Navigace: Queen - Krlovsk legenda: Frum - Novinky: Roger: "Plánujeme nový materiál..."

Forum

strnky 1
LG: Roger: "Plánujeme nový materiál..."24.11. 2004 13:21
"Plánujeme nový materiál a chceme více společně [s Brianem - pozn. LG] pracovat. Myslím, že po letošních Vánocích bychom mohli zvolnit s We Will Rock You a snad se zaměřit na práci ve studiu, a možná i na živo.", prohlásil 21. listopadu Roger v rozhovoru pro rozhlasovou stanici Rock Radio.
Na otázku, jestli by se mohlo objevit také nové album, Roger odpověděl: "No, možná, když budeme mít dost ... známe několik skvělých zpěváků a myslím, že Brian a já můžeme také zpívat a pak vzít nějaké dobré zpěváky ... v současnosti jednáme s Paulem Rodgersem, který se nám jako zpěvák vždycky líbil a má neuvěřitelný hlas."

Na zprávy o spolupráci Queen a Paula Rodgerse reagoval i Brian. Jeho účast na vystoupení Briana a Rogera na britské Hall of Fame nezůstane zřejmě bez následků:
"Rád bych našel čas a odpověděl na všechny reakce k našemu vystoupení na spíše zvláštním UK Hall of Fame Awards. Myslím, že čím méně se k samotné akci řekne, tím lépe, ale až teď zjišťuji, jak moc se vám líbilo vidět Paula Rodgerse s námi. Spousta z vás to vzala vážně a řekli jste, že chcete víc. Musím se přiznat, že stejně reagují má rodina a přátelé. A, bez jakýchkoli slibů, Roger, Paul a mě zaujala možnost zkusit společně nějaký další náš materiál, stejně jako jeho. Hrát věci od Free, které byly pro nás inspirací ještě v dobách před Queen, je pro mě radost. A pan Paul Rodgers vnáší do našich textů takové myšlenky a pocity, s pravděpodobně nejlepším bluesovým hlasem v těchto končinách ... je to radost poslouchat, opravdový interpretační zpěvák v práci. Možná to je jen fantazie. Ale možnosti tu jsou. Možnosti pro tvorbu opravdové muziky."

(Příspěvek byl vložen ze sekce Novinky, odkud můžete přidat komentář i bez registrace ve fóru.)

1.bulsara 24.11. 2004 13:40
...takých nádychov ( bubliniek ) tu už bolo... a skutek utek... Hovno hovno zlatá rybka - nič nebude a hotovo! Za 13 rokov som už vytriezvel a otrnul...., ale dnes večer okolo 20. hodiny triezvy nebudem - na sto pro....

2.LG 24.11. 2004 13:56
Je to tak. Take tomu nedavam moc velkou nadeji. Uz tusim v 99. meli zamluvene studio a kdesi cosi... a nakonec to vysumelo do ztracena (prislo GH3).

3.Monika 24.11. 2004 14:37
Tak jestli to budou zase jenom plany kecy, tak uz jsou trapni. To uz by fakt prehnali, jak motaji fanouskum hlavy ....tak proto doufam, ze se uz konecne neco udela :o))

4.Mr.Scully 24.11. 2004 14:47
Ja mam vzdycky pocit, ze jim se par dnu libi nejaka spoluprace s nekym, tak hned nadsene mluvi o turne a za tyden na to zapomenou. Takze bych to taky bral s rezervou.

5.Monika 24.11. 2004 15:11
Hej Briane a Rogere, nejdriv si to poradne promyslete, nez neco vypustite ven ... nebo vas nakopu do zadku, oba! :o)

6.Andy (213.215.108.130) 24.11. 2004 16:34
To je pravda, ale Paula Rogersa mám rád a som zvedavý co by z toho asi vzniklo...on má fakt veľmi pekne zafarbený hlas.

7.Lada (80.188.72.254) 24.11. 2004 16:42
A co na to John?

8.Michal 24.11. 2004 17:06
Tak ja tomu docela verim... Uvidime- podmet je, tak proc by to treba zrovna nevyslo :o) Ale jestli muzu prosbu, tak at se vyserou na alba a jedou rovnou propagovat koncertem- pak si album rad koupim ;o))))
BTW: "Bojim se, ze John by uz kytaru ani neumel vzit do ruky."

9.Monika 24.11. 2004 17:12
Ale umel, ale proc by to delal? Vydelany ma, vim, ze je to hnusny, na jedne strane si Johna vazim a mam ho taky rada, ale ze se uplne vykaslal na fandy, to mu neodpustim ...

10.roberto2 24.11. 2004 20:03
Podle me ma John nejakou nemoc,jinak by nemohl vypadat jak vypada....,ale k novemu materialu,s novym zpevakem by to bylo stejne o nicem,radeji at natoci solove alba ti dva a pak turne,vzhledem k veku treba posledni ale at to stoji zato.

11.Michal 24.11. 2004 22:54
tak nejak...

12.Mr.Scully 25.11. 2004 08:34
Jak, co na to John - vezme si svuj 25% podil na zisku, aniz by vzal kytaru do ruky :-) Jinak s tou hypotezou o nemoci souhlasim. A jestli mu neco neodpustim, tak to, ze se nezucastnil takovych tech vzpominkovych veceru - FM Tribute 2001, US Hall Of Fame 2001, UK Hall Of Fame 2004. Kvuli fanouskum se tam aspon ukazat mohl.

13.Michal 25.11. 2004 09:12
tak nejak...

14.Lada (80.188.72.254) 25.11. 2004 09:52
Nemohl by vypadat jak vypada... Ja osobne jsem jeho aktualni fotku uz dost dlouho nevidel, mate nejakou www adresu s s takovyma fotkama? A co se tyce Johnovi neucasti pri tech ruznych saskarnach - za to si ho vazim. Podivejte se na ty traparny co predvadi Roger a Brian - reklamy na Pepsi, vecny omilani WWRY kdykoli, s kymkoli a jakkoli. Jenom parazitujou na byvale slave Queen. John jedinej si uvedomil, ze bez Freddieho je proste konec, tak to je.

15.LG 25.11. 2004 10:04
Co me rikala Val, tak se pry nekolikrat ukazal v hledisti v Dominion Theatre na WWRY muzikalu.
Tezko spekulovat o jeho soucasnem stavu. Ze sceny se vytratil velmi brzy po Freddieho smrti, takze kvuli nemoci to urcite nebylo.
To, ze se neukazuje na udileni cen, je jina vec. Ale kdo vi, treba fakt nema zajem - nebo je znechuceny, soucasnym showbyznysem - ve kterem se paradoxne Brian a Roger docela dari.

16.Mr.Scully 25.11. 2004 10:11
Ne, ta udajna nemoc je urcite az zalezitosti poslednich let, vzdyt se podivejte, jak na prelomu tisicileti neuveritelne zestarnul.

Fakt uz dejte pokoj s tim, ze jak si ho "vazite" za to, ze nic nedela. Lado, dokazes obhajit, ze tim, ze John nic nedela a presto za to bere penize, je moralne nejak na vysi? To jsou kecy. John vzal Freddieho smrt jako vitanou zaminku ke konci vlastni kariery, protoze ho to proste uz nebavilo. To snad neni tezke pochopit. A je hloupost mu to vycitat, ale jeste vetsi hloupost je ho za to chvalit.

17.bulsara 25.11. 2004 10:36
...ono im tam ako obrusovač hrán (diplomat) v medziľudských vzťahoch i v tomto ten Freddie chýba...
...ináč by si fakt už tie spartakiádne akcie mohli Rog+Bri odpustiť......veď už sú pre hudobné médiá prakticky mŕtvi.......a odsudzujú sa do občasných rubrík "drby z vyššej spoločnosti" ala "smotánka" na Markíze (raz za 5 rokov...), alebo v lepšom prípade cirkusové atrakcie v druhotriednych estrádach...

18.Mr.Scully 25.11. 2004 10:43
Jasne, je to v posledni dobe bida a obcas i trapne. Ale treba ceska media nikdy Queen rada nemela, kazda blba nove objevena demoverze Beatles dostane v novinach vic prostoru nez Queen za rok dohromady.

19.bulsara 25.11. 2004 10:46
...no s Dolly Buster ešte nevystupovali, takže úplné dno ešte len majú pred sebou.

20.bulsara 25.11. 2004 10:51
...a to sa vlastne mám na čo tešiť, to by už mohli konečne prísť aj na Slovensko a odovzdať trebárs dáku cenu naším TV hviezdam prípadne očakávaným Superstar-víťazom, prípadne "dievčaťu za milión" alebo ako úspešní dedkovia streliť si reklamu na dôchodkovú správcovskú spoločnosť....

21.roberto2 25.11. 2004 10:56
Nebo by mohli prijet k vam na slavika.....

22.bulsara 25.11. 2004 11:02
...fakt a s Kate Ryan zanôtiť "prší prší len sa leje..." pri tanečných kreáciách Ibrahima Maigu.

23.bulsara 25.11. 2004 11:18
...ak si dobre pamätám, oni ešte nevyhrali v tej Mládkovej šou na Nove, tam by sa i zabavili a taká Plačková je fakt rajcovní ženská, tá by mohla Rogerovi padnúť do oka...

24.Lada (80.188.72.254) 25.11. 2004 11:49
John bere penize predevsim za to, co vytvoril jeste jako aktivni hudebnik, to ze Roger s Brianem neustale ozivujou zaslou slavu je jejich vec, ale na te byvale slave ma i John svuj podil. Proc by nemel mit taky podil na zisku. John ma proste svuj pohled na vec, ktery mimochodem dost ostre vyjadril kdyz komentoval snazeni Briana a Rogera s R. Williamsem, myslim ze tenkrat pouzil dost drsny slovnik.
L.

25.Mr.Scully 25.11. 2004 12:20
Ale nikdo mu ten pohled na vec nebere (i kdyz je hodne odvazne odhadovat jeho obecne nazory z toho, ze bulvarni denik jednou otiskne neco, co jejich reporter soukrome slysel na jedne party). Jen jsem ponekolikate rikal, ze John nekoncil kvuli tomu, ze "Queen bez Freddieho nejsou Queen", ale protoze chtel mit konecne klid na rodinu. To bylo jen jeho svobodne rozhodnuti. Nic min, nic vic. Nevim, proc v tom kazdej musi hledat nejakou statecnost nebo co.

26.Lada (80.188.72.254) 25.11. 2004 12:56
Mozna ze neni statecnej, ale neni aspon trapnej. Kdyby Brian nebo Roger vyrazili na solovy turne, rad bych se na jel podivat, ale oni porad jenom vytezujou Queen a prebiraji ceny za davnou minulost, jo a jeste slibujou... V zajmu objektivity jim musim priznat, ze uvedli v zivot muzikal a koncert pro Mandelu. Aspon tam mohl John dorazit...

27.Mr.Scully 25.11. 2004 13:33
No jo, ale kdo nic nedela, ten ani nic nezkazi :-) Mel bych k Johnovi vic ucty, kdyby se treba ucastnil charitativnich a vzpominkovych projektu a naopak bojkotoval ruzne ty WWRY shity.

Mimochodem, byl to John, ktery - ac se puvodne odmital ucastnit i vzpominky na Freddieho v podobe FM Tribute 1992 - nakonec vystupoval s Rogerem jako "Queen" v Cowdray Ruins 1993. I bez Briana! To i to dnesni duo Brian+Roger ma s Queen mnohem vic spolecneho nez Roger+John.

28.Michal 25.11. 2004 14:26
lol lol lol...
Je fakt hezke jak tady nekteri pisete, co ze se to vubec deje nebo naopak nedeje- ja se nechci nikoho zastavat a uz vubec nekoho chvalit, ale chtel bych videt vas :o)) A to myslim uprimne... Trebaze nesouhlasim s nejakou Pepsi reklamou- jsem rad, ze delaji alespon neco- myslim ze lidem, co nemaj o Queen ani paru to stejnak nic spatneho nerekne- akorat si udelaji reklamu... To ze to tomu zbytku (nam) vadi, je celkem jedno, protoze jednou si nas ziskali a ... Je to proste vsechno showbusines a predevsim jde o prachy- kdo rika, ze by byl nejaky samaritan, keca- proste takova je doba- dneska chce kazdy ze vseho vytriskat nejvice, pak uz je jen otazka, jestli mu jde opravdu jen o ty prachy a nebo i o to aby z toho cosi meli divaci... A to o Johnovi odmitam- presne jak rekl Scully- proste uz ho to nebavilo... Mozna me prave tim sere vic jak Brian s Rogerem dohromady (za ty jejich vystupy buh vi kde), pac odesel a tim defenitivo rozhodl, ze Queen se na vic jak na "traparny" (ovsem zdaleka ne vse je traparna!) nezmuzou...
Jo a jeste neco, to ze stale dokola hrajou WWRY a bla bla- proste pokud jdou nekam neco prevzit, tak to jednoduse zahrat musi- tezko tam zahrajou Liar- proste nemuzou- tez si nemuzou delat co chteji. A pak- tolik sra*ek zas nedelaj- to jen nas stve, ze se nevenuji zivakum :o((

29.Lada (80.188.72.254) 25.11. 2004 14:43
Slysel nekdo z vas o umeni odejit na vrcholu? John to dokazal.

30.Mr.Scully 25.11. 2004 15:36
Jo, taky bych bral odejit z prace na vrcholu, aby mi pak dozivotne platili rentu za odvedenou praci a mohl jsem byt cely den doma :) Tak statecny bych chtel byt :-)

31.andilek-filipek 25.11. 2004 15:37
Ja bych rekl, ze nejlip odejit na vrcholu dokazal Freddie:)

32.andilek-filipek 25.11. 2004 15:38
No jo, ale co kdyz Briana s Rogerem teprve vrchol ceka? :-))

33.Lada (80.188.72.254) 25.11. 2004 15:50
Nejsi spis Andilek-ftipalek?

34.Lada (80.188.72.254) 25.11. 2004 15:52
Ale vazne, taky bych uvital kdyby John zacal neco aktivniho (muzikantsky) delat. Ale on se spis venuje byznysu, ne? Burza, cenne papiry, sprava vlastniho majetku...

35.Mr.Scully 25.11. 2004 16:12
Hm, sprave vlastniho majetku se venuje asi kazdy :-) A kdyz ma dva miliony liber, tak urcite si spis najme profika, ktery mu poradi, jak investovat. Zase bych neprecenoval tu informaci z As It Began, ze byl financnim mozkem skupiny. Spis to jen asi trochu sledoval jako konicek.

36.pittrek 25.11. 2004 16:29
Podla mojho s(u)kromneho nazoru John nikdy celkom nezapadol do Queen.Ked sa pozerate na nejake interview,zapajaju sa len Roger,Brian a Freddie,pokial viem B+R a B+F chodili spolu aj na dovolenky,Freddie sa v roku 1990 zmohol o Johnovi povedat,akurat ze je skvely manazer ...
Podla mna ani nebol prilis dobry hudobnik,alebo songwriter.Napisal sice AOBTD,co bol megahit,ale hudobnu hodnotu to ma rovnaku asi ako Kohutik jaraby alebo Skakal pes.Podla mna po Freddieho smrti nemal ziaden dovod zostavat.Zrejme by zdupkal aj tak,co dokazuje aj "ucastou" na takych projektoch ako Hall of Fame,koncert pre kralovnu,ci 46664,tam jednoducho MAL byt.
Nerobte prosim z neho svateho preto,ze sa z vysoka vysral na kapelu aj svojich fanusikov (ak mu nejaki zostali).Nerozumiem ani preco nadaval na spolupracu B+R+Robbie Williams,ich WATC je podla mna 100krat lepsia nez povodna (po hudobnej stranke, Robbie to zo zaciatku spieva,ako keby sa chcel kazdu chvilu rozplakat,ale potom sa rapidne zlepsi).
Nerozumiem,preco vas stve ich muzikal,pocul som ho a podla mna je super (aj ta spanielska verzia) -ano,myslim to vazne. To skor chapem ze vas stvu veci ako remixy a 10 novych verzii WWRY za rok,s tym by mali konecne prestat,ale take 46664 ? Briliantne piesne,tie 4 su milionkrat lepsie nez vsetko,co vyslo pod znackou Queen za poslednych 10 rokov.
Ja osobne sa tesim na novy album,aj ked bude bez Freddieho a Johna,v ziadnom pripade nesuhlasim s nazormi typu Queen=F+J+B+R,pozrite sa na osudy inych kapiel,napr. Black Sabbath,kde istu dobu mali aj 3 spevakov za rok a nezmenilo to kvalitu ich hudby (aj ked to samozrejme zmenilo pocuvanost,ci vysielanost v radiach).Suhlasim aj s nazvom Queen.Kto by kupoval album,ktoreho autormi by bolo zoskupenie Brian May+Roger Taylor+Friends ?

Kazdemu,kto to docital poctivo az dokonca blahozelam:)

37.Michal 25.11. 2004 18:14
WATCH s Robbiem je priserna sracka... Dal si myslim, ze John nebyl az tak spatny hudebnik a basak- kdo trochu tomuhle nastroji rozumi, tak to jen musi potvrdit... Jinak souhlas :o)

38.Titan_66 25.11. 2004 19:13
No zvesti uz bylo dost, ale jestli chtej udelat neco tak at uz sakra zacnou ! Za chvili jim bude 60 let, tak boze muj do doby nez budou chotit o holi snad neco vydaj s nejakym zpevakem. S Johnem v necem souhlasim a v necem ne. Ty charitativni akce jsou neodpustitelny, ale u ostatniho to plne chapu. Ale co my vime, muze mit rakovinu treba a nemuze nikam chodit....
No proste jestli chtej neco udelat tak ted a nebo uz nikdy !!!

39.Jan Novak 25.11. 2004 19:20
Podarilo se mi najit stranku nejakeho fanatika posedleho Johnem Deaconem:
www.deaky.com :-)
Docela zajimave.

40.pittrek 26.11. 2004 08:38
Co sa tyka WATCH,ani mne sa Robbieho "spev" moc nezda,ale po HUDOBNEJ stranke si myslim,ze je lepsia nez original(milujem tie nove Brianove sola na konci).
Tie famy o Johnovej chorobe mozno nie su absolutny nezmysel,ak su jeho aktualne fotky prave,za poslednych 10 rokov skutocne rapidne zostarol a uprimne si myslim,ze by ho bola skoda.Nemyslim si ani,ze bol vyslovene zly hudobnik,bol (podla mna) len slabsi ako ostatny zo skupiny ,napriek tomu je vsak milionkrat lepsi nez mnohi sucasni "umelci"

41.Mr.Scully 26.11. 2004 08:53
pittrek ma v hodne vecich pravdu. WATC s Robbiem je instrumentalne VELMI podarena (taky miluju to solo :) a kdyby Robbie na zacatku nemecel, tak by i hlasove to bylo uchazejici. Rozhodne bych radsi poslouchal WATC s Robbiem nez treba Fun It, Body Language nebo My Baby Does Me.

Pravda je taky to, ze John podle me se citil dost podcenovany - preci jen mel v kapele nejmene dulezitou ulohu (at uz si namlouvate cokoliv) a i jeho skladatelske schopnosti byly v porovnani s ostatnimi vyrazne horsi. Taky na koncertech v 80. letech byla podle me basa dost v utlumu (skoda).

42.LG 26.11. 2004 09:48
Mno, kdyz si poslechnu vetsinu bootlegu z 80. let, tak se diky kvalite nahravky opravdu zda basa doost utlumena ;)
My Baby Does Me je zase podle meho nazoru vyborna vec se spoustou jemnych detailu, ktere objevite ve sluchatkach a ne na poprve... Ale hadat se kvuli tomu nebudem.

43.Jan Novak 26.11. 2004 10:34
A ja mam navic velmi rad i Body language...

44.Lada (80.188.72.254) 26.11. 2004 10:38
A co Rain must fall? Docela pekna basova linka. A kdyz si poradne poslechnete Hitmana, taky dost dobry (pokud to ale vubec hral John... Na Innuendu uz pry moc nepracoval...). Ale jinak si jeste uvedomte, ze John hral taky na klavesy a kytaru. Jo a na bici - viz One Vision!
L.

45.Mr.Scully 26.11. 2004 11:18
To jsou ale studiovky, ja mel na mysli zivaky. A z par sekund One Vision, kdy ho Roger pustil k bicim, se neda usuzovat, ze by skutecne na ne aspon trochu umel :-)

46.Lada (80.188.72.254) 26.11. 2004 11:36
Me se prave z tech par sekund zda, ze umi. Jasne, ze ne jako Roger! Jinak je pravda, ze basovka na zaznamech zivaku je dost slaba - treba Wembley. Ale zalezi spis na nahravce a taky reprodukci. Kdyz jsem byl v jednom klubu na Queen v Budapesti, neveril jsem vlastnim usim, kolik basu na tomto koncerte John produkuje! A kdyz si to pustis na videu, neni tam skoro nic... Skoda. Jinak velmi slusne je basa slyset taky na videu WWRY z Montrealu. Rekl bych nejlepsi nahravka zivaku vubec, treba Rogerovi bici - nadhera. Kdyz mlati do levyho cinelu, je to optravdu slyset vlevo. A ve Wembley? Škoda mluvit.
L.

47.roberto2 26.11. 2004 12:00
Ale meli by si fakt pohnout,protoze cas neuprosne leti.S Johnem nebo bez,me je to jedno,hlavne at uz je to v obchodech.

48.Mr.Scully 26.11. 2004 12:42
Asi zavisi na nazvuceni - treba ted v Opatove pousteli kousek Milton Keynes a naprosto neprirozene zvyraznili basy, nejaky prase si hralo s ekvalizerem, aby ukazalo, jak "silnou" maji aparaturu.

49.Arnošt (212.11.117.186) 28.11. 2004 10:25
Takže jako aktivní basák jsem chtěl říct jen toto: Je pravda že Johnovy basové linky nejsou nic moc (myslím po stránce technické složitosti) ale na druhé straně si ho vážím jako jednoho (nechci napsat z nejlepších) z basaků který dokázal to, o čem se nám poloprofesionálům může jenom zdát... AOBTD (ale ne jenom ona), slyším ji snad úplně všude... Dal bych COKOLIV aspoň za jednu písničku která by měla takový úspěch jako AOBTD. Jinak John byl pro mě nejoblíbenější člen skupiny, ale je to pouze můj názor...Někdy se snažím napodobit jeho hru na basu,pohyb a grimasy, je to docela funny.A pokud je opravdu nemocný, souhlasým s Pittrekem, byla by ho obrovská škoda. Přece jen byl členem Queen, nejlepší skupiny všeh dob, to hovoří za vše. No a k jeho postavení v kapele... Nemůžete ho srovnávat s Brianem, Freddiem a Rogerem. Brian je jeden z nejlepších kytarystů, Fred byl jeden z nejlepších zpěváků, a Roger je nadprůměrně nadaný bubeník... John byl obyčejně neobyčejný :-) basák, který měl to štěstí že se dostal do Queen. Už kvůli jeho "obyčejnosti" a tomu že hledal záminku jak skončit protože ho to prostě už nebavilo... Jsme jenom lidi, co mě bavilo dlouhé roky už mě taky nebaví. Co k tomu ještě říct? Kdybych měl tolik peněz jako on, dokázal tolik věcí, přinesl bych tolik krásných písniček lidem...a měl tak velkou rodinu, byl bych nejspokojenější člověk na světě! Ale dost už o Johnovi. Každý má vlastní názor, já jsem jenom zdělil svůj.

No a abych okomentoval tu zprávu o nové spolupráci Queen. Až to bude v obchodech, koupím si to, a doma si to poslechnu, uvěřím...Jinak ne...

50.Arnošt (212.11.117.186) 28.11. 2004 10:26
Ježiši...tolik sem toho snad nigdy nenapsal ani do seminárky...

51.PavelRokyta 28.11. 2004 13:08
Já si nemyslím, že John je nějak extrémně nemocnej. Taky sem viděl ty fotky, ale John vždycky vypadal, že je ze všech nejstarší, nejdřív ze všech začal šedivět (nebo si aspoň nebarvil vlasy jako ostatní..:-)) ) a za posledních 5 let mě připadá, že vypadá furt stejně. Ona i jedna blbě nafocená fotka dokáže udělat z třicátníka třeba na smrt nemocnýho padesátníka. A John už se nijak neprojevuje 13 let, tak nevim proč dělat z komára velblouda.

52.Arnošt (212.11.117.229) 28.11. 2004 13:12
Přesně tak...

53.Michal 28.11. 2004 20:49
Ja take nevim proc mluvite hned o nemoci... Vemte si takoveho Petera Gabriela- kdyz jsem videl nejake videoklipy stare jen par let a pak jsem videl toho starecka "se stolkem na pivo misto bricha", jak radil v Praze- hustej mazec :o)

54.roberto2 29.11. 2004 10:08
to je pouha spekulace,to ze to tady nekdo proziva,jako by to byla pravda to je druha vec...

55.andy (213.215.108.130) 30.11. 2004 08:01
Vobec by som nepodcenoval Johna ako basgitaristu. Dovolim si tvrdit, ze bol lepsi bassman ako Roger drummer. Preco si asi myslite ze ho vybrali az po 4. pokusoch. A dost ludi co tomu rozumeju sa so mnou zhoduje....

56.Arnošt (195.178.81.2) 30.11. 2004 08:07
No tak nevím jestli s tímhle mám souhlasit. Ale John byl vynikající basák, o tom není pochyb.

57.Michal 30.11. 2004 08:42
joooo- kdyby az po 4rech pokusech :o) John je fakt tajuplnej...

58.werdsay 30.11. 2004 16:36
Podle coho usuzujes, ze byl John lepsi bas. nez Roger bub.? I kdyby byl vybranej z dvaceti, tak na tom nezalezi.

59.Andy (213.215.108.130) 01.12. 2004 10:06
John vedel neuveriteľne presne udržať rytmus a to i počas celého koncertu, nepostrehol som nikdy nejakú vážnu chybičku čo nie vždy platilo o Rogerovi. Ja nechcem tým znehodnocovať Rogera /asi preto že ho porovnávam napr. s Bonhamom a jemu podobnými/. Rád by som vyjadril len svoj názor, že všetci boli minimálne nadpriemerní hudobníci ale dohromadi dali niečo o čom sa môže iným len "nechat zdát" čiže zrejme potlačili svoju virtuozitu a individualizmus a viac či menej kompromisne sa dopracovali k nádkerným melódiám s nevídane prepracovaným aranžmá korunovanými silnými hlasovými harmóniami. Výsledok všetci poznáme......

60.werdsay 01.12. 2004 15:15
OK, pekne receno. Ja je bral vzdycky jako celek. Rozhodne Johna nijak nepodcenuju, jen se mi zda, ze Roger odvedl o neco vic prace.

61.michalq 01.12. 2004 15:20
Veď aj viac zarobil, keď sa tak narobil:)))
Príkladom je singel BoRhap/I´m in love with my car :))))

62.PavelRokyta 01.12. 2004 15:54
To se nadá říct víc si zarobil...:-) Ono kolikrát méně znamená více. Zkuste si sestavit CD jenom z Johnových písní od začátku až dejme tomu do roku 1984 a máte další GH...:-))
Oni Johnovy písně jsou více poslouchatelnější pro větší okruh lidí, zatímco ty Rogerovy (krom Radio Gaga a Magic) jsou spíš pro fajnšmekry.

Chci tím říct, že z hlediska prodejnosti je určitě větší přínos Johna.
Ale zase z hlediska hudby se spíš přikláním k Rogerovi.

A teď nejde o to kdo znich fyzicky víc třískal do škopků nebo drnkal na struny...:-)))))

63.Lada (80.188.72.218) 03.12. 2004 14:38
Precetl jsem si par rozhovoru ze stranek toho doporuceneho Deaconofila a John tam hlasi, ze na bici umi jen ty nejjednodusi veci, neni zadnej virtuos.Jinak ale mohu taky jen doporucit.
L.

64.Mike (213.215.75.1) 11.12. 2004 20:11
Tak sa zda, ze to chlapci s Tour 2005 myslia celkom vazne. Roger v rozhovore pre TV ZDF ( video je mozne zhliadnut na web stranke ZDF )pri prilezistoasi uvedenia muzikalu WWR v Nemecku potvrdil, ze na jar buduceho roku sa chystaju na europske turne s Paulom Rodgersom. Tak snad si to nerozmyslia....:-)..

65.LG 11.12. 2004 20:54
Jo jo, Brian pred chvili v samotnem poradu na zaver vystoupeni WWRY ansamblu pronesl "...AND QUEEN TOUR IN SPRING!"

66.Fernand0 18.10. 2008 23:29
S odstupem času zajímavý počtení..

Pspvek naposledy editovn 18.10. 2008 23:55

67.DeaconJohn 19.10. 2008 16:20
...aneb "As It Began"

68.vasekufr 19.10. 2008 16:48
67. As It Began - Part Two

69.Mr. Bad Guy 19.10. 2008 17:28
Jen doufám, že z toho nakonec neudělaj Dallas. Vroli J.R. Jim Beach.

70.vasekufr 19.10. 2008 18:37
takový Boby v Dallasu zemřel a po dost dlouhé době zase obživnul :)

Pspvek naposledy editovn 19.10. 2008 18:39

71.roberto2 19.10. 2008 20:37
A ja se tesil na novy material...

72.Mr. Bad Guy 20.10. 2008 12:02
71 Myslíš písek, cement a tak? ;-)

73.DeaconJohn 20.10. 2008 17:06
72: To si pleteš s pinkfloydovskou Zdí...
BTW: Balík je na cestě.

Pspvek naposledy editovn 20.10. 2008 17:06
strnky 1

Koment k novince

(IP: 3.82.51.133)

Navigace: Queen - Krlovsk legenda: Frum - Novinky: Roger: "Plánujeme nový materiál..."