Navigace: Queen - Královská legenda - Queen The Eye: The Innuendo Domain

The Innuendo Domain

Je to jako vkročit do halucinogeního snu, nápadité jako město-pevnost, ukryté před lidskými zraky systémem "EYE" jako ochrana před rozpoutáním mnohem větší síly než si nejmocnější bio-organismus dokáže představit

Přestavuje rozsetý viktoriánský cirkus. Všechna průčelí i obytné stany jsou pod přísným dozorem. Vzduch je ostrý, studený a plný zatuchlé mlhy -  znamení, že Death on Two Legs není daleko.

Středem domény je Big Top, jehož velikost a přepychový vzhled vás nutí rozevřít závěsy a vejít do velkého stanu. Co se skrývá uvnitř? Klauni, bez pochyby; možná principál? Dubroc musí prozkoumat celou doménu a najít vchod do další závěrečné domény.

Seznam skladeb na CD

Brighton Rock (Brian) - intro
Sheer Heart Attack

I'm Going Slightly Mad (Queen)
Innuendo

Bijou (Queen)
Innuendo

Party (Queen)
The Miracle

The Show Must Go On (Queen)
Innuendo

The Hitman (Queen)
Innuendo

Too Much Love Will Kill You (May, Musker, Lamers) - Freddie zpívá
Made In Heaven

I Can't Live With You (Queen)
Innuendo

Love Of My Life (Freddie) - intro
A Night At The OperaPublished by Queen Music Ltd./EMI Music Publishing Ltd. except tracks 1 and 9 published by B. Feldman & Co. Ltd./EMI Music Publishing Ltd.


Některé postavy, které potkáte v této doméně:

McGrue je silný muž z cirkusu. Oblečen ve viktoriánském plaveckém kostýmu, nepřiměřené velikosti k jeho postavě. McGrue je držen pod kontrolou principálem, který ukradl symbol jeho pravé síly.
Popálený muž, schovávající se někde uvnitř mosazného děla. Jeho kožená letecká čepice a brýle napovídají, že pochází z první světové války, kde byl letcem, který spadnul a popálil se. Zuřivě se snaží uprchnout.
Fakír je duševně nemocný, zavřený na jednom místě na jeho hřebíkové posteli. Tento temperamentní a vznětlivý muž vlastní druhý alchymistův klíč.
Osamělá a smutná mořská panna uvězněná v nádrži je dalším neštěstím způsobeným principálovou ukrutností. Odloučená od svého milého Telamona umírá hlady a se snaží vzbudit soucit v neúprosných klaunech.
Ohavní, bezcitní, ochotni vykonávat násilí princiála, snažící se podmanit si akrobaty. Klauni se uspokojují a baví pokořováním a mučením všech, kteří jim stojí v cestě.


Obrázky ze hry: