Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Galerie: Madonna - shrnutí

Forum

--- Pouze přihlášení uživatelé můžou přispívat do diskuze ---stránky 1
another.world: Madonna - shrnutí08.09. 2006 12:01
Madonna - shrnutíNa koncertu jsem byl 7.9. V Praze jsem čekal už od rána, abych měl dobrý místo na stání. Po přiběhnutí na plochu jsem si vybral místo na konci catwalku v první řadě zboku toho rozšířeného místa, kde přístává disco koule, ze které M. vyleze. Věděl jsem, že přímo čelem k podiu budou stát securiťáci a kameraman a taky že jo, tak jsem udělal fakt výborně že jsem si stoupnul zboku! Tam, co jsme stáli to bylo k podiu nejblíž, stačilo natáhnout ruku a v pohodě jsem se dotknul podia. Koncert byl fakt velmi kvalitní až teda na to ozvučení, na začátku a v některých místech ke konci show. Úplně na začátku byl hlas M. trochu potlačený a pak zvukaři viditělně přidali na síle. V závěru už mi její vejšky připadaly jako by to zpívali Šmoulové, vůbec to nebylo přirozený. Na tom jsem se tam shodnul s několika lidma. Nejblíž jsem byl M. asi na necelý metr a mám spoustu zajímavých fotek (viz třeba ta u příspěvku). Narozdíl od jiných koncertů bylo tady nesnesitelné vedro - po pár minutách ze mě lil pot. Nahrál jsem si taky pár videí na foťák a občas jsem zaměřil objektiv i na naší první řadu, abychom byli s M. na jednom záběru videa. Jeden fanda mě dokonce i vyfotil na jednom záběru s ní poměrně dobrým foťákem, tak mám alespoň pěkný "suvenýr" z koncertu.

Když to celkově shrnu, tak mínus dávám za vedro, občasně špatný zvuk a plus za skoro všechno ostatní. Show to byla fakt výborná! Nikdy jsem nic takového neviděl, co se týká podia, bylo to prostě MEGA a vše pohyblivé a působivé! Scéna, kdy zpívá na kříži mi nepřipadla vůbec provokativní. Spíš mi vadí to její věčné "fuck George Bush", s tím by se měla asi trochu krotit, když třeba promítá na screenu záběry Hitlera a hned potom Bushe...

Údajně na koncertu 6.9. při její obyklé propagandě typu: "No more war! Only love! Fuck George Bush! No more war! Only love..." a publikum vše opakuje, se zeptala: "Do you want war?", tak lidi odpověděli sborem "Yeeees!" :o/ prostě Češi rozumněli "Do you want more?" :o) proto pro jistotu svojí řeč 7.9. výrazně zkrátila a udělala dobře, nikdo na její názor na G.Bushe není zvědavej!

1.andilek-filipek 08.09. 2006 12:10
Zdá se, že Madonna začíná silně chytat tzv. syndrom Bona Voxe, který si už léta plete hudbu a politiku.

2.Mr.Scully 08.09. 2006 12:17
Politiku by tam ani Bono, ani Madonna, ani kdokoliv jinej v takovyhle mire srat nemeli. A co playback, ten ti nevidel? Recenze jsou hodne negativni.

To s tim war/more je husty, docela jsem se pobavil :-)

3.another.world 08.09. 2006 12:19
2: playbacku jsem si nevšimnul... maximálně tak bylo něco s playbackovým hlasovým podkladem, doprovodné vokály apod. ale i to není nic co by mělo někomu vadit. Že M. neumí moc zpívat se obecně ví, tak je taková malá výpomoc docela nutná. Čistě playback tam IMHO nebyl. Tak hluboko by snad ani M. neklesnula.

4.Akáda 08.09. 2006 14:23
To s tim war/more je fak hustý,..... :-))))))))))))

5.Ptr 08.09. 2006 14:42
3:
Co jsem slyšel, tak čistej playback to nebyl, ale ty podkreslující vokály z playbacku jí prej pomáhali hodně....... BTW - ty kratičký záznamy v TV... fakt zpívala tak falešně?????

6.another.world 08.09. 2006 14:45
5: taky jsi v tom slyšel Šmouly? Jít na koncert Madonny znamená spíš koukat než poslouchat no... docela by mě zajímalo, jak by M. zazpívala něco úplně bez jakékoliv technické podpory. Co nemá v hlasivkách musí dohánět promakaným podiem a pohybově. Zas v jednom bych se jí zastal - takhle pohybově dobře v jejím věku na tom je asi málokdo. Když k tomu ještě přidá zpěv (i když né tak úplně čistej... dobře no), tak je to docela solidní výkon.
stránky 1

Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Galerie: Madonna - shrnutí