Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Ankety: Váš názor na oficiální stránku

Forum

--- Pouze přihlášení uživatelé můžou přispívat do diskuze ---stránky 1
Titan_66: Váš názor na oficiální stránku20.10. 2003 16:30
Jakej máte názor na oficiální stránku Queen: www.queenonline.com
Mně osobně se vůbec nelíbí, připadá mi jako kdyby to bylo spíš o Five než o Queen. Kam se to hrabe na normální soukromý stránky. Toť můj názor. Jiný kapely to maj udělaný víc přehledně a prostě lepší. Tohle je nic moc.Queen by si zaslouzili lepsi stranky.

1.Simandl 20.10. 2003 19:21
Souhlasím s tebou Titane.A hlavně s tím přehledem,já ani nevím jestli tam mají nějakou historii o Queen,vím jen,že tam jsou ty alba,ale něco napsáno to sem nevypozoroval.

2.Titan_66 20.10. 2003 19:37
jj jsou to divny stranky a ty jejich diskuzni fora jsou sice udelany hezky ale temata jsou o nicem, proste jako bych mel pocit ze to neni Queen ale jenom o akci We will rock you a kaslou na Freddieho uz. Staci se podivat treba na stranku Genesis www.genesis-music.com, to je rozhodne lip udelany. Doufam ze v budoucnosti udelaj Queen stranku a ne We will rock you stranku.

3.Michal 20.10. 2003 23:13
100% souhlas...

4.LG 21.10. 2003 08:03
Podobne je to i s www.brianmay.com, i kdyz je to asi nejlepsi zdroj informaci primo od Briana. V novinkach se tam ale objevuji rozsahle clanky o vsem moznym, kolem ceho Queen nebo Brian akorat prosli kolem. Ofic. stranky www.queenworld.com uz taky nestoji informacne za moc.
A stejne Queenum odzvonil umiracek v listopadu 91 !!!

5.werdsay 21.10. 2003 14:59
Queenum bohuzel umiracek odzvonil, ale myslim si ze se za F. nahrada najit dala! Je velka skoda ze se nikdy na podia nedostaly hity z Miraclu a z Innuenda.To mohlo byt jedinecny!

6.Titan_66 21.10. 2003 18:17
mno ja teda myslim ze: neni freddie - nejsou Queen, nasli by se urcite zpevaci co by jim to ladilo s kapelou a zpivali by dobre ale tam jde i o fredovu tvorbu, myslim ze kdyby meli jinyho zpevaka tak by delali odlisnou hudbu, nejde prece jen o jeho nenahraditelnej hlas ale i o jeho nenahraditelnej talent napsat kvalitni pisnicku. Takze i kdyby nasli zpevaka se stejnym hlasem i tak by to bylo k hovnu.

7.LG 22.10. 2003 07:51
Freddie nejsou Queen, to je jasne, ale QUEEN jsou Fredie+Brian+Roger+John !!! Nahrada bude vzdy jen nahrada. Sami uznejte, ze Queen jsou jedinecni, protoze Freddie byl jedinecny.

8.Titan_66 22.10. 2003 13:31
Freddie bez queen je jako Mirek Dušín bez Rychlých šípů :))))

9.Michal 22.10. 2003 14:24
spis naopak- Queen bez Freddieho atd... hehe ;o) LOL- tady bychom mohli spekulovat- ja si myslim, ze se sesli 4 lide a slozili ty nejbajecnejsi skladby na svete- nikdy me nic jineho tak nezaujalo- je to tak jak kdyz vidim hezkou divku- reknu si- hm... mozna na postel, ale pak se do jine zamiluju a... Takhle je to i s Queen... Proste bezva parta a tezko rict, kdyby tam nebyl John nebo nekdo jiny, zda by dokazali to co dokazali (mozna by dokazali i vic - kdyby byli 4 Freddie a jeden hral na el. kyt., druhy bici... LOL :oDD - spekulace... Queen jsou Queen a tim to konci ;o)

10.Titan_66 22.10. 2003 16:21
to je jasny proste jak by nekdo odesel od Queen kdyz jeste byli kompletni at uz to byl kdokoliv tak proste by se rozpadli. Ale chtel jsem tim proste jenom rict ze Freddie byl z nich nejvetsi osobnost.

11.Michal 22.10. 2003 18:33
jj- ja s tebou souhlasim, akorat to pak jeste rozvadim ;o) Sak vis...

12.Mr.Scully 23.10. 2003 12:02
QueenOnline jsou tragicke stranky a je videt, ze je delali lide, kteri vi hodne o grafice, ale vubec nic o webdesignu. O fanclubovskych strankach queenworld.com radsi pomlcim, to je tragedie sama o sobe. Titane - nema cenu chvalit forum, to totiz nedelali oni, to je hotova aplikace, ktera se da zdarma stahnout :-)

Vzdycky tvrdim, ze nekdo, kdo neni vylozene skalni fanda, nemuze udelat opravdu kvalitni stranky. Z tohoto duvodu QueenOnline nikdy neuspeji.

13.PavelRokyta 23.10. 2003 22:07
Koukám jaká se tady rozvířila kririka na oficiální stránky. Já to sice nemůžu posoudit protože neumím anglicky, ale docela povedená stránka se mi jeví queenzone.com. Je aktualizovaná téměř denně. Dokonce se tam píše i datum vydání DVD v Argentině či Peru..a další blbůstky. Ale co si na tom cenním nejvíc je archív fotek. Je jich tam snad 10 000 a taky dost raritek jako třeba počítačovej model Freda, kdyby ještš žil....a taky sem si od tamtuď mimochodem stáhnul Live Aid...

14.Michal 23.10. 2003 23:14
hm... ja uz jsem to projel xkrat, ale ten model nemuzu najit :_o( Neumim moc anglicky, tak... PLS, kdybys poradil jak na to...? Dik ;o)

15.Mr.Scully 24.10. 2003 09:35
Pavle, nechci ti kazit iluze, ale QueenZone prestala byt aktualizovana nekdy pred dvema lety, kdy s tim webmaster definitivne slehnul :-) Je tam sekce novinek, kam obcas prispeje nejaky fanousek a velke diskusni forum, ktere zije vlastnim zivotem, ale jinak uz (krome nize zminenych fotek) nic.

S archivem fotek souhlasim, fanouskove tam uploadli radove nekolik tisic fotek - doporucuju pomoci nejakeho programu si stahnout vsechny a doma prohlidnout, jsou tam nektere fotky, ktere jsem predtim jeste nevidel. Tzv. "pocitacovy model Freddieho" je jenom sranda, jeden clovek vzal jeho fotku, ubral mu vlasy a nechal ztloustnout oblicej, neni to nic vedeckeho ani vazne mineneho :-)))

16.PavelRokyta 25.10. 2003 01:05
Asi máš recht.....:-)) Jak už sem psal tak neumím moc anglicky (vlastně vůbec - bohužel špatná volba jazyka už na základce:-(()
Já sem na queenzone narazil docela nedávno, tak to tak objektivně nemůžu posoudit....ale stáhnul sem si klipy, který sem do tý doby nikdy neviděl, jako třeba Scandal a klipy z Hot Space...
No co se dá dělat...chtěl sem zamachrovat, ale zjistil sem, že sou tady lidi co maj o mnoho větší přehled než já..:-))) A to je vlastně dobře....čím víc tím líp...:-))) Čus.

17.Martin 25.10. 2003 21:26
Na oficiální stránce sem už byl, a že by mě zaujala, to se říct nedá.

18.Michal 04.04. 2006 19:24
tady se muzete juknout, jak vypadaly stranky Queen drive :)
web.archive.org
Vubec tam najdete spoustu stranek, ktere dnes uz neexistuji- i trebas podobu kralovske legendy (web.archive.org ;)..
Celkem nostalgie v nekterych pripadech..

19.Ondřej Horák 04.04. 2006 21:36
Tyhle stránky jsou úplně blbý, protože se tam furt musím někam přihlašovat a to mě nebaví.

20.Jakub 29.04. 2006 06:19
Dle mě jsou celkem slušné,ale skvělé to zase není.

21.Jakub 01.05. 2006 04:02
Ty stránky by si zasloužily více propracovat, aby byly více poutavější.

22.Akáda 23.05. 2006 14:11
nejlepší jsou tyto stránky :-)))
www.queen-fip.com
nebo tak
www.queenonline.com

23.Jakub 30.05. 2006 01:05
22.
Ale jo slušné jsou.
stránky 1

Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Ankety: Váš názor na oficiální stránku