Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Freddie, Brian, Roger, John: Brian

Forum

--- Pouze přihlášení uživatelé můžou přispívat do diskuze ---stránky [1] [2] 3
Eric: Brian29.07. 2005 17:17
Jaký je Brian asi člověk ? Mě připadá že jsou s Johnem z Queen nejnormálněší ( nedělají machra )

201.Q+PR2008 14.01. 2010 18:22
Bulsaro, nechápem čo sa ti nepáči na I Dream Of Christmas:-)

Příspěvek naposledy editován 14.01. 2010 22:51

202.Mirek R. 14.01. 2010 20:29
200: Myslím, že soudný člověk nemůže považovat TGICh za žádné veledílo. Nakonec si to uvědomili asi hoši sami, když to bylo jen na B-side singlu ...
201: Já to chápu velmi dobře :-/

Příspěvek naposledy editován 14.01. 2010 20:30

203.Mr.Scully 14.01. 2010 20:53
Mno, je třeba říct, že jediná světlá stránka I Dream Of Christmas je Brianovo sólo :-)

204.bulsara 14.01. 2010 21:10
201. Dovoľ mi, dovoľte mi, po pár desaťročiach zažratosti do čohokoľvek čo bolo spoločné s Queen, precitnúť a odložiť ružové okuliare ... aj tak už som dosť dlho "presluhoval" hehe ... Takže, ak je niečo na prd, hoci to spáchal niekto z Queen, je to naprd a načo to obhajovať ... Tá oná (sračka) je proste to čo je ... Každého vkus je subjektívny, iste, ale v rámci vlastnej sebeckej sebaistoty (namyslenosti) reagujem na vyťahovanie niečoho, čo je gýč ako hovado a bohorovne to ešte aj napíšem, lebo si to pri úplnom triezvom vedomí (sebecky) myslím ...a myslieť budem aj o polnoci... A čo sa mi na tom gýči nepáči? Hmm... a načo sa rozpisovať ..., to akoby som mal vykladať prečo sú sadroví trpaslíci synonymom gýču ... Na druhej strane niekto múdry povedal, že gýč vládne svetom ..., takže podľahnúť mu je masový jav, takže zrejme tvoj - mnou tušený - pozitívny vzťak k tomuto onému ... predmetu veci je v pohode ... Ja si pamätám éru hitov Černý cikán, Holky z naší školky a podobne a tie teda "mávali" celou republikou ...

Příspěvek naposledy editován 14.01. 2010 21:10

205.Scandal 14.01. 2010 21:50
Kyc to jistojiste je, jako asi 99% vsech vanocnich songu. Stejne (subjektivne)trvam na tom, ze lepsi pisnicku Brian pro Anitu nikdy nevytvoril, z te hromady sracek je tahle pisen nejvonavejsi- tim netvrdim, ze je dobra, ale ve sve kategorii (beckove skladby pro Anitu) jsem lepsi neslysel. Takze se nebavim o kvalite v meritkach Queen, tem je to na miliony svetelnych let vzdalene, ale o B-produkci ( po bulsarovsky "srackach"). I kdyz u tebe, Bulsaro, me nazor neprekvapil, pokud vim, za sracky povazujes vse, co Queen vytvorili od pocatku 80tych let.

206.bulsara 14.01. 2010 22:13
Tvoja "citácia" mojich výlevov je "poněkud" nepresná ... Toto nie je o oprave chýb, ale chlape, The Game je môj 3. najobľúbenejší štúdiový album tejto kapely a Hot Space nie je najväčší ich prúser (k tým došlo až neskôr hehe) - len na okraj a to nespomínam (v dobrom) to čo vyšlo v 1991 ....

Za to, čo tu teraz napíšem ma tu možno upália, ale niektoré diela Queen balancujú na hranici gýču ... a len dáka chémia tých štyroch a najmä Mercuryho kúzlo (kúzla) spôsobujú, že to kapela ako tak takmer vždy vybalancovala ... Keď sa ale tá chémia z rôznych dôvodov nekoná, niet sily, čo by tomu pomohla ...

Příspěvek naposledy editován 14.01. 2010 22:14

207.bulsara 14.01. 2010 22:37
Aby sme tu s Mirkem r. nepôsobili ako dáky inkvizítori vkusu, za seba dodám, že osobne mám Thank God It´s Christmas veľmi rád a ešte radšej ňou dookola vytáčam vlastnú family pred vianočnou večerou hehe ... U nej je to zrejme o tej vyššie spomenutej chémii ... pri jej inej prevzatej interpretácii by sa mi možno chcelo zvracať ... pri Anitinej zaručene.

208.Q+PR2008 14.01. 2010 22:50
Bulsaro, nechystáš se vydat některé své zdejší příspěvky v knižní podobě? Někdy je to radost číst a nemyslím to vůbec zle;-)

209.Mr. Bad Guy 14.01. 2010 22:52
195 Budeš se divit, ale do velice zajímavé hudby řadím i oblíbence Breakthru... Jinak můj přehrávač teď vypadá následovně - Arch Enemy, Amon Amarth, Crucified Barbara, In Flames, Alla'ska, Europe, HammerFall. K dokonalosti tomu chybí už akorát Hysterica (nesehnal jsem nikde originálku) a Bonafide (nezbyly mi prachy, pač jsem v giftshopu utratil všechno za avon ladies z mojí plochy ;-))

210.Scandal 14.01. 2010 23:40
206: Z dnesniho pohledu cela 8Ota leta pusobi u mnoha kapel kycovite, ale staci si poslechnout soucasnou "popularni" tvorbu a dekuji Bohu(nebo jak se ta forma jmenuje) za ten megaluxusni kyc jmenem QUEEN. Uz se tu x-krat resilo, ze ty mladsi rocniky posluchacu se k rocku dostaly pres pop (ne jak vy, rodili rockeri), ale vetsina z nich nastesti procitla ne-li byla osvicena, coz dokazuje jejich zajem o Queeny. Taky mam radsi sedmdesata leta v diskografii Queen, z osmdesatych mi je spatne jen u Magica, zvracim u (Lady)GaGa a srackuju jen pri Hot Space.
208: Bulsara je jednoznacne jazykovy multitalent, napsat 100x jinak co nesnasi u Queen,to je uz umeni:-) Pokud by nekdy svou enegii smeroval i mimo Queen, jiste by na tom dobre vydelal. Nekde jsem cetl, ze je poptavka po redaktorech co pisou do erotickych casopisu. Neni vubec jednoduche popsat jednu stejnou vec, tisickrat jinak, jemu to evidentne problem nedela:-)
209: Jeste bych tam dal Therion:-) Oblibence od Breakthru radim taky do zajimave hudby, v mladi jsem je objevil jeste pred Queen a az po Joyride je to velmi stravitelne, ale kazdy ma jine traveni, ze?:-)

211.Mr.Scully 15.01. 2010 08:54
209. To by sis mozna rozumel s kamoskou, ta je uplnej blazen do In Flames... pak taky Agonist, SOAD, Atari Terror, Nearea, Fall Of Efrafa, Oversight a dalsich, o kterych jsem v zivote taky neslysel :)

210. LOL druhy odstavec :-) Ja si sice myslim, ze jako spisovatel by se bulsara neuzivil, ale jinak to, jak do kazdeho prispevku nacpe nejakou kritiku, akorat pokazde trochu jinymi slovy, je opravdu umeni ;-)

212.bulsara 15.01. 2010 09:06
Lidi mám vás rád :-)) ...
... ale "vážne", včera sa (mi) dobre písalo, dáka chémia (fujtajbl zase)... Totižto celkom hlučne som si priebežne pri písaní opätovne zvyšoval adrenalín hádkou s mojou (milovanou) manželkou ... pri tých vzájomných replikách až steny praskali, hehe ... tak možno to bol ten správny chemický vzorec, ktorý mi "občas" inokedy chýba.
Hele švédsky tábor, nič proti Švédom - až na toho, čo chcel ukradnúť to osvienčimské logo - "u nás" mi Švédov domov nosí synátor (takmer podľa gusta Mr. Bad Guya) ... takže som "trošku" v obraze. Ba pred mnohými rokmi som sám "prepadol" jednému albumu tej sexice Lindy Sundblad v Lambrette. A čo taká Lykke Li, tá zaujala (svojpomocne) v nedávnej dobe mňa ....
A ešte sorráč, že vám tu sem-tam podsúvam dáke "svoje" baby ... Tori ani Polly za to nemôžu, je to osobná dobrovoľná aktivita - šíriť vlastný subjektívny ideál hudobnej krásy ..., keď ma štve, že "verejná mienka" ich má "na háku" a radšej sa oddáva "príjemným melódiám" ... ale na druhej strane je fakt, že niektorý boj je predom prehratý.

Příspěvek naposledy editován 15.01. 2010 09:13

213.Mr. Bad Guy 15.01. 2010 19:04
210: Silně o tom druhu psaní přemýšlím - myslím, že až bude nahrávka skladby (We will) Rock you hard, poznáš :-) A co se týče vkusu Breakthru, tak já s ním souhlasím. I Roxette jsou fajn, ale víc se mi líbili když jsem byl ještě malej kluk...

211: Super, pošli kontakt. Švédofilních kamarádek není nikdy dost. A těch co maj rády In Flames už teprve ne :-D Mimochodem - vyšlo jim album s B-stranama a ač to jako fanda Jamesovců moc často neříkám, In Flames povýšili úroveň skladby Eye of the beholder ještě o level výš než originál.

212: Super. Někdy dám synátorovi přes Tebe nějakej dobrej tip. Ačkoli teď mám spíš jeden pro Tebe. Poznal jsem ve Stockholmu suprovou ska kapelku hrající jazz po metalových klubech. Počuj sám www.myspace.com

214.bulsara 15.01. 2010 19:22
213. Práve som "vyspovedal" synátora z tých jeho "švédskych" koní, tak vraj u neho vedú Opeth (pri nich ste sa tuším niekde mihli súčasne vo Viedni) a In Flames (od týchto vraj dokonca pár vecí "režú" i v kapele)... Tak jo, tipy by padli na úrodnú pôdu (zrejme)...

215.Mr. Bad Guy 15.01. 2010 19:49
Od Opeth mám parádní plakát z Terrorizeru. Mimochodem - tenhle časopis by se mu mohl líbit. Co říká na Amony?

216.mila 15.01. 2010 20:14
Z Opeth me jeste bolej dnes usi ;-( ale jsou dobri a maji vynikajici komunikaci s publikem ...
jenze byli treti predskupinou Dream Theater a uz toho bylo v uzavrenem sale moc...

217.Mr. Bad Guy 09.02. 2011 00:05
We Believe:

www.novinky.cz

Příspěvek naposledy editován 09.02. 2011 00:05

218.mila 09.02. 2011 22:12
217

no to je ten novy patent na cisteni oken;)

219.Monika 09.02. 2011 22:25
Tak jsem konecne pochopila debatu z facebooku :oDD

220.Mr. Bad Guy 09.02. 2011 23:48
219 Vícefrontální zážitek :-D

221.Mr. Bad Guy 09.02. 2011 23:52
Kdyby se do toho nepřimotal můj natvrdlej kamarád, až taková sranda by to nebyla. Ještě k vysvětlení - u nás v Kladně zavřeli vietnamcům jídelnu poté co na pohotovosti jedné stolující vyndali z dásně kočičí dráp. Jednou jsem tam byl na kuřecím a chutnalo. Tak jsem mu říkal, že už jsem kočku sežral a že mi chutnala. No a když je moc oprsklej, prudím ho, že mu sežeru jeho kočku. Mimochodem, celá debata začala tím, že se mě jako skalní vegetarián snažil obrátit na myšlenku, že jíst maso je špatné a že bych určitě kočku taky nesnědl. Inu, i mezi Švédy se tuatam najde vegetarián. Ač to zní divně :-D

222.Andrea 11.06. 2012 15:32
Freddie síce mal nízke vzdelanie, no častejšie sa zdalo, že je inteligentnejší ako ostatní členovia skupiny. Kto vie, prečo odišiel zo školy a potom nastúpil na inú - možno mal vážne problém s učením, ale to sa mi vôbec nezdá. Možno že mal iné problémy ... neviem. No bol veľmi inteligentný

223.Scandal 11.06. 2012 21:03
222: Podle ceho usuzujes, ze byl Freddie chytrejsi jak ostatni ? Blbec to samozrejme nebyl a v umelecke sfere mel jiste proti zbytku kapely navrch, ale nevim - nevim , jak by dopadl v jinych oblastech. Hlavne byl jako spravny Bohem liny a s necim do hloubky se prilis nezatezoval.

224.Andrea 11.06. 2012 22:00
Pripadal mi v klipoch veĺmi sebavedomý, samozrejme, z toho sa to posúdiť nedá. V niektorých interwiách tiež, a so mnou súhlasí aj Jonesová (ak správne píšem), autorka jednej knihy o Freddiem.
Myslím, že bol vážne úžasný človek. A čo viete, možno odišiel zo školy kvôli iným problémom - veď je známe, že nikdy nehovoril o detstve, takže z toho nemôžeme robiť závery.

225.Scandal 11.06. 2012 22:23
224: Freddie o sobe vzdycky prohlasoval, ze bude hvezda, takze k tomu moc skoly ani nepotreboval, s tim se proste narodil :-)

226.Mr.Scully 13.06. 2012 00:38
Myslím, že inteligenční žebříček byl Brian-John-Roger-Freddie. Nic proti Freddiemu :-) ale ve skupině byli bystřejší lidi.
stránky [1] [2] 3

Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Freddie, Brian, Roger, John: Brian