Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Galerie: These are days of our lives

Forum

--- Pouze přihlášení uživatelé můžou přispívat do diskuze ---stránky [1] 2
roberto2: These are days of our lives05.01. 2006 21:23
These are days of our livesTakovy maly dukaz,ze existuje dokument z nataceni,otazkou vsak zustava jestli ho nekdy uvidime.

101.Ptr 13.01. 2006 15:12
100:
Jako, ty maskéři jsou profíci, takže myslím, že se setkávaj s všelijakýma problémama, který je třeba zalíčit........

102.Ptr 13.01. 2006 15:18
Monika:
Jenže ty podle mýho názoru vycházíš z předpokladu, že ti, co s ním spolupracovali na těch klipech, věděli o tom, že Freddie má AIDS... V tom je zakopanej pes všech sporů v tomhle tématu. Dle mýho názoru - všem asi došlo, že Freddie je nemocnej, ale CO mu opravdu je, tušil v té době ze štábu asi málokdo.......

103.Michal 13.01. 2006 15:23
100: Ale vzdyt ty jen upravujes to co pises..
Ke vsemu- jestli ho Mary licila jen tak prede vsema, tak tim spis je tedy zbytecne, aby ho licila Mary, kdyz ho mohl nalicit kdokoli jiny- lepe a profesionalneji. Chapes o co tu jde? Vzdyt ty vubec nedomyslis dusledky.. Jestli na nej cumel celej stab, tak uz bylo uplne jedno, jestli ho lici Mary nebo nejaka jina zenska.. A co se tyce stitivosti- kdyz dobre zaplatis, tak neni nic problem a jak rika Ptr- ti maskeri jsou zvykli na vsechno. Ke vsemu- kdo tenkrat vedel, ze je to AIDS?
No a kdyz uz se konecne bavime o stejne veci- prispevek 53 mluvi koneckoncu za vse- vcetne te fotky...
Tim tedy netvrdim, ze to tak skutecne bylo. Prijde mi to ale o dost logictejsi..

104.Monika 13.01. 2006 15:26
102: Ne, z toho nevychazim, viz veta - Co se pise v knizkach, tak jim, samozrejme, lhal - problemy s kolenama, diety a ja nevim, co jeste.
Nekdo mohl vedet, nekdo nemusel. Ale rozhodne nevypadal moc vabne, takze se lidi mohli obavat fyzickyho kontaktu s nim.
103: Nic neupravuju, nemam to zapotrebi ...

105.LG 13.01. 2006 15:27
Proc musite lidi porad vest nejake spory ;)

106.andilek-filipek 13.01. 2006 15:29
105: a ještě takový peachoviny, že? :D taky si myslím :D

107.Monika 13.01. 2006 15:30
105: Protoze to nekoho strasne bavi ... me ale uz ne. Koncim s timhle tematem, protoze kdyz tak ctu 103, tak to zase nepochopil a uz me nebavi to porad vysvetlovat dokola.

108.Michal 13.01. 2006 15:39
140: neupravujes nic, co uz jsi napsala, ale upravujes interpretaci svych nazoru :o)))
107: jediny, kdo tady nedokaze pochopit, ze Freddieho mohl maskovat kdokoli jiny nez Mary jsi ty :o)) To, ze ty jsi takovy psycholog a vidis do Freddieho je sice hezke :o) , ale neprikladam tomu zadnou vaznost- proc by mu jako melo vadit, ze ho lici nekdo cizi (viz chlap na obrazku 53- i kdyby mu tam mel jen cechrat chlupy v nose, tak to musel videt)? A o to tady jde- to je to tve prekrucovani, ze zatimco nejdrive jsi tvrdila, ze Freddieho maskovala jen Mary a to z toho duvodu, aby ten kdo ho maskoval, nepoznal co mu je, tak ted tvrdis, ze ho maskovala Mary, protoze Freddiemu vadilo, kdyz ho maskoval nekdo jiny :o))))) Tak o cem se tady ksakru bavime? :o) Ty tady nic nevysvetlujes- to my jen porad neco vysvetlujem tobe :o))))
BTW: Ten spor jsi vyvolala ty...

109.Mr.Scully 13.01. 2006 15:39
Me taky fascinuje, jak se porad hadate kvuli nejaky kravine :) Teda ne ze bych se ja nekdy nehadal, ale fakt nemam trpelivost psat takovy slohy a hadat se pres dve stranky :-)

110.Monika 13.01. 2006 15:50
108: Naposledy
Tvdrim a tvrdila jsem, ze Freddieho maskovala Mary ke konci zivota, ne od doby, kdy se mu udelal pevni flek!

proc by mu jako melo vadit, ze ho lici nekdo cizi (viz chlap na obrazku 53 - viz 57

Prikladej si vaznost cemu chces. Nenutim te se mnou souhlasit, zatimco ty nutis souhlasit me s tebou.

jeste jednou - proc by mu jako melo vadit, ze ho lici nekdo cizi - to uz jsem vysvetlila snad nekolikrat, chytrej si to precte a porad se nepta ...
THE END

111.Michal 13.01. 2006 16:02
110:
"Tvdrim a tvrdila jsem, ze Freddieho maskovala Mary ke konci zivota, ne od doby, kdy se mu udelal pevni flek!"
//Kde pisu opak?? Vzdyt ja se bavim o odbdobi kolem klipu? Kde co zase nechapes, ze pises tohle???

na 57 jsem ti take odpovedel uz nekolikrat.. Je to proste blbost- samozrejme, ze ten clovek mu nedela makeup (coz zduraznuju v te zavorce, kterou jsi take nepochopila), ale kouka na nej z takove blizkosti, ze proste musel videt vsechno, i kdyz byl naliceny :o))) Chapes to?? :o)) Celej stab to videl- proc myslis, ze je ten klip cernobilej?? :o)))))) Kuli efektu? :o))) Prave aby to zakryli jeste vic- proste ty vubec nedomyslis dusledky a pises hole hlouposti...

Nenutim te se mnou seouhlasit, jen se ti snazim vysvetlit, ze proste pises hlouposti :o)))))

Ano- melo by mu to vadit (ze ho lici nekdo cizi), protoze se citil trapne :o))) To je opravdu padny argument :o))

Jo a jinak- nic to nemeni na tom, ze prekrucujes svoje tvrzeni- nejdrive ho nemohli licit kuli flekum a ted ho dle tvych slov nemuzou licit kuli tomu, ze se cejtil trapne (kdyz uz teda neproslo to, ze by se ho stitili)..

112.Monika 13.01. 2006 16:14
ale kouka na nej z takove blizkosti, ze proste musel videt vsechno, i kdyz byl naliceny - proc by ho, teda podle vas, mel licit profik, kdyz je vsechno stejne videt :o)) ?
nejdrive ho nemohli licit kuli flekum - co ???

Nechapem se navzajem ... nemam cas na hadky po netu, fakt :o)) Mam dokonce i jiny starosti, takze koncim, pis si co chces ... Pravda je jenom jedna a tu mas jenom ty ... asi takhle.

113.Michal 13.01. 2006 16:27
112:
Ale Moniko- vzdyt tady ale nejde o to, kdo ho licil (my nerikame, ze ho musel zakonite licit jen profik, ale ty rikas, ze ho profik zakonite licit nemohl, protoze by poznal co mu je a nebo by to bylo Freddiemu trapne- coz nevyplyva z logiky veci), ale jde o to, kdo ho mohl licit :o)) A tedy kdyz to bylo stejne vsechno videt, tak ho mohl prece klidne licit profesional- uz to chapes? :o)))
napsalas v 46:
"Moc lidi o Freddieho nemoci nevedelo, myslite si, ze by se dal napospas maskerce, ktere by nejspis doslo, co mu je?"
// Myslis, ze lidem ve studiu nebo tomu chlapikovi 53 nedoslo, co mu je? A to ho nemuseli maskovat.

- takhle to doslo hodne lidem, jen co ho videli a mohl byt klidne naliceny- tudiz o nejakou babu, ktera ho licila, vic nebo min- to uz by bylo prece jedno, ne? A to je to, o cem celou dobu mluvim..

No ja chapu, co pises, ale nechapu, jak to muzes psat :o))

114.Mr. Bad Guy 13.01. 2006 16:47
These are days of our livesVšichni jste blázni, jenom já jsem letadlo... :-)

115.Soňa 13.01. 2006 16:47
???? :D

116.Mr. Bad Guy 13.01. 2006 16:48
105+106+107+109: Taky si všímáte, že u každýho rozvleklejšího sporu je vždycky jeden tradiční účastník? Ale to už se zase odvolávám na svůj předchozí příspěvek.

117.andilek-filipek 13.01. 2006 16:51
114: tak to nemělo chybu :D :D
116: tak to je přesně další peachovina

118.Monika 13.01. 2006 16:54
Neprekrucuj - nerikam, ze ho ZAKONITE licit nikdo jinej nemohl!!! Jen pisu, ze PODLE ME, coz je rozdil. Jeste jsem nevidela dukaz, ze ho licil (ale opravdu licil) nekdo jinej (v dobe, o ktere je rec).
Myslis, ze lidem ve studiu nebo tomu chlapikovi 53 nedoslo, co mu je? A to ho nemuseli maskovat. - nevim, jestli mu neco doslo, nemluvila jsem s nim. Ale nekde tvrdis, ze podle skvrn to tenkrat lidi nepoznali (coz je HLAVNI viditelny priznak AIDS), ale kdyz uz byl hubenej, tak to automaticky poznaji?

Pisu to proto, ze bych to tak udelala ja, ale to uz je taky tady napsano, tak cti ...

119.Michal 13.01. 2006 17:02
116: Ja jsem si rekl, ze uz tyhle roztahle spory necham byt.. Jenze v tomto pripade jsem to nezacal ja, ale Monika :o) Nejdrive nejaky osobni problem (ktereho si nejsem vedom), pak uz slo jen o to, kdo ho mohl licit :o) Vsimni si, ze ja tady opakuju stale stejnou vec (porad se to mota o te podstate, ze kdyz ho vidi cely stab, tak je zbytecne aby se skryval pred profi maskerem). A to rikam od sameho zacatku- ze to nekdo nedokaze acceptovat a musi za kazdou cenu vzdycky napsat neco trosku jinak, aby se na to zase "muselo" odpovedet- za to uz ja nemuzu.
Bohuzel si nedokazu rict (jako jini) "ser na to"- nevim.. Mozna, ze to beru jako jakousi soutez- s tim uz nic neudelam :o))) Kazdopadne- ja tady ted v tomto pripade neobhajuji svoji "pravdu" a ani nechci za kazdou cenu dokazat, ze to musi byt, jak rikam ja :o) Ja tady obhajuju "lez" nekoho jineho a chci dokazat, ze uz jen z logiky veci to tak proste byt nemuze :o) No a to, ze to nekdo nedokaze acceptovat na zaklade jednoho jedinehi prispevku a musi se to proto rozvadet na dlouhe stranky- to je mi lito..

120.Ptr 13.01. 2006 17:05
Dle mého názoru, je to takhle:

- Monika si myslí, že Freddieho na posledních klipech (Slightly Mad a Days Of Our Lives) líčila pouze Mary a to proto, že by ostatním došlo, co mu je.... a proto, že by Freddiemu přišlo trapné nechat se líčit někým jiným, poněvadž by se jej mohli štítit.

Já (jak chápu Michalovy příspěvky, tak má stejnej názor) si myslím, že Moničin přístup postrádá logiku a vysvětlím proč (on se snaží to Michal vysvětlit už dlouho, ale asi neúčinně):
- ad "ostatním došlo, co Freddiemu je" - všichni si přece všimli, že je vyhublej, všichni si všimli, že nevypadá zdravě, všichni věděli, že mu NĚCO je..... Já si myslím, že když všichni věděli, že mu NĚCO je, tak nebyl důvod nějak extra Freddieho "ochraňovat" způsobem "líčí mě jen a jen ten a ten".... Nehledě na to, že tehdy málokoho asi napadlo, že Freddie má AIDS. Vemte si, že se na to všichni díváme zpětně z pohledu "nojo, měl ho", ale tehdy o tom prostě nikdo nevěděl. Existuje spousta jiných nemocí, které v kombinacích můžou mít podobný příznaky.... A navíc, myslíte si, že kdyby někomu opravdu došlo, že má AIDS, že by to "vynesl" ven????
- "trapné nechat se líčit někým jiným" - proč trapné????? PROČ????? Proč by se ho měli štítit?! Maskéři jsou od toho, aby kožní problémy zakrývali, takže myslím, že viděli spoustu horších kožních problémů........

121.Michal 13.01. 2006 17:07
118: Ale prosim te, vzdyt on byl uplne seslej- nejen hubenej- prece Moniko nebudeme slovickarit.. Si precti (treba v BR jednoho zivota), co pisou ti lide, kteri nataceli ty klipy- si precti, co jim z FM vyplyvalo :o)
nj, tak teda PODLE TEBE to zakonite nikdo jiny byt nemohl- to je to samy :o)
Ja ti nechci davat dukaz, ze ho nekdo licil, ja ti chci jen vysvetlit, ze ho mohl klidne licit nekdo jiny a stejnak by se nic nestalo- akorat by bylo o jednoho cloveka vic, ktery by videl, jak je na tom Freddie spatne...
Tim chci rict, ze to co pises ty nema logicke opodstatneni- chapes? Nechapes..
BTW: Prispevek 118 je zase jen nic nerikajici prispevek, ktery pouze prodluzuje "debatu" :o)
120: Presne tak.. Proste hazet perly svinim :o))))

122.Monika 13.01. 2006 17:15
119: Nejdrive nejaky osobni problem - ty tvoje dedukce uz me fakt dojimaji :o))
Tim, ze tvrdim, ze ho licila Mary nerikam, ze se skryval pred profi maskerem, nejak nemuzu najit, kde bych tohle napsala ...
... aby se na to zase "muselo" odpovedet - ty snad nemas ten pocit odpovedet?
No a to, ze to nekdo nedokaze acceptovat na zaklade jednoho jedinehi prispevku a musi se to proto rozvadet na dlouhe stranky- to je mi lito.. - na to nemuzu napsat nic jinyho, nez - napodobne

120: A navíc, myslíte si, že kdyby někomu opravdu došlo, že má AIDS, že by to "vynesl" ven???? - myslis, ze ne? Sami pisete, ze za prachy vsechno ...
Maskéři jsou od toho, aby kožní problémy zakrývali, takže myslím, že viděli spoustu horších kožních problémů........- jasne, jsou. Ale co se ti bude honit v hlave, kdyz bys maskoval zrovna Freddieho? Vis, ze nejzdravejsi nebude, nemuzu od neho neco chytit ... i takovi jsou lidi a to se zase snazim vysvetlit ja vam + Freddieho mozny pocity z toho vseho ...
Pro dnesek (a snad nejenom) finito.

123.andilek-filipek 13.01. 2006 17:17
A běžela jedna kráva na stromě a pletla noviny. Kolem letěl bagr a ptal se, kolik je hodin, no a já jsem odpověděl, že nevím, ale asi neděle.

124.Michal 13.01. 2006 17:23
122: No- vyjela si na me uplne zbytecne, tak predpokladam, ze mas asi nejaky osobni problem- jinak si to nedokazu vysvetlit :o))
"Tim, ze tvrdim, ze ho licila Mary nerikam, ze se skryval pred profi maskerem, nejak nemuzu najit, kde bych tohle napsala ..."
// ale vzdyt sama pises, ze dle tveho mineni ho nikdo jiny nemohl licit, takze se prakticky "skryval" pred profi maskerem- OMG, Moniko, to si delas srandu, nebo jsi vazne tak nechapava?

Moniko, ted jedna otazka: Kdo si myslis, ze tady pise vetsi kraviny. Ci prispevky myslis, ze postradaji logiku a kdo tady min chape? :o)) By me teda zajimalo, co na tohle odpovis :o))))

125.Breakthru 13.01. 2006 17:25
Cituju 1 úryvek z knížky:

I když se během těch tří namáhavých natáčecích dnů o AIDS ani o Mercuryho špatném zdravotním stavu nikdy nemluvilo nahlas, hodně filmařů vědělo, že ta únava nemá s koleny nic společného. Jeden z nich mi dokonce řekl: "Spoustu mých přátel jsem ztratil kvůli AIDS a Freddie vypadal přesně jako oni těsně před smrtí."

Z čehož vyplívá, že aspon nějací filmaři to určitě poznali.

126.Michal 13.01. 2006 17:28
125: Presne tak.. Dekuji ;o)
A co z toho vyplyva? Vsechno to, co uz je vyse receno :D :D :D

127.another.world 13.01. 2006 17:37
přiznám se, že jsem četl tak 10% příspěvků na toto téma, takže ani moc nevím, kdo co tvrdí, ale já si myslím, že Freddieho klidně mohl líčít profík a ne Mary. Přece ti profíci jsou zaměstnanci studia stejně jako kameramani atd. Když Freddie věřil kameramanům, proč by neměl věřit maskérce? To by pak musela i Mary stát za kamerou, dělat klapku a světla apod., kdyby Freddiemu vadilo, že ho někdo takto uvidí. Tedy si myslím, že to Freddiemu nevadilo tolik (v době TATDOOL měl asi už jiné starosti) a klidně se nechal nalíčit od profíka. Navíc mi ta ženská na obrázku rozhodně jako Mary nepřipadne. Když se podíváte na Mary v roce 1986 (Budapest video), tak tam je docela jeste kocka a tam na tom obrázku... no nic moc ženská. Ale fakt nevím, obrázek je dost špatnej. Navíc ženská na obrázku Freda líčí přímo ve studiu, takže do studia musel přijít nenalíčenej (logicky) a měl třeba jen nějakej maskovací odstín z domova, kterej mu tam naplácala Mary, aby vůbec mohl na ulici. Ale pro klip to už dodělal profík. Tedy při příchodu do studia musel tak jako tak vypadat dost hrozně a tam ho muselo vidět hafo lidí. Takže proč tam tahat Mary, když je to stejně fuk.

128.Michal 13.01. 2006 17:44
127: Presne- tak to dava rozum...

129.Janek 13.01. 2006 18:09
125: Show Must Go On, že???? :-)
Nebudu se vám s*át do debaty, ale mám stejnej názor jako another.world.

130.andilek-filipek 13.01. 2006 18:24
127: tenhle tu chyběl :D :D teď už této "debatě" skutečně nic nechybí :D čímž nechci říct, že nesouhlasím :D

131.Michael Koliha 13.01. 2006 19:53
Jako ja si taky myslim, ze ho líčil profík. ja sam bych byl radsi, kdyby ten profík byl můj znamej. Z duvodu toho, ze budu mit strach co si o me asi myslí. IMHO se pred maskerama stydel. Kdyby ne, tak proc by tajil svou nemoc do soudneho dne??? Ale to neznamena, ze ho nelicili maskeři.

132.Kamilka 13.01. 2006 20:38
Mate nekdo nahrany Queen Legends z VH1?Jestli jo,tak se na to podivejte,je tam zaber na tu zenskou,jak lici Freddieho z obrazku 45.Ja jsem se na to divala,ale nepoznala jsem,jestli je to Mary nebo ne.Spis bych rekla,ze to Mary neni,ale nevim.

133.Willl 13.01. 2006 21:16
Milý Michale, milá Moniko všechno špatně, Freddie se totiž líčil sám!!!! :-)) Nebo ne?

P.S. Co se škádlívá, to se rádo má.

134.Kamilka 13.01. 2006 21:22
133:Konecne rozreseni :o)))

135.Mr. Bad Guy 13.01. 2006 23:28
132: Vidíš, někde to mám na VHSce. Jsem celej den poctivě seděl u videa... Ale hledat to nebudu. Mám jiný starosti...

136.Mr. Bad Guy 13.01. 2006 23:29
133+134: Viz 114

137.roberto2 14.01. 2006 15:18
To jsou trumfy tady od nekterych to se neda...Moniko,uz to pochop konecne a priznej si to.TO NENI MARY

138.Monika 14.01. 2006 16:36
Priznam to, az uvidim dukaz, ze to NENI Mary. Od prvniho okamziku, kdyz jsem to videla si to myslim, ted k tomu tady dosla diskuze, tak jsem svuj nazor napsala i sem a dokud neuvidm blizsi zaber (nevim, jestli existuje, nemam cas si ted poustet video), tak mam nazor takovej ... a vy si mejte, jakej chcete :o)

139.Michal 14.01. 2006 17:52
138: Nooo- tak jestli to video mas a odmitas si to pustit, pricemz se tady o tom hadas- to je prinejmensim "pohodlne" a hloupe.. :o)

140.roberto2 15.01. 2006 01:28
Z nejakeho 20sekundoveho videa greatest flix2 ,to asi moc poznat nepujde,jestli to je nebo neni Mary ze...

141.Michal 15.01. 2006 09:43
140: jj- 20 sekund je moc malo...

142.roberto2 06.08. 2006 10:57
These are days of our livestak barevne....

143.roberto2 06.08. 2006 11:01
These are days of our livescolor

144.roberto2 06.08. 2006 11:04
These are days of our livesnedivim se ze klip je cernobily

145.roberto2 06.08. 2006 11:07
These are days of our livesa jeste jedna

146.Fernand0 15.09. 2008 18:50
These are days of our livesDneska jsem se tak troch hrabal na internetu a našel tuto fotomontáž

147.roberto2 16.09. 2008 12:34
Jo fixem dokreslene,krasne fixomontaz.

148.Ondřej Horák 16.09. 2008 21:25
146: Tady si je i trochu podobnej (s tím knírem namalovaným). Ale ty červený konce prstů nejsou nic pěkného na pohled...

149.SomebodyToLove 16.09. 2008 22:28
146. Mě to zase přijde jako zbytečná "práce". Lépe by to zvládl i můj malej synovec s tou fixou:-)

150.Michal 16.09. 2008 22:30
148: To bude spise nejaky stin svetla vs. filtr na objektivu.

151.Ondřej Horák 17.09. 2008 20:29
150: Není to jediná fotka, kde jsem si toho všimnul.

152.michael.soukup 06.01. 2012 16:38
Freddie tam byl už hodně nemocný ale znám jednu fotka která je focena z října-listopadu 1991 v Montreux
ale vím že sem se tak vylekal že to nikomu nepřeji vidět.Fotka je z natáčení klipu A winter s tale

153.michael.soukup 07.01. 2012 14:48
Freddie byl hodně nemocný když tento klip natáčel Peter Freestone tvrdil že on umíral a druhý den prý omdlel ve svém domě prý velice špatně dýchal tak museli rychle zavolat doktora.
Klip se fakt dobře natočil hlavně že je černobílý

154.another.world 07.01. 2012 19:38
153: že ty seš ten "borec" z lide.cz co tam pořád zaplavoval fórum zmatenými příspěvky ohledně Freddieho posledních měsíců života?

155.michael.soukup 07.01. 2012 20:20
ne nejsu já ani Lidé nemám

156.Mr. Bad Guy 08.01. 2012 04:30
114 --- fakt by mě zajímalo, čí alter ego se nám tu vylouplo. Takhle komplexní vtip bych vytvořit nedokázal. Ale chválím pokus o resurekci Legendy :-)
stránky [1] 2

Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Galerie: These are days of our lives