Navigace: Queen - Krlovsk legenda: Frum - Novinky: Muzeum v Mountain Studios

Forum

strnky 1
LG: Muzeum v Mountain Studios23.09. 2003 11:13
Muzeum v Mountain StudiosŠvýcarská nahrávací studia Mountain Studios jsou místem, kde vznikala deska Live Killers, hit Under Pressure, ale i poslední alba skupiny Queen, která současně tyto nahrávací prostory poblíž Ženevského jezera vlastnila v letech 1979-1991.
Studa se stala místem, kam se jezdí dívat mnoho fanoušků.
David Richards (studiový technik a producent) je spolumajitelem studií. Protože jsou v prostorech kasína Barriere, majitelé na něj tlačí, aby veškeré prostory studia přenechal jim.
V současné době je však na světě plán na záchranu studií. Vznikne zde muzeum Queen. "Jsem spokojen s tím, že společnost nakonec zvolila tuto variantu jako schůdnou. Muzeum povedou organizátoři Mercury Tour. Já budu konzultantem", vysvětlil David Richards.
Členové skupiny jsou připraveni poskytnout kostýmy, nahrávky, zlaté desky a psané texty.

(Příspěvek byl vložen ze sekce Novinky, odkud můžete přidat komentář i bez registrace ve fóru.)

1.Michal 23.09. 2003 14:48
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaach- prejel mi mraz po zadech- jednak jsem si oddech, ze studio zachrani a potom, ze v nem vznikne muzeum- parada ;o)

2.Jim 25.09. 2003 19:53
uz aby to bylo :-)
strnky 1

Koment k novince

(IP: 3.80.177.176)

Navigace: Queen - Krlovsk legenda: Frum - Novinky: Muzeum v Mountain Studios