Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Sběratelské předměty: www.queenautographs.com

Forum

--- Pouze přihlášení uživatelé můžou přispívat do diskuze ---stránky [1] 2
Montreux: www.queenautographs.com16.07. 2006 14:43
Je mi jasné, že jsem asi neobjevil Ameriku, ale chtěl bych se s Vámi podělit o dojem ze Scullyho stránky, která nabízí pohled na "život" podpisů členů kapely Queen. Musím říct, že jako fanoušek, který od nich nemá žádný autogram, jsem u téhle stránky doslova slintal. Způsob, jakým jsou tyto stránky koncipovány mi veskrze vyhovuje. Oko českého fanouška potěší i nascanovaný stage setlist z pražského koncertu. Takže, Scully, moc pěkné! :-)

BTW: Doufám, že už tady o tom někde nebyla diskuze. Jestli ano, tak se Liborovi omlouvám.

101.Mr.Scully 24.10. 2006 17:49
100. Fakt ze ne, nedoslo mi, ze je to ta sama Opera. Teprve ted kdyz na to zpetne koukam, tak ji poznavam podle toho temer "werdsay" ve venovani :-)

102.werdsay 24.10. 2006 17:53
Clovece kdybych te neznal, tak bych ti tohle vazne neveril :-/

103.Mr.Scully 24.10. 2006 18:30
102. No muzu te ujistit, ze kdyby mi to docvaklo, tak bych se te na to zeptal. Proste jsem myslel, ze je to jina Opera.

Co ted s nim - feedback mu dat nemuzes. Muzu ho dat do bad traders na muj web.

104.werdsay 24.10. 2006 19:16
Za 102 se omlouvam. Nedavno jsi me upozornoval, abych si daval bacha. Je mi jasny, ze kdyz ti projdou desitky podpisu denne rukama, tak si nevsimnes. Nema vyznam nekam ho davat, pac od Queen stejne nic vic mit nebude.

105.werdsay 24.10. 2006 19:28
Ty kravo... kdyby chtel sek, tak jsem bez trinacti tacu... do rite!

106.Mr.Scully 24.10. 2006 19:30
Hele, napis jeste tomu Lucovi pres ebay, jestli tu desku uz ma doma. Jestli to potvrdi, tak toho prodejce dame na blacklist na muj web.

107.werdsay 24.10. 2006 19:32
Luca to ma doma na 100%, to te muzu ujistit. Protoze ty fotky co tam dal, delal on.

108.Mr.Scully 24.10. 2006 20:02
No rad bych mel od nej potvrzeni, nez nekoho pomluvim :) Treba ty scany dostal od prodejce, stoprocentne vyloucit se to neda, ne?

109.Breakthru 24.10. 2006 21:14
Btw. Johna by taky nezabilo, kdyby napsal 1 za 5 let nějakej vzkaz do časopisu, abysme vůbec věděli zda ještě žije. Naposled tam psal na jaře 99. Roger na podzim 2002. Jinak tam furt píše Bri.:-))

110.Mr.Scully 24.10. 2006 21:17
109. Nj, John se proste od sveta showbusinessu odriznul - alespon to dal jasne najevno. Mozna je to lepsi, nez kdyby nechaval planou nadeji. Roger nikdy nebyl zodpovednej, pro nej to bylo sex, alkohol a r'n'r. Brian zatim drzi prapor, ale driv nebo pozdeji ho to taky prestane bavit.

Osobne si myslim, ze jakkoliv v haji ted fanclub je, tak skupina by se o nej mela postarat. Pokud mu propujci titul "oficialni", tak by se taky mohli trochu starat.

111.Monika 24.10. 2006 21:48
110: To meli. Vzdyt na zacatku jejich kariery byli radi, ze maji fanousky a fanklub ... Kdyz potrebovali nekoho zadarmo na nataceni klipu, tak jim fandove z fanklubu byli dobri ... Holt, slava vsechno meni ...

112.another.world 25.10. 2006 00:08
111: myslím že v době, kdy Queen začali točit klipy, nebyli moc závislí na členech klubu ale spíš to bylo pro členy FC výsadní právo než že by kapele nějak výrazně pomáhali a kapela jim ještě musela být vděčná :o)

113.Ptr 25.10. 2006 09:25
Já si toho taky teda nevšiml, ale co čtu tu werdsayovu zkušenost, tak je to docela drsný. :(((

114.Mr.Scully 25.10. 2006 10:15
Neni to na zapade bezne, ale stane se. Ja jsem takhle prisel o 60 dolaru za nejaky cedecka (ten prodejce - Rus bydlici ve Finsku - mi rovnou napsal, ze mi nic neposle a prachy si necha, uplne se mi vysmal). Taky mi jednou Anglicanka neposlala nejaky knizky asi za 20 liber. Stalo se to vic kupcum, ti to dali dohromady a kontaktovali Scotland Yard, ktery ji zacal vysetrovat a hned knizky prisly :-) Celkove vzato je porad ebay mnohem spolehlivejsi nez jakakoliv ceska internetova inzerce. Preci jen v Anglii je pocet zlodeju mensi nez u nas :)

115.werdsay 25.10. 2006 18:02
Luca mi neodpovida, tak si asi mysli, ze si neco vymyslim. Kazdopadne to ma ve feedbacku jako hotovou vec, stejne jako ten zlodej. Jinak jak rikam, davat ho na nejakej list nema cenu, muze si klidne zmenit nick. Anglicani jsou obecne super lidi a mam s nima jen dobry zkusenosti.

116.Monika 25.10. 2006 21:07
112: Netvrdim, ze Queen byli zavisli na clenech klubu. Tvrdim ale to, ze kdyz potrebovali nekoho na nataceni klipu zadarmo, tak se fan klub hodil. Fanouskove byli radi a Queen to nejakou tu libru usetrilo ... Ted, kdyz jsou za vodou, nedokazou jim napsat ani radku. Uz je to jasny? :o)

117.another.world 25.10. 2006 21:32
116: jak se to vezme, Queen by asi nikdy nemuseli platit běžnému komparzu (viz. WATCH nebo FWBF). Řekněme, že od roku 75 stačilo napsat malý letáček do londýnského metra, že Queen budou v ten a ten den tam a tam natáčet klip a to bys viděla těch zájemců, kteří by ještě rádi přispěli nějakou tu libru, aby mohli být v klipu.

118.Monika 25.10. 2006 21:43
Jasne (az na to, ze ve WATCH a FWBF nebyl bezny komparz :o)), ale to je prece neopravnuje, aby se ted nezajimali o svuj fan klub. Rogera nezajima vubec a Briana uz taky moc nebere ... To se fandum pekne odmenuji za to, ze diky nim dosahli toho, ceho dosahli. Mne to muze byt jedno. Nikdy jsem od FC nic neocekavala ...

119.another.world 25.10. 2006 21:57
118: jakto, že nebyl komparz? Já teda neznám přesnou definici komparzu, ale členové FC tam přece jen dělali diváky "koncertu", nikdo neměl svojí roli, každý si svým způsobem mohl dělat co chtěl.

120.Akáda 25.10. 2006 22:01
Já bych až tak neporovnával natáčení klipů, a vděk za to, že napíšou něco do fan časáku.
Ale v důsledku vzato dělají umění, které je pro lidi, a kteří jim pak fandí a chodí na koncerty, kupují desky..... Bez těch lidí, kteří by je poslouchali by nic pořádného neznamenali. A z tohoto důvodu si myslím, že by se k těmto fandům neměli až tak otáčet zády.
....Možná na jejich chování má vlit že, chlap po padesátce je v komunikaci k okolí hodně jinej, jako by zapomenul na minulost.

121.Monika 25.10. 2006 22:53
119: Spis mne tam vadilo to slovo "bezny". To jsem spis pochopila, ze vytahli nahodne par lidi z ulice ... Takze jsme si nerozumneli.
120: Beru to jako vycuranost. Oni nam to udelaji zadara, tak proc je nevyuzit. Vztah fandu a skupiny ma byt vzajemny, aby vsechno fungovalo a prineslo to kyzeny uspech. Lidi jim zustali verni i pres 15-ti letou pauzu. Proto nechapu, proc jim je zatezko udelat neco navic ...

122.Breakthru 26.10. 2006 06:49
Možná to taky souvisí s jejich věkem. Třeba už toho mají dost. Brian ještě v 90 letech hrál na některých večírcích FC a ted už ani to ne. Napíše 1 dopis do časopisu a tím to končí, ale před rokem Brian psal, že hledají s Jacky nějaký řešení pro FC...

123.Mr.Scully 26.10. 2006 11:24
122. "v 90. letech"... kdyz neudelas tecku u poradovych cislovek, tak se dost vyznamne zmeni smysl vety :-) Myslim, ze v 90 letech Brian uz hrat nebude :-)

Nevim, do hlavy jim nevidime. Asi sami zjistili, ze QueenOnline jim prinasi podstatne vic fanousku nez fan club, proste jsou to obchodnici.

124.werdsay 12.02. 2008 13:24
Ted sem cetl na Queen Autographs, zes tech podepsanych test press A Kind Of Magic videl na Ebay minimalne padesat. No nevim, sleduju to asi ctyri roky a bylo jich tam asi osm, z toho se jeden nekolikrat opakoval. Takze tomu nerozumim, tech padesat kusu je nejaka velmi silna hloupost.

125.Akáda 12.02. 2008 16:40
zpravy.idnes.cz
...tak nakoupím spousty starých LP, lahvičku tuše, prochu pocvičím ruku a hybaj na Ebay. :-)))

Příspěvek naposledy editován 12.02. 2008 16:40

126.Mr.Scully 12.02. 2008 20:05
124. Pochopitelne, ze padesat byla nadsazka. Chtel jsem tim rict, ze nepovazuju za prilis exkluzivni vec, ktera je na prodej prakticky nekolikrat do mesice a stejne casto se me nekdo na jeji autenticitu pta.

127.werdsay 12.02. 2008 21:22
Tak to jo, ale i tak se tahle vec neopakuje nekolikrat do mesice. Odhaduju ze se tam jedna deska opakovala asi petkrat a tohle je asi tak treti kus z te serie podepsanych AKOM. Pokud je to mysleno ironicky, tak by tak nemuselo byt pochopeno.

128.Mr.Scully 13.02. 2008 10:09
Je to mozne, ze se tam jedna deska opakuje nekolikrat. Ja jsem namatkove obcas zkontroloval prodejce a zdalo se mi, ze to pokazde prodava nekdo jiny, ale nezkoumal jsem to do detailu a uz vubec jsem neporovnaval jednotlive podpisy, jestli se jedna o stejny nebo jiny vytisk.

Radsi jsem to teda opravil, abych nekoho nezmatl.
stránky [1] 2

Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Sběratelské předměty: www.queenautographs.com