Navigace: Queen - Krlovsk legenda: Frum - Novinky: Orchestrální No One But You

Forum

strnky 1
LG: Orchestrální No One But You19.03. 2005 18:06
Orchestrální  No One But YouPo několika týdnech, kdy Brian na svých oficiálních stránkách kousek po kousku odkrýval ohlášení downloadu orchestrální verze skladby No One But You s vokály zpěvačky Kerry Ellis (muzikál WWRY), je možné skladbu získat.
Cena za stažení je 0.99 liber a lze platit kartami Visa/Mastercard/Switch/Solo. Britští fanoušci mají možnost zaplatit i prostřednictvým SMS za 1.50 liber.

Skladba vychází na počest zahájení čtvrtého roku existence muzikálu We Will Rock You. Londýnské představení již shlédlo přes 2 miliony lidí.

"Tento projekt jsem si v duchu připravoval od otevření muzikálu před třemi roky. Nyní po celém světě exituje několik produkcí muzikálu WWRY a všechny No One But You hrají se skvělými zpěváky.
Nicméně standardní set byl s Kerry Ellis, která tuto roli vytvořila hned na začátku. Vždy jsem si přál vytvořil definitivní verzi této skladby a teď mám pocit, že je to právě tady!" prohlásil Brian.

Přímý link na stránky, které skladbu nabízejí: queenonline.com/kerryellisdownload/

(Příspěvek byl vložen ze sekce Novinky, odkud můžete přidat komentář i bez registrace ve fóru.)

1.LG 19.03. 2005 18:18
Pokud si ji chcete stahnout 'zadara', hledejte na queenzone.

2.Michal 19.03. 2005 19:59
spis vypada trosku jak mirne oplacana M. Austin :o)

3.hidden (81.27.192.16) 19.03. 2005 23:32
..tak jsem se zrovna dosledoval webcast druhého koncertu 46664 a jestli to tak bude vypadat i na koncertech tak potěš koště - Rodgersovi vypadával text a nevycházel s dechem (při Tie Your Mother Down to vyloženě nestíhal a nemělo to vůbec šťávu) a vzhledem k zaměření koncertu měl nevhodné poznámky na africké děti na pódiu. Roger bubnoval sice jak za mlada, ale na doprovodné vokály už moc dechu nezbývalo a na konci vypadal dost hotově (možná to bylo tím teplem). Brian byl ve formě (jako vždy). Doufám jen, že turné Brian s Rogerem přežijou ve zdraví (hlavně Roger).

4.Michal 20.03. 2005 01:17
Rozhodne bych tohle nebral jako nejaky predvoj ke koncertu- to bude uplne o necem jinem... Takze jsem v klidu... BTW: TYMD byla good...

5.hidden (81.27.192.18) 20.03. 2005 10:03
...nejlepší byla stejně Katie Melua, po těch dementních Rodgersových poznámkách na africké děti a po výkonu, který by strčil do kapsi jakýkoliv imitátor Freda, je pro mě odvařenej. Po výkonu na Brit Awards jsem řikal, že to jde, ale tohle bylo na úrovni Planta, když "zpíval" Innuendo na Tribute koncertu - spíš horší.

6.Ondra (193.179.70.1) 20.03. 2005 10:54
Ja si teprve dotahuju prvni koncert 4664, ten me zatim nejak nevzal. Ale uz jsem zvedavy na ten druhy..snad to nebude tak hrone.
strnky 1

Koment k novince

(IP: 3.82.51.133)

Navigace: Queen - Krlovsk legenda: Frum - Novinky: Orchestrální No One But You