Navigace: Queen - Krlovsk legenda: Frum - Novinky: Vybrané skladby budou dispozici

Forum

strnky 1
LG: Vybrané skladby budou dispozici19.03. 2005 17:41
Na stránkách www.queenonline.com bude vždy z každého koncertu ke stažení několik skladeb. Podle dostupných informací bude fanouškům nabídnuto speciální prázdné CD, na které si sami budou moci skladby vypálit a vytvořit si tak vlastní živou kompilaci.
Veškerý výtěžek z prodeje těchto prázdných CD bude věnován nadaci The Mercury Phoenix Trust.

(Příspěvek byl vložen ze sekce Novinky, odkud můžete přidat komentář i bez registrace ve fóru.)

1.hidden (81.27.192.16) 19.03. 2005 23:30
..tak jsem se zrovna dosledoval webcast druhého koncertu 46664 a jestli to tak bude vypadat i na koncertech tak potěš koště - Rodgersovi vypadával text a nevycházel s dechem (při Tie Your Mother Down to vyloženě nestíhal a nemělo to vůbec šťávu) a vzhledem k zaměření koncertu měl nevhodné poznámky na africké děti na pódiu. Roger bubnoval sice jak za mlada, ale na doprovodné vokály už moc dechu nezbývalo a na konci vypadal dost hotově (možná to bylo tím teplem). Brian byl ve formě (jako vždy). Doufám jen, že turné Brian s Rogerem přežijou ve zdraví (hlavně Roger).

2.Michal 20.03. 2005 01:19
Hm... Asi jsi plnej emoci, ale zkus se uklidnit a rozmyslet se, co pises a kam vsude to pises :D
Pro uklidneni vsech, co to nevideli- nebylo to rozhodne nejak spatne tak, aby se clovek mohl znepokojovat... Kdyby takhle zahrali v Brixtonu, ale tenhle koncert nema s turnem nic spolecneho... Jsem klidnej.

3.kamizol 20.03. 2005 01:28
hmmm... ja by som naopak taky kludny nebol.
...a queen sami to uvadzali ako urcity predkoncert celeho turne. zahrali 15 veci, ktore budu aj na turne, takze myslim so samotnym turne to malo sakrametsky vela spolocneho. ja len dufam, ze v prahe uz budu v top forme, hlavne paul...

4.hidden (81.27.192.19) 20.03. 2005 10:09
Re: Michal - nejsem nějak "rozrušenej" (jen neregistrovaný do fóra) a to co předvedl Rodgers je ostuda - vypadalo to tak, že mu ani za to ty písničky nestojí aby se alespoň snažil je v pohodě zazpívat¨- i Brian by to zvládl líp (ten alespoň zná text)

5.Michal 20.03. 2005 15:19
kamizol: a ty jsi vsech tech 15 veci slysel? Ja teda ne- jestli jsem se spatne dival... Kazdopadne jsem ani nevedel, ze jich tolik vynechali. TYMD byla OK a podle tveho listu byla prvni, no a pak zahrali WWRY a WATCH- coz po predchozich 13 pisnickach uz je celkem naval, i kdyz pokud chteji hrat pres 2 hodiny, tak by meli vydrzet... No uvidi se- ja jsem klidnej. Z jejich pohledu je jiste prednejsi turne, nez nejaky Mandela... => setrit se, i kdyz na druhou stranu vyzkouset, to jo...
to 4: Proste nesouhlas :o) Az uvidim ve Vidni, ze to bude takhle srat, tak se ti verejne omluvim...

6.LG 20.03. 2005 16:30
hlavne ze se drzite toho fialoveho pravidla :)

7.Michal 20.03. 2005 17:05
hehe- ja myslim, ze je vse OK... Aspon lidi budou jeste vice prekvapeni, jak jim to pujde :o) Mno, ale je fakt, ze se zacatkem turne (coz bude za par dni), by se to pravidlo dodrzovat melo, protoze nechci vedet driv jak 13. dubna, jestli zacinaji tak nebo tak :o)

8.Brian78 (212.90.232.151) 17.06. 2005 20:34
Queen jsou prostě nejlepší
strnky 1

Koment k novince

(IP: 54.82.10.219)

Navigace: Queen - Krlovsk legenda: Frum - Novinky: Vybrané skladby budou dispozici