Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Ankety: Najlepšie rockové balady

Forum

--- Pouze přihlášení uživatelé můžou přispívat do diskuze ---stránky 1
Jardo: Najlepšie rockové balady04.01. 2006 13:39
Chcem vedieť Váš názor na prvú päťku rockových balád. Skúste to zoradiť podľa poradia. Môja päťka je takáto 1. Guns N´roses - November rain
2. Europe - Carrie
3. Rolling Stones - Angie
4. The Eagles - Hotel California
5. Aerosmith - I don´t want to miss a thing

Bonus - Bon Jovi - Bed of roses

1.Ptr 04.01. 2006 13:49
Hmmmmmm..... Do pořadí to dát neumim - každej den jiný. :) Dám to podle kapel:

LZ - Babe I´m Gonna Leave You, Stááárvej :)))
Queen - nevim, Show Must Go On asi není klasická balada, ale já jí tak beru :)
DP - předně - Child In Time nepovažuju za baladu, takže volím When A Blind Man Cries + Gillanova sólová baladická díla Fighing Man a Born To Kill (přičemž tu druhou taky asi za baladu považovat nejde) :)
Stones - Angie jednoznačně
Nazareth - ten asi nejklasičtější doják :) Love Hurts
Uriah Heep - July Morning...
Sabbath - Changes, She´s Gone a nejlepší je asi Children Of The Sea
Beatles - úplně jsem na ně zapomněl - Long And Winding Road

2.Eric 04.01. 2006 14:08
Beatles - Long and Winding road
Rolling stones - Angie
Queen - Show must go on ( jestli se to dá počítat jako balada )
Queen - Love of my life
Kiss - Beth
Kiss - Forever

3.Eric 04.01. 2006 14:09
Jo a ještě sem zapoměl připsat HOME SWEET HOME od Motley Crue

4.Spider(cz) 04.01. 2006 14:19
Lynyrd Skynyrd-Freebird
LZ-Starway To Heaven
The Doors-Riders On The Storm
Rammstein-Ohne Dich :D :D (vim, neni to dle vaseho vkusu ale mne se to libi)
Queen-The Show Must Go On
Ozzy-Mama Im Coming Home
Eric Clapton-Tears In Heaven
John Lennon-Imagine
Bryan Adams-(Everything I Do) I Do It For You
Metallica-Nothing Else Matters ;)

5.Janek 04.01. 2006 14:50
Teda nevim, jestli je to rocková balada, ale u mě vítězí: Queen - These Are The Days Of Our Lives

6.Spider(cz) 04.01. 2006 14:55
Taky jsem to chtel napsat...Jeste pridavam U2-With Or Without You

7.andilek-filipek 04.01. 2006 16:44
Hmm... Žebříček si taky netroufám... Už jednou jsem řekl, že je to podle nálady a že jakejkoliv žebříček je více či méně zkreslenej a za tím si stojím, ale z toho, co tu nebylo řečeno: co třeba Don´t You Cry Tonight? Mišík/Hrabě - Variace na renesanční téma... krásná balada... DP: Soldier Of Fortune, Dire Straits - Brothers In Arms... Slade: My Oh My, Duran Duran - Ordinary World, Scorpions - Send Me An Angel, Phil Collis: In The Air Tonight, Eric Clapton: Wonderful Tonight... Bude toho ještě víc... jinak od Queen je to pro mě skutečně Show Must Go On, já myslím, že to je balada se vším všudy...

8.Love.profick 04.01. 2006 18:03
Scorpions-Send Me an Angel,Still Loving You,You and I
Rolling Stones-Angie,Lady Jane
Queen-Love Of My Life,The Show Must Go On,It's A Hard Life...
John Lennon-Imagine
Beatles-Let It Be (nevim jestli je to balada)
Robbie Williams-Angel (napsal jsem ho zamerne)
Led Zeppelin-Stairway To Heaven
The Eagles-Hotel California
Guns n' Roses-Don't Cry
U2-With Or Without You
Olympic-Okno Mé Lásky,Jasná Zpráva,Slzy Tvý Mámy
a at se to nezdá dal bych sem i Anetu Langerovou a její Vodu Živou!

9.Klára 04.01. 2006 18:32
takže nejlepší voplodňováky jsou :) - LZ - Stairway to heaven, Metallica - Nothing else matters, GNR - November Rain, Nazareth - Dream on, DP - Soldier of fortune, Hunting high and low (A-Ha :)), Boston - More than a feeling, Can´t take my eyes of you (ovšem musí to být od Frankieho Valli), Wings - Silly love song, Slade - Coz I luv you, Rod Stewart je na voplodňováky taky expert - I don´t wanna talk about.., Sailing, Roxy Music - More than this, Phil Collins - Groovy kind of love, Kiss - Beth....
Ovšem nic nemá na Chicago a If you leave me now a Petera Gabriela se Solsbury Hill, z toho musí bejt každá na větvi :)
ještě jsem si vzpomněla třeba na Def Leppard - I´ll be two steps behind a Kate Bush - Wuthering heights :)

10.Ptr 04.01. 2006 18:39
Jéééžiš... Jak jsem mohl zapomenout:
Elvis Presley - (a teď to bude delší výčet) Unchained Melody, It´s Easy For You, I´ll Never Fall In Love Again (nj já vim, song Toma Jonese :)), Bridge Over Troubled Water, Blue Eyes Crying In The Rain.

11.Monika 04.01. 2006 18:43
Queen - These Are The Days Of Our Lives, Who Wants To Live Forever, Love Of My Life, The Show Must Go On, We Are The Champions, BoRap
Elton John - Candle In The Wind, Your Song
Jon Bon Jovi - I´ll Be There For You, Always, Bed Of Roses
Metallica - Nothing Else Matters, The Unforgiven
Phil Collins - Groovy Kind Of Love, Another Day In Paradise
John Lennon - Imagine
The Eagles - Hotel California
Robbie Williams - Feel
Nazareth - Love Hurts
Roger Taylor - Happinnes, Foreign Sand

12.Ptr 04.01. 2006 18:56
Elton John - Candle In The Wind!!!! Jak jsem na ní mohl zapomenout!!!!!

Joe Cocker - With A Little Help From My Friends, You Are So Beautiful....

13.Mr. Bad Guy 04.01. 2006 19:24
So close, no matter how far
couldn't be much more from the heart
forever, trusting who we are
and nothing else matters

never opened myself this way
life is ours, we live it our way
all these words I don't just say
and nothing else matters

... pardon. malinko jsem se nechal unést.

14.Love.profick 04.01. 2006 21:56
A co takhle James Blunt? Ten se vam nelibi-You Are Beautiful....super

15.Klára 04.01. 2006 22:28
14: Jo, toho mam rada. Připomíná mi Londýn, musela jsem si jeho cd koupit hned po příletu do Prahy. To cd je dobrý.

Jinak na Eltona jsem zapomněla - já mam nejradši ale Daniela a Good bye yellow brick road.

16.Jardo 04.01. 2006 23:11
14.,15. Tak mimochodom James Blunt a tá jeho sračka nie je žiadna rocková balada, ale obyčajný brak. Fuj! Ako takého paka môžete počúvať.

17.Spider(cz) 04.01. 2006 23:32
13:
Trust I seek and I find in you
Every day for us something new
Open mind for a different view
and nothing else matters

never cared for what they do
never cared for what they know
but I know

...:D...tu pisen znam nazpamet...je to genialni kousek...ale jedina pisen, ktera se mne od Metallicy libi...;)

18.Mr. Bad Guy 04.01. 2006 23:35
17:
Nějak jsem čekal kdo se připojí. Taky ji už znám nazpaměť. Aby taky ne. Jinak ještě mám rád Master of puppets, Fuel a Stone Cold Crazy. Jinak v Matters se mi líbí ta dvojkytarová vyhráffka. Tam je ta druhá kejtra vyloženě radost.

19.Spider(cz) 04.01. 2006 23:38
18:
Mne se libi to solo ke konci...jak konci zpev a zacina kytara svoje solo...potom ten konec...so close, no matter how far...

20.Mr. Bad Guy 04.01. 2006 23:41
to je na studiovce. My to hrajem podle živý verze (Woodstock 99)

21.Mr. Bad Guy 04.01. 2006 23:42
A před tím sólem tam Hetfield zahřímá a odkopne tu barovou stoličku, na který celou dobu seděl :-)

22.Spider(cz) 04.01. 2006 23:43
:D tak to jsem nevidel...ani neslysel...

23.Mr. Bad Guy 04.01. 2006 23:46
zeptám se ještě našeho Larse, jestli to eště má.

24.Love.profick 05.01. 2006 12:40
16: hm vysmech.......rict o nekom kvuli pisničce ze je pako mi pripada dost ubohe.....

25.Jardo 05.01. 2006 13:05
24. Je mi proste nesympatický, tak som ho tak označil a tie jeho slabé piesne to je hrúza.

26.Klára 05.01. 2006 15:47
16: No tak to pozor pozor milej zlatej! Nerada bych se hádala, co je kvalitnější skladba - zda Europe - Carrie a nebo cokoliv od Jamese Blunta. Ten kluk je talent, jeho deska je fantastická (v UK dlouhodobá no.1) a že se to tobě nelíbí, mě absolutně nezajímá. Ta tvoje poznámka byla trapná, ted si hrůza spíš ty.

27.Jardo 05.01. 2006 17:51
26. Veď spieva ako vykliešťenec ten Blunt, ale keď si myslíš, že Bluntove pesničky sú lepšie ako Carrie od Europe, tak si to mysli, ale ja viem, že Carrie je oveľa kvalitnejšia a vieš čo dám to ako príspevok a uvidíme, čo povie väčšina. Stav sa, že väčšina povie Carrie.

28.Klára 05.01. 2006 19:08
PÍP PÍP PÍÍÍÍP PÍP PÍP PÍP

29.Mr. Bad Guy 05.01. 2006 20:10
Blunta neznám, ale Carrie je hafo hafo nádhernej song. Vůbec Europe měli víc hezkých písniček. Uzčitě stojí za zmínku Prisoners in paradise, Let the good times rock a On broken wings (B-strana Countdownu)

30.Klára 05.01. 2006 20:31
No tak jinak. Já mám Europe celkem ráda, ovšem ne Carrie, podle mě je to děsivá odrhovačka vhodná tak na cd Vaška a Evy. Ale nikomu to tady necpu a poznámky Jardy mi přijdou divné. Zvlášť, když on to prý VÍÍ, že je Carrie lepší než You´re beautiful. A jak si na to prosímtě přišel? Měřil sis to doma potleskoměrem? Zatleskal si Carrie a Bluntovi ne? Nebo jak si na to přišel? Docela by mě to zajímalo, že ty to tak všechno VÍŠ. Chápu, že se ti nelíbí (nikdo se nezavděčí všem, asi tě zklamu, ale dokonce ani tvá oblíbená Carrie se všem nelíbí). Ale říkat, že Blunt je vykleštěnec a má slabé písně, no to teda pardon, ale musela jsem reagovat. Na desku jsou hodně dobrý recenze, je to jedna z nejprodávanějších desek minulého roku v UK, asi tam moc slabých písní nebude. Jestli nebude ta slabost někde jinde.

31.Jardo 05.01. 2006 21:59
No a čo keď bolo jeho cd jedno z najpredávanejších. V súčasnosti je kvalita hudba slabá, tak preto je to jedno z najpredávanejších. A keď Ti tak veľmi vadí, že urážam Blunta, tak prepáč. Už sa budem vyjadrovať len o jeho songoch a nie o ňom. A to že Carrie je podľa teba odtrhovačka, tak to ja mám opačný názor. Podľa mňa odtrhovačky sú práve tie Bluntove nezmysly.

32.Klára 05.01. 2006 22:40
31: Ok, beru. Tak mi ještě pověz, jaký písničky od Blunta kromě You´re beautiful si slyšel, když říkáš, že to jsou všechno odrhovačky a nesmysly? Jasný je, že když se ti nelíbí jedna písnička, tak nebudeš poslouchat celý album. Ale neříkej o něčem, co neznáš, že je to nesmysl, odrhovačka a hrůza. Ende šlus.

33.Jardo 05.01. 2006 23:07
Goodbye my lover ešte poznám. Sere ma to ešte viac ako tá prvá. To sa nedá brat počúva jedno rádio a to v kuse hrá tie isté nezmysly dookola. Tak keď to počujem tak ma berú všetci čerti. Hrúza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

34.Mr.Scully 06.01. 2006 09:00
Carrie vubec neznam a You're Beautiful je na radiu tak casto, ze na tuhle skladbu jsem uz dost alergickej. Ale jinak nemuzu hodnotit.

35.alexK 06.01. 2006 09:31
Od Blunta znám ještě Wisemen (z reklamy na T-mobile:-) a to je celkem pohodová věcička. Beautiful stejně jako Carrie jsou už tak provařené, že to nemohu hodnotit, nebyl bych objektivní. To by měl porovnat někdo, kdo obě písně slyší poprvé...

36.andilek-filipek 06.01. 2006 10:31
Ježiši jak můžeš neznát Carrie? Spíš to podle mě neznáš jen podle názvu... Je to notoricky známý. A v rádiu to hrajou taky pořád, i když už ta skladba něco pamatuje...

37.Klára 06.01. 2006 10:40
No porovnávat je nechci, každýmu se líbí něco jinýho. Zarazilo mě to, že Jardo VÍÍÍ, že Carrie je kvalitnější. Pokud by napsal, že je to pouze jeho pocit, beru. Ale když on to VÍÍÍ, tak s tím nemůžu souhlasit.

38.Michal 14.08. 2006 11:11
Behem poslednich dvou dnu jednoznacne !!Jealous Guy!!

39.Mr.Scully 14.08. 2006 11:35
To je ta skladba, jak ji zpival Roger Taylor? ;-)

40.Michal 14.08. 2006 11:39
39: Jo jo :) Od Lennona..

41.Mr.Scully 14.08. 2006 11:58
Sice neznam original, ale ta Rogerovo verze by me zajimala.

42.Ptr 14.08. 2006 12:01
Jealous Guy s Taylorem???? Promiňte, ale to si neumim představit... :D

43.Mr.Scully 14.08. 2006 12:27
Jsem zvedav, jestli se to nekdy dozvime - nahravka existuje jedine v archivech.

44.Michal 14.08. 2006 20:30
43: jj :/ Rogera si tam umim dost dobre predstavit- narozdil od Petra :o)))
stránky 1

Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Ankety: Najlepšie rockové balady