Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Sběratelské předměty: Kalendář + LP

Forum

--- Pouze přihlášení uživatelé můžou přispívat do diskuze ---stránky 1
dmac: Kalendář + LP13.10. 2005 09:15
Včera jsem byl v Praze a v antikvariátu na Nerudovce, pár metrů od hospody U Čerta, po pravé straně směrem nahoru k Hradu, mají za 150,- supraphonské vydání LP Hot Space a indické DUM DUM LP The Works. A v Bontonlandu na Václaváku (tam co bydlí Petr Zvěřina) official calendar Queen 2006. Na přední straně solidní stará fotka tak z r. 74, uvnitř také většinou ty vlasaté hardrockové ze 70. let. Škoda, že ta nejlepší (John A Roger v kimonech, Brian s FM v saténových oblečcích) je pravolevě otočená. Stojí to asi 299,- a určitě to mají i jinde po republice v síti shopů Bontonland.

1.Eric 13.10. 2005 16:06
Ten kalendář sem si asi před tejdnem kupoval v Bontonlandu a stál mě 199 Kč tak nevím třeba ho zdražili

2.Flores 14.10. 2005 18:21
No neke!!!! Zejtra mastím ho koupit!!!!!!!!

3.another.world 31.07. 2006 08:44
Kdyby náhodou někdo měl ofic. kalendář z roku 96 a chtěl ho prodat, tak napište na another.world@centrum.cz

4.another.world 18.09. 2007 20:11
all: v Paláci Metro v Praze mají za 340Kč ve velmi pěkném stavu LP Greatest Hits II (black sleeve). Toto LP se za slušnou cenu shání velmi špatně, takže kdo sbírá LP, není co řešit IMHO. Kdybych ho už neměl, tak to beru hned. Pak schválně napište, kdo si to koupil :o)

5.Jura 18.09. 2007 20:57
4: Já jsem tam byl před týdnem po dlouhé době a odnesl jsem si Mr. Bad Guye za 260,- /deska i obaly jako nové/. Nějaký chlápek přede mnou si bral Races. Chtěl jsem taky spíš něco ze 70's, ale u Queen II mě odradil proděravělý obal, i když deska byla krásná, bez škrábnutí. Mimo GH II - jak píšeš - vypadala pěkně i GH I, ale jelikož mám dvojdeskovou verzi od Balkantonu, dal jsem nakonec přednost MBG.

Jinak jestli tam někdo chodíte pravidelně, nevíte, jak často tam doplňují a obměňují nabídku, hlavně co se Queen týká? Nejsem z Prahy a moc přehled nemám, dostanu se tam jednou za uherskej rok.

6.another.world 18.09. 2007 21:24
5: je to bazáč, takže je to spíš nárazový a nepravidelný. Díval jsme se i na jiný kapely a oproti minulosti tam měli docela pěkný výběr.

Příspěvek naposledy editován 18.09. 2007 21:24

7.Jura 18.09. 2007 22:17
Když jsme u těch bazarů a antikvariátů, nemáte někdo tip ještě na jiná místa v Praze, případně jinde v ČR? Údajně je i něco v Krakovské, tam jsem zatím nedorazil. Asi toho bude dost, jde o to zmapovat terén :-). Sháním hlavně vinyly Queen, a to klasická LP i singly. Přece jen je lepší si desku před nákupem prohlédnout než nakupovat naslepo třeba přes ebay.

8.Michal 18.09. 2007 23:05
4. Dik za tip.. Uz jsem tam take dlouho nebyl.

9.Mr. Bad Guy 19.09. 2007 03:34
7: Č. Budějovice - za kostelem u černý věže byl (a snad ještě je) podobný obchod. (a podle majitele byl ještě větší někde ve čtyřech dvorech)... Jinak v Pze v opletalově ulici je menší antikvariát, ale jsou tam taky zajímavý věci. Mám odtud doubleEP Creeping death/Jump in the fire, často tam jsou Queen... ale podle zastoupení interpretů z tohoto antikvariátu bude mít IMHO největší radost PTR.

10.davidM 19.09. 2007 13:35
Pěkný kalendář Queen na rok 2008 mají právě v Bontonlandu, myslím, že na každé stránce je pouze Freddie. Doporučuji ale cca 5 různých The Simpsons, to je aspoň legrace.

simpsonovi.comics.cz

11.codename47 19.09. 2007 16:18
Supraphonské vydání Hot Space mám doma jěště s Maďarským vydáním The Game a Greatest Hits I. Ale stejně nemám gramofon tak je mi to na prd :-D

12.Jura 19.09. 2007 16:53
9: Dík za info, v Budějovicích jsem každou chvíli, takže to prozkoumám a dám vědět, jak to tam vypadá.

13.vasekufr 19.09. 2007 17:05
To já si jednou za čas vyhradím den a objedu všelijaké bazary co znam včetně blešího trhu ve štruncákách v Plzni. Plzeň je známá přílivem všeho zboží z německých "hromádek" hlavně zásluhou jedné komunity našich spoluobčanů. Takže se dají nalézt různé poklady za supr ceny. Při dvou posledních výletech jsem sehnal od jednoho cikána The eye za 60kč, od druhého soundrack Zabou za 5Kč!!! a v antíku v Plzni pod náměstím maxisingl Love Kills za 50kč a ani jsem nevěděl že Rotwang's party existuje také v prodloužené verzi. Takový výlety prosě zbožňuju, ikdyž moje přítekyně trpí při čekání až se prohrabu celým regálem LP. Taky by mě zajímalo jestli někdo neví o nějakém blešáku v Praze. V Plzni je pořádán každou neděli dopoledne ve Štruncových sadech.

14.Mr. Bad Guy 19.09. 2007 18:21
12: není zač - v tom za černou věží jsem za pakatýlek sehnal LP Queen I od globus int., pak za ještě větší pakatýlek AKOM a Live Magič (všechno LP)

15.Mr.Scully 19.09. 2007 19:41
vasekufr - ze bych vzal ten trh ve Struncakach na milost? Vzdycky jsem si myslel, ze tam jsou leda tak Vietnamci s nejakyma podradnyma hadrama.

Btw. Rotwang's Party nema zadnou souvislost s Queen.

16.vasekufr 19.09. 2007 19:53
15. Jasně vietnamci tam sou taky, ale jasně v menšině a spíš to tam kazí. 50% jsou cikáni kteří jezdí pro krámy do německa a tady se to snaží prodat. Je to spíše taková velká vetešárna všeho možnýho. zbytek jsou normální lidi kteří přinesou všechno co se jim doma nehodí. Jasně že Rotwang's Party je Moroderova skladba to přece každý fanoušek ví, ikdyž přímo na té b straně je napsáno Freddie Mercury - Rotwang's Party a člověk, který to neví si může myslet že to celé hraje Fred.

17.simaaa 20.09. 2007 13:54
i tak je ale Rotwang´s party prijemna skladba :)
stránky 1

Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Sběratelské předměty: Kalendář + LP