víc (teď myslim teda asi tak dva tři lidi možná), tak víte co to pro mě znamená za "zážitek", když na mě vyletí pes, kór ovčák. Moc příjemnej ke mě nebyl to je pravda, ale ta ženská toho psa uklidňovala držela, klídek... Tak jsem kolem nich jakoby prošel a docela jsem přidal když na mě začala volat "pojďte zpátky...." s poznámkou, že prej jsem vytrousil nějakou šrajtofli, nebo co. Přitom jsem jí měl u sebe.... Nevim, každopádně fakt hodně divnej pocit, úplně jsem měl dojem z toho, že zajímat se o to, co jsem měl vytrousit víc, tak mám přinejmenším rozbitej čumec.....

153.Mr.Scully 26.11. 2006 10:54
Zdravim vsechny, ktere jsem na Vzpomince potkal, tzn. LG, roberta a jeho kumpany, Michala, Montreux, neuQ, spagetku, Leroye, yourJirku, Akadu, Mr. Bad Guye a dalsi, na ktere jsem prave zapomnel :-)

Celkovy dojem - hodnotim pozitivne, podle me zatim nejlepsi Vzpominka. Nejvetsi problem jsem osobne mel s kretenama, kteri si pres zakaz zapalili - na tohle fakt zacinam bejt alergickej, jsme v 21. stoleti a tam to smrdelo jak ve ctvrte cenove.

Queenie - lepsi, nez jsem cekal. Nejvys bych vyzdvihnul bubenika, ktery evidentne hral s chuti a elanem a souprava okopirovana od Rogera se taky hodila :) Kytarista byl statickej, ale Red Special dela hodne, takze to znelo podle me vyborne. Michal dobrej, az na Teo Torriatte :-) Klavesista mi prisel parkrat mimo misu, znelo to nejak divne. Privital bych, kdyby treba bubenik vic zpival backing vocals. Celkove bych to prirovnal k revivalu Marqueen (pametnici vedi :-), rozhodne bych tuhle kapelu videl priste radsi nez Princess nebo PP.

Queen Unplugged Project - byl jsem ostrazity, ale bylo to VYBORNY. Jedinou vytku mam k delce trvani, protoze hodinu a pul jsem tam nevydrzel ani ja :) Ale jinak medley... Great King Rat, Father To Son, Ogre Battle a dalsi... cumel jsem jako blazen. Fakt skvelej revival.

Videoreportaze - pro nekoho mozna nove :) Chybou bylo, ze to, co zni dobre na PC (bootlegy), tak na videoprojekci s prebuzenym zvukem vypada fakt divne. Zvukar se bud flakal nebo to byly levny reprobedny. Desby bylo, ze na pulce videoreportazi jsem byl ja :) Zvlast Akadovo reportaz z Roznova... za tu jsem se stydel, jak jsem tam v prvni rade paril :-)

No a na zaver Barcelona - celkove zaranzovane dobre, NICMENE... Nejvetsi pruser bylo, ze PP delal soundcheck behem skladby :) Nechapu!!! Behem prvni pulky Barcelony si do mikrofonu zkousel "raz dva tri" nebo co, ta jeho spolecnice na nej koukala dost vycitave. Totalni amaterismus. Jinak chyba, ze nebyly skoro slyset housle a ze PP to misty fakt nedaval. Spatna anglictina a misty ani hlasove to nic extra nebylo. Ale jak rikal Karel... proste lidi, kteri by Barcelonu zvladli, tu nejsou nebo by asi neprijeli (Dvorsky, Margita).

Celkove diky Karlovi za organizaci, bylo to fajn.

154.Breakthru 26.11. 2006 11:34
Super, že jste si to tak skvěle užili...

155.roberto2 26.11. 2006 11:37
Ahojte fandove Queen,bylo skvele,podareny program ,Queenie byly fantasticti,QUP celkem v poho a Barcelona co dodat....Hlavne ze sme se videli ,pokecali a zaparili.
Vsechno co bych tak napsal uz tady padlo,mrzi me ze sme museli odjet brzo ale do Ostravy daleko,priste bych i ten nocleh bodl.
PTR,Dik ze jsi nas neodvez :-)
Zatim zdar jdu do to jeste dospat dorazili jsme v 5.00
Scully singly hrajou jako nove, diky.

156.Leroy Brown 26.11. 2006 11:44
Příspěvek smazán uživatelem Leroy Brown.

157.Leroy Brown 26.11. 2006 11:44
153: Ano, zapomnel jsem se zminit, jak jsem rval smichy pri pohledu na Scullyho, kterak pari v Roznove ;o)

158.Ptr 26.11. 2006 11:45
155:
Nekomentuji :))))

159.roberto2 26.11. 2006 11:45
Sem si vzpomel,od pulnoci do jedne hodiny davali na radiozurnalu zaznam z Milton Keynes,takze byl v aute jeste dost narez.

160.Mr.Scully 26.11. 2006 11:46
157. Vostuda jako krava :-)

Btw. pokud nekoho zajima osud me berusky, tak kupodivu stihla posledni metro a nasel jsem ji v pul jedne na stanici v Opatove. Na to, ze behem ctyr hodin zvladla sest piv a jednu pinakoladu a ma 55 kg, tak to dopadlo velmi dobre :-)

161.spagetka 26.11. 2006 12:31
160. Tak to tvá polovička taky pěkně zapařila :o)
K tomu Rožnovu,náhodou řekla bych,že ostuda to pro tebe ani pro jiné nebyla.Horší by bylo kdyby jste jako zástupci českých fandů tam stáli jak solný sloupy a dělali,že vás to nezajímá :o)

162.andilek-filipek 26.11. 2006 12:46
Zdravím a pozdravuju všechny. Spousta věcí zde byla řečena, já jen něco doplním...

Za prvé bych rád poděkoval za FAKT výbornou akci, kterou sme si všichni čtyři, jaxme jeli z Olomouce, pochvalovali. Byla výborná atmosféra, bylo vidět, že všichni lidi byli naladění na stejnou vlnu, a všichni se dobře bavili. Nikde nebyl žádnej konflikt, panovala ve vzduchu dobrá přátelská atmosféra... Prostě SUPER. Příští rock zase... Mno a jenom pár postřehů...

Queenie - fakt mě přeqapili, podle nahrávek a informací o nových členech apod. jsem očekával takovej průměr, ALE výsledek mě opravdu silně přeqapil. Naprosto boží a nečekaná byla Back Chat - měla šťávu... Super. Jinak ad Teo Torriatte: výpadky se dějí, aspoň byla sranda, odlehčení, zpestření... Vůbec nevadilo. Replika Red Specialu určitě udělala dobře. Yourjirka určitě něco napíše, jaxe na to hraje, protože na chvíli v zákulisí prohrábl struny... Jinak určitě JE na čem pracovat, to proberu s Michalem, ale základ tam JE - a to je celkový vyznění, je vidět, že si to kluci užívaj, že je to baví, má to šťávu a Michal na sobě pracuje, umí to s lidma, atmosféra se vám podařila parádní, i když je fakt, že na takové akci ste to měli lehčí, ale i tak, průser to může bejt dycky - viz. pán Pačut

ad Pavlíček... Zklamal mě, protože je to opravdu výbornej kytarista a jedním slovem se na to vykvákl... No jo, money jsou money, ale Pavlíček teda aspoň fakt něco umí, ač to včera večer neukázal...

QUP - Yourjirka říkal, že to měli pěkně udělaný, ale je fakt, že yourjirka měl trochu popito :D a za druhé sice set byl super, každýho potěšil. Ale za prvé někdy se to fakt nehodilo - třeba rychlá pasáž BoRhap, tak to fakt byla spíš parodie na ty akustiky. No a ty sóla na tu elektriku taky nic moc no... Taky bych souhlasil se scullym, že byli fakt moc dlouzí...

No Pačut no... No co dodat... Všichni víme, jakej je... Potkali sme ho v zákulisí, kámošce prej čuměl na kozy (i když já se mu v tomhle nedivím.. :D ) a když sme kecali s Michalem a on si myslel, že sme z té kapely, tak přišel a začal samozřejmě machrovat no... :D jako je fakt, že sám říkal, že to nedává, že má vyřvanej hlas - bodejď když zpívá technicky naprosto nulově, a tak jak řekl, tak to taky dopadlo. Já a kámoška Kristýna, kteř máme nějaký to hudební vzdělání za sebou, tak nás jeho hlasová "technika" a intonace opravdu fyzicky bolela. Jinaaak ale ta zpěvačka - Lada Soukupová, mám její podpis :-P moc příjemná ženská a zpívala to fakt krásně... Jinak bych ještě zdůraznil, že ta Barcelona, ač se Pačut opravdu viditelně trápil, byla daná O HODNĚ níž!!! Kdyby mi něko poskytl nahrávku, zjistil bych o kolik.

Tak ještě závěrem bych rád poděkoval všem lidem, se kterýma sem se chtěl setkat a setkal. Ste všichni super. Hlavně Libor, fakt sqělej člověk, Michal, ale všichni prostě... Rád sem poznal spoustu lidí. Akáda, Lickerman, a Ptra a Scullyho znám, jestli jsem na někoho zapomněl, omlouvám se...Je vidět, že ta kultura člověka dělá hodně a muzika dokáže lidi krásně stmelit, dát dohromady, jak už sem jednou řekl, atmosféra byla super. Příště se budu snažit, abych zase přijel. Díky všem za sqělej večer!!!

163.Monika 26.11. 2006 13:10
To je dobre, ze Queenaci nejsou zadni suchari. Jsem rada, ze jste si to vsichni uzili :o)

164.andilek-filipek 26.11. 2006 13:57
Jo prosim Vás nějaký fotky, hm??????????,

165.Mr.Scully 26.11. 2006 14:12
Fotecky hodim nekdy odpoledne nebo vecer na web a poslu sem link. Bylo dost odpadu (desne malo svetla, bez zrcadlovky mala sance), ale nejaky pekny se taky najdou :-)

166.spagetka 26.11. 2006 14:16
Myslím,že neeuQ bude mít taky určitě něco,pokuď vím s Mirkem fotili docela dost.

167.Karel 26.11. 2006 14:23
Díky moc Vám všem! Jsem rád, že se Vám to líbilo. Byla děsná fuška dát to všechno dohromady, ale povedlo se. Díky že jste přišli.

168.spagetka 26.11. 2006 14:37
167.Vzpomínka byla super,jen kdybych mohla takovou malou připomínečku nešlo by pro příště najít větší prostor,takhle jsme tam byli jak sardinky.

169.yourJirka 26.11. 2006 14:54
Mno tak ač tu moc nepíšu, něco přihodím..

1. Queenie - Me se to moc libilo, uzil jsem si to. Myslim, ze o nich jeste uslysime. Bylo videt ze to bylo zpachnuty docela narychlo, zajima me stejnej setlist za rok. Ale jak rika Andilek zaklad tam je a bez prace nejsou kolace. Technickou stranku proberem s Michalem v soukromi:)) Par vytek si zaslouzi zvukar.. Bici byly spatne nazvucene, kopak strasne nahlas a prechody byly hrozne plechovy..
Jinak kytarista mi dovolil si zabrnkat na RS.. Oproti originalu mi asi nejvic chybi provedeni mechaniky. Dohmat bych prirovnal k Les Paulu, na me oproti Fenderu moc nizke prazce. I bez zamku pri koncertu docela drzelo ladeni, kdyby tam nebylo takove vedro tak myslim ze se ani nemusi ladit. Kytara je prekvapive lehka, Celkovy dojem na divaka je vcelku slusny. Zvuk nedokazu posoudit, musel bych to slyset na nejakym kombu s cistym kanalem. Vysledne zkresleni pekne odvedl docela povedeny Brian May signature pedal myslim ze od Digitechu?

2. QUP - Rekl bych ze nejlepsi kapela co se tyce instrumentalni stranky.. ne instrumentalne kompozicni.. proste fakt kvalitni hraci a slo to dost poznat. Nektera aranzma byla velmi povedena, jina mene.. Ale je pravda ze celou hodinu a pul tam byl asi malo kdo.

3. Pavlicek a jeho kamaradi.. Ja si myslim presne tohle:) Vcera v pet si Pavlicek vzpomnel ze vecer vystupuje nekde na Opatove, dostal hlad a sel si dat pizzu do trouby.. no a nez se mu upekla tak si vzal kytaru a udelal to co predvedl. Jinak mel jsem z nej docela dobrou naladu po cely vecer (kdo vi ten vi ze Michale, Andilku atd..)

4. Pačut... nemuzu ho uz ani čut.. ale zpevacka skvela.. A narozdil od Andilka mam podpis se srdickem:)

5.Projekce.. Ta se mi na konec libila a dobre jsem si zaparil v alkoholovem opojeni:) Jen musim verejne neco rict.. Andilku dosmrti ti nezapomenu ze jsi me odtahl z parketu kdyz me tam ojizdelo pet holek:D

Jeste par postrehu.. Cesta do Prahy.. no jsem rad ze jsem z Moravy:) hlavni tah na Prahu z Kutne Hory se objizdi pres pole, lesy, strane, reky.. po polnackach, znaceni nesmyslne, tri sipky na jedne krizovatce jako objizdka a kazda ukazuje jinym smerem..

A Neco malo dluzim Scullymu.. Omlouvam se, ale nikde mi nikdo nerekl, ani jsem si neprecetl ze se tam nesmi kourit.. Navic plne popelniky cigaret me presvedcily ze se tam kouri... Kdyby mi kdokoliv rekl nekur tak bych to nedelal, jen jsem to nevedel tak promin..

Jo a hodte nekdo fotky hm?

170.andilek-filipek 26.11. 2006 15:08
:D :D :D Jenom pár reakcí....

ad zpěvačka: no jo, ale můžeš si zasadit srdce a pěstovat ho? ani prd :-P
(slabý, já vím, vyhráls prostě :D :D :D)

ad 5 holek: za prvé ony neojížděly Tebe, ale Ty je, a to je rozdíl :D :D A za druhé kdybysme Tě tam nechali, tak bysme doma v Olomouci nebyli ještě teď...

ad cesta do Prahy: zapomněl jsi ještě taky, že z neznámých důvodů nemáte v čechách patníky na okraji vozovky a ani odrazky... což je v případě zužující se vozovky celkem trestuhodné...

171.Mr.Scully 26.11. 2006 16:44
169. Ad cigarety - to vubec nebylo namirene proti tobe, ani nevim, zes tam kouril :) To byl spis takovy obecny povzdech, protoze zakaz koureni tam nerespektoval prakticky nikdo :-)

Sakra, podpis od zpevacky nemam, budu brecet :)

Fotky budou za dve hodiny :-) Napisu v PHP nejakej skriptik, kterej vytvori galerii.

172.andilek-filipek 26.11. 2006 17:15
171: miluju moderní techniku :-)

173.werdsay 26.11. 2006 19:03
Vypada to, ze mi tentokrat neco uteklo :-)

174.Mr.Scully 26.11. 2006 20:20
Tak tady jsou ty slibene fotky... neni to uplne tak, jak bych si predstavoval, ale musel jsem narychlo spichnout skript, ktery ty fotky automaticky zpracuje a udela z toho galerii. A jsem perfekctionista, takze nevalidni html stranku bych neukazal :-)

www.queenautographs.com

Btw. na nekterych mych fotkach je videt, ze se stale ucim :-) Sice jsem si vsechno nastavil krasne na fotaku sam, ale (1.) zapomnel jsem zapnout pomocne svetlo autofocusu, coz se mohlo na te tmave scene pekne hodit a (2.) pri projizdeni fotek pres Noiseware jsem omylem odsumel i ty s ISO 80, coz prineslo trochu ztratu detailu (viz spolecne fotky v predsali).

175.spagetka 26.11. 2006 20:30
174. Fotečky pěkný,není proč si stěžovat.Jsem ráda,že ti kazím záběr akorát na jedný :o)

176.Montreux 26.11. 2006 20:40
Ahoj! :-)

Musím říci, že letošní sraz FC Tornádo Queen. byl naprosto perfektní. Skvělý revival Queenie (konečně pohyblivější zpěvák, rozjetý bubeník - to sólo v "Keep Yourself Alive" bylo fakt bezvadný - a v neposlední řadě zvuk Rudého Speciálu), maďarská invaze šikovných hudebníků, kteří mě naprosto dostali například svým ztvárněním "Living On My Own", a poutavé reportáže! Co se týká ztvárnění Barcelony, tak mi tam fakt neseděly Pačútovy připomínky k nastavení mikrofonu (tohle se prostě má zařizovat před výstupem a ne během předehry) a poněkud tichý sbor, který jinak (stejně jako Pačútova kolegyně a iniciátor myšlenky Filip Benešovský) odvedl skvělou práci. Karle, už jsem Ti to včera říkal - klobouk dolů, báječný program! (P. S.: Díky ještě jednou za půjčenou propisku!" :-))

Setkal jsem se tam i se spoustou fajn lidí - neeuQ, Mirkem, Scullym (za svůj výstup v reportáži ITV se nemáš co stydět! ;-)), Akádou (když se během vystoupení začal linout z jeviště kouř a uvědomil jsem si, že tento milovník blesků a ohně stojí v první řadě, pojal jsem podezření, že...), Mr. Bad Guye - skvělého pařmena :-), Michalem (moc pěkný výkon - jak už Ti kdosi po vystoupení řekl, teď jste Revival č. 1 v České republice!), Robertem (Hláška večera, kterou pronesl, když Michal Pavlíček před písničkou projel struny svojí kytary a ozvěna v reproduktorech mu málem utrhla uši: "A teď je z něj Ludwig van Beethoven!" :-D) a jeho kámošem Zdenkem, Daliborem, kterého jsem přes rok neviděl, přestože od sebe bydlíme cca 10 km, LG-em a jeho milou přítelkyní (oba moc příjemní lidé - doufám, že se s vámi opět někdy shledám), pohodovým Leroyem (ještě jednou moc díky za DVD - už se těším, až si je pustím! :-), kdyby něco neklapalo s těmi, jež jsem ti dovezl, dej mi echo!), sympatickou špagetkou (veselá to ženská! :-)), Honzou Srostlíkem, Milanem atd...
Bylo to skvělý!!!!! :-)

Montreux

177.Mr.Scully 26.11. 2006 20:45
175. To je nevyhoda toho, ze nemam sirokouhly fotak, proste se tam vsichni nevesli :) Chtelo by to nejkratsi ohnisko na 28 mm :-)

Ad Roberto - nejlepsi bylo, jak jsem zminoval, ze dole v baru se nejaka slecna obtaci kolem tyce a Roberto hned neco jako "pyco a co teda delame tady nahore???" :-)

178.Montreux 26.11. 2006 20:49
177/Ad Roberto: :-D :-D :-D :-D :-D

179.roberto2 26.11. 2006 21:01
Ted se trochu stydim....Ale jo tak nejak to bylo...:-D
Fotky jsou super....

180.Mr. Bad Guy 27.11. 2006 00:27
Zdravíčko. Po dlouhé době jsem přišel všechny pozdravit a poděkovat spagetce za nabídku odvozu a noclehu. Ale jak známo, utíkat z rozjeté akce by byla škoda :-) Bylo fajn vidět všechny možné fóraře a doufám že se zas v nejbližší době shledáme. Ještě k Pačutovi - můj poctivě natočenej bootleg si můžete prohlédnout zde:
vzpominka2006.ic.cz

181.Mr.Scully 27.11. 2006 00:43
Mam par kratouckych videi Unplugged Projectu z fotaku, ale ma to celkem asi 150 MB, tak leda ze by nekdo nabidnul FTP.

Btw. lickerman mi mel zakoupit dzus... a zadnej dzus neprisel, naopak lickerman odesel. To si jeste vyridime! :-)

182.Mr. Bad Guy 27.11. 2006 00:43
Ještě pak doplním fotky a intro AKOM v podání Queenie a kus STL od Maďarů

183.Mr. Bad Guy 27.11. 2006 01:28
Další kýblík fotek:
vzpominka2006.ic.cz

a kus AKOM v podání Michala
vzpominka2006.ic.cz

184.Akáda 27.11. 2006 11:43
- Jaký byl sraz? Letos se Karel vytáhl, protože se mu podařilo pár pěkných kousků.
Co bylo očekáváno je zde: www.fcqueen.cz
A tak po pořádku, zde je moje recence,
- Vzpomínku rozjížela Michalova formace Queenie. Kapela se do revivalu pustila naplno. Jejich výbava se přibližovala skutečné výbavě skupiny Queen. I když v této sestavě hrají relativě krátkou dobu byli skvělí. Já jim přeji aby v dalších vystoupeních byla celá kapela plná života na podiu a nemusel to všechno odtáhnout Michal. V tomto mají co dohánět za Princess. Michalovi trošku chybí v některých písních taková ta pohodová artikulace a pohyby. Pohyby jsou kapitola sama pro sebe, protože naučit se kupříkladu cizí chůzi snad ani nejde. Kapela proti Princess absolutně překvapila výběrem písniček, prostě průřez všeho možného. A zvuk red speciálu k tomu vystoupení patřil. Nikde při vystoupení jsem si neřekl, "ach bože to né". Kapela má dobře zaděláno, aby byla revivalová jednička.
- Michal Pavlíček. Karlovi se podařilo dotáhnout tohoto giganta české rockové scény na Opatov. Veliká škoda, že zahrál se svými příteli jen jednu píseň, mohl dát aspoň 3-10 :-)). Já si hrozně rád poslechnu kytarové úpravy, pokud je hrají mistři svého oboru.
- Queen Unplugged Project. To bylo překvapení, tak do Opatova dorazili už i vzdálení cizinci a fakt uměli. Vzhledem k jejich zaměření přibližující se k akustickému hraní se tomu podřídil i výběr skladeb. Prostě jako kdyby folková kapela hrála Queen. Z toho důvodu, nemuseli dělat nic revivalového a mohli se soustředit na vlastní hraní. Z pánu šla pohoda a umění. Jejich CD bych si koupil a s chutí poslech.
- V průběhu večera měl vystoupit Peter Paul Pačut se svojím setem, ale hlasová indispozice mu v tom zabránila.
- Na závěr vystoupil Filip Benešovský a jeho přátelé s písní Barcelóna. Hlavní hvězdou měl být opět Peter Paul Pačut, ale .....
....začalo to už tím, že přišli celá sestava na podium a začala se hrát předehra. Nějak nešel odposlech Pačutova mikrofonu a tak jeho komentář z předehry udělal zvukovou zkoušku. I sbor byl v tom začátku takový nijaký a tak jsem první minuty myslel, že se to nazvučuje. Ostatně se to tak před tím dělo, že kapela přišla, odzkoušela zvuk a pak hrála. Pak se to nějak rozjelo a bylo mě jasné, že se jede naostro. Ovšem Pačutuv výkon byl,.... no bylo by lepší kdyby vůbec nebyl. Mám dojem, že fotbalista se zlomenou nohou taky neleze na trávník. Ale kvůli celé té partě lidí kolem Filipa Benešovského, která došla se to prostě odehrálo. A nedá se říci, že to bylo úplně špatné, ale mohlo to být o hodně, hodně lepší.
- Mezi jednotlivými vstupy byly malé video ukázky, z nichž nejzábavnější byla ta z Rožnova kdy se natáčela reportáž pro ITV. Scullyho výkřik po té co se zahlédl na plátně "jé to je ostuda...", mě dobře pobavil.
- Po zkončení koncertu byla video projekce, kterou jsem viděl jen málinko, neboť jsem si v předsáli povídal a povídal. Opět jsem se seznámil s pár lidma z fóra a připil si s Michalem na další štengrování zde na fóru. :o))) (jo, Michale napiš mě mail)
Co na závěr, hrome Karle, chtělo by to větší sál, vyšší podium.

P.S.
Doufám, že až to bude číst Monika, (která na srazu nebyla) že nenajde moc chyb, aby se to nestrhlo v gramatické cvičení :-))
P.S.2
Mám asi hodinovej záznam z akce z kterého vyrobím DVD, pokud by h někdo chtěl, a netlačil že ho chce zítra.... Je to točený uplně vpředu od pódia.

185.neeuQ 27.11. 2006 13:31
Taky všechny zdravím,všechno už bylo napsáno,takže se k akci vyjádřím velice stručně.

Queenie +++++
Queen Unplugged Project ++++-
Michal Pavlíček +++--
Peter Paul -----
Filip Benešovský a spol. +++--
Promítání (reportáže i klipy)+++++
Lidi +++++
Celkově akce +++++ (nezapočítán PP)

+++++ maximum :-)
----- minimum :-(

162/Queenie:naopak si myslím že právě na takové akci je to mnohem těší hrát.Lidé písničky dobře znají a poznají chyby,to že si zpívají je velké plus,na rozdíl od laika který zná pár nejznámějších písní které si zazpívá,ale chyby by nepoznal.

Výjimečné poděkování posílám Michalovi a Tomášovi z Queenie,oni ví proč :-)

186.Mr.Scully 27.11. 2006 13:38
Jak jsem tak mluvil se spoustou foraru, tak nazory na Queenie se radikalne lisi :-) Krome nazoru "zpevak a kytarista nejlepsi" jsem slysel i nazor "zpevak a kytarista nejslabsi", takze zajimavy :-) Myslim, ze nejvetsi shoda panuje na tom, ze bici zni velmi dobre a Michal do nich busi s elanem. Tady bych videl nejsilnejsi clanek. Jinak Michal (zpevak) mi prijde v pohode, mezi skladbama vypada sice dost stydlive a opatrne, ale na druhou stranu arogantni a sebevedomy styl Petera Pacuta se mi taky nelibi. Chce to asi najit nejakej kompromis. No a kytarista by se mel vic hejbat, to je jasny. Trochu delat show.

187.Leroy Brown 27.11. 2006 16:04
180: ad Pacut - doufam, ze bude na Vzpominku pozvan i pristi rok, protoze tuhle taskarici chci slyset nazivo. :D :D :D

188.Montreux 27.11. 2006 16:30
Ještě k Robertovi - taky jsem nemohl z jeho prosby ke kámošovi: "Půjč mi na pivo! Mně dala mamka jenom dvacet korun!" :-D

189.lickerman 27.11. 2006 17:32
Takže jo:) Jsem rád že názory na Queenie jsou tak kladný. Jenom bych rád doplnil jedno-kytarista na tom nebyl před vystoupením zrovna zdravotně nejlépe, proto ta statika:) Ale ještě jednou díky moc za vaše názory a doufám, že se alespoň někdo z vás opět v pátek ukáže na Opatově;)

190.roberto2 27.11. 2006 17:59
188.A to sem musel umyt nadobí ,jinac by nebylo ani to. :-))))))

191.Akáda 27.11. 2006 18:00
Ješte ke Queenii, prostě je to mladý revival a viděli jsme jeho první vystoupení. Za rok dva se ukáže jak na sobě pracují, jestli vychytají chyby a tak. Protože to co mě na Princess vadí je, že jo znám 5 let a jsou pořád stejní. Já osobné vím, že spousta lidí se na moje vystupko přijde po roce opět podívat a chtějí vidět něco málo nového. Prostě ukázat to samé by je neuspokojilo.

192.Michal 27.11. 2006 18:54
Diky za ohlasy :o) - kladnych i zapornych dojmu si moc vazime a jsme radi, ze jste se bavili a ze vam nase vystoupeni vice dalo, nez sebralo (alespon doufam).
Kazdopadne jiste vite, ze koncertu za sebou zatim moc nemame a tak zkusenosti (se kterymi souvisi vsechno ostatni) teprve nabirame.. "Zadnej ucenej ..." a tak dal :))
Tesilo me, videt se s vami- zvlaste s temi, ktere jsem nevidel uz "leta", ze Libore? ;o)

189: To nebylo zadama- nas "Brian" je porad jeste stydlivej :o))
186: By me teda zajimalo, ktere forare mas na mysli- nicmene je to dobre. Co nestoji za rec, nestoji totiz za nic..
185: Rado se stalo- my dekujem.
184: Diky, ozvu se a snad by nejak vysel ten vikend ;o)

193.spagetka 27.11. 2006 19:06
185.Přidávám se k neeuQ s díky pro Michala a Tomáše.Za tohle vám dost dlužím.
PS: Bílé obálky nedávám,ale když se dohodnete na nějaký lahvince.Máte ji u mě schovanou :o))

194.Monika 27.11. 2006 20:00
184: Domluvili jsme se, ze tvoje chyby uz hodnotit nebudu, tak to radeji neudelam ani ted :o).
Add Pacut od Bad Gaye: zni to hrrozne. Proc zvolil zrovna Barcelonu, to mne neni jasny. Ja to narozdil od Leroye slyset live nechci :o). Fakt, to je na ostudu.
Gratulace Queenie, jak to tak ctu a preji dalsi uspechy.

195.Mr.Scully 27.11. 2006 20:21
194. "Bad Gay" to uz je skoro horsi nez Akadovo "vyzsi podium" :-)

196.Leroy Brown 27.11. 2006 20:25
184 / P.S.2: Zajem bude. ;o)

197.Mr.Scully 27.11. 2006 20:48
Btw. vyridil jsem Madarum nase diky a rikali, ze si to taky uzili, ze publikum bylo skvely. Kdybysme pry v budoucnu vedeli o nejake Convention kdekoliv v Evrope, tak jsou ochotni zahrat, prej je to desne bavi.

Byl bych pro, aby je Karel pozval pristi rok znovu (i kdyz jen s max. hodinovym programem).

198.Leroy Brown 27.11. 2006 21:02
197: Tez jsem pro :o)

Vcera jsem jim posilal mail, ze se mi jejich koncert libil atd.

199.spagetka 27.11. 2006 21:20
184.PS.2 Když bude na světě nějaké DVD,tak jím nepohrdnu :o)
197.QUP bych na příští vzpomínce viděla ráda.Radši 1,5h s nima než 5 min s Pačutem :o)

200.Monika 27.11. 2006 21:32
195: Jak se to vezme :o).
Bad Guy, promin :o)
stránky [1] 2 [3] [4]

Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Novinky: Vzpomínka na Queen 2006