Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Novinky: Queen: A Night in Bohemia v kinech

Forum

stránky 1
LG: Queen: A Night in Bohemia v kinech09.02. 2016 14:16
Koncert Queen: A Night in Bohemia bude k vidění v kinech od 28. února po celé republice. Záznam z Hammersmith Odeonu připravený speciálně pro kina obsahuje navíc unikátní archivní záběry a rozhovory se všemi čtyřmi členy kapely. V některých kinech si navíc budou moct fanoušci vychutnat show v nejmodernějším Dolby Atmos zvuku, který nabízí prostorový zvuk v nejlepší možné kvalitě.

1.Scandal 28.02. 2016 22:03
Tak Cinestar dnes v Ove odhadem z 75% zaplneny. Urcite si nenechte projekci ujit, je to neco jineho nez doma v obyvaku, pokud teda nebydlite v baraku typu Krejcirova vila. Zvuk nebyl nejhorsi, nekdy byla basa i bici slyset vic nekdy min, pisnicka od pisnicky. Ozvuceni je prizpusobeno v kazdem kine samozrejme filmum, takze dominuje stredni pasmo (Freduv vokal). Nejvetsi pozitivum je jednoznacne prostorovy zvuk, Brianovo kouzleni v kytarovem solu, ktere pri domacim poslechu casto spise nudi, je v kine jednoznacne jednim z vrcholu.

2.Petr1977 28.02. 2016 23:29
Souhlasim.:) Jen to obecenstvo, myšleno návštěvníci kina, bylo divne. Prevazovali dříve narození, tak jsem předpokládal, že ví, že nejdou na Freddieho v zlutem saku, přesto během projekce a po ni jsem zaslechl hlasy udivu-zadni řady.
Pobavil me Roger, jak vypravoval o prodávání šatstva a liscich kožešin, že to by se ted Brianovi moc nelíbilo. :)
stránky 1

Komentář k novince


(IP: 35.172.195.82)Navigace: Queen - Královská legenda: Fórum - Novinky: Queen: A Night in Bohemia v kinech