Navigace: Queen - Královská legenda - Queen The Eye: The Theatre Domain

The Theatre Domain

Doména je na pokraji rozpadnutí díky děsivé práci Death on Two Legs. Bývalé přepychové viktoriánské divadlo je nyní pokryté pavučinami zkaženosti. Místo je plné vzpomínek na minulost, písně a vzdychání se v ozvěnách ozývají v okolí opuštěné stavby.
Celé místo obklopuje vzduch, ve kterém je cítít lesk a nádhera minulosti. Namísto bohatých barev, jež byly dříve znakem nadšení, vášně, lásky a zábavy, se nyní ve vzduchu téměř hmataleně vznáší zoufalství a beznaděj. Toto místo je stále domovem Vaudevillianů, mezi nimiž je vůdcem Mestopholies, démonický iluzionista, který vládne této doméně. Jeho oblek, ve kterém vystupuje, je stejně bezchybný, jako zvadlá krása a skvostnost divadla, ale při bližším pohledu je otřepaný a rozedraný, i jeho tvář vypadá velmi staře a zle.

Aby Dubroc mohl opustit tuto doménu, musí vyzrát nad lstivostí, podlostí a mazaností psychotického Mestopholiese.

Seznam skladeb na CD


It's A Beautiful Day [Reprise](Queen)
Made In Heaven

Don't Lose Your Head(Roger)
A Kind Of Magic

Princes Of The Universe(Freddie)
A Kind Of Magic

A Kind Of Magic(Roger)
A Kind Of Magic

Gimme The Prize(Brian) - Freddie zpívá
A Kind Of Magic

Bring Back That Leroy Brown(Freddie) - Freddie zpívá
Sheer Heart Attack

Freddie: "Ha ha ha haa it's magic"

You Don't Fool Me(Queen)
Made In Heaven

Let Me Entertain You(Freddie)
Jazz

Party(Queen)
The Miracle

Forever(Brian)
A Kind Of Magic

Don't Try So Hard(Queen) - Freddie zpívá
Innuendo

Was It All Worth It(Queen)
The Miracle

Published by Queen Music Ltd./EMI Music Publishing Ltd. except track 5 published by B. Feldman & Co. Ltd./EMI Music Publishing Ltd.


Některé postavy, které potkáte v této doméně:

Leroy, pravý divadelní mistr, byl uvězněn Mestopholiesem do jeho vlastního boxu kouzel a iluzí. Odklizen z jeviště do krypty už Leroy nemohl kazit plány systému "EYE", který vysává tvořivost a svobodu ze žil divadla. Pokud by byl Leroy osvobozen, síla by se mu postupně vrátila. Osvobození divadla od zla by omezilo moc a sílu Death on Two Legs.
Mestopholies je druhé převtělení agenta Death on Two Legs, vysoká a slabá kreatura ztělesněného zla. Mestopholies postrádá obratnost a důstojnost, kterou je Leroy pověstný. Dokonce jeho dokonalé oblečení a vzezření, které však z blízka vypadá obnošeně a staře, ukazuje jeho pravou podvodnickou povahu. Mestopholiesova síla je tedy ve lžích a podvodech.
Dříve mistrovský kejklíř, který "proletěl mraky". Fahrenheit je pouze slabým stínem jeho původního já. Tento směšný, plešatý muž, neustále chodící sem a tam v jeho bílomodrém kostičkovaném obleku, ztratil své jevištní vzezření a zájem - díky Mestofoliesovi.
Tyto kreatury předvádějí svá čísla vrahů a vykonávačů zla dle Mestopholiese. Jsou i jeho obecenstvem - kdo jiný může pozorovat zblázněného kouzelníka?


Obrázky ze hry: